Hiszpania U21 - Polska U21 online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Hiszpania U21
Polska U21
5 : 0

Sivera - Aguirregabiria, Nunez, Mere, A. Martin - Ruiz (75' Merino), Roca - Olmo, Ceballos (88' M. Vallejo), Fornals - Oyarzabal (59' Mayoral).
Grabara - Gumny, Fila (HT' Piotrowski), Wieteska, Bielik, Pestka - Michalak, Dziczek, Żurkowski (72' Płacheta), Szymański - Buksa (55' Świderski).

*'

Koniec meczu. Polska żegna się z mistrzostwami Europy do lat 21.

90+4'
żółta kartka Żółty kartonik dla Pestki za faul na Fornalsie.

90+1'
Pięć minut doliczone do drugiej połowy.

90'
5:0. Mayoral stawia kropkę nad "i".
Szybki atak prawą flanką, piłka trafiła pod nogi napastnika, ten ograł środków defensorów i wpakował piłkę w lewy dolny róg bramki.

88'
Roszada numer trzy w szeregach Hiszpanii: Manu Vallejo za Ceballosa.

85'
Płacheta próbował wywalczyć korner, ale ta sztuka mu się nie udała.

83'
żółta kartka Kartka w kolorze żółtym pokazana Piotrowskiemu.

80'
Zmiana wyniku w spotkaniu Belgia-Włochy - reprezentacja kraju z Beneluksu zdobyła bramkę kontaktową - przypomnijmy, że remis w tamtym spotkaniu dałby Polsce awans z drugiego miejsca.

79'
Sivera odbija celną główkę Bielika! Niewiele zabrakło do zdobycia gola honorowego.

78'
Rzut rożny dla Polaków.

77'
żółta kartka Roca zobaczył "żółtko" za przewinienie.

75'
Druga zmiana w Hiszpanii: Merino w miejsce Ruiza.

72'
Trzecia roszada w reprezentacji Polski: Płacheta za Żurkowskiego.

71'
4:0. Cóż za gol Ceballosa.
Pomocnik Realu Madryt zdobył kapitalnego gola z rzutu wolnego - ulokował futbolówkę w okienku bramki Grabary.

70'
żółta kartka Bielik ujrzał żółty kartonik. Rzut wolny dla Hiszpanów w niewielkiej odległości od polskiej bramki.

69'
Grabara zbił kolejny silny strzał Ruiza z kilkudziesięciu metrów. Polacy muszą się powoli oswajać z myślą, że żegnamy się z turniejem.

67'
Niebywałą łatwość miał Ceballos przy przedzieraniu się przez polską defensywę. Jego uderzenie otarło się po rykoszecie o boczną siatkę.

65'
żółta kartka Wieteska z żółtą kartką na koncie.

63'
Szymański mógł stworzyć zagrożenie pod bramką rywala, ale za efektownie chciał ograć Aguirregabirię i stracił piłkę.

62'
Zupełnie nie porozumiał się z Michalakiem Świderski. Podanie niedawno wprowadzonego snajpera padło łupem hiszpańskiej obrony.

61'
Fornals uderzył bardzo słabo z pola karnego - nieczysto trafił w piłkę. Gdyby zrobił to lepiej, to zapewne Hiszpanie prowadziliby już 4:0.

59'
Jego miejsce zajął Mayoral.

58'
Oyarzabal mocno ucierpiał w jednym ze starć. Nie będzie w stanie kontynuować gry.

57'
Gra polskiej kadry wcale nie wygląda lepiej niż w pierwszej części meczu.

55'
Druga korekta w składzie Polski: Świderski za Buksę.

52'
Włosi prowadzą już 2:0 z Belgią - to oznacza, że jeśli wyniki takie pozostaną, to Polacy już dzisiaj pożegnają się z turniejem.

51'
Niewiele Fornalsowi zabrakło do zdobycia swojej drugiej, a w meczu czwartej bramki - jego finezyjne uderzenie minęło minimalnie cel.

49'
Dwie świetne interwencje Grabary - najpierw po uderzeniu Olmo, później po strzale Rocy.

47'
Hiszpania nie zamierza poprzestać na trzech strzelonych golach - w dalszym ciągu atakują polski zespół.

46'

*'
Zmiana w szeregach reprezentacji Polski: Piotrowski zajął miejsce Fili.

*'
Gracze powrócili na plac gry.

*'
Taki występ przeciwko tak grającej Hiszpanii nie mógł doprowadzić do innego wyniku - jesteśmy dużo gorszą drużyną od rywala z południowej Europy.

Przerwa.

45+1'
Minuta doliczona do regulaminowego czasu gry.

45'
Bardzo efektowna, ale nie z pewnością efektywna podcinka Ceballosa zza pola karnego.

43'
Buksa przewinił w walce o piłkę na połowie przeciwnika.

41'

39'
3:0. Ruiz nie dał najmniejszych szans golkiperowi przy uderzeniu z dystansu. To już jest nokaut - trudno będzie odrobić tak niekorzystny rezultat.

37'
Iberyjska kadra absolutnie dominuje nad polską drużyną.

35'
2:0. Oyarzabal pokonał Grabarę.
Błędy w defensywie polskiego zespołu po raz kolejny bezlitośnie wykorzystali Hiszpanie.

34'
Kolejna udana szarża Michalaka, piłkę otrzymał Buksa, ale moment później zatrzymał go Mere.

33'
Olmo złapany na spalonym.

32'
Roca popełnił faul w ofensywie na chroniącym piłkę Żurkowskim.

30'
Centra Szymańskiego prosto na głowy hiszpańskich stoperów.

29'
Fila wywalczył rzut wolny na wysokości pola karnego Hiszpanów.

27'
Wieteska przerzucił futbolówkę na lewą stronę, szukał Szymańskiego, ten drugi jednak nie zdołał opanować piłki przed linią boczną.

26'
Teraz dopiero Polacy są w stanie wymienić kilka podań bez straty.

24'
Wszelkie starania wyprowadzenia kontrataku w wykonaniu Polaków są bezskuteczne.

23'
Aaron Martin uderzył prosto w mur.

22'
Stały fragment gry dla Hiszpanów w pobliżu polskiej bramki.

20'
Nie potrafimy wyjść z futbolówką z własnej połowy.

19'
Słabo wyglądamy na tle Hiszpanii - z taką grą nie mamy zbyt dużych szans na jakikolwiek dorobek punktowy w tym spotkaniu.

17'
1:0. Fornals wbił piłkę do siatki z bliskiej odległości. Ogromna przewaga przyniosła Hiszpanom efekt - grający na boku boiska piłkarz na wślizgu zamknął dogranie z flanki.

15'
Ruiz trafił w spojenie słupka z poprzeczką! Niebywałe szczęście mieliśmy w tej sytuacji - kilka centymetrów niżej i musielibyśmy gonić niekorzystny rezultat.

14'
Fatalne wyprowadził piłkę Szymański - skrzydłowy zagrał wprost pod nogi przeciwnika.

13'
Trwa oblężenie polskiej bramki - przed chwilą Bielik szczęśliwie zablokował strzał z lewego narożnika szesnastki.

12'
Korner dla rywala z Półwyspu Iberyjskiego.

11'
Grabara ratuje Polskę od straty gola! Zawodnik Liverpoolu znakomicie odbił potężne uderzenie z pola karnego Daniego Olmo.

10'
Dziczek uderzył bez zastanowienia z ponad dwudziestu pięciu metrów. Sivera był na posterunku i pewnie zatrzymał ten strzał piłkarza Piasta Gliwice.

8'
Dużo lepsza próba sprzed szesnastki w wykonaniu Ruiza. Gracz Napoli nieznacznie się pomylił.

6'
Bardzo słaby strzał z dystansu posłał Fornals. Grabara odprowadził futbolówkę wzrokiem.

5'
Było groźnie! Ceballos przedarł się na skrzydle, znalazł podaniem Olmo, gracz Dinama Zagrzeb opanował piłkę i uderzył tuż obok prawego słupka.

4'
Pestka przyblokował dogranie Oyarzabala. Jest rzut rożny dla Hiszpanii.

3'
Efektowny rajd przeprowadził prawą flanką Michalak, jego późniejsze dośrodkowanie zostało zablokowane.

2'
Hiszpanie od pierwszych minut chcą jak najdłużej utrzymywać się przy futbolówce.

1'
Rozpoczęli Polacy!

*'
Czas na hymny obu państw.

*'
Zawodnicy meldują się na boisku w Bolonii. Za moment początek piłkarskiej walki.

*'
Arbitrem spotkania będzie Bobby Madden.

*'
Rezerwowi Hiszpanii: Simon, D. Martin, J. Vallejo, Soler, Merino, Mayoral, M. Vallejo, Zubeldia, Lirola, Pedraza, Mir, Firpo.

*'
Ławka rezerwowych Polski: Lis, Loska, Płacheta, Bochniewicz, Piotrowski, Kownacki, Świderski, Wdowiak, Jończy, Jóźwiak, Tomczyk, Jagiełło.

*'
Skład drużyny z Półwyspu Iberyjskiego również jest już znany.

*'
Wyżej wymienionych piłkarzy posyła dziś do boju trener Michniewicz.

*'
Biało-czerwonym zdobyli, dzięki wygranym, sześć punktów. Siedem "oczek", czyli tyle, ile mieliby na koncie po zremisowaniu meczu z Hiszpanami, wystarczyłoby do wyjścia z grupy z pierwszego miejsca.

*'
Przeciwnik z Półwyspu Iberyjskiego może wciąż wywalczyć awans do dalszej fazy mistrzostw, ale musiałby pokonać Polaków, co nie udało się ani Belgom, ani gospodarzom - Włochom. Nasza reprezentacja znakomicie spisuje się od samego początku turnieju.

*'
Rywalizacja, która przyniesie rozstrzygnięcia w grupie A, ma planowo rozpocząć się o 21:00.

*'
Dzień dobry, Państwu!
Kadrowiczom Czesława Michniewicza pozostał tylko jeden krok do awansu - na ich drodze, po pokonaniu Belgii i Włoch, pozostała Hiszpania. Zapraszamy do śledzenia na żywo arcyciekawie zapowiadającego się starcia.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Hiszpania U21 - Polska U21, to zapraszamy do śledzenia meczu online