Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
2 : 2

Forenc - Guldan, Balić, Kopacz, Czerwiński - Oko, Tosik, Starzyński (84' Tuszyński), Szysz, Zivec (66' Bohar) - Poręba
Węglarz - Bodvarsson, Arsenić, Mitrović, Wójcicki - Pospisil (78' Poletanović), Romanczuk, Imaz, Camara (69' Kostal), Prikryl (87' Mudrinski) - Klimala

Mecze na żywo: Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok

Dziękujemy ślicznie Wszystkim obecnym przy naszej relacji. Życzymy dobrej nocy.

Ostatni gwizdek sędziego!

90+2'
Każda ze stron chce wyciągnąć jak najwięcej z tego meczu. Próby ofensywne do samego końca spotkania.

90+1'
Konrad Forenc nie miał żadnych problemów z tym, żeby wybronić sygnalizowany strzał autorstwa Ognjena Mudrinskiego. Futbolówka nakierowana w samo centrum bramki.

90'
Podstawowy czas gry został rozszerzony o dodatkowe 3 minuty.

88'
Świeżo wprowadzony Ognjen Mudriński mógł wyprowadzić ponownie Jagiellonię na prowadzenie. Strzał z pierwszej piłki, z najbliższej odległości powędrował ciut nad bramką.

87'
Tomas Prikryl zastąpiony Ognjena Mudriskiego. To ostatnia zmiana, którą mógł dzisiaj dokonać Ireneusz Mamrot.

86'
żółta kartka Jakub Tosik z żółtą kartką. Okrutne wejście na nogę Jesusa Imaza.

85'
Zagłębie w ofensywie. Przed momentem Jagiellonia miała chaos w swojej szesnastce, po rzucie wolny. W dużym zamieszaniu udało się zażegnać niebezpieczeństwo.

84'
Patryk Tuszyński wszedł na plac gry. Uraz najprawdopodobniej wyeliminował Filipa Starzyńskiego.

83'
Lubomir Guldan znakomicie odbił piłkę głową. Na jego pole karne poleciało groźne dośrodkowanie z prawego narożnika boiska.

81'
Zapowiada się Nam arcyciekawa końcówka tego starcia. Miejmy nadzieję, że ktoś pokusi się o zgarnięcie pełnej puli.

80'
Gooooooooool! Już 2:2! Łukasz Poręba dał upragnionego gola. Efektowny strzał z zewnętrznej części stopy zaskoczył Damiana Węglarza!

78'
Marko Poletanović pojawił się na boisku. Martin Pospisil zesłany został na rezerwę.

77'
Kolejny "ofsajd" na koncie Patryka Klimali.

75'
Martin Kostal skorzystał ze swojego technicznego kunsztu w polu karnym rywala. W przepiękny sposób oszukał swoich przeciwników i posłał kąśliwe uderzenie, które poleciało minimalnie nad poprzeczką.

74'
Lubomir Guldan bardzo dobrze próbował z ogromnej odległości. Soczysty strzał sparował w jakiś sposób Damian Węglarz. Gospodarzom coraz bardziej zależy na odmienieniu losów tego pojedynku.

72'
Damian Węglarz instynktownie interweniował na linii! Damjan Bohar końcówkami palców był ogromnie bliski doprowadzenia do remisu!

71'
Goooooool! Patryk Szysz daje nadzieję Zagłębiu! Młody snajper uprzedził parę stoperów rywala. Genialny strzał głową odbił się jeszcze od poprzeczki i przekroczył linię bramkową.

69'
Martin Kostal "zainstalował" się na placu gry. Camara poszedł na ławkę rezerwowych.

67'
Gooooooool! Jesus Imaz pokazał, że jedną z największych gwiazd polskiej ligi! Wyborny, mierzony strzał zza linii pola karnego, bez przyjęcia. Piłka wpadła w prawy, dolny róg bramki.

66'
Sasha Zivec odebrał brawa za dzisiejszy występ. Okazję zaprezentowania swoich umiejętności dostał Damjan Bohar.

65'
Jakub Tosik błyskawicznie powrócił do gry.

64'
Skurcz dopadł jednego z piłkarzy klubu Zagłębia Lubin.

62'
Blisko wyrównania. Bartosz Kopacz bardzo dobrze strącił futbolówkę głową. Piłka poleciała tuż obok prawego słupka bramki Jagiellonii.

61'
Korner. Camara wyśmienicie zablokował dośrodkowanie Starzyńskiego.

60'
Już godzinę biegają obie drużyny po płycie murawy. Publiczność na stadionie nie ma prawa do narzekań.

58'
Patryk Klimala powiększenie swojego dorobku strzeleckiego! Bardzo sprytny i efektowny strzał z pół woleja! Instynktowną interwencję na refleks wykonał Konrad Forenc, przenosząc piłkę nad poprzeczkę.

57'
Martin Pospisil niesportowo zatrzymany w środku pola. Rzut wolny dla zespołu z Białegostoku.

55'
Lubomir Guldan uchwycony na pozycji spalonej. Kapitan gospodarzy doszedł do wrzutki ze stałego fragmentu gry.

54'
Jesus Imaz przeprosił Jakuba Wójcickiego za koszmarne podanie na obieg. Zabrakło minimum dokładności w ciekawie zapowiadającej się kontrze.

52'
Obaj szkoleniowcy posiadają komplet roszad do zrealizowania.

51'
Konrad Forenc dobrze zatrzymał strzał zza linii pola karnego. Imaz próbował swojego szczęścia strzeleckiego.

50'
Camara wrzucił piłkę ze stałego fragmentu gry. Balić bardzo dobrze zabezpieczył całą sytuację pod swoją bramką. Nie było zagrożenia pod bramką Konrada Forenca.

48'
Będzie rzut wolny dla Jagiellonii na wysokości pola karnego Zagłębia. Camara podciął swojego przeciwnika.

47'
Wójcicki ściągnął futbolówkę Zivcowi. Ten już składał się do uderzenia piłki z woleja. Udana interwencja bocznego defensora.

46'
Początek II odsłony!

Jagiellonia Białystok prowadzi do przerwy 1:0 z ekipą Zagłębia Lubin. Przerwa.

45'
Arbiter techniczny pokazał, że I część gry potrwa o jedną minutę dłużej.

44'
Blisko podwyższenia była Jagiellonia. Jakub Wójcicki ciekawie płasko wgrał piłkę. Jego koledzy nie dopadli jednak do dobrej wrzutki.

43'
Zoran Arsenić konkretnie wyjaśnił sytuację w swoim polu karnym, po bardzo mocnym wgraniu futbolówki na szesnastkę Jagiellonii.

42'
Zagłębie chce błyskawicznie odpowiedzieć na utraconą bramkę.

40'
A jednak! Po konsultacji z systemem VAR Piotr Lasyk uznał gola! Patryk Klimala wpisał się na listę strzelców, pakując futbolówkę do niemal pustej bramki z najbliższej odległości.

39'
Sędzia asystent zasmucił wszystkich kibiców Jagiellonii Białystok. Dostrzegł pozycję spaloną jednego z jej graczy.
Gol zdobyty przez Patryka Klimalę nie został uznany.

37'
Jakub Tosik przyłapany na pozycji spalonej. Gra przerwana przez zespół arbitrów tego starcia.

36'
Bartosz Kopacz zaprezentował Wszystkim fantastyczny strzał z dalszej odległości. Bomba przez wielkie "B"! Futbolówka poleciała ciut nad poprzeczką bramki rywala.

34'
Patryk Klimala ponownie nie urwał się obrońcom popularnych "Miedziowych". Arbiter asystent wskazał pozycję spaloną.

33'
Kolejny rzut rożny dla gości zakończył się niepowodzenie. Wrzutka centralnie na głowę przeciwnika.

31'
Szysz popisał się dobrym timingiem w polu karnym rywala. Niezłe zejście na bliższy słupek, a następnie sprytny strzał głową. Futbolówka poleciała minimalnie obok lewego słupka bramki.

30'
Pozycja spalona. Patryk Klimala nie dał rady uciec z "ofsajdu".

29'
Coraz głośniejsze okrzyki ze strony kibiców, którzy pojawili się na trybunach.

27'
żółta kartka Poprzednio wspomniane uchybienie zostało wycenione na żółtą kartkę.

26'
Jakub Wójcicki dał się ograć Saschę Zivcowi. Polski zawodnik, żeby uratować sytuację, popełnił rażące przewinienie.

