Legia Warszawa - KuPS Kuopio online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
KuPS Kuopio
1 : 0

Majecki - Vesović, Wieteska, Jędrzejczyk, Luis Rocha (81' Stolarski) - Novikovas, Andre Martins, Gwilia (73' Antolić), Carlitos, Nagy (61' Luquinhas) - Kulenović
Virtanen - Manga (65' Savolainen), Diallo, Soldo, Murillo - Thiaw (75' Ngueukam), Ayarna, Saxman - Niskanen, Rangel (80' Jyry), Pennanen

Mecze na żywo: Legia Warszawa - KuPS Kuopio

Dziękujemy ślicznie Wszystkim za wspólnie spędzony czas.

Legia Warszawa wypracowała sobie minimalną zaliczkę przed rewanżowym starciem. Dzisiaj zabrakło większej jakości piłkarskiej, żeby jeszcze bardziej udokumentować swoją przewagę na płycie boiska.

Ostatni gwizdek sędziego! Legia wygrała 1:0 na swoim terytorium.

90+6'
Stały fragment gry okazał się kompletną "klapą". Obrońcy bardzo skutecznie zażegnali niebezpieczeństwo od swojej bramki.

90+5'
Zobaczymy najprawdopodobniej ostatni rzut wolny w tym spotkaniu po stronie Legii.

90+4'
Jeden z piłkarzy gości zmaga się z kontuzją. Zaangażowany został w pomoc sztab medyczny.

90+3'
Carlitos konkretnie przymierzył z dwudziestego metra. Groźnie lecącą futbolówkę w bok odbił Virtanen.

90+1'
Warszawska drużyna ambitnie walczy o gola podwyższającego, dającego większy spokój w rewanżowym pojedynku.

90'
O cztery minuty dłużej pograją obie strony.

88'
żółta kartka Ilmari Niskanen wyraźnie przetrzymywał gracza Legii za koszulkę. W pełni uzasadniona żółta kartka.

87'
żółta kartka Arvydas Novikovas został ukarany żółtą kartką za wysoce niesportowe zachowanie na boisku.

86'
Wprost w bramkarza poleciała piłka, którą głową wybił Artur Jędrzejczyk. Doświadczony defensor gospodarzy doszedł do wrzutki z lewego narożnika boiska.

84'
Piłkarze gości nie wywieszają białej flagi. Końcowa faza tego spotkania może nam dostarczyć sporo piłkarskich emocji.

83'
Marko Vesović mocno odczuł starcie z przeciwnikiem. Ogromny ból na twarzy bocznego defensora.

81'
Paweł Stolarski za Luisa Rochę. Na taką, ostatnią zmianę w tym spotkaniu zdecydował się sztab trenerski Legii Warszawa.

80'
Tommi Jyry jest ostatnim zmiennikiem u gości. Rangel zakończył swoją pracę w dzisiejszej rywalizacji.

78'
Virtanen wykonał swoje zadanie na ocenę bardzo dobrą. Wyśmienita praca na przedpolu. Bramkarz zneutralizował prostopadłe zagranie w kierunku Sandro Kulenovicia.

77'
Andre Martins postanowił skorzystać z tego, że dostał sporo miejsca do oddania strzału zza pola karnego. Można było to zrobić troszeczkę lepiej, ponieważ piłka wpadła wprost w "koszyczek" bramkarza.

75'
Issa Thiaw udał się w kierunku ławki rezerwowych.

74'
Ariel Ngueukam pojawił się wśród piłkarzy na murawie.

73'
Valerian Gwilia zakończył udział w tym spotkaniu. Pozostawił sporo zdrowia na płycie boiska. Domagoj Antolić przywitał się z kibicami.

71'
żółta kartka Mateusz Wieteska nie zdołał ubłagać sędziego głównego, żeby ten nie podjął decyzji o przyznaniu kary indywidualnej. Za faul taktyczny pojawiła się żółta kartka.

70'
Pod polem karnym finlandzkiej ekipy doszło do faulu w ofensywie. Bramkarz tej drużyny rozpocznie nową akcję od stałego fragmentu gry.

68'
Reuben Ayarna powinien zastanowić się nad swoim zachowaniem na płycie gry. Brzydki faul taktyczny na jego koncie.

67'
Radosław Majecki zanotował kontakt z piłką. Młody goalkeeper skutecznie zatrzymał niezły strzał z pokaźnego dystansu.

65'
Zmiana. Saku Savolainen został wprowadzony na plac gry w miejsce Luca Mangi.

