Cracovia - ŁKS Łódź online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
ŁKS Łódź
1 : 2

Peškovič - Rapa, Helik, Jabłonsky, Siplak - Gol, Pelle - Pestka (30' Lusiusz), Dimun (60' Hanca), Čečarić (63' Wdowiak) - Lopes
Kołba – Grzesik, Rozwandowicz, Sobociński, Klimczak – Kalinkowski, Ł. Piątek, Wolski – Bryła (47' Pirulo), Ramirez – Sekulski (68' Kujawa)

Mecze na żywo: Cracovia - ŁKS Łódź

Dziękujemy ślicznie Wszystkim za obecność.

Usłyszeliśmy ostatni gwizdek arbitra głównego!

90+4'
Mateusz Wdowiak pomylił się z głębi pola karnego. Użył zbyt wiele siły w swój strzał, który mógł dać remis.

90+3'
Łódzka ekipa robi wszystko, żeby Cracovia się nie odrodziła. Tej zaczyna brakować czasu.

90+3'
Łukasz Piątek nie potrafił pokonać dobrze zorganizowanej obrony Cracovii w murze.

90+2'
żółta kartka David Jabłonsky nie miał innego wyjścia, musiał przerwać szarżę rozpędzonego przeciwnika.

90+1'
Trwa już czas doliczony. Arbiter "dorzucił" 4 minuty.

90'
Gooooooool! "Kontakt" złapała Cracovia! Akcja na aferę przyniosła gola. Mateusz Wdowiak zaskoczył bramkarza, poprzez znakomity strzał zza linii pola karnego. Piłkarski bilard w polu karnym.

89'
Przewinienie w polu karnym Cracovii. Nieprzepisowo o górną piłkę walczył jeden z graczy beniaminka aktualnego sezonu PKO BP Ekstraklasy.

87'
Po konsultacji z systemem VAR, sędzia Marciniak potwierdził swoją wcześniejszą ocenę. Futbolówka nie przekroczyła całym obwodem linii bramkowej.

87'
ŁKS miał przeogromne szczęście! Piłka zawisła na linii bramkowej, po uderzeniu piętką od Lopesa! Piłka odbiła się od prawego słupka i nie wpadła ostatecznie do bramki.

85'
żółta kartka Jan Sobociński celowo zatrzymał swojego przeciwnika. Arbiter główny nie ma już litości dla takich zachowań.

84'
Arbiter liniowy był przekonany o pozycji spalonej gracza Cracovii. Pelle uchwycony na rzeczonej pozycji.

82'
Łódzki Klub Sportowy dąży do rozstrzygnięcia losów tego pojedynku. Cracovia w głębokiej defensywie.

80'
Ramirez pokazał, że jest specem od strzałów z dystansu. Wyrafinowany strzał, lekko podkręcony, poleciał blisko światła bramki Cracovii.

79'
Wybitna szarża Klimczaka na lewej flance boiska. Wdowiak został kompletnie ośmieszony przez rywala. Klimczak oddał całkiem niezły strzał z ostrego kąta, ale na posterunku dobrze zachował się Pesković, udanie interweniując nogami.

77'
Kołba nieudolnie wyszedł do centry ze stałego fragmentu gry. ŁKS miał szczęście, że nikt w koszulce Cracovii nie zgarnął bezpańskiej futbolówki.

76'
żółta kartka Bardzo blisko swojego pola karnego przewinił Klimczak. Żółta kartka za niebezpieczny wślizg.

75'
Kalinkowski zepsuł świetnie zapowiadającą się kontrę. Mając przewagę liczebną, zagrał za plecy Kujawy. Lepszym rozwiązaniem można było zamknąć ten mecz.

73'
Cracovia jeszcze wierzy w to, że można odwrócić losy dzisiejszej batalii.

72'
Kołba wielce efektownie rzucił się na piłkę, którą głową zgrywał Pelle. Wielkie brawa dla uczestników tej akcji ofensywnej.

70'
Goście usiłują kraść czas przeciwnikom. Czynią to m.in. poprzez faule taktyczne.

68'
Łukasz Sekulski pokazał naprawdę świetny poziom w dzisiejszej rywalizacji. Rafał Kujawa następnym zmiennikiem.

67'
Puszczają nerwy po obu stronach barykady.

