Bate Borysów - Piast Gliwice online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Bate Borysów
1 : 1

Cziczkan - Rios, Wołkow, Filipienko (12' Simović), Filipović - Baga, Jabłonskij - Moukam (67' Milić), Dragun, Stasewicz - Dubajić (57' Skavysh)
Plach - Pietrowski, Czerwiński, Korun, Kirkeskov - Dziczek (63' Sokołowski), Hateley - Konczkowski, Valencia (90' Badia), Felix - Parzyszek (86' Aquino)

Mecze na żywo: Bate Borysów - Piast Gliwice

Dziękujemy uprzejmie za wspólnie spędzony czas.

Mecz rewanżowy zostanie rozegrany za tydzień.

Piast Gliwice wywalczył bardzo korzystny rezultat na trudnym terenie. Goście mają atut zdobytej bramki na wyjeździe, ale to nie oznacza, że mistrzowie Polski mają zapewnioną promocję do następnej fazy eliminacji.

90+5'
Wielkie emocje na ławce trenerskiej Piasta. Gorąco zrobiło się na placu gry.

90+4'
Wszystkim na płycie murawy się ogromnie śpieszy.

90+3'
Emocje dają o sobie znać. Nikt nie odpuszcza, nawet po gwizdku arbitra.

90+1'
Sędzia główny dodał 5 minut do regulaminowego wymiaru czasu gry.

90'
Gerard Badia wzmocni Piast w doliczonym czasie gry. Joel Valencia udał się na ławkę rezerwowych.

89'
żółta kartka czerwona kartka Z boiska "wyleciał" Stanislav Dragun. Zbyt ostro dyskutował z arbitrem głównym. Osłabienie tuż przed końcem regulaminowego czasu gry.

87'
BATE chce zamknąć ten mecz na swoją korzyść. Tą ekipę częściej w ostatnich minutach oglądamy w ofensywnych próbach.

86'
Piotr Parzyszek, strzelec gola, opuścił boisko. Napastnika zmienił Dani Aquino.

84'
Jorge Felix znów zza pola karnego. Próbował podkręconym uderzeniem znaleźć upragnionego gola. Aby tak się stało, musi być precyzja, a we wspomnianej próbie jej widocznie zabrakło.

82'
Fenomenalną interwencję pokazał Cziczkan! Ten bramkarz przepięknie wyciągnął strzał, który zmierzał tuż pod poprzeczkę bramki! Jorge Felix miał swoją okazję.

81'
Zapowiada się Nam bardzo emocjonująca końcówka dzisiejszych zawodów. Każda z ekip będzie chciała przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę.

79'
Marcin Pietrowski doskonale przerwał niezłą centrę z prawego sektora pola karnego. Kolejne ostrzeżenie dla polskiego klubu.

78'
W poniżej wspomnianym wydarzeniu chodziło o Patryka Sokołowskiego.

78'
Sztab fizjoterapeutów pomaga graczowi gości.

76'
żółta kartka Żółta kartka dla Stanislava Draguna za nieprzepisowe zagranie łokciem.

75'
Joel Valencia przyjął sobie piłkę na piętnastym metrze i od razu kropnął. Dwóch obrońców BATE wślizgami zatrzymało całe zagrożenie.

74'
Waldemar Fornalik i jego sztab szkoleniowy ma możliwość zrealizowania jeszcze dwóch zmian.

72'
Sędzia przerwał akcję. Zawodnik Piasta przewinił w środkowej strefie placu gry.

71'
Mistrzowie Polski usiłują zdominować gospodarza. Brakuje jednak precyzji na wysokości szesnastki Białorusinów.

69'
Mikkel Kirkeskov bardzo skiksował od rzutu wolnego. Szkoda, ponieważ odległość dawała spore nadzieje na końcowy sukces. Piłka poleciała wysoko nad poprzeczką.

68'
Bardzo dobrze w ofensywie zorganizowało się BATE. Wrzutka z lewego narożnika boiska nie była udanym projektem.

67'
Ostatnia korekta personalna u gospodarzy. Nemanja Milić wkroczył na plac gry, a z nim pożegnał się Hervaine Moukam.

65'
Gooooooool! 1:1! Piast zdobył wyrównującą bramkę! Stanislav Dragun oddał płaski, zabójczy strzał z okolic 12 metra! Futbolówka odbiła się od lewego słupka i wpadła do bramki.

