Wisła Kraków - Śląsk Wrocław online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
0 : 1

Buchalik - Niepsuj, Klemenz, Janicki, Sadlok - Boguski, Silva (90' Buksa), Wojtkowski - Drzazga (80' Balanyuk), Brożek, Mak
Putnocky - Broź, Celeban, Golla, Stiglec - Mączyński, Chrapek, Gąska (69' Musonda), Pich (77' Łabojko), Płacheta - Szczepan (87' Exposito)

Stiglec (63.)

Boguski (30.) żółta kartka
Celeban (76.) żółta kartka
Chrapek (85.) żółta kartka

Mecze na żywo: Wisła Kraków - Śląsk Wrocław

Dziękujemy ślicznie Wszystkim za wspólnie spędzony czas.

W emocjonującym starciu Śląsk Wrocław pokonał w delegacji 1:0 Wisłę Kraków. Przepiękne trafienie Stiglca zostanie na lata zapamiętane przez kibiców PKO Ekstraklasy.

Rozległ się ostatni gwizdek arbitra głównego!

90+3'
Faul w polu karnym gości. Przewrócony został piłkarz Śląska Wrocław.

90+1'
Trwa czas doliczony. Sędziowie postanowili wydłużyć dzisiejsze widowisko o trzy minuty.

90+1'
Niezły, ale trochę chybiony strzał z okolic 25 metrów zaprezentował Banalyuk. Soczysta próba minęła jednak prawy słupek bramki Śląska Wrocław.

90'
Jean Silva pożegnał się z boiskiem, a okazję pokazania swoich umiejętności otrzymał Aleksander Buksa.

89'
Zagranie nakładką pokazał Michał Mak. Cenne sekundy uciekły jego ekipie.

88'
Przeciągnął wrzutkę z rzutu rożnego Michał Chrapek. Aut zyskała drużyna Wisły Kraków.

87'
Kolejny debiut w tym spotkaniu. Exposito wszedł na płytę boiska za Daniela Szczepana.

85'
żółta kartka Michał Charapek wiedział, że przewinienie taktyczne będzie wycenione na żółtą kartkę. Przed chwilą faul tego rodzaju popełnił.

83'
Rafał Boguski mógł się wpisać na listę strzelców. Jednakże nie w ten sposób, w jaki by chciał. Napastnik niefortunnie interweniował w swoim polu karnym. Po zagraniu piłki głową ta poleciała nad poprzeczką.

82'
Tuż obok lewego słupka bramki poleciała piłka, po próbie Musondy. Jeden z obrońców Wisły Kraków potrafił zmienić tor lotu futbolówki.

80'
Krzysztof Drzazga opuścił plac gry. Denys Balanyuk ma pomóc Wiśle w doprowadzeniu do remisu.

79'
Kamil Wojtkowski potrzebuje profesjonalnej pomocy medycznej.

77'
Jakub Łabojko został wydelegowany na plac gry. Robert Pich już powędrował na ławkę rezerwowych.

76'
żółta kartka Piotr Celeban obejrzał żółtą kartkę. Stoper, w opinii sędziego, za bardzo grał "ciałem".

75'
Ostatni kwadrans regulaminowego czasu gry zapowiada się na wielce emocjonujący.

73'
Putnocky dobrze przeanalizował sytuację w swoim polu karnym. Bramkarz udanie zatrzymał wrzutkę z lewego sektora boiska.

72'
Krakowska drużyna podejmuje ryzyko, zdecydowała się pokazywać ofensywny futbol.

70'
Piotr Celeban w niedozwolony sposób zatrzymał Pawła Brożka. Doświadczony stoper uniknął sankcji indywidualnej.

69'
Zmiana w składzie ekipy z Wrocławia. Damian Gąska został zastąpiony przez Musondę.

67'
Michał Buchalik wypruł przed siebie piłkę, po kąśliwym uderzeniu z dystansu. Miał szczęście, że nikt w pobliżu nie mógł dobić futbolówki.

66'
Wchodzimy w strefę, w której trenerzy decydują się na realizowanie zmian w składach.

65'
Rafał Boguski oddał soczysty, mocny strzał w sam środek bramki Śląska Wrocław. Jego goalkeeper nie miał problemów z zatrzymaniem zagrożenia.

