Lechia Gdańsk - Wisła Kraków online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
0 : 0

Alomerović - Kobryń, Nalepa, Maloca, Chrzanowski - Egy MV (46' Kubicki), Makowski, Gajos, Wolski (55' Haraslin), Peszko (72' F.Paixao) - Sobiech
Buchalik - Niepsuj, Klemenz, Janicki (78' Wasilewski), Sadlok - Boguski, Basha, Wojtkowski - Jean Carlos (74' Buksa), Drzazga, Mak (89' Morys)

Wolski (52.) żółta kartka
Sadlok (20.) żółta kartka
Klemenz (80.) żółta kartka
Wasilewski (90.) żółta kartka

Mecze na żywo: Lechia Gdańsk - Wisła Kraków

Dziękujemy uprzejmie Wszystkim za wspólnie spędzony czas.

Ostatni gwizdek sędziego głównego!

90+2'
Widać już zmęczenie po obu stronach.

90'
Rozpoczęła się pierwsza z trzech bonusowych minut.

90'
żółta kartka Żółta kartka na koncie Marcina Wasilewskiego. Zdecydowane wejście na nogę rywala.

89'
Wpuszczony na ostatnie minuty Morys. Z boiska zszedł Mak.

87'
Michał Nalepa przytomnie zachował się tuż pod swoją bramką. Bardzo konkretnie wyjaśnił sytuację, po kąśliwym wgraniu futbolówki z prawego skrzydła.

86'
Kamil Wojtkowski dzisiaj nie ma łatwego życia. Co chwila jakieś urazy.

85'
Maciej Gajos skorzystał z tego, że aura sprzyja uderzeniom z dystansu. Piłka dostała kozła, ale to nie utrudniło skutecznej interwencji Michałowi Buchalikowi.

83'
Nie zachował się elegancko Michał Mak. Pomocnik nadepnął na stopę Jarosława Kubickiego.

82'
Kontrowersyjna sytuacja w polu karnym Wisły. Piłkarze Lechii domagali się jedenastki, po faulu na Arturze Sobiechu.

80'
żółta kartka Lukas Klemenz powalił rywala na murawę. Faul w środku pola.

78'
Marcin Wasilewski zastąpił Rafała Janickiego. Druga zmiana u przyjezdnych.

77'
Lukas Haraslin uniemożliwił Wiśle zbudować kontrę.

75'
13270 widzów śledzi ten mecz z perspektywy trybun.

74'
Jean Carlos pokazał się z dobrej strony. Aleksander Buksa wprowadzony na plac gry przez Macieja Stolarczyka.

72'
Portugalczyk Flavio Paixao zameldował się na murawie. Sławomir Peszko otrzymał już czas do odpoczynku.

71'
Dwie próby Bashy. Widać piłkarskie zawzięcie u pomocnika Wisły Kraków. Drugi strzał poszybował na wysokie rejony trybun.

69'
Basha zanotował wolej, po dośrodkowaniu z lewego narożnika boiska. Piłka nie została skierowana w światło bramki, ale pod nogi rywali.

68'
Rafał Boguski na jeden kontakt z Kamilem Wojtkowskim. Ten drugi zacentrował z prawej flanki, ale piłka nie dotarła do adresatów z Wisły.

66'
Maciej Sadlok, po uzyskaniu szybkiej pomocy, powrócił do meczu.

64'
Arbiter główny przywołał na boisko sztab medyczny Wisły. Maciej Sadlok nabawił się jakiegoś urazu.

63'
Kapitan "Białej Gwiazdy" zaliczył "nakładkę". Od rzutu wolnego grę rozpoczną gospodarze.

62'
Gdańszczanie udanie zaasekurowali dostęp do swojej bramki, przy rzucie rożnym.

60'
W statystyce oddanych strzałów jest remis. Obie drużyny zaprezentowały po siedem prób.

58'
Ponowną próbę zza pola karnego zaprezentował Jean Carlos. Podkręcone uderzenie minęło bezpiecznie światło bramki Lechii Gdańsk.

56'
100. setny mecz w barwach Lechii Gdańsk rozegra Lukas Haraslin. Skrzydłowy zmienił Rafała Wolskiego.

55'
Płaska centra z rzutu wolnego. Na taki wariant zdecydował się Maciej Sadlok. W ogromnym zamieszaniu w polu karnym Lechii najlepiej zachował się jeden z jej defensorów.

54'
Jarosław Kubicki dopuścił się podręcznikowego faulu taktycznego. Jakimś cudem uniknął żółtej kartki.

52'
żółta kartka Rafał Wolski bardzo brzydko zachował się na placu gry. Kopnięcie w nogę rywala. Zasłużona żółta kartka.

51'
W składzie krakowskiej Wisły nie odnotowaliśmy korekt personalnych.

49'
Coś ze zdrowiem u piłkarza Wisły Kraków. Krzysztof Drzazga szybko jednak uporał się z problemami.

48'
Jean Carlos końcówkami palców uderzył z dziesiątego metra od bramki. Piłka poleciała centralnie w rękawice Zlatana Alomerovicia.

46'
Uraz wyeliminował Egy'ego. Piłkarza z Indonezji na placu gry zastąpił Jarosław Kubicki.

46'
Wystartowała II odsłona!

Do przerwy w Gdańsku bezbramkowy remis.

45+1'
Trwa doliczony czas. Sędziowie przydzielili dwie minuty.

45'
Michał Buchalik poradził sobie z uderzeniem z dalszej odległości. Tomasz Makowski postanowił spróbować swojego szczęścia.

43'
Michał Niepsuj zblokował strzał zmierzający w światło bramki. Ogromne zamieszanie mogło przynieść gospodarzom prowadzenie.

41'
Kamil Wojtkowski bardzo szybko wrócił do gry. Jest to bardzo dobra wiadomość dla sympatyków "Białej Gwiazdy".

40'
Kamilowi Wojtkowskiemu pomaga aktualnie sztab medyczny.

39'
Sławomir Peszko oburzony decyzją sędziego, który nie chciał odgwizdać przewinienia na nim.

37'
Kamil Wojtkowski nieudolnie zagrał prostopadłą piłkę. Za plecy biegnącego Rafała Boguskiego. Szkoda tej akcji.

36'
Maciej Sadlok oddał płaskie uderzenie z rzutu wolnego. Próba ominęła mur, ale strzał powędrował daleko od prawego słupka bramki.

34'
Przewinienie, które miało za zadanie przerwać akcję Wisły. Dla tej drużyny został przyznany rzut wolny.

33'
Widowisko się troszeczkę uspokoiło.

31'
Trwa właśnie krótka przerwa na uzupełnienie płynów.

30'
Kamil Wojtkowski pięknie huknął z okolic trzydziestego metra! Piłka leciała w kierunku lewego okienka! Ostatecznie odbiła się od poprzeczki!

28'
Przewagę mają podopieczni trenera Piotra Stokowca. Jednakże częściej przy futbolówce widzimy krakowski klub.

26'
Rafał Wolski dorzucił futbolówkę z prawego narożnika. Ta pofrunęła centralnie na głowę piłkarza Wisły.

25'
Egy wywalczył rzut rożny. Wrzutka z niemal już linii końcowej nie przeszła przez obronę przyjezdnych.

24'
Pozycję spaloną zawodnika Wisły Kraków wskazał sędzia liniowy. Tym zawodnikiem okazał się być skrzydłowy Michał Mak.

23'
Michał Niepsuj był faulowany w centralnej części boiska.

22'
Maciej Gajos popisał się fenomenalnym uderzeniem z rzutu wolnego! Bezpośrednia próba obiła spojenie bramki Wisły Kraków!

20'
żółta kartka Egy doskonale oszukał Macieja Sadloka. Założył mu "siatkę". Obrońca musiał ratować się faulem.

19'
Odgwizdana została przed chwilą "ręka" u jednego z piłkarzy "Białej Gwiazdy".

18'
Artur Sobiech nie zdołał uciec w porę z pozycji spalonej.

16'
Udanie w szyku obronnym popracowali gracze krakowskiej Wisły. Wrzutka z narożnika boiska nie stworzyła większego zagrożenia.

16'
Korner dla Lechii. W akcję ofensywną swojego zespołu włączył się Adam Chrzanowski. Jego dośrodkowanie zostało skutecznie powstrzymane.

15'
Blok defensywny Lechii za bardzo się zabawił przed swoją szesnastką. Wysoki pressing zmusił obrońców do popełnienia błędu.

13'
Zlatan Alomerović efektownie sparował bardzo niebezpieczny strzał z dystansu. Futbolówka sukcesywnie zmierzała w lewy, dolny róg bramki. Kapitalnie akcję przygotował sobie Jean Carlos.

12'
Klemenz miał dobry pomysł, aby zagrać crossową piłkę do napastników. Świetna inicjatywa, ale zabrakło odpowiedniej dokładności.

11'
Głośny doping ze strony kibiców obu ekip.

9'
Centry z bocznych rejonów boiska nie wychodzą zawodnikom gdańskiej Lechii.

8'
Michał Mak zabawił się ze swoim przeciwnikiem. Ten nie dał się rozpędzić skrzydłowemu Wisły i go sfaulował.

6'
Przewinienie taktyczne w realizacji Sashy Bashy. Nie było jednak podstaw do zastosowania kary w postaci żółtej kartki.

5'
Zawodnicy Lechii reklamowali zagranie piłki ręką przez obrońcę Wisły. Arbiter szybko oddalił jakiekolwiek zażalenia piłkarzy gospodarza.

4'
Przy dzisiejszym spotkaniu pracuje system VAR.

2'
Rafał Boguski posłał dośrodkowanie z prawego skrzydła boiska. Wyśmienicie ustawiony Michał Nalepa zabezpieczył Lechię.

1'
Krakowska ekipa rozpoczęła ten mecz.

*'

*'
Z tunelu wyszli bohaterowie nadchodzącej rywalizacji.

*'
Lechia Gdańsk na inaugurację nowego sezonu zremisowała bezbramkowo z Łódzkim Klubem Sportowym.

*'
Drużyna "Białej Gwiazdy" w 1. serii gier poniosła porażkę na swoim terytorium ze Śląskiem Wrocław (0:1).

*'
Arbitrem głównym nadchodzącej batalii ligowej będzie Pan Krzysztof Jakubik.

*'
Piotr Stokowiec, szkoleniowiec Lechii, dokonał kilku korekt personalnych w porównaniu z ostatnim meczem z Broendby, w ramach el. Ligi Europy. Nie ma w pierwszym składzie m.in. Dusana Kuciaka, bramkarza.

*'
Rezerwa Wisły Kraków: Lis, Morys, Wasilewski, Grabowski, Szot, Plewka, Buksa, Balanyuk.

*'
Piłkarze rezerwowi Lechii Gdańsk: Kuciak, Żuk, Dymerski, Kubicki, Haraslin, Żukowski, Petk, Sopoćko, Flavio Paixao.

*'
Początek zawodów w Gdańsku o godz. 17:30

*'
Zapraszamy serdecznie Wszystkich do śledzenia relacji "NA ŻYWO" z dzisiejszego spotkania 2. kolejki PKO BP Ekstraklasy: Lechia Gdańsk - Wisła Kraków.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lechia Gdańsk - Wisła Kraków, to zapraszamy do śledzenia meczu online