Liverpool - Chelsea Londyn online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Liverpool
Chelsea Londyn
1 : 2

Mignolet; Johnson, Skrtel, Lovren, Moreno; Henderson, Can('70 Allen), Gerrard; Sterling, Coutinho('70 Borini), Balotelli('79 Lambert).
Courtois ; Ivanovic, Cahill, Terry, Azpilicueta; Matic, Fabregas; Ramires('54 Willian), Oscar, Hazard('95 Luiz); Costa.

Mecze na żywo: Liverpool - Chelsea Londyn

90+5'
Koniec spotkania.Chelsea po raz kolejny triumfuje!Zagrali dobry mecz ale Liverpool może być wściekły na sędziego który dziś nie podejmował najlepszych decyzji,nie wiadomo jak potoczyło by się spotkanie gdyby w końcówce spotkania gospodarze otrzymali rzut karny.Dziękuje i zapraszam na kolejne nasze dzisiejsze relacje

90+5'
Zmiana.
Luiz->Hazard

90+4'
Courtois otrzymuje żółtą kartę za gre na czas.

90+3'
Podanie na wolne pole do Lamberta który na pełnym biegu miękko dośrodkowuje ale piłka nie dochodzi do Sterlinga.

90+2'
Chelsea stara się robić to co robi najlepiej czyli bronić się.

90'
Doliczone zostało 5 minut.

88'
Gerrard strzela za pola karnego , piłkę ręką blokuje Cahill ale sędzie-Anthony Taylor nie gwiżdże rzutu karnego czym rozwścieczył Gerrarda.

87'
Żółta kartka dla Coasty.

86'
Dużo wrzutek w pole karne Chelsea , ale piłka wraca jak bumerang.

84'
Przekonamy się czy w ostatnich minutach stać Liverpool na zdobycie drugiej bramki.

83'
Oscar za ostre wejście ogląda żółtą kartkę.

80'
Ostatnie 10 minut tego wspaniałego spotkania.

80'
Seria krótkich podań z pierwszej piłki , w końcu trafia ona do Johnsona na prawym skrzydle ten posyła miękkie dośrodkowanie ale przynosi one zagrożenia,ponowna centra kończy się podobnie.

78'
Balotelli wywalczył piłkę ale wypościł ją sobie za mocno czym szybko ją stracił,była to jego ostatnia akcja gdyż za niego pojawia się Lambert.

76'
kotłuje się w polu karnym Chelsea po rzucie rożnym ale zdołali wybić piłkę.

75'
Henderson po dośrodkowaniu oddaje mocny strzał z woleja ale na szczęście Chelsea zostaje zablokowany,mamy rzut rożny.

73'
Długie podanie do Balotelliego który znów jest na spalonym.

72'
Posiadanie piłki 56%-44% na korzyść Liverpoolu.

71'
Tak strzela swoja 10 bramkę w lidze Costa.

70'
Podwójna zmiana w Liverpoolu:

Allen->Can

Borini-> Coutinho

69'
Żółta kartka dla Maticia.

67'
Azpilicueta w ofensywnej akcji , na lewym skrzydle schodzi wzdłuż pola karnego wygrywa pojedynek z rywalem , dośrodkowuje wzdłuż bramki,Mignolet odbija piłkę ale dobiegł do niej Costa i przy dobitce bramkarz nie miał nic do powiedzenia.

67'
GOOOOOOOOOOOL COSTA 1-2 MOŻNA POWIEDZIEĆ COSTA BRAVA

65'
Fàbregas wykonuje rzut wolny,centruje w pole karne jednak nie stwarza zagrożenia.

64'
Żółta kartka dla Balotelliego.

63'
Ivanović wraca do gry.

61'
Ivanovic leży na środku boiska ale ani piłkarze Liverpoolu nie zamierzają przerwać akcji ani sędzia dzisiejszego spotkania...Może uznali że symuluje aby na boisko wbiegła Eva Carneiro?

60'
Coutinho na prawym skrzydle dośrodkowuje ale wprost na nogę jednego z obrońców.

59'
Chan na swojej połowie walczy z Willianem i zażegnuje niebezpieczeństwo długim wybiciem na połowę rywali.

57'
Za to zagranie Sterling otrzymał żółtą kartkę,jak widać pomyłka sędziego.

56'
Willian drybluje zawodników gospodarzy ale jego strzał jest zblokowany.

54'
Zmiana wchodzi Willian za Ramiresa.

54'
Kontra Chelsea,po strzale Hazarda w polu karnym zawodnicy gospodarzy rzucają się pod nogi Belga i blokują jego strzał.

53'
Can rozrzuca piłkę na lewą stronę do Sterling który wbiega w środek pola karnego mijając Ivanovicia,oddaje mocny strzał w długi róg bramki ale świetnie broni Courtois.

51'
Costa w polu karnym lecącą wysoko piłkę stara się uderzyć przewrotką , nie trafia czysto w piłkę która przelatuje nad poprzeczką.

50'
Oscar przed polem karnym schodzi do środka i oddaje techniczny strzał ale piłka przelatuje obok słupka.

48'
Oscar podaje wzdłuż lini pola karnego do Ivanovicia który traci piłkę , stara ją się odzyskać za wszelką cenę co kosztuje go otrzymaniem żółtej kartki.

48'
Costa nabija w Skrtela i wywalczył rzut rożny.

46'
Jak na razie bez zmian w obu ekipach.

46'
Rozpoczynamy drugą część spotkania.