65'
ŁKS stara się trzymać swojego przeciwnika na dystans.

63'
żółta kartka Żółta kartka dla Michała Helika. Ostra interwencja w jego wykonaniu. Obrońca nabawił się urazu.

61'
Zaskoczył wszystkich na stadionie Lopes. Snajper podjął próbę z dosyć dużej odległości od bramki rywala. Efektowny, silny strzał został wyłapany przez Kołbę.

60'
Sergiu Hanca ma wnieść powiew nowej jakości w grę Cracovii. Już za poza boiskiem znajduje się Milan Dimun.

58'
Na boisku siedzi zawodnik Cracovii. Obejrzeliśmy kolejne przewinienie taktyczne.

56'
Goooooool! Maksymilian Rozwandowicz wykonał rzut karny, jak profesor. Dobry, płaski strzał w lewy, dolny róg bramki Cracovii.

55'
Będzie rzut karny dla ŁKS! Ewidentnie piłkę ręką dotknął Michał Helik.

53'
Faul blisko pola karnego Cracovii. Na murawę upadł jej zawodnik.

51'
Rafael Lopes nie popisał się przy strzale z szesnastego metra od bramki. Napastnik gospodarzy wyraźnie źle złożył się do uderzenia z pół woleja.

50'
Michal Pesković dwukrotnie w krótkim odstępie czasu ratował Cracovię! Najpierw zatrzymał kąśliwy strzał zza szesnastki, a następnie błyskawicznie wybronił dobitkę bliska. Ramirez miał ochotę na podwyższenie.

48'
Siplak nieczysto starał się odebrać futbolówkę. Rzut wolny dla drużyny gości.

47'
Zmiana w składzie ŁKS-u Łódź. Ruis Pirulo wszedł na plac gry w miejsce Patryka Bryłę.

46'
II połowa meczu!

Pierwsza połowa dzisiejszego starcia dobiegła końca.

45+1'
Bardzo wycofany ŁKS. Najpewniej czekają już na koniec pierwszej odsłony dzisiejszego widowiska.

45'
Sędzia Marciniak wydłużył I część gry o dwie minuty.

44'
Sztab fizjoterapeutów ŁKS pomaga Kalinkowskiemu.

43'
Koszmarny kiks z woleja pokazał Jabłonsky. Należy nagrodzić go brawami za podjęcie trudu, ale finalnie akcja zakończyła się wielkim fiaskiem.

41'
Dominują znacznie na płycie murawy zawodnicy prowadzeni przez Michała Probierza.

39'
Wolski chciał wyprowadzić groźną kontrę. Nie udało mu się tego zrealizować, ponieważ rywal go wytrącił z biegu.

38'
Ramirez przyznał się do tego, że popełnił rażące przewinienie. Stały fragment gry dla przyjezdnych z Łodzi.

36'
Gospodarze chcą grać na jeden kontakt. Niekiedy im się to udaje.

35'
Rafael Lopez miał świetne warunki do tego, żeby doprowadzić do wyrównania. Snajper Cracovii, będąc w polu karnym, zamiast od razu strzelać, to starał się kiwać z obrońcami ŁKS. Ten pojedynek przegrał.

33'
Niedokładnie głową zagrał Michał Helik. Musiał tego żałować, ponieważ znajdował się tuż pod bramką ŁKS. Cracovia spróbowała po raz kolejny zagrozić od narożnika boiska.

31'
Klimczak z prawego skrzydła boiska posłał konkretną wrzutkę. Próbujący wykończyć akcję ofensywną Sekulski, minął się z futbolówką.

30'
Sylwester Lusiusz dostał godzinę gry od Michała Probierza. Ten szkoleniowiec z boiska zdjął Kamila Pestkę.

28'
Zanosi się na pierwszą korektę w składzie Cracovii.

27'
Kolejne przewinienie w dzisiejszej grze. W centralnej części boiska faulowany był piłkarz Łódzkiego Klubu Sportowego.

26'
Kapitan Cracovii autorem brzydkiego faulu taktycznego. Otrzymał ostatnie ostrzeżenie werbalne od Szymona Marciniaka. Chodziło o Janusza Gola.

24'
"Pasy" pazernie walczą o wyrównanie. Widać ogromną determinację w grze podopiecznych Michała Probierza.

