Borussia Dortmund - Bayern Monachium online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Borussia Dortmund
2 : 0

Hitz - Piszczek (79' Wolf), Akanji, Toprak, Schulz - Witsel, Delaney - Sancho (83' Larssen), Reus, Guerreiro (75' Hakimi) - Alcacer
Neuer - Kimmich, Suele, Boateng, Alaba - Goretzka, Thiago (80' Pavard), Tolisso - Mueller (66' Davies), Lewandowski, Coman

Alcacer (49.)
Sancho (68.)

Lewandowski (60.) żółta kartka
Kimmich (77.) żółta kartka

Mecze na żywo: Borussia Dortmund - Bayern Monachium

Dziękujemy ślicznie Wszystkim naszym odbiorcom.

Po raz 6. w historii Borussia Dortmund sięga po Superpuchar Niemiec! Skuteczność pod bramką przeciwnika dzisiaj okazała się kluczem do sukcesu. Do sukcesu wielką cegiełkę dołożył kapitalnie interweniujący Martin Hitz.

Arbiter główny zasygnalizował koniec dzisiejszej batalii!

90+3'
Arbiter nie wskazał na jedenasty metr, co chcieli zobaczyć kibice BVB. Hakimi upadł na murawę w szesnastce Bayernu, ale wg sędziego nie było przewinienia.

90+1'
Borussia Dortmund trzyma swojego rywala na dystans. Stara się w bardzo inteligentny sposób kraść cenny czas Bayernowi Monachium.

90'
Arbitrowie dorzucili 4 minuty do regulaminowego czasu gry.

88'
Sędzia techniczny na swojej tablicy elektronicznej powinien nie lada moment oznajmić, o ile zostały przedłużone dzisiejsze zawody.

87'
Niklas Sule nie miał w tym spotkaniu wiele okazji do pokazania swoich umiejętności w ofensywie. Przed chwilą podjął próbę z dystansu. Obrońca posłał futbolówkę daleko od światła bramki.

85'
Drużyna z Monachium próbują już wszelkimi sposobami złapać "kontakt". Szybko zdobyty gol mógłby pozwolić gościom marzyć o doprowadzeniu do konkursu rzutów karnych.

83'
Larsen biega po boisku. Ten zawodnik wszedł na nie w miejsce Sancho.

82'
Dużo wymian krótkich podań w ostatnich minutach tego starcia na Signal Iduna Park.

80'
Ostatnią korektę personalną mamy w składzie Bayernu. Benjamin Pavard dał zmianę za Thiago Alcantarę.

79'
Owacje na stojąco należą się Łukaszowi Piszczkowi, który przed chwilą opuścił boisko. Polskiego defensora zmienił Marios Wolf.

78'
Już coraz mniej energii po stronie drużyny aktualnego mistrza Niemiec. Do zniwelowania strat pozostało już naprawdę niewiele czasu.

76'
żółta kartka Nerwy puściły Joshu'y Kimmichowi. Arbiter uznał, że nie może tolerować takich aktów niesportowej postawy.

75'
Świetny występ dzisiaj zanotował Raphael Guerreiro. Kwadrans gry otrzymał Achraf Hakimi.

73'
Bawarczykom zależy na każdej minucie. Już nie liczą na żadne wyrafinowane akcje, tylko na jak najszybsze przybliżenie się do bramki przeciwnika.

71'
Po raz kolejny w tym pojedynku los w sprawy ręce chciał wziąć Robert Lewandowski. Popularny "Lewy" zanotował wysoce sygnalizowaną próbę.

69'
Na kolejny ruch taktyczny zdecydował się trener Niko Kovac. David Alaba zdjęty z murawy, a Renato Sanches wprowadzony do gry.

68'
Gