Piast Gliwice - Górnik Łęczna online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Górnik Łęczna
0 : 0

Cifuentes - Klepczyński, Silva Santos, Osyra, Brożek, Szeliga, Vassiljev('46 Hanzel), Zivec('66 Podgórski), Murawski, Badia('76 Janczyk), Wilczek
Prusak - Bielak, Bozić, Szmatiuk, Mierzejewski, Nowak, Nikitović, Cernych('83 Burkhardt), Bozok('76 Szałachowski) , Bonin, Hasani('91 Pruchnik)

Murawski (40.) żółta kartka
Bozić (67.) żółta kartka

Mecze na żywo: Piast Gliwice - Górnik Łęczna

90+3'
Koniec bezbramkowego spotkania.Górnik Łęczna na własne życzenie nie strzela bramki mając ku temu 3 świetne okazję,a ja dziękuje i zapraszam na kolejne nasze relacje

90+1'
Pojawia się Pruchnik za Hasaniego.

90'
3 Minuty doliczone.

89'
Nowak wypuszcza Hasaniego ale ten fatalnie wykańcza całą akcję starając się zagrać w pole karne.

88'
Tym razem pod drugim polem karnym Podgórski dośrodkowuje ale obrońcy są na posterunku.

87'
Słabe wrzutka Nowaka,obrońcy wybijają piłkę.

87'
Okazja dla Górnika,który ma rzut wolny w prawym sektorze boiska.

85'
Szeliga na skraju pola karnego zagrywa miękką piłkę głową do Wilczka który stara się strzelić bramkę głową lecz piłka jest czyni to niecelnie.

83'
Schodzi Cernych który miał dziś 2 wymarzone sytuacje na pokonanie rywala,za niego wchodzi Burkhardt.

80'
Rozpoczęło się ostatnie 10 minut spotkania , czy jakieś z drużyn uda się przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść ?

79'
Bonin Fatalnie strzela za ponad 20 metrów.

77'
Szałachowski w polu karnym otrzymuje podanie od Cernycha ,stara się zejść do środka, to mu się udaje i strzela po ziemi,ale dobrze interweniuje Cifuentes.

76'
Mamy 2 zmiany na Boisku
Piast:
Janczyk->Badia

Górnik:
Szałachowski->Bozok

75'
Cernych samodzielnie pędzi prawym skrzydłem, ale za mocno wypuszcza sobie piłkę którą przejmują gracze Piasta.

74'
Cifuentes wychodzi z bramki i pewnie chwyta dośrodkowanie.

72'
Piłkarz Górnika, Nowak decyduje się na niepotrzebny strzał z 25 metrów który oczywiście jest niecelny...

69'
Cernych po rzucie rożnym pomaga sobie ręką przy przyjęciu piłki w polu karnym Piasta.

67'
Bozok na wolne pole do Bozića, którego na lewym skrzydle fauluje Osyra za co ogląda żółtą kartę,Bozić wychodził na czystą pozycję.

66'
Zmiana wchodzi Podgórski za Ziveca.

65'
Piłka na 18 metrze przypadkowo doszła do Bonina, który technicznym strzałem celuje w prawy górny rógm ale też strzela nad poprzeczką.

62'
Bonin świetnie doszedł do dośrodkowania w polu karnym ale z kilku metrów trafia wprost w Cifuentes , a dobitki nie wykorzystuje Cernych który strzela nad poprzeczką.Ile można jeszcze akcji zepsuć ?

59'
Po rozpoczęciu drugiej połowy częściej atakuje Piast.

58'
Piast atakuje środkową strefą boiska,Brożek podanie krótko do Wilczka który strzałem z 18 metrów stara się pokonać Prusaka, ale strzał jest niecelny.

55'
Po rzucie wolnym dla Piasta,zawodnicy tej drużyny dochodzą do strzału ale przenoszą piłkę nad poprzeczką po niecelnym strzale głową.

54'
Nowak wychodzi z kontrą ale na środku boiska Murawski zażegnuje groźną akcję.

53'
Wilczek starał się przelobować Prusaka , ale ten jest czujny i nie daje się zaskoczyć.

52'
Bielak Dośrodkowuje w pole karne , gdzie Hasani jest ściśle kryty i z trudem oddaje strzał,piłkę łapię Cifuentes.

49'
Hanzel na wślizgu zdołał dograć piłkę w pole karne, ale obrońcy wybijają na rzut rożny.

48'
Fatalny strzał Wilczka,który decyduje się strzelać z 20 metrów ale był to strzał bardzo słaby i niecelny.

46'
Zmiana w Piaście,schodzi Vassiljev a pojawia się Hanzel.

46'
Rozpoczynamy drugą część spotkania.

45'

45'
Po pierwszej połowie do Górnik Łęczna ma więcej okazji jednak nie potrafią ich wykorzystać i jeśli myślą o 3 pkt muszą zacząć wykorzystywać takie sytuacje jakie mieli , gdyż mogą się obudzić po meczu kiedy to Piast przeprowadzi jedną akcję która skończy się bramką ,przez co goście zanotują 7 porażkę na wyjeździe!

45'
Bozok fatalnie pudłuje z ponad 30 metrów , sędzia widząc to kończy pierwszą część spotkania.