64'
Martin Konczkowski podjął się trudnego, ale bardzo efektownego zadania, jakim był bezpośredni strzał z piętnastego metra, z woleja. Próba okazała się wielkim fiaskiem.

63'
Czas na zmianę w składzie popularnych "Piastunek". Patryk Sokołowski zastąpił innego Patryka, Dziczka.

61'
Frantisek Plach skutecznie wyciągnął bezpośrednią próbę od rzutu wolnego.

60'
Jakub Czerwiński okazał się wygranym w starciu z napastnikiem Skavyshem. Rywalizacja była ważna, bo wszystko się działo pod polem karnym Piasta. Jakiś błąd u defensora mógł kosztować wiele.

58'
żółta kartka Kolejna kara indywidualna po stronie przyjezdnych. Nieudany wślizg na piłkę zaprezentował Jakub Czerwiński.

57'
Druga zmiana personalna u gospodarzy. Maksim Skavysh w miejsce Bojana Dubajicia.

56'
żółta kartka Patryk Dziczek wywołał oburzenie wśród kibiców BATE. Kompletnie spóźniony w środku pola, a potem brzydki faul na rozpędzonym przeciwniku.

54'
Waldemar oraz Tomasz Fornalik przekazują swoje uwagi taktyczne piłkarzom gliwickiego Piasta.

53'
żółta kartka Żółta kartka dla Mikkela Kirkeskova. Perfidna próba przerwania dobrze obiecującego się kontrataku.

52'
Cziczkan kapitalnie sparował bardzo nieprzyjemne uderzenie! Valencia kierował futbolówkę w prawy sektor bramki rywala. Piast był bliski podwyższenia stanu meczu.

50'
Moukam zawiódł Wszystkich tych, którzy wierzyli w jego strzał zza linii pola karnego. Koszmarnie się rozczarowali, piłka powędrowała na wysokich sektorach trybun.

48'
Bardzo wysoka zawiesina z rzutu wolnego nie wypracowała zagrożenia pod bramką Frantiska Placha.

47'
Trener Waldemar Fornalik nie dokonał żadnych zmian personalnych w czasie przerwy.

46'
Wystartowała II odsłona dzisiejszego meczu!

Piast Gliwice prowadzi do przerwy 1:0. Wynik może cieszyć polskich kibiców.

45+1'
Arbiter dorzucił 1 minutę do czasu gry I połowy spotkania.

45'
Zablokowany został strzał autorstwa Tom'a Hateley'a. Moc nie sprawiła, że defensorowie polegną.

44'
Piotr Parzyszek nieudolnie strącił futbolówkę głową, po zagraniu ze stałego fragmentu gry.

43'
żółta kartka Żółtą kartkę ze swojej kieszonki wyciągnął turecki sędzia. Konczkowski został nadepnięty przez Filipovicia.

41'
W ofensywie faulu dopuścił się Simović. Stały fragment gry od swojej bramki wykona Plach.

39'
Frantisek Plach klasowo wyłapał groźny strzał głową w wykonaniu Draguna.

38'
BATE znalazło się w bardzo niekorzystnym położeniu w kontekście rewanżowej potyczki.

36'
Goooooooool! Piasta prowadzi! Nikt by się tego nie spodziewał! Piotr Parzyszek uszczęśliwił polskich kibiców! Napastnik dobił strzał z najbliższej odległości głową. Chwilę wcześniej kąśliwe uderzenie zaliczył Jorge Felix.

35'
Patryk Dziczek zanotował trzy próby w tym spotkaniu. Dwie okazały się celne.

34'
Bardzo blisko lewego słupka poszybowała piłka, po niefortunnej interwencji Simovicia. Niezgrabna próba wybicia futbolówki o mało co nie dała gola Piastowi.

32'
Jakub Czerwiński bardzo ofiarną interwencją uchronił Piasta przed wielce prawdopodobną utratą gola! Ofensywni piłkarze Piasta sprytnie wypracowali sytuację bramkową. Dubajić mocno kropnął z dwunastego metra, ale to nie dało gola, ponieważ Czerwiński zblokował strzał.

30'
Kolejną próbę z dystansu błysnął Patryk Dziczek. Tym razem za bardzo w sygnalizowany sposób leciała futbolówka. I trzeba wspomnieć też o tym, że piłka powędrowała w centralną część bramki.

28'
Kirkeskov zatrzymał akcję rywala na prawej flance boiska. Dobre ustawienie się z piłką było najważniejsze w tej sytuacji boiskowej.

