Piast Gliwice - BATE Borysów online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
BATE Borysów
1 : 2

Plach - Pietrowski, Korun, Czerwiński, Kirkeskov - Dziczek, Hateley - Konczkowski (83' Badia), Valencia, Felix (88' Aquino)- Parzyszek.
Chichkan - Rios, Volkov, Simović, Filipović - Baga, Yablonski, Berezkin (75' Moukam) - Skavysh, Tuominen (57' Milić), Stasevich.

*'

Koniec meczu. Piast przegrał mecz, w którym praktycznie nie miał prawa przegrać.

90+1'
Piast chyba pogodził się już z odpadnięciem z fazy kwalifikacyjnej do Ligi Mistrzów.

90'
Arbiter doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

88'
Druga zmiana w ekipie z Gliwic: Aquino za Felixa.

87'
1:2. Centra Stasevicha spadła na głowę Volkova i Białorusini objęli prowadzenie na dwie minuty przed końcem regulaminowego czasu gry.

86'
Rzut wolny dla BATE na wysokości pola karnego Piasta. Może być groźnie.

85'
Białorusini grają jakby dostali dopływ dodatkowego tlenu, Piast nie wie za bardzo, jak się im przeciwstawić.

83'
Zmiana w Piaście Gliwice: Badia w miejsce Konczkowskiego.

82'
1:1. Moukam nie dał szans Plachowi.
Niewykorzystane sytuacje się zemściły - to pierwsze celne uderzenie graczy z Borysowa w tym starciu.

81'
żółta kartka Rzut karny dla BATE! Co za błąd Placha...
Golkiper Piasta nie wiadomo dlaczego wyszedł daleko od bramki do prostej sytuacji i sfaulował gracza drużyny przeciwnej.

81'
Gliwiczanie skutecznie wybili futbolówkę poza gorący obszar.

80'
Strzał Stasevicha przeszedł po murze i piłka wyszła za linię końcową. Kolejny rzut rożny w tym spotkaniu.

79'
Pietrowski niepotrzebnie sfaulował Moukama na wprost bramki Piasta Gliwice. Będzie okazja do bezpośredniego uderzenia dla piłkarzy BATE.

77'
Gracze gliwickiego klubu zawzięcie walczą o utrzymanie obecnego rezultatu.

75'
Druga roszada w ekipie z Borysowa: Moukam za Berezkina.

74'
Zakotłowało się w polu karnym Piasta, ostatecznie piłka przeszła nad poprzeczką.

73'
Pomyłka Czerwińskiego, będzie rzut rożny dla przyjezdnych.

71'
Kompletnie nieudana centra Stasevicha, nikt z jego kolegów nie miał najmniejszych szans na dojście do dogrania.

70'
Groźne uderzenie Milicia z dystansu, po drodze rykoszet, BATE ma korner.

68'
Zawodnicy Piasta są coraz bliżsi wywalczenia awansu do kolejnej rundy kwalifikacyjnej. Muszą jednak postawić kropkę nad "i" - jednobramkowe prowadzenie przy obecnej przewadze Piasta to za mało.

66'
Valencia przebił się lewą flankę, jednak jego późniejsza wrzutka nie była dobrej jakości.

64'
Samolubne zachowanie Kirkeskova skończyło się co prawda strzałem celnym, ale gdyby Duńczyk odegrał futbolówkę Parzyszkowi, to zapewne z tej akcji można byłoby stworzyć coś więcej.

63'
Białorusini poradzili sobie z dośrodkowaniem Hateleya.

62'
Dziczek zdobył róg dla swojej drużyny.

61'
Skavysh jedną akcją mógł doprowadzić do remisu! Na szczęście zabrakło celności graczowi BATE.

60'
Centymetrów zabrakło Czerwińskiemu do oddania kolejnej groźnej główki. Nieźle dogrywał Hateley.

59'
Kolejny korner dla gliwiczan.

58'
Skavysh złapany na ofsajdzie.

57'
Pierwsza korekta w składzie gości: Milić za Tuominena.

56'
Nie było zagrożenia po centrze Hateleya.

55'
Zagotowało się w polu karnym BATE, będzie jeszcze jeden korner.

54'
Rzut rożny dla Piasta Gliwice.

52'
Spokojne ostatnie minuty, minimalnie lepiej prezentują się gospodarze.

50'
Efektownie wyglądająca wymiana podań między Felixem i Kirkeskovem nie była efektywna - od bramki zacznie Chichkan.

48'
Mocny strzał Hateleya został przyblokowany przez graczy BATE.

47'
Słabe dogranie Valencii - piłka spadła na nogę Yablonskiemu.

46'

*'
Aktorzy dzisiejszego starcia powrócili na arenę zmagań.

*'
Piast jest bliżej awansu - to jednak nie oznacza, że piłkarze Waldemara Fornalika mogą na drugą część meczu z przeświadczeniem o pewnej wygranej. Gliwiczanie nie mogą zlekceważyć rywala z Białorusi.

Przerwa. Arbiter nie zdecydował się na doliczenie dodatkowego czasu gry.
45'
Strzał głową Tuominena poszybował obok celu.

44'
BATE w ofensywie, Piast w głębokiej defensywie.

42'
Czerwińsk znowu doszedł do główki - tym razem jednak Chichkan poradził sobie ze strzałem stopera Piasta Gliwice.

41'
Parzyszek dostał górne prostopadłe podanie i po opanowaniu piłki, oddał strzał. Był rykoszet, jest korner.

39'
Powtórki sytuacji z 34. minuty dają niemal całkowitą pewność, że Konczkowski był w tamtej sytuacji faulowany.

37'
Parzyszek nie zdołał dojść do dośrodkowania Kirkeskova. Piłka wyszła poza plac gry.

35'
Dziczek nie miał szans na oddanie strzału sprzed pola karnego, gdyż podanie partnera było za lekkie, dzięki czemu przeciwnik łatwo przejął piłkę.

34'
Konczkowski nieczysto był zatrzymywany przez Simovicia na linii pola karnego. Arbiter jednak nie odgwizdał faulu.

32'
żółta kartka Żółtą kartką ujrzał Yablonski - za taktyczny faul na Valencii.

30'
Różnica między zespołami nie jest już tak duża jak w pierwszym kwadransie.

28'

25'
Dobry strzał z dystansu Valencii - zabrakło minimalnie precyzji, bo Hiszpan posłał futbolówkę prosto w ręce bramkarza.

24'
Wciąż jednak mistrzowie Polski muszą poprawić grę w defensywie - reprezentanci zespołu z Borysowa zbyt łatwo dochodzą do sytuacji w szesnastce Piasta.

23'
Wygląda na to, że dopiero przed chwilą Piast się przebudził - i natychmiast przyniosło to efekt w postaci zdobytego gola.

21'
1:0! Czerwiński dał prowadzenie gliwiczanom!
Centra z rzutu wolnego nic nie przyniosła, ale moment później Valencia doskonale dograł na głowę byłego stopera warszawskiej Legii, a ten nie dał najmniejszych szans golkiperowi.

20'
Valencia sfaulowany na połowie przeciwnika - jest rzut wolny dla Piasta Gliwice.

19'
Pierwszy celny strzał w wykonaniu miejscowych - Felix zamknął wrzutkę Konczkowskiego celnym wolejem. Zabrakło jednak siły, aby Chichkan musiał się wysilić.

18'
Do tej pory lepsze wrażenie po sobie zostawili piłkarze BATE.

16'
Konczkowski szukał dograniem Parzyszka, jednak jego centra została zablokowana.

15'
Baga szczęśliwie i czysto powstrzymany przez Czerwińskiego w pobliżu pola karnego gospodarzy.

14'
Zawodnicy trenera Fornalika muszą poprawić swoją grę - to, co dotychczas zaprezentowali, może nie wystarczyć na awans.

12'
Niebezpieczne uderzenie Tuominena po dużym błędzie defensywy gliwickiej drużyny - piłka przeszła blisko lewego słupka.

10'
Gracze z Borysowa coraz mocniej naciskają mistrzów Polski.

9'
Kontra Piasta spaliła na panewce przez niedokładne zagranie.

8'
Taktyczne przewinienie Riosa na Felixie. Dużo szczęścia miał gracz zespołu z Białorusi - to mogło i powinno się skończyć żółtym kartonikiem.

6'
Wyższy pressing BATE stworzył zamieszanie w szeregach obronnych gliwiczan, ale obyło się bez większego zagrożenia.

5'
Niepotrzebna strata Kirkeskova, na szczęście dla Duńczyka, jego błąd naprawili koledzy.

3'
Baga wyraźnie przekroczył przepisy w walce ofensywnej o piłkę z Kirkeskovem - nie umknęło to uwadze arbitra głównego.

2'
Pierwszy atak ze strony Białorusinów, Pietrowski skutecznie powstrzymał atak rywala i wyekspediował piłkę na aut.

1'
Rozpoczął mistrz Polski!

*'
Piłkarze obu klubów są już na placu gry! Za moment od środka zaczną gracze z Gliwic.

*'
W ekipie rywala nastąpiła wymuszona zmiana - Willumssona, który odniósł kontuzję na treningu przedmeczowym, zastąpił Berezkin.

*'
Arbitrem meczu będzie pochodzący z Finlandii, Antti Munukka.

*'
Ławka rezerwowych BATE: Svirski, Jonassen, Willumsson, Bessmertny, Milić, Mukhamedov, Moukam.

*'
Zestawienie przyjezdnych zostało przedstawione.

*'
Rezerwowi gospodarzy: Szmatuła, Holubek, Sokołowski, Badia, Mokwa, Aquino.

*'
Skład aktualnego mistrza polskiej ekstraklasy: Plach - Pietrowski, Korun, Czerwiński, Kirkeskov - Dziczek, Hateley - Konczkowski, Valencia, Felix - Parzyszek.

*'
Ekipa z Gliwic przez braki kadrowe BATE może mieć nieco łatwiejsze zadanie:

*'
Podopieczni Waldemara Fornalika mają przed sobą niełatwe dni - dziś staną w szranki przeciwko Białorusinom z Borysowa, a w sobotę do Gliwic przyjedzie Lech Poznań, w ramach pierwszej kolejki nowego sezonu ekstraklasy.

*'
Górnośląska drużyna musi zaprezentować lepszą dyspozycję niż w sobotnim starciu o Superpuchar Polski - Piast przegrał 1:3 w meczu przeciwko Lechii Gdańsk.

*'
Mistrzowie Polski na trudnym terenie w Białorusi wywalczyli remis 1:1. Dzisiaj dowiemy się, czy gliwiczanie zdołają wyeliminować dużo bardziej utytułowane BATE.

'

Piast - BATE na żywo online

Zapraszamy do śledzenia meczu Piast - BATE na żywo w internecie. Początek spotkania w środę o godzinie 20:00. Pierwsze spotkanie zakończyło się remisem 1:1.

Zobacz gdzie oglądać transmisję TV lub online

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Piast Gliwice - BATE Borysów, to zapraszamy do śledzenia meczu online