45'
Doliczona została 1 minuta.

45'
Kontra Piasta , zapoczątkowana przez Murawskiego,który na połowie rywali spowolnił całą akcję nie wiedząc co zrobić z piłką.

43'
Wilczek dochodzi do strzału głową w pole karne ale nie trafił dobrze piłki która opuszcza spokojnie boisko.

42'
Badia z rzutu rożnego dośrodkowuje , Prusak łapię piłkę po czym ją wypuszcza na szczęście dla niego szybko naprawia swój błąd.

42'
Badia wywalczył rzut rożny dla Piasta.

40'
Żółtą kartkę otrzymuje Murawski!

38'
Szeliga otrzymał podanie w prawej strefie pola karnego i stara się z 14 metrów pokonać bramkarza gości,piłka mija minimalnie prawy słupek bramki.

36'

35'
Zivec w polu karnym schodząc do środka kładzie na ziemie jednego rywala,ale zbyt długo czeka na oddanie strzału i gdy wydawało się że będzie 1-0 , nic z tej akcji nie wynikło.

35'
Szeliga pociągnął grę i stara się dograć do Wilczka ,lecz obrona nie daje się zaskoczyć.

33'
Akcja Bozok z Boninem, ten pierwszy zagrywa krótko na wolne pole w "szesnastkę" do Bonina, ten stara się dograć do ziemi do napastnika lecz znów brakuje celności.

31'
Dośrodkowanie z rzutu wolnego wybijają piłkarze Piasta.

30'
Faulowany Bonin na 28 metrze od bramki.Będziemy mieli okazję dla gości.

27'
Ponownie Górnik dominuje ale ma problemy z skutecznością.

25'
Cernych świetnie odnalazł się w polu karnym gdzie otrzymał podanie po którym znalazł się 1-1 z bramkarzem , mając całą bramkę,strzał oddaje go prosto w Cifuentesa!

22'
Badia biegnie z piłkę lewą flanką po czym dośrodkowuje płasko w pole karne , na piłkę nabiega Wilczek który oddaje strzał z pierwszej piłki ale świetnie jest blokowany przez obrońcę.

21'
Posiadanie piłki 52%-48% na korzyść gospodarzy.

19'
Nowak z rzutu rożnego , piłkę starają się wybić obrońcy ale do piłki na 15 metrze doszedł Bonin , który oddaje bardzo mocny strzał z pierwszej piłki jednak piłka przelatuje nad poprzeczką.

17'
I znów Hasani, który w polu karnym zamiast oddać strzał głową,stara się przyjąć piłkę na klatkę , przez co kolejna akcja została zmarnowana.

16'
Vassiljev z rzutu wolnego trafia prosto w mur.

15'
Faulowany Szeliga na prawym skrzydle, w odległości 19 metrów od bramki.

14'
Bozok Świetnie zacentrował w pole karne , gdzie niekryty był Hasani który strzela głową tuż obok słupka.Powinno być 0-1!

14'
Vassiljev przyjął podanie i po przyjęciu piłki stara się podać krótko do kolegi w polu karnym ale robi to nie precyzyjnie.

12'
Klepczyński z prawego skrzydła centruje w pole karne ale tam Szmatiuk pewnie interweniuje.

9'
Hasani otrzymał prostopadłe podanie na wolne pole od Bonina dzięki czemu popędził z piłką , w polu karnym gdzie dogonili go obrońcy schodzi do środka i oddaje strzał ale bramkarz broni "na raty".

7'
Wilczek dochodzi do górnej piłki którą uderza wolejem z 16 metrów lecz piłka przelatuje daleko obok słupka.

7'
Bonin starał się prostopadłym podaniem uruchomić Bozoka jednak piłka jest zbyt mocna by mógł ją opanować.

6'
Jak na razie to piłkarze Górnika częściej przebywają na połowie rywali.

4'
Faul na Nowaku w środkowej strefie boiska.

3'
Bonin na lewym skrzydle stara się płasko po ziemi dośrodkować w pole karne gdzie był Cernych, ale obrońcy czujnie wybijają dośrodkowanie.

1'
Zaczynamy!

0'
Jest to pierwszy mecz obu drużyn w ekstraklasie.

0'
Ponad 3 bramki - tyle wynosi średnia bramek w Gliwicach.

0'
Piast w tym sezonie u siebie jeszcze nie zremisował – 3 wygrane, 3 porażki.

0'
Sędzią dzisiejszego spotkania będzie : Tomasz Kwiatkowski.

0'
Przekonamy się czy gościom uda przerwać się fatalną serie 6 porażek na wyjeździe.

0'
Tak prezentują się formacje obu ekip:

0'
Rezerwowi Górnika :Rodić, Sasin, Szałachowski, Kalinowski, Pruchnik, Kalkowski, Burkhardt

0'
Rezerwowi Piasta:Szmatuła, Fernandez, Hanzel, Horvath, Embuena, Podgórski, Janczyk

0'
Już od 18:00 zapraszamy na relację z spotkania inagurującego 15 kolejkę w której Piast podejmie Łęczną.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Piast Gliwice - Górnik Łęczna, to zapraszamy do śledzenia meczu online