64'
Arvydas Novikovas wspaniale urwał się obrońcom gości na lewej flance boiska. Pomocnik dograł pod nogi swojego kolegi, Gwilii, ale ten nie zdołał przełożyć sobie futbolówki na lepszą nogę. Akcja została wyjaśniona przez przyjezdnych.

63'
żółta kartka Żółta kartka na koncie Luca Mangi. Bezpardonowy wślizg w nogi swojego rywala. Bardzo niebezpieczna interwencja.

61'
Długo awizowana roszada taktyczna w składzie gospodarzy. Luquinhas zastąpił Dominika Nagy'ego.

59'
Masa szczęścia po stronie Legii! Sandro Kulenović wybronił swój klub przed utratą bramki, wybijając z linii bramkowej futbolówkę, którą z najbliższej odległości głową uderzył Diallo!

58'
Gospodarze oddali pole rywalom. Ci mają okazję do tego, żeby przetestować obronę wicemistrzów Polski sezonu 2018/19.

57'
Sztab szkoleniowy Legii Warszawa nie decyduje się na realizację zmian.

55'
Brakuje dynamiki w ostatnich akcjach "Legionistów". Aktualny rezultat nie daje wielkiego komfortu w rewanżowej potyczce.

53'
Carlitos podjął się trudu wykonania rzutu wolnego. Odległość pozwalała mu realnie zagrozić bramce dzisiejszego przeciwnika, ale finalne rozwiązanie akcji okazało się mocno nieudolne. Piłka poleciała wysoko na trybuny.

52'
Za kilka chwil obejrzymy rzut wolny w realizacji warszawskiej Legii.

51'
Na wyższy pressing zdecydowali się przyjezdni. Jeśli marzą o wywiezieniu dobrego wyniku z Warszawy, to muszą bardziej zaryzykować.

50'
Dominik Nagy postraszył bramkarza, strzałem z głębi pola karnego. Umiejętnie wywarta presja ze strony defensorów uniemożliwiła Nagy'emu dokładne umieszczenie futbolówki w bramce.

49'
W obu składach nie odnotowaliśmy zmian personalnych.

47'
Carlitos końcówkami palców próbował skutecznie wykończyć dośrodkowanie z lewego skrzydła boiska. Okazja strzelecka była, aczkolwiek uderzenie powędrowało znacznie nad poprzeczką bramki.

46'
Drużyna przyjezdnych wznowiła grę po przerwie!

Pierwsza część gry dobiegła końca!

45+2'
Dobre piąstkowanie piłki w wykonaniu Virtanena. Legia nie potrafiła wykreować sobie sytuacji, po wgraniu futbolówki od rzutu wolnego.

45+1'
Radosław Majecki nie śpieszy się ze wznowieniem gry. Musi uważać, bo arbiter może go ukarać żółtym kartonikiem.

45'
Pierwsza odsłona została przedłużona o dwie dodatkowe minuty.

44'
Ostatnie sekundy regulaminowego czasu I połowy meczu.

42'
żółta kartka Ostre starcie. Żółta kartka dla Rangela za wykonanie bardzo niebezpiecznego wślizgu na nogę przeciwnika.

41'
Diallo ryzykownie wślizgiem, ale w pełni skutecznie zatrzymał groźnie zapowiadającą się akcję ofensywną Legii Warszawa. Gol podwyższający stan meczu wisi w powietrzu.

39'
Kolejna okazja Carlitosa! Strzał z pół woleja, z bliskiej odległości, został instynktownie wybroniony nogami przez goalkeepera gości! Szkoda tej szansy.

38'
Artur Jędrzejczyk bardzo pewnie zażegnał niebezpieczeństwo głową, po dośrodkowaniu ze stałego fragmentu gry.

36'
Marko Vesović popełnił faul na wysokości swojej szesnastki. Zachowanie mocno nieodpowiedzialne.

35'
Blisko rywali grają "Legioniści". Bardzo mało miejsca mają do gry zawodnicy KuPS Kuopio. Do tej pory nie zdołali sobie wypracować solidnej okazji strzeleckiej.

33'
Gwizdek arbitra głównego. Diallo poturbowany w powietrznej rywalizacji. Będzie potrzeba pomoc sztabu medycznego.

32'
Chwilowa przerwa. Piłkarze mają czas na uzupełnienie płynów, a z kolei szkoleniowcy na przekazanie swoich uwag taktycznych.

30'
Minął już drugi kwadrans podstawowego czasu gry. Legia wygląda na drużynę, która w pełni kontroluje boiskowe wydarzenia.

28'
Zdecydowana interwencja arbitra liniowego. Luis Rocha pozostawiony na bardzo wyraźnym "ofsajdzie". Brawa dla defensywy gości.

