Legia Warszawa - Pogoń Szczecin online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 2

Majecki - Jędrzejczyk, Remy, Wieteska, Stolarski - Gwilia, Jodłowiec (81' Martins), Luquinhas (64' Novikovas), Praszelik (70' Lopez), Vesović - Kulenović
Stipica - Stec, Zech, Kostas, Nunes (77' Bartkowski) - Podstawski, Drygas - Kowalczyk, Kozulj, Guarrotxena (65' Listkowski) - Buksa (90+3' Benyamina)

Mecze na żywo: Legia Warszawa - Pogoń Szczecin

Dziękujemy ślicznie Wszystkim za wspólnie spędzony czas.

Koniec spotkania w stolicy Polski!

90+5'
Legioniści robią wszystko, co mogą, żeby zbliżyć się do bramki Pogoni.

90+4'
Desperackie próby wyrównania w wykonaniu warszawskiego zespołu. Przed chwilą został wykonany korner, jednak świetną pracę wykonali obrońcy Pogoni.

90+3'
Adam Buksa rozegrał bardzo dobre zawody. Młodego snajpera zmienił Soufian Benyamina.

90+1'
Były reklamacje zagrania piłki ręką przez jednego z gracza Pogoni. Legioniści domagali się analizy VAR, ale sędzia puścił grę dalej.

90'
Sędzia główny przedłużył ten mecz o 4 minuty.

89'
Stipica bardzo dobrze wyszedł do wysokiego dośrodkowanie z lewej flanki boiska.

88'
Przytomnie w defensywie przesuwają się przyjezdni.

87'
Goście mocno wycofali się do defensywy. Mają kapitalny rezultat. Coraz bardziej nerwowo po stronie gospodarzy tej rywalizacji ligowej.

85'
Legia musi postawić wszystko na jedną kartę, jeśli chce ze swojego boiska wywieźć punkty. Pogoń będzie chciała kraść cenny czas.

84'
Goooooool! Kontratak na medal wyprowadzili "Portowcy"! Zvonimir Kozulj zamknął nieźle wyprowadzony kontratak, poprzez bombowe uderzenie z trzynastego metra! Radosław Majecki nie miał szans przy uderzeniu pod poprzeczkę.

82'
Stec doskonale zatrzymał podanie z prawego skrzydła boiska, które zmierzało do Novikovasa. Legia stworzyła dla siebie szansę na prawej flance boiska.

81'
Andre Martins zameldował się na płycie murawy. Na boisku nie ma już Tomasza Jodłowca.

79'
żółta kartka Żółta kartka. Valeriane Gwilia popełnił przewinienie taktyczne.

77'
16787 widzów zjawiło się na Stadionie Wojska Polskiego.

76'
Jakub Bartkowski dał zmianę za kontuzjowanego Ricardo Nunesa.

75'
Zapowiada się Nam bardzo emocjonujący kwadrans gry. Wkraczamy w decydującą fazę tego pojedynku.

74'
Ricardo Nunes zasygnalizował, że potrzebuje pomocy od fizjoterapeutów.

73'
53% posiadaniem piłki mogą cieszyć się zawodnicy stołecznego klubu.

71'
Sandro Kulenović został uchwycony na pozycji spalonej. Żadnych wątpliwości nie miał arbiter liniowy.

70'
Doszło do kolejnej zmiany w tych zawodach. Carlos Lopez zastąpił debiutanta Praszelika.

68'
Stipica popisał się fenomenalną robinsonadą bramkarską! Goalkeeper "wyciągnął" niemal przegraną dla siebie sytuację. Futbolówka tuż przed nim nabrała kozła. Marko Vesović pokazał się z dobrej strony, poprzez swój strzał głową.

67'
Przelobować Radosława Majeckiego chciał Marcin Listkowski. Oglądaliśmy ambitną próbę z pół woleja, piłka poleciała wysoko nad poprzeczką.

65'
Marcin Listkowski dostał okazję na pokazanie swoich piłkarskich umiejętności. Iker Guarrotxena udał się w kierunku ławki rezerwy.

64'
Arvydas Novikovas pojawił się na płycie murawy. Luquinhas zesłany na ławkę rezerwowych.