45'
Po pierwszej połowie oglądamy emocjonujące widowisko , obfitujące w dużo strzałów , dwie bramki do przerwy również nas zadowalają,oby w drugiej połowie było podobnie.

45'
Doliczona 1 minuta.

44'
Centra Fabregasa w pole karne z rzutu wolnego jednak nie stwarza ono zagrożenia.

43'
Żółta kartka dla Sterlinga .

42'
Zgranie głową do Oscara na 16 metrze ten oddaje strzał ale również jest zablokowany.

40'
Hazard znów oddaje strzał , w polu karnym zwodzi Johnsona i z 14 metrów strzela, ale zbyt słabo by pokonać Mignoleta.

38'
Sterling wbija piłkę po ziemi w pole karne , jednak obrońcy wybijają piłkę a Anglik ma pretensję do Balotelliego o to że nie wywalczył sobie dogodnej pozycji.

36'
Tym razem Ramirez na lewym skrzydle wyłożył piłkę Hazardowi w polu karnym który oddaje strzał po ziemi ale stojący przed nim Johnson zdołał zablokować.Gdyby nie on pewnie było by 1-2 gdyż Mignolet rzucał się w drugi róg bramki.

34'
Piękne zagranie Oscara który otrzymał podanie po przechwycie Ramiresa,zagrał piłkę na lewo do nabiegającego w pole karne Hazarda który oddaje strzał ale w ostatniej chwili zostaje zablokowany,mamy tylko rzut rożny dla Chelsea.

33'
Okres brzydkiej gry , dużo fauli w środkowej strefie boiska.

32'
Złe wybicie Mignolet co mogło się skończyć bramką ale na szczęście dla Liverpoolu przy podaniu gracza Chelsea do swojego kolegi był spalony.

30'
Po 30 minutach oglądamy świetne widowisko,a co ważne nie widać na boisku tej różnicy między drużynami w tabeli.

28'
W polu karnym doszedł do pozycji strzałowej , piłka przelatuje nad poprzeczką lecz przezlizgneła się jeszcze po noce Skrtela.

26'
Coutinho pięknie rozpoczął swój rajd od połowy boiska ,który dzięki swojej szybkości i panowaniem nad piłką szybko przeniósł się na 20 metr pod bramką gdzie oddaje mocny strzał po ziemi ,Courtois wyciąga się i paruje ten strzał.Świetna indywidualna akcja.

25'
Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Liverpoolu gdzie piłkę wybija Lovren.

24'
Johnson na lewym skrzydle fauluje Hazarda.

22'
Długa piłka do której dobiegł Costa,który przy starciu z Skrtelem popycha go łokciem , sędzia nie gwiżdże faulu ale na szczęście z bramki wybiegł Mignolet i głową wybił piłkę na aut.

20'
Sterling oddaje mocny strzał,ale Cahill go blokuję,sędzia wskazuje na narożnik boiska.

19'
Bramka na 1-1

18'
Coutinho przed polem karnym przewraca się ale daj radę jeszcze zagrać na lewą stronę pola karnego do Balotelliego który strzela bramkę...!Z spalonego.

17'
Ramires sfaulował jednego z zawodników , mamy rzut wolny.

15'
Cahill po dośrodkowaniu wykorzystał zamieszanie w polu karnym,udaje mu się oddać strzał,którą broni Mignolet ale jak pokazuje "Goal line" piłka przekroczyła linię bramkową.

14'
GOOOOOOOOOOL 1-1 Cahill

12'
Chelsea stara się doprowadzić do wyrównania.

10'
Tak padła bramka na 1-0 !

9'
Can pędzi środkiem pola , decyduje się na strzał z około 20 metrów , mocny strzał odbija się od Cahilla i zupełnie zmyla Courtoisa.

9'
GOOOOOOOOOOOOOOL 1-0!!! Can

5'
Balotelli stara się lekką podcinką zagrać w pole karne ale Cahill jest na posterunku.

4'
Długa piłka Skrtela do Balotelliego który wychodzi na wolną pozycję ale jest na spalonym Włoch.

3'
Coutinho strzela ale łatwy to był strzał dla Courtois.

2'
Gerrard dośrodkowuje z rzutu rożnego ale pewnie łapie Courtois.

1'
Pierwszy strzał zawodnika Livepoolu Cana,piłka odbija się od jednego z zawodników Chelsea przez co mamy rzut rożny.

1'
Rozpoczynamy!

0'
Sędzia:Anthony Taylor.

0'
Piłkarze już na boisku,za chwilę zaczynamy.

0'
A tak dziś będzie na Afield Road !

0'
Będzie to również starcie dwóch wrogów.Czy znów Mourinho przechytrzy Rogersa ?

0'
Chelsea jak na razie jest bez porażki , mając 8 zwycięstw i 2 remisy są liderem.

0'
Liverpool spisuje się poniżej oczekiwań,po 10 meczacgh zajmują 7 pozycję z 14 punktami.

0'
Rezerwowi Chelsea:Cech, Luis, Zouma, Drogba, Mikel, Remy, Willian.

0'
Rezerwowi gospodarzy: Jones, Toure, Lucas, Allen, Lallana, Borini, Lambert.

0'
Już Dziś zapraszamy na kolejny spektakl w lidze Angielskiej gdzie już od 13:45 Liverpool podejmie Chelsea.

0'

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Liverpool - Chelsea Londyn, to zapraszamy do śledzenia meczu online