ŁKS Łódź - Lechia Gdańsk online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
ŁKS Łódź
0 : 0

Kołba – Grzesik (73' Bogusz), Rozwandowicz, Sobociński, Klimczak – Kalinkowski, Piątek, Wolski – Bryła (64' Pirulo), Ramirez – Sekulski (65' Kujawa).
Kuciak – Fila, Nalepa, Augustyn, Mladenović – Łukasik, Gajos (46' Lipski), Kubicki – Haraslin (75' Wolski), Sobiech (46' Maloca), Udovicić.

Grzesik (61.) żółta kartka
Piątek (79.) żółta kartka
Udovicić (41.) czerwona kartka

Mecze na żywo: ŁKS Łódź - Lechia Gdańsk

90+4'
Koniec meczu. ŁKS - Lechia 0:0.

90'
Sobociński próbował zaskoczyć Kuciaka potężnym strzał. Ten jednak znów fantastycznie interweniował.

89'
ŁKS mógł objąć prowadzenie. Kuciak zdołał jednak interweniować po strzale z dystansu.

88'
Znów Ramirez. Jego strzał trafił w obrońcę Lechii i piłka wyszła na rzut rożny.

86'
Po dośrodkowaniu Fili Kubicki uderzył prosto w ręce Kołby.

84'
Ramirez jest dziś bardzo aktywny.

82'
ŁKS dąży do zdobycia zwycięskiej bramki.

80'
Kolejny strzał Ramireza. Tym razem celny i Kuciak został zmuszony do interwencji.

79'
żółta kartka Piątek ukarany żółtą kartką.

76'
5 452 widzów ogląda ten mecz na żywo na stadionie. To maksymalna pojemność, ponieważ stadion ŁKS-u jest w modernizacji.

75'
Zmiana w Lechii. Wolski zastąpił Haraslina.

73'
Bogusz zastąpił Grzesika.

72'
Ramirez oddał groźny strzał sprzed pola karnego. Kuciał odbił piłkę na rzut rożny.

70'
ŁKS jest zespołem przeważającym.

67'
Kołba zdołał odbić groźny strzał Haraslina.

65'
Ramirez sprzed pola karnego uderzył obok bramki.

65'
Kujawa zastąpił Sekulskiego.

64'
Pirulo zastąpił Bryłę.

61'
żółta kartka Grzesik ukarany żółtą kartką.

59'
ŁKS coraz groźniejszy. Kuciak odbił niebezpieczny strzał Ramireza. Po chwili próbował również Klimczak. Obok bramki.

57'
Przeważa ŁKS. Ramirez uderzył z dystansu obok bramki.

57'
Wolski zdecydował się na strzał z dystansu. Kuciak nie dał się zaskoczyć.

49'
Kalinkowski uderzył sprzed pola karnego. Lekko i niecelnie.

46'
Dwie zmiany w Lechii. Maloca i Lipski zastąpili Sobiecha i Gajosa.

46'

45+2'
Koniec pierwszej połowy. Jak na razie bez bramek.

45'
Mecz potrwa jeszcze dwie minuty.

43'
czerwona kartka Zmiana decyzji. Sędzia wyrzucił Udovicicia z boiska! Czerwona kartka.

41'
Będzie jednak VAR.

41'
żółta kartka Udovicić ukarany żółtą kartką.

35'
Rozkręciła się Lechia. Tym razem uderzał Haraslin i znów bramkarz ŁKS-u musiał wybijać piłkę na rzut rożny.

34'
Mladenović dobrze rozegrał piłkę z Udoviciciem i oddał groźny strzał. Kołba nogami zdołał jednak obronić to uderzenie.

30'

29'
ŁKS mógł mieć dobrą okazję do zdobycia bramki. Groźnie uderzał Kalinkowski, ale piłka trafiła w Sekulskiego i zmieniła tor lotu.

25'
Strzał Ramireza zablokował Augustyn.

22'
Piątek agresywnie powstrzymał Haraslina. Sędzia nie dopatrzył się jednak faulu.

17'
Tym razem akcja Lechii. Sobiech nie sięgnął jednak piłki.

16'
Kuciak musiał interweniować po strzale Kalinkowskiego sprzed pola karnego, któremu podawał Ramirez.

14'
Sekulski głową uderzył ponad bramką.

11'
Jak na razie nie doczekaliśmy się groźnych sytuacji.

7'
Piątek próbował uderzać z pola karnego, ale skiksował i nie trafił w piłkę.

4'
Lechia od początku narzuciła swój styl gry.

1'
Początek spotkania.

'
Piłkarze pojawili się już na murawie. Za moment początek spotkania.

'

'
ŁKS wrócił do Ekstraklasy po siedmiu latach przerwy.

'
W pierwszym meczu PKO Ekstraklasy 2019/2020 Arka Gdynia przegrała z Jagiellonią Białystok 0:3.

'
Rezerwowi ŁKS-u: Budzyński, Bogusz, Pyrdoł, Pirulo, Juraszek, Srnić, Kujawa, Trąbka.

'
Rezerwowi Lechii: Alomerović, Chrzanowski, Maloca, Lipski, Maulana Vikri, Peszko, Wolski, Makowski, Paixao.

'

Mecze PKO Ekstraklasy na żywo

Zapraszamy do śledzenia meczu ŁKS - Lechia na żywo. Początek o godzinie 20:30.

Sprawdź terminarz transmisji 1. kolejki PKO Ekstraklasy

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z ŁKS Łódź - Lechia Gdańsk, to zapraszamy do śledzenia meczu online