63'
Gooooooool! Bardzo szybko wyprowadzona riposta! Adam Buska uprzedził parę stoperów Legii do piłki z prawego skrzydła boiska! Strzał z bliskiej odległości zaskoczył Radosława Majeckiego.

61'
Za dużo siły w dośrodkowanie z rzutu wolnego włożył Zvonimir Kozulj. Futbolówka wyleciała za linię końcową boiska.

60'
Gooooooool! 1:0! Znakomicie wykonany rzut rożny zaowocował gola! Sandro Kulenović wzorowo złożył się do uderzenia piłki głową. Bardzo łatwe trafienie.

58'
Dobre wgranie z rzutu wolnego zamienił Gwilia. Sytuację w porę wyjaśnili obrońcy Pogoni, głową zatrzymując interesujące dogranie.

57'
Faul bardzo blisko linii pola karnego popularnych "Portowców". Iker Guarrotxena nie miał pomysłu na "czyste" odebranie futbolówki.

55'
Praszelik świetnie przedarł się z piłką pod bramkę Pogoni. Już wszystko wskazywało na otwarcie wyniku, jednakże świetnie dysponowany Stipica skrócił kąt.

53'
Końcówkami palców interweniował Stipica! Znakomita robinsonada przy już niemal niemożliwej sytuacji do uratowania! Gwilia wybornie przymierzył z pobliża pola karnego oponenta.

52'
W sam środek bramki gospodarzy piłkę kopnął Sebastian Kowalczyk. Nie udało się zaskoczyć przeciwnika, ale należy nagrodzić pomocnika za podjęcie ryzyka.

51'
Kolejny rzut rożny dla Legionistów. Artur Jędrzejczyk został skutecznie wyblokowany przez blisko ustawionego przeciwnika.

49'
Gwilia nie popisał się przy wykonaniu stałego fragmentu gry. Nowy piłkarz Legii Warszawa posłał futbolówkę wprost w "koszyczek" bramkarza Pogoni Szczecin.

48'
żółta kartka Kostas obejrzał żółty kartonik za bardzo brutalny faul taktyczny. Środkowy obrońca przyjezdnych nie miał innego wyjścia, jak tylko nieczysto zatrzymać kontrę rywala.

47'
Sandro Kulenović próbował prostopadłym zagraniem otworzyć drogę do zdobycia gola klubowemu koledze. Dobrze ustawiony Stec zatrzymał zagranie.

46'
II połowa meczu w Warszawie!

Arbiter główny zaprosił Wszystkich na kwadrans przerwy. W pierwszej części gry nie zobaczyliśmy goli.

45'
Pierwsza odsłona tego widowiska została przedłużona o jedną minutę.

44'
William Remy mocno rozkojarzony na płycie boiska. Stoper Legii często w łatwy sposób traci futbolówkę.

43'
Gospodarze jasno dają znak, że chcą zdobyć "gola do szatni".

41'
Sędzia liniowy zasygnalizował pozycję spaloną, na której znalazł się Luquinhas.

40'
Luquinhas został w ostatniej chwili zablokowany przez wracającego obrońcę Pogoni Szczecin.

38'
W ostatnich minutach częściej w działaniach ofensywnych oglądamy podopiecznych trenera Aleksandra Vukovicia.

37'
Wysoki pressing w wykonaniu Legionistów nie ułatwia ofensywnych zapędów Pogoni Szczecin.

35'
Podstawski silnie huknął z okolic trzydziestu metrów. Poprawił statystykę celnych strzałów w tym meczu, ale piłka powędrowała wprost w bramkarza Legii.

33'
żółta kartka Zvonimir Kozulj za mocno trzymał przeciwnika za koszulkę. Taktyczne przewinienie zostało wycenione na żółtą kartkę.

31'
Mocno spudłował zza pola karnego Tomasz Jodłowiec. Doświadczony pomocnik chciał wykorzystać bierność i złe ustawienie bloku defensywnego Pogoni Szczecin.

30'
Błyskotliwy rajd z futbolówką przez znaczny dystans pokazał Marko Vesović. Brawa za pokazanie swoich technicznych umiejętności, ale pomocnik w końcowej fazie akcji zbyt daleko wypuścił sobie futbolówkę.

28'
Przed chwilą obejrzeliśmy niefortunne zderzenie w walce o górną piłkę. Luquinhas wystąpił w tej akcji jako agresor.