24'
Konrad Forenc dobrze wyczuł intencje piłkarza Jagiellonii, który posłał prostopadłe zagranie. Klimala chciał dotrzeć do piłki, ale przy goalkeeperze był bez szans.

22'
Lepszy okres gry w wykonaniu Jagiellonii Białystok.

21'
Ależ okazja! Prikryl fantastycznie zamierzał przelobować Forenca! Jego uratowała w ostatniej chwili poprzeczka bramki! Zagotowało się pod bramką gospodarza.

19'
Oklaski od publiczności zebrał Jakub Tosik za odważną próbę z dystansu. Silne kropnięcie bezpiecznie ominęło światło bramki przyjezdnych.

18'
Szysz próbował na przebój przedrzeć się pod pole karne oponenta. Para stoperów Jagiellonii skutecznie przeszkodziła mu realizacji tego planu.

16'
Oko popełnił zdecydowany faul taktyczny. Nie obejrzeliśmy pierwszej kartki w tym pojedynku w Lubinie.

15'
Wynik bezbramkowy w pierwszym kwadransie podstawowego czasu gry. Obie drużyny miały po jednej szansie na zmianę wyniku.

14'
Patryk Klimala wstrzelił piłkę mocno niedokładnie z prawej flanki boiska. Żaden z jego kolegów nie znajdował się w polu karnym Zagłębia Lubin.

12'
Martin Pospisil zdecydował się na silne wgranie piłki z rzutu rożnego. Obrońcy Zagłębia Lubin okazali się najlepsi w powietrznej rywalizacji w swoim polu karnym.

11'
Dobra dynamika w pierwszych minutach. Piłka krąży od jednego pola karnego do drugiego.

9'
Camara bardzo źle kopnął piłkę bezpośrednio od rzutu wolnego. Piłka pofrunęła wysoko na trybuny.

8'
Damian Węglarz zachował się bardzo nieodpowiedzialnie. Jego nieudolne wyjście do wrzutki z kornera umożliwiło przeciwnikom otworzenie wyniku. Szczęśliwie dla niego, piłka po zagraniu głową poleciała obok lewego słupka.

6'
Jeden z piłkarzy Jagiellonii Białystok wysoko wyskoczył do dośrodkowania z rzutu rożnego. Uderzona futbolówka poszybowała nieznacznie obok lewego słupka bramki.

5'
Próba szybkiej odpowiedzi w wykonaniu "Jagi". Swoją okazję miał Patryk Klimala, który starał się pokonać przeciwnika z ostrego kąta. Ogromnie mocny strzał nogami wybronił Konrad Forenc.

4'
Akcja na jeden kontakt mogła dać gospodarzom gola! Poręba kapitalnie wypuścił w uliczkę Szysza! Ten mocno uderzył z pola karnego rywala, ale piłka wpadła wprost w rękawice bramkarza.

3'
Przy dzisiejszym meczu czuwa system VAR.

1'
Piłkarze Ireneusza Mamrota rozpoczęli od środka boiska.

*'

*'
Bohaterowie nadchodzącego spotkania są już na płycie boiska.

*'
Jagiellonia w tych rozgrywkach raz wygrała na wyjeździe, w 1. kolejce z Arką Gdynia (3:0).

*'
Gospodarze czekają na swoje premierowe zwycięstwo w tym sezonie ligowym. Po obu meczach zgromadzili oni jedno oczko.

*'
Gracze rezerwowi Zagłębia Lubin: Hładun, Dąbrowski, Sirk, Pakulski, Mucha, Jończy, Bohar, Tuszyński, Ślisz.

*'
Ławka rezerwowych Jagiellonii: Sandomierski, Kadlec, Mudriński, Guilherme, Poletanović, Bida, Nawrocki, Struski, Kostal.

*'
Arbitrem głównym będzie Pan Piotr Lasyk. W roli sędziego technicznego ujrzymy z kolei Pana Tomasza Wajdę.

*'
Spotkanie popularnych "Miedziowych" z Jagiellonią zainauguruje o godz. 20:30

*'
Zapraszamy Wszystkich bardzo serdecznie do śledzenia wraz z Nami relacji "LIVE" z meczu: Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok, to zapraszamy do śledzenia meczu online