Legia Warszawa - Europa FC online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Europa FC
3 : 0

Majecki - Vesović, Wieteska, Remy, Jędrzejczyk - Gwilia, Martins (70' Jodłowiec) - Novikovas, Carlitos, Nagy (47' Agra) - Kulenović (63' Niezgoda)
Coleing - Ayew, Gonzalez, Jimenez, Olivero - Rico, Yahaya, Quillo (64' Rosa), Walker - Gallardo (67' Dimas), de Barr (54' Velazco)

Dziękujemy ślicznie Wszystkim za uwagę.

Legia Warszawa wywalczyła awans do następnej rundy eliminacji Ligi Europy. Kibice ze stolicy Polski powinni czuć ogromną satysfakcję po dzisiejszym pojedynku.

Sędzia główny zakończył dzisiejszy mecz w Warszawie!

90+2'
Świetnie ustawiony Olivero zabezpieczył swoją strefę boiska, po wgraniu futbolówki od rzutu wolnego.

90+1'
Na wysokości pola karnego gości będzie wykonywany rzut wolny.

90'
Do podstawowego wymiaru czasu gry doliczono trzy minuty.

89'
Artur Jędrzejczyk po raz kolejny powstrzymał strzał od rzutu wolnego.

88'
żółta kartka Mateusz Wieteska otrzymał żółty kartonik za faul taktyczny blisko swojego pola karnego. Mógł tego nie robić stoper "Wojskowych".

86'
Europa FC była bliska zdobycia bramki na 3:1. Ayew końcówkami palców posłał kąśliwe uderzenie z ostrego kąta! Piłka nieznacznie minęła prawy słupek bramki.

85'
Coleing dobrze wyszedł do dośrodkowania z lewego skrzydła boiska. Jarosław Niezgoda czekał na dokładną wrzutkę.

83'
Legia Warszawa jest już niemal pewna awansu do następnej rundy eliminacji.

81'
żółta kartka Marco Rosa dostał żółtą kartkę za faul z premedytacją. Jego celem było zatrzymanie Carlitosa.

79'
Jarosław Niezgoda został przyłapany na bardzo dużym "ofsajdzie".

77'
Piłkarze Legii Warszawa do tej pory oddali 16 strzałów.

75'
Walker został wyznaczony do wykonania rzutu wolnego. Artur Jędrzejczyk skutecznie jednak zatrzymał lecącą futbolówkę.

74'
Goście podejmują próby w ofensywie, ale Legia bardzo dobrze przesuwa się pod swoim polem karnym.

72'
Obaj trenerzy mają już zrealizowany komplet zmian.

70'
Tomasz Jodłowiec wzmocni środek pola Legii Warszawa. Na murawie nie ma już Andre Martinsa.

69'
Zdecydowanie za krótko piłkę od kornera wybił Gwilia. Dobrze ustawiony defensor Europa FC zatrzymał akcję.

67'
Na trzecią roszadę zdecydował się trener Escobar. Manu Dimas dał zmianę za Gallardo.

66'
Jarosław Niezgoda nie zdołał zamknąć mocnego zagrania z lewej flanki boiska. Gdyby to uczynił, to nie miałby zapewne większych problemów ze zdobyciem gola z bliskiej odległości.

64'
Marco Rosa jest zawodnikiem, który wszedł na boisko z ławki rezerwowych. Alex Quillo został nagrodzony brawami za swój udział w tym meczu.

63'
Jarosław Niezgoda pojawił się na murawie. Młody napastnik zastąpił na boisku Sandro Kulenovicia.

61'
Gooooooooool! Carlitos powiększył swój dorobek strzelecki w tym meczu! Uderzenie z niemal miejsca powędrowało w prawy, dolny róg bramki!

59'
Radosław Majecki nie miał kłopotów z tym, żeby zatrzymać dośrodkowanie posłane z lewego skrzydła boiska.

58'
Yahaya próbował z dalekiej odległości od bramki przelobować Majeckiego. Piłka wylądowała w rękawicach tego bramkarza.

56'
Gvilia zacentrował piłkę od rzutu wolnego. Ta próba dokładnego podania nie okazała się sukcesem. Futbolówkę zgarnął Coleing.

55'
Radosław Majecki zanotował pierwszy kontakt z piłką w tym meczu. Młody goalkeeper skutecznie przechwycił zagranie z prawego skrzydła.

54'
Zmiana została przeprowadzona w składzie gości. Fernando Velazco został wydelegowany na plac gry, a De Barr już wylądował na ławce rezerwowych.

52'
Agra próbował sprytnym zagraniem pokonać mur. Płaski strzał odbił się od nóg piłkarzy.

51'
czerwona kartka Carlitos wychodził na dobrą okazję strzelecką! Ale tej okazji nie było, ponieważ Jimenez go powalił na murawę! Czerwona kartka była jedynym wyjściem.

50'
Większość kibiców już widziała piłkę w bramce! Carlitos fantastycznie pociągnął z futbolówką na lewej flance boiska! Silny strzał z głębi pola karnego odbił się od spojenia bramki Europa FC.

49'
Sztab szkoleniowy drużyny z Gibraltaru nie przeprowadził żadnych korekt personalnych w czasie przerwy.

47'
Kontuzjowany Dominik Nagy nie wystąpi w drugiej części dzisiejszego meczu. Salvador Agra otrzymał swoją szansę od trenera Vukovicia.

46'
Start II połowy meczu!

Pierwsza odsłona dobiegła końca.

45'
Arbiter główny dołożył jedną minutę do pierwszych 45 minut.

