Lech Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Podbeskidzie Bielsko-Biała
1 : 1

Gostomski - Kędziora, Arajuuri (60' Wołąkiewicz), Bednarek, Douglas - Linetty, Jevtić (73' Sadajew) - Pawłowski, Hamalainen, Lovrencsics - Kownacki (46' Drewniak).
Pesković - Sokołowski, Konieczny, Horoszkiewicz, Stano, Adu Kwame (59' Patejuk) – Chmiel, Sloboda (76' Śpiączka), Iwański, Pazio – Korzym (46' Demjan).

*'
Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje LIVE.

90+4'
Koniec meczu. Lech zremisował z Podbeskidziem 1:1.

90'
Sędzia doliczył cztery minuty.

89'
Gol dla Podbeskidzia! Po raz kolejny fatalnie zachowała się defensywa Lecha z Wołąkiewiczem na czele, dzięki czemu w sytuacji sam na sam z Gostomskim znalazł się Bartosz Śpiączka, który umieścił piłkę w bramce.

89'
Zza pola karnego uderzał Chmiel,ale pewmnie interweniował Gostomski.

88'
Żółta kartka dla Sadajewa.

88'
Znów słabszy okres meczu.

82'
Powinno być 2:0! Źle zachował się obrońca, który wyłożył piłkę Sadajewowi, ale jego strzał z kilku metrów znakomicie obronił Pesković. Dobijał jeszcze Drewniak, tor lotu piłki zmienił Hamalainen i znów bramkarz Podbeskidzia popisał się znakomitą interwencją!

80'
Sadajew dryblował w polu karnym, ale uderzył nad bramką.

78'
Żółta kartka dla Wołąkiewicza.

78'

76'
Śpiączka zastąpił Slobodę.

73'
Sadajew zastąpił Jevticia.

73'
Sporo szczęścia miało teraz Podbeskidzie. Lovrencsics dośrodkował na krótki słupek, tam dobrze uderzył Darko Jevtić, ale piłka trafiła w poprzeczkę!

71'
Bardzo niecelny strzał Iwańskiego z rzutu wolnego.

68'
Lovrencsics niecelnie uderzał głową po dośrodkowaniu Douglasa.

63'
Żółta kartka dla Douglasa.

61'
Znów groźnie pod bramką Lecha! Z jedenastu metrów Robert Demjan potężnie uderzył z powietrza, ale piłka przeleciała nad poprzeczką.

60'
Wołąkiewicz zastąpił Arajuuriego.

59'
Patejuk zastąpił Adu Kwame.

57'
Chmiel padł w polu karnym po starciu z Kędziorą i domagał się rzutu karnego. Sędzia jednak nie zdecydował się podyktować jedenastki.

52'
Jevtić uderzył z linii pola karnego, piłka odbiła się rykoszetem od obrońcy i wyszła na rzut rożny.

52'
Na trybunach zasiadło 12 991 kibiców.

50'
Lech stara się atakować, ale na razie nie stworzył zagrożenia.

46'

*'
Okazało się jednak, że Kownacki nie dotknął piłki przy golu, co oznacza, że trafienie zanotowął Kędziora.

45'

45'
Żółta kartka dla Adu Kwame.

44'
Kolejna akcja Lecha! Lovrencics wycofał piłkę do Hamalainena, ale ten uderzył obok bramki.

44'
Kolejna dobra akcja Pawłowskiego. Pomocnik Lecha zagrał do Lovrencicsa, ten szukał w polu karnym Hamalainena, ale szybszy był Pesković.

40'
Mogło być 2:0. Pawłowski dobrze minął dwóch obrońców, zagrał do Hamalainena, ten do Jevticia, który nie wykorzystał sytuacji sam na sam z Peskoviciem.

38'
Kownacki mógł znaleźć się w dobrej sytuacji, ale nie zdołał oddać strzału.

38'
Mało emocji dziś na Inea Stadionie.

35'
Sporo niedokładności w grze jednych i drugich.

32'
Korzym w dość szczęśliwy sposób mógł znaleźć się w sytuacji sam na sam z Gostomskim, ale wplątali się w to obrońcy i wybili piłkę.

29'
Żółta kartka dla Koniecznego.

25'
Słabszy okres gry. Mało ciekawego dzieje się na boisku.

22'
Tak padł gol dla Lecha:

20'
Pawłowski wycofał piłkę spod linii końcowej do Linettego. Pesković nie dał się jednak zaskoczyć.

19'
Kolejna znakomita szansa dla Podbeskidzia! Pazio nie wykorzystał sytuacji sam na sam z Gostomskim!

16'
Pawłowski uderzał z narożnika pola karnego. Prosto w Peskovicia.

15'
Niecelny strzał Lovrencicsa z prawej strony pola karnego.

13'
Fatalny błąd Douglasa i Arajuuriego. Chmiel przyjęciem minął obrońców Lecha, ale nie wykorzystał sytuacji sam na sam z Gostomskim!

11'
Chmiel minął obrońcę, ale niecelnie zagrywał w pole karne.

6'
Goool! 1:0 dla Lecha. Po dośrodkowaniu uderzał Kędziora,tor lotu piłki zmienił jeszcze Kownacki i Pesković musiał sięgac po futbolówkę do siatki.

5'
Dobra akcja Lecha. Pawłowski mógł uderzać zza pola karnego, ale zdecydował się podać do Jevticia, którego podanie na rzut rożny wybił jeden z obrońców.

2'
Lech od początku stara się atakować, ale jak na razie brakuje dokładności.

1'

0'
Piłkarze są już na boisku.

0'
Mecz poprowadzi Mariusz Złotek ze Stalowej Woli.

0'
Ławka rezerwowych Lecha: Burić, Henriquez, Wołąkiewicz, Drewniak, Serafin, Formella, Sadajew.

0'
Ławka rezerwowych Podbeskidzia: Zajac, Tomasik, Lenartowski, Śpiączka, Górkiewicz, Demjan, Patejuk.

0'
Skład Podbeskidzia: Pesković - Sokołowski, Konieczny, Horoszkiewicz, Stano, Adu – Chmiel, Sloboda, Iwański, Pazio – Korzym

0'
Skład Lecha: Gostomski - Kędziora, Arajuuri, Bednarek, Douglas - Linetty, Jevtić - Pawłowski, Hamalainen (k.), Lovrencsics - Kownacki.

0'

0'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu Lech Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała. Początek prosto z Inea Stadionu o 20:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lech Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała, to zapraszamy do śledzenia meczu online