23'
Blisko pola karnego rywala upadł Milan Dimun. Sędzia nie podjął decyzji o podyktowaniu rzutu wolnego blisko bramki ŁKS.

21'
Milan Dimun podjął się realizacji dośrodkowania z rzutu rożnego. Efektowną zawiesinę próbował skutecznie wykończyć obrońca Jabłonsky, lecz strzał głową nie był najwyższej jakości.

20'
Bardzo daleki wyrzut piłki z autu zaprezentował Siplak. Wysoko lecącą futbolówkę skutecznie głową z własnego pola karnego odbił Rozwandowicz.

18'
Przy tym meczu pracuje system VAR.

17'
Cracovia próbowała błyskawicznie odpowiedzieć na utraconą bramkę. Nieźle wybity korner dał szansę strzelecką. Akcję głową zakończył Jabłonsky, jednakże uderzenie poleciało tuż obok prawego słupka.

15'
Gooooooool! Na nieoczekiwane prowadzenie wyszedł zespół z Łodzi! Łukasz Sekulski doszedł do wybitnego, prostopadłego podania i w sytuacji na gola, efektownie podciął piłkę nad interweniującymi bramkarzem.

14'
Lopes miał dobrą szansę na otworzenie wyniku! Soczysty strzał z czternastego metra okazał się wyśmienity! Efektownie podkręcona futbolówka odbiła się od prawego słupka bramki.

13'
Wysoko atakują rywali zawodnicy beniaminka. Cracovia skutecznie jednak wychodzi z różnych opresji.

11'
Szymon Marciniak przerwał grę, ponieważ zrobiło się na placu gry za ostro. Rzut wolny będzie dla Łódzkiego Klubu Sportowego.

10'
Wysoki pressing w wykonaniu przyjezdnych. Michal Pesković musiał się ratować chaotycznym wybiciem piłki na aut.

8'
Kołba bardzo przytomnie odbił przed siebie futbolówkę, którą z najbliższej odległości uderzył Lopes. Instynktowna interwencja nogami zasłużyła na wielkie uznanie.

7'
Ściągnął w ostatniej chwili piłkę z nogi Lopesa Grzesik. Napastnik już zmierzał do oddania strzału z woleja.

6'
Za koszulkę łapany był Maksymilian Rozwandowicz. Arbiter Marciniak dobrze wychwycił całą sytuację.

4'
Sędzia odgwizdał przewinienie taktyczne autorstwa Łukasza Sekulskiego. Od rzutu wolnego rozpoczną zawodnicy gospodarzy.

3'
Mieliśmy festiwal dośrodkowań w wykonaniu popularnych "Pasów". Z tych ciężkich prób ŁKS wyszedł zwycięsko.

1'
Pierwszy ofsajd w tym meczu ligowym. Cecarić nie zorientował się, jak są ustawieni obrońcy drużyny przeciwnej.

*'
Początek zawodów!

*'
Uroczysta chwila, a mianowicie odegranie hymnu Cracovii. Słowa tej pieśni napisał Maciej Maleńczuk.

*'
Cracovia również z 1. serii gier wyniosła jeden punkt. Zawodnicy z Krakowa po bardzo dobrym spotkaniu zremisowali z Zagłębiem Lubin (1:1).

*'
ŁKS sprawił w poprzedniej kolejce sporą sensację, zabierając punkty dużo wyżej notowanej Lechii Gdańsk (0:0). We wspomnianym pojedynku podopieczni Kazimierza Moskala dominowali niemal przez całą grę.

*'
Mecz w Krakowie poprowadzi polski sędzia eksportowy, a mianowicie Pan Szymon Marciniak.

*'
Na ławce rezerwowych Michał Probierz pozostawił taki zestaw graczy: Hrosso, Diego, Datković, Lusiusz, Hanca, Pik, Wdowiak, Rubio, Piszczek.

*'
Start tego spotkania zaplanowano na godz. 17:30

*'
Zapraszamy Wszystkich bardzo serdecznie do śledzenia wraz z Nami relacji "NA ŻYWO" z meczu 2. kolejki PKO BP Ekstraklasy: Cracovia - ŁKS Łódź.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Cracovia - ŁKS Łódź, to zapraszamy do śledzenia meczu online