27'
Za wysoko poleciała futbolówka, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Pod bramką Frantiska Placha nie zobaczyliśmy większego zagrożenia.

26'
Premierowy korner dla gospodarzy.

25'
Stasewicz ciekawie rozegrał rzut wolny. Ten piłkarz zagrał crossową futbolówkę na Dubajicia, ale ten nie zdołał skutecznie jej zgarnąć.

24'
Arbiter gospodarzom przyznał rzut wolny. Dragun był nieprzepisowo powstrzymywany.

22'
Patryk Dziczek popisał się znakomitym uderzeniem zza pola karnego! Sprytny, podkręcony strzał zmierzał w lewy, dolny róg bramki. Goalkeeper nie dał jednak się zaskoczyć!

21'
Jorge Felix koszmarnie minął się z futbolówkę na piątym metrze od bramki. Piłka powędrowała ciut za plecy pomocnika Piasta. Ale na uwagę zasłużyła wrzutka w wykonaniu Joela Valencii.

19'
Frantisek Plach zatrzymał proste do zatrzymania crossowe podanie.

18'
Patryk Dziczek zaskoczył chyba wszystkich na stadionie, poprzez swój silny strzał z bardzo sporego dystansu od bramki. Mocne kropnięcie powędrowało na trybunę.

16'
żółta kartka Dmitrij Baga otrzymał w pełni zasłużoną kartkę. Bardzo brzydkie nadepnięcie na stopę swojego przeciwnika.

15'
Jakub Czerwiński miał okazję do wykorzystania świetnej akcji ofensywnej. Bardzo dobre dośrodkowanie z prawego narożnika boiska pokazał Tom Hateley, a nieznacznie głową pomylił się Jakub Czerwiński.

14'
Bramkarz BATE zaprezentował ogromnie efektowne piąstkowanie futbolówki. Będzie korner po ładnej, ale nie do końca udanej interwencji.

13'
Przecięte zostało prostopadłe podanie w kierunku Jorge Felixa.

12'
Yegor Filipjenko dał jasny sygnał swojemu trenerowi, że nie będzie zdolny do dalszej gry. Swoją szansę otrzymał Slobodan Simović.

10'
W centralnej części boiska dostrzegliśmy przewinienie. Po faulu na Jorge Felixie rzut wolny zyskał klub z Gliwic.

9'
Urazu doznał zawodnik ekipy gospodarza. Filipjenko bardzo szybko wstał z murawą. Na szczęście, nie nabawił się poważnej kontuzji.

8'
Sędzia liniowy szybko zasygnalizował pozycję spaloną u jednego ze snajperów BATE Borysów.

7'
Zawodnicy ofensywni BATE próbują narzucić wysoki pressing.

5'
Cziczkan pewnie zgarnął łatwą piłkę. Z lewego skrzydła boiska zostało posłane zbyt głębokie dośrodkowanie na szesnastkę gospodarzy.

4'
"Piastunki" chcą dyktować warunki na placu gry.

2'
Joel Valencia liczył na odgwizdanie rzutu wolnego blisko pola karnego. Arbiter główny uznał, że skrzydłowy Piasta nie został sfaulowany

1'
Mistrzowie Polski rozpoczęli dzisiejszy pojedynek.

*'
Pierwszy gwizdek arbitra głównego!

*'
Na stadionie został odegrany hymn Ligi Mistrzów.

*'
Pan Mete Kalkavan będzie odpowiedzialny za wydawanie sprawiedliwych werdyktów.

*'
Piłkarze rezerwowi BATE: Szczerbickij, Jonassen, Bieriozkin, Skawysz, Willumsson, Milić, Simović.

*'
Trener Waldemar Fornalik na ławce rezerwowych pozostawił taki zestaw graczy: Szmatuła, Holubek, Sokołowski, Badia, Mokwa, Huk, Aquino.

*'
Wszyscy kibice z Polski są ogromnie ciekawi, jak poradzi sobie sensacyjny mistrz kraju z poprzedniego sezonu. Gospodarze nadchodzącego starcia są przez wielu ekspertów definiowani, jako faworyt dwumeczu.

*'
Pierwszy gwizdek arbitra głównego usłyszymy o godz. 19:00

*'
Witamy Wszystkich na naszym portalu! O godz. 19:00 rozpocznie się pierwszy mecz I rundy el. Ligi Mistrzów, w którym zmierzą się: Bate Borysów - Piast Gliwice.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Bate Borysów - Piast Gliwice, to zapraszamy do śledzenia meczu online