27'
Sędzia asystent wskazał pozycję spaloną u napastnika drużyny Pogoni Szczecin.

26'
żółta kartka Żółta kartka za próbę symulowania i wymuszenia rzutu karnego dla Luquinhasa. Sędzia nie dał się nabrać na teatralną grę.

24'
Skutecznie na przedpole wyszedł Stipica. Ogromne brawa dla bramkarza Pogoni Szczecin, wygrał walkę powietrzną z kilkoma rywalami. Należy także pochwalić Gwilię za bardzo dobre, kąśliwe dośrodkowanie od rzutu wolnego.

23'
Kolejne przewinienie. Tym razem przepisy złamał zawodnik szczecińskiej Pogoni. Nie zobaczył kary indywidualnej, w postaci żółtej kartki.

21'
Faul w ofensywie. Luquinhas zbyt siłowo próbował odebrać piłkę w środku pola.

20'
Kosta Runjaić, trener Pogoni Szczecin, bardzo skoncentrowany na ławce trenerskiej.

18'
Z problemami, ale skutecznie poradził sobie Radosław Majecki z uderzeniem z dalszej odległości! Futbolówka po strzale z dystansu zmierzała w prawy, dolny róg bramki!

16'
40% - 60%. W taki sposób na ten moment kształtuje się statystyka posiadania piłki.

15'
Jesteśmy świadkami bardzo dobrego widowiska. Pierwszy kwadrans gry nie mógł nikogo zawieść.

13'
Paweł Stolarski został podcięty przez Kamila Drygasa. Sytuacja zdarzyła się w środkowej strefie boiska.

12'
Prawy słupek bramki! Ależ blisko otworzenia wyniku byli przyjezdni! Kamil Drygas dopadł do bezpańskiej futbolówki w polu karnym rywala, po wybitym kornerze! Radosław Majecki nie miałby wiele do powiedzenia.

10'
Adam Buksa nieźle głową zagrał, po świetnej centrze z prawego skrzydła boiska. Doskonały strzał z powietrza poleciał nieznacznie obok prawego słupka bramki.

9'
Luquinhas miał stuprocentową sytuację strzelecką! Nowy gracz Legii dostał klasowe podanie na wolne pole! Będąc blisko bramki zbyt długo jednak zwlekał z decyzją o oddaniu strzału. W porę sytuację wyratowali obrońcy "Portowców".

7'
Gospodarze dzisiejszego starcia próbują realizować wysoki pressing na połowie Pogoni Szczecin.

6'
Iker Guarrotxena bardzo chciał spróbować swoich sił z dosyć dużej odległości od bramki Legi. Pomocnikowi udało się oddać uderzenie, jednakże piłka poszybowała bardzo wysoko nad poprzeczką.

4'
Mocno chybiony strzał z niemal pierwszej piłki oddał Gwilia. Zamiast realnego zagrożenia, to obejrzeliśmy wysokiej klasy kiks na trybuny.

3'
Przy dzisiejszym spotkaniu pracuje system VAR.

1'
Gvilia ucierpiał po zdecydowanej interwencji rywala. Pomocnik Legii bardzo szybko powrócił do gry.

*'

*'
Piłkarze obu drużyn zameldowali się na placu gry.

*'
Czas na odegranie "Snu o Warszawie". Swój czas mają sympatycy warszawskiej Legii.

*'
Ławka rezerwowych Pogoni Szczecin: Bursztyn, Listkowski, Pawłowski, Bartkowski, Łasicki, Frączczak, Spiridonović, Benyamina, Hostikka.

*'
Ławka rezerwowych Legii Warszawa: Cierzniak, Lewczuk, Antolić, Carlitos, Niezgoda, Novikovas, Karbownik, Agra, Martins.

*'
Legia Warszawa w ubiegły czwartek zapewniła sobie awans do II rundy el. Ligi Europy, eliminując Europa FC (0:0, 3:0).

*'
Spotkanie w stolicy Polski poprowadzi Pan Jarosław Przybył.

'

PKO Ekstraklasa: Legia - Pogoń na żywo w internecie

Zapraszamy do śledzenia meczu PKO Ekstraklasy Legia Warszawa - Pogoń Szczecin na żywo w internecie. Początek o godzinie 17:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Legia Warszawa - Pogoń Szczecin, to zapraszamy do śledzenia meczu online