26'
Sandro Kulenović upomniany przez arbitra głównego. Chodzi o sytuację, w której snajper Legii odepchnął swojego oponenta.

25'
Przyjezdni próbują swoich szans, przez posyłanie długich prostopadłych piłek. Jednakże blok defensywny "Wojskowych" znakomicie się przesuwa.

23'
Atak pozycyjny widzimy u zawodników polskiej ekipy. Ogromny spokój w rozegraniu.

22'
Legia Warszawa wyraźnie dominują na płycie murawy. Brakuje jednak kolejnej dokumentacji tego stanu rzeczy.

20'
Faul. Andre Martins za bardzo agresywnie próbował odebrać swojemu przeciwnikowi futbolówkę.

18'
Virtanen minął się z wrzutką ze stałego fragmentu gry. Na jego szczęście, defensywa zespołu gości potrafiła szybko naprawić błąd i wyjaśnić sytuację w swojej szesnastce.

17'
Za chwilę Legia będzie mogła zagrozić, poprzez bezpośredni strzał od rzutu wolnego z dosyć atrakcyjnej lokalizacji.

15'
Bardzo dobry kwadrans gry w wykonaniu podopiecznych trenera Aleksandra Vukovicia.

14'
Carlitos miał fenomenalną szansę na podwyższenie! Wyśmienicie zabawił się w polu karnym rywala, lecz płaski strzał wybronił na refleks Virtanen! A uderzenie było kąśliwe, płaskie.

13'
Sandro Kulenović spróbował z bardzo trudnej pozycji podwyższyć stan meczu głową. Napastnik doszedł do sytuacji strzeleckiej, jednakże strącenie piłki głową nie zagroziło rywalom.

11'
Radosław Majecki pokazał "olimpijski spokój" przy rzucie wolnym dla przyjezdnych. Świetnie wyszedł do nieprzyjemnego dośrodkowania z rzutu wolnego.

10'
Goooooooool! Bardzo szybkie otwarcie wyniku! Wybornie wykonany korner przez Legię! Gwilia z chirurgiczną precyzją posłał futbolówkę, a Mateusz Wieteska świetnym zagraniem głową pokonał bramkarza przeciwnika.

8'
Arvydas Novikovas miał dobrą sposobność na dokładne zagranie z prawego skrzydła boiska. Nowy gracz Legii zmarnował jedną wspomnianą okazję. Piłka ominęła zawodników ofensywnych gospodarzy.

6'
"Legioniści" starają się w miarę możliwości szybko operować futbolówkę. Możemy oglądać coraz śmielsze próby gry na jeden kontakt.

5'
Manga zdecydowanie przeciągnął swoje dogranie z lewej flanki boiska. Tak mocno zagrał piłkę, że za chwilę Legia rozpocznie nową akcję od autu.

4'
Carlitos popełnił zupełnie niepotrzebny faul taktyczny. Sędzia udzielił mu ostatnie ostrzeżenie.

2'
Artur Jędrzejczyk posłał ze swojej połowy boiska długą, crossową piłkę. Znakomicie ustawiony przeciwnik przechwycił futbolówkę.

1'
Gospodarze, jako pierwsi w tym meczu kopnęli futbolówkę.

*'
Pierwszy gwizdek sędziego!

*'
Arbiter główny wyprowadził oba zespoły na płytę murawy.

*'
Zawodnicy z Warszawy spróbują się dzisiejszym meczem zrehabilitować za niedzielny "falstart", w którym Legia przegrała na swoim obiekcie 1:2 z Pogonią Szczecin.
Wspomniany pojedynek został rozegrany w ramach 1. kolejki PKO Ekstraklasy.

*'
Ławka rezerwowych gości: Töyräs, Taimi, Savolainen, Ngueukam, Purje, Pirttijoki, Jyry.

*'
Ławka rezerwowych gospodarzy: Cierzniak, Jodłowiec, Lewczuk, Antolić, Kanté, Stolarski, Luquinhas.

*'
Drużyna z Finlandii przystąpi do boju z popularnymi "Wojskowymi" w powyżej wspomnianym zestawieniu.

*'
Wicemistrzowie Polski z poprzedniego sezonu ligowego wyjdą w takim składzie personalnym.

*'
Legia Warszawa w poprzedniej rundzie eliminacyjnej Ligi Europy poradziła sobie z FC EUROPA (0:0, 3:0).

'

Legia - KuPS na żywo

Początek meczu Legia Warszawa - KuPS Kuopio o godzinie 21:00. Zapraszamy do śledzenia spotkania online.

Zobacz gdzie oglądać transmisję w TV i online

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Legia Warszawa - KuPS Kuopio, to zapraszamy do śledzenia meczu online