44'
Rzut wolny dla Legii. Gvilia został nieczysto zaatakowany w nogę.

42'
54% posiadania piłki - taką statystyką może pochwalić się Legia Warszawa.

41'
Niżej wspomniany gracz przebywa aktualnie przy linii bocznej boiska, gdzie jest opatrywany przez sztab medyczny.

39'
Dominik Nagy jest zmuszony do skorzystania z pomocy fizjoterapeutów.

38'
Legioniści dążą do zdobywania kolejnych goli w tym spotkaniu.

36'
W centralnej części boiska doszło do złamania regulaminu. Andre Martins był nieprzepisowo powstrzymywany.

35'
Zatrzymany rajd z piłką Novikovasa. Nowy gracz Legii powinien szukać prostopadłego zagrania do Kulenovicia.

33'
Gwilia ma sporo okazji do posyłania wrzutek na pole karne. Niestety, ale większość z tych prób nie trafia do graczy warszawskiej Legii.

32'
Zagęszczona jest środkowa strefa boiska.

30'
Niedokładnie piłkę głową nakrył gracz Legii Warszawa, po tym jak jego drużyna zrealizowała stały fragment gry. Jego strzał głową poleciał daleko od prawego słupka bramki.

29'
Zawodnicy wicemistrza Polski z poprzedniego sezonu kontrolują boiskową rzeczywistość.

27'
Ustawiony blisko prawego słupka swojej bramki obrońca Legii zneutralizował zagrożenie, po wrzutce z prawego narożnika boiska.

26'
Drużyna z Gibraltaru stara się wyprowadzić groźne kontrataki.

24'
Andre Martins solidnie przymierzył z dalszej odległości. Uczynił to jednak wprost w rękawice Coleinga. Goalkeeper na raty zatrzymał piłkę.

23'
Niepotrzebna przepychanka na boisku. Przed chwilą Legia źle wykonała rzut rożny. Obrona przyjezdnych dobrze zneutralizowała zagrożenie.

21'
Coleing popełnił błąd techniczny w swoim polu karnym. Wykorzystania błędu był Kulenović, ale w porę swojego bramkarza zaasekurowała para stoperów Europa FC.

20'
W polu karnym Europa FC upadł zawodnik Legii. Pomimo wielkiej presji ze strony kibiców Legii, sędzia przyznał tylko korner.

18'
Sandro Kulenović wyruszył do prostopadłego podania. Był jednak bez większych szans. Akcja została skutecznie powstrzymana przez blok defensywny.

17'
żółta kartka Żółta kartka dla Williama Remy'ego. Bezpardonowe wejście na biegnącego z piłką rywala skończyło się karą indywidualną.

16'
Podopieczni trenera Vukovicia zdecydowanie dominują na płycie boiska.

14'
W tym dwumeczu już nie zobaczymy dogrywki. Europa FC musi strzelić przynajmniej dwa gole, żeby marzyć o awansie.

13'
Gooooooool! Euforia na trybunach Legii! 2:0! Z bardzo bliskiej odległości od bramki Sandro Kulenović kąśliwym, płaskim zagraniem pokonał całą defensywę rywala.

11'
Aktualny wynik premiuje "Wojskowych" do następnej rundy eliminacji Ligi Europy.

10'
Ależ było blisko tego, że podwyższyć stan meczu! Dominik Nagy sprytnie urwał się obrońcom na lewym skrzydle i zszedł do środka, a potem znakomicie przymierzył! Futbolówka odbiła się od lewego słupka.

8'
Zablokować się udało obrońcom Legii prostopadłe zagranie w kierunku De Barra.

7'
Gooooooool! Carlos Lopez otworzył wynik tego meczu! Przepiękne uderzenie zza pola karnego zaliczył Hiszpan! Precyzyjnie ulokowana futbolówka przy prawym słupku bramki.

5'
Quillo próbował efektownie przedrzeć się w pole karne rywala. Urodziwy rajd z futbolówką został zatrzymany tuż przed szesnastym metrem.

4'
Arbiter główny przyznał przyjezdnym rzut wolny. Jeden z pomocników Legii Warszawa przewinił w pobliżu szesnastki Europa FC.

3'
Strzał z dystansu, zupełnie nieudany, zanotował przed chwilą Novikovas. Pomocnik dopadł do bezpańskiej piłki na siedemnastym metrze od bramki.

2'
Gospodarze usiłują bardzo szybko od rozpoczęcia spotkania przejąć inicjatywę.

1'
Pierwsza próba ofensywnej akcji w wykonaniu Legionistów. Zabrakło dokładności w podaniu na przedpole.

*'
Początek meczu!

*'
Pierwsze starcie, które miało miejsce tydzień temu, przyniosło bezbramkowy remis.

*'
Trener Vuković nie znalazł miejsca w pierwszym składzie dla takiego grona graczy: Cierzniak, Jodłowiec, Lewczuk, Antolić, Niezgoda, Agra, Stolarski.

*'
Na ławce rezerwowych gości zobaczymy taki zestaw piłkarzy: Munoz, Portilla, Pusey, Yome, Rosa, Velasco, Suarez.

*'
Obaj szkoleniowcy desygnowali powyżej wspomniane składy.

*'
Spotkanie w stolicy Polski rozpocznie się o godz. 21:00

*'
Zapraszamy Wszystkich do śledzenia relacji "NA ŻYWO" naszego autorstwa z meczu: Legia Warszawa - Europa FC.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Legia Warszawa - Europa FC, to zapraszamy do śledzenia meczu online