Lechia Gdańsk - Korona Kielce online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 2

Bąk – Możdżeń, Janicki, Dźwigała, Leković – Pietrowski, Łukasik, Borysiuk – Vranjes, Colak, Nazario.
Cerniauskas – Golański, Dejmek, Malarczyk, Sylwestrzak – Sobolewski, Jovanović, Petrow, Aankour – Kapo, Trytko.

*'
Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje LIVE.

90+3'
Koniec meczu. Korona wygrała z Lechią 2:1.

90+3'
Goool! Friesenbichler uderzał na bramkę, piłkę przejął Colak i z bliska zdobył honorowego gola dla Lechii.

90+1'
Kiełb z bardzo dużej odległości uderzał z rzutu wolnego. Piłka przeleciała daleko od bramki.

90+1'
Sobolewski opuścił boisko, a zastąpił go Janota.

87'
Aankoura zmienił Kiełb.

86'
Jovanović z dystansu uderzył bardzo niecelnie.

84'
Kolejny strzał Borysiuka z dystansu i znów dobrze interweniował bramkarz Korony, który wystara na bohatera tego spotkania.

83'
Borysiuk uderzył z dystansu obok bramki.

82'
Colak znów uderzał głową, ale bramkarz Korony zdołał złapać piłkę.

80'
Sobolewski mógł znaleźć się w idealnej sytuacji, ale Bąk dobrze wyszedł z bramki i wybił piłkę na aut.

78'
Wiśniewski oddał groźny strzał i znów dobrze interweniował Cerniauskas.

77'
8 991 kibiców zasiadło na trybunach.

75'
Kapo z dystansu uderzył prosto w ręce Bąka.

74'
Grzelczak uderzył z lewej strony pola karnego i bramkarz Korony zdołał odbić piłkę. Było groźnie.

73'
Colak oddał strzał głową, ale piłka przeleciała daleko od bramki.

72'
Golański opuścił boisko, a zastąpił go Leandro.

71'
Friesenbichler uderzył daleko od słupka.

69'
Wiśniewski zastąpił Łukasika.

66'
Colak oddał strzał z niełatwej pozycji, ale piłka przeleciała obok bramki.

60'
Borysiuk uderzył z dystansu i piłka w rękach Cerniauskasa.

57'
Colak uderzał głową, ale piłka przeleciała obok bramki.

56'
Friesenbichler ukarany żółtą kartką.

54'
Żółta kartka dla Golańskiego.

54'
Lechia dłużej utrzymuje się przy piłce.

51'
Łukasik oddał strzał i piłka przeleciała tuż obok słupka.

49'
Świetne dośrodkowanie w pole karne Lechii, Sobolewski mocno uderzył w krótki róg i świetnie interweniował Bąk.

46'
Podwójna zmiana w ekipie gospodarzy. Piotr Grzelczak za Bruno Nazario.
Kevin Friesenbichler w miejsce Stojana Vranjesa.

46'

*'

45'
Koniec pierwszej połowy. Korona prowadzi z Lechią 2:0.

45'
Sędzia doliczył minutę.

42'
Goool! Lechia atakowała, ale to Korona podwyższa prowadzenie. Sylwestrzak znakomicie dośrodkował w pola karne, Jovanović uderzył szczupakiem i zaskoczył Bąka.

40'
Możdżeń uderzył z rzutu wolnego z narożnika pola karnego, ale bramkarz Korony pewnie odbił piłkę.

40'
Lechia cały czas przeważa. Brakuje jednak stuprocentowych sytuacji.

37'
Po dośrodkowaniu Nazario z rzutu wolnego niecelnie głową uderzał jeden z zawodników Lechii.

32'
Trytko ukarany żółtą kartką.

31'
Kolejny bardzo niecelny strzał Vranjesa.

30'
Lechia przejęła inicjatywę.

28'
Zamieszanie w polu karnym Korony. Szczęścia szukał Colak, ale ostatecznie nie ma gola.

25'
Goool! Świetną akcją popisał się Trytko, który minął kilku rywali zagrał do Kapo, a ten strzałem z 13 metrów pokonał Bąka!.

21'
Colak uderzył w krótki róg i dobrze broni bramkarz Korony.

18'
Sporo szczęścia miała Lechia! Golański dośrodkował w pole karne, bliski przecięcia piłki był Trytko, ale nie sięgnał futbolówki, która przeleciała tuż obok słupka.

16'
Niecelny strzał Vranjesa z dystansu.

15'
Mogło być groźnie pod bramką Lechii, ale ostatecznie spalony.

14'
Korona częściej przebywa pod bramką Lechii.

13'
Petrow uderzał zza pola karnego obok słupka.

13'
Kapo przedzierał się w polu karnym Lechii, ale za długo czekał z podaniem i płkę przejęli obrońcy.

11'
Sporo przewinień, gra jest szarpana.

10'
Dośrodkowanie w pole karne Lechii z rzutu wolnego, ale nikt nie doszedł do piłki.

8'
Jak na razie gra toczy się głównie w środku pola.

6'
Gra wznowiona.

4'
Przerwa w grze, ponieważ ucierpiał Paweł Golański.

3'
Jovanović uderzał z ostrego kąta, ale pewnie interweniował Bąk.

1'

0'

0'
Spotkanie poprowadzi Szymon Marciniak z Płocka.

0'
Prezentujemy już składy obu drużyn.

0'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu Lechia Gdańsk - Korona Kielce.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lechia Gdańsk - Korona Kielce, to zapraszamy do śledzenia meczu online