63'
Goooooooool! Bramkę przepiękną zdobył Stiglec! Kapitalny debiut w polskiej Ekstraklasie! Chorwacki obrońca zanotował fenomenalny strzał w prawe okno bramki! Buchalik mógł tylko patrzeć, jak futbolówka zmierza do jego bramki.

61'
Klemenz wyśmienicie uniemożliwił Szczepanowi zdobycie gola. Bardzo dobry wślizg zablokował mocne uderzenie z okolic 20 metrów.

60'
Dobre wgranie piłki z kornera przez Macieja Sadloka. Skaczący koledzy nie zdołali jednak domknąć nieźle wybitej piłki.

58'
Akcja bramkowa, ale tym razem u gospodarzy! Płacheta złapał się za głowę, po swoim uderzeniu, które odbiło się od lewego słupka bramki! Michał Buchalik nie miałby żadnych szans na skuteczną interwencję.

56'
Matheus Putnocky pokazał, że należy do czołówki bramkarzy w lidze! Wyśmienita interwencja nogami przy bardzo silnym uderzeniu z bliskiej odległości! Drzazga mógł uszczęśliwić kibiców z Krakowa.

55'
W obu składach personalnych nie doszło do korekt.

54'
Centra na bliższy słupek nie zagroziła krakowskiej bramce. Skutecznie w pobliżu bramki ustawili się defensorzy "Białej Gwiazdy".

52'
Michał Chrapek został dobrze wyblokowany. Pomocnik solidnie kropnął z linii szesnastki.

51'
"Wojskowi" dynamicznie na początku drugiej połowy tego spotkania. Wisła Kraków mocno się cofnęła do defensywy.

50'
Gąska zbyt bardzo się odchylił w momencie oddawania strzału zza linii pola karnego. Piłka poleciała na wyższe rejony trybun stadionu.

48'
Michał Chrapek brzydko wślizgiem zatrzymał kontrę byłego swojego klubu. Sędzia przyznał gospodarzom rzut wolny.

47'
Za silna piłka powędrowała z lewego skrzydła boiska. Robert Pich miał czas i miejsce na to, żeby lepiej obsłużyć swoich kolegów z klubu.

46'
Rozpoczęła się II część gry w Krakowie!

Do przerwy utrzymał się bezbramkowy remis.

44'
Za kilka sekund powinniśmy wiedzieć, o ile zostanie przedłużona I odsłona tego pojedynku.

42'
Michał Niepsuj uniknął żółtej kartki, po tym jak celowo zatrzymał groźnie zapowiadający się kontratak drużyny przeciwnej.

40'
Prostopadłe podanie przed chwilą zamienił Krzysztof Mączyński. Piłka ładnie toczyła się po murawie, aczkolwiek do nikogo w koszulce Śląska Wrocław nie dotarła.

39'
Klemenz nie potrafił skutecznie zakończyć głową wrzutki z prawego narożnika boiska. Była dobra szansa na stworzenie groźnej sytuacji strzeleckiej.

37'
Gospodarze coraz bliżej otworzenia wyniku tego spotkania ligowego.

36'
Zawodnicy "Białej Gwiazdy" od kilku dobrych minut dominują na placu gry.

34'
Wyborną interwencję na refleks zanotował Matheus Putnocky! Idealnie wyciągnął ten bramkarz strzał w lewy, dolny róg swojej bramki! Miał ogromnie ciężkie zadanie, bo Rafał Boguski potrafił grać głową.

33'
Silva zbyt przekombinował w polu karnym rywala. Po kapitalnym rajdzie zabrakło mu decyzyjności przy możliwości strzału.

31'
Obrońcy Wisły Kraków umiejętnie zabezpieczyli strefę pod swoją bramką przy dośrodkowaniu z lewego narożnika boiska.

30'
żółta kartka Żółta kartka za faul taktyczny jest standardem. Rafał Boguski nie miał żadnych podstaw do dyskusji z arbitrem głównym.

28'
Wielkie zamieszanie pod bramką Michała Buchalika, po rzucie rożnym. Piłkarzom Śląska Wrocław nie udało się jednak dojść do futbolówki.

26'
Silva podjął bardzo ambitne zadanie, jakim był podkręcony strzał zza pola karnego. Udało się kopnąć piłkę, ale ta pofrunęła na trybuny.

25'
Widowisko w Krakowie jest ogromnie dynamiczne. Obie drużyny sygnalizują, że grają o pełną pulę.

23'
Putnocky pokazał swój wielki kunszt! Słowacki bramkarz wyśmienicie wyciągnął płaskie uderzenie w prawy, dolny róg bramki! Za głową złapał się Krzysztof Drzazga, który próbował swoich sił.

21'
Doświadczony snajper, Paweł Brożek został wychwycony na "ofsajdzie". Sędzia liniowy zdecydowanie podniósł chorągiewkę do góry.

20'
Stiglec próbował głową strącić zbyt głębokie dośrodkowanie z prawego skrzydła. Jego uderzenie poszybowało wprost w rękawice Michała Buchalika.

18'
Matheus Putnocy doskonale wyszedł z bramki. Genialna interwencja na przedpolu zatrzymała interesujące podanie na wolne pole w wykonaniu Pawła Brożka.

17'
Napastnik Szczepan nie uniknął pozycji spalonej. Napastnik usiłował wrócić z zakazanej pozycji, ale ta sztuka się nie powiodła.

16'
Kamil Wojtkowski znakomicie urwał się na prawej flance boiska. Młody pomocnik próbował błyskawicznie dograć do swoich kolegów z drużyny, jednakże w ostatniej chwili dobrym wślizgiem popisał się Piotr Celeban.

14'
Jeden z graczy wrocławskiego klubu domagał się przyznania rzutu karnego. Sędzia uznał, że nie było rażącego naruszenia regulaminu.

13'
Sędzia po raz kolejny przerwał grę. Silva przekroczył powszechnie obowiązujące przepisy.

11'
Putnocky skutecznie wyłapał futbolówkę, która powędrowała z rzutu wolnego. Maciej Sadlok posłał zbyt głęboką "zawiesinę".

10'
Michał Chrapek za mocno podał "na obieg" do swojego kolegi z klubu. Od strefy bramkarskiej rozpocznie grę Michał Buchalik.

9'
Faul i gwizdek sędziego. W ofensywie przewinienie zrealizował Rafał Boguski.

7'
Wojtkowski wbił futbolówkę od rzutu wolnego na szesnastkę Śląska Wrocław. Wrzutka okazała się zbyt krótka, żeby realnie zagrozić bramce przeciwnika.

6'
Michał Niepsuj dokonał faulu taktycznego blisko swojej szesnastki. Zagranie nie było do końca przemyślane.

4'
Robert Pich miał drugą wyborną szansę! Na dziesiąty metrze otrzymał kapitalne podanie z lewego skrzydła boiska! Soczysty, płaski strzał został jednak skutecznie zablokowany!

2'
Mogło być 0:1! Robert Pich na piątym metrze od bramki dopadł do bezpańskiej futbolówki i szybko ją uderzył w kierunku światła bramki! Instynktowna interwencja nogami w wykonaniu bramkarza uratowała Wisłę.

1'
Pierwszy rzut rożny dla Śląska Wrocław. Dośrodkowanie z prawego skrzydła nie znalazło swojego adresata.

*'

*'
Oficjalny hymn Wisły Kraków. Swój czas teraz mają sympatycy tej drużyny.

*'
Arbiter z Bydgoszczy, Pan Daniel Stefański będzie rozjemcą głównym zawodów w Krakowie.

*'
Piłkarze rezerwowi Śląska Wrocław: Kajzer, Pawelec, Dankowski, Hołownia, Łyszczarz, Łabojko, Cholewiak, Musonda, Exposito.

*'
Znamy wyjściowe "jedenastki" obu ekip. Obaj szkoleniowcy postawili na najmocniejsze karty.

*'
Ławka rezerwowych popularnej "Białej Gwiazdy": Lis, Wasilewski, Morys, Grabowski, Plewka, Szot, Kumah, Buksa, Balanyuk.

*'
Pierwszy gwizdek sędziego rozlegnie się o godz. 17:30

*'
Zapraszamy Wszystkich do śledzenia relacji "NA ŻYWO" z meczu 1. kolejki PKO Ekstraklasy: Wisła Kraków - Śląsk Wrocław.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Wisła Kraków - Śląsk Wrocław, to zapraszamy do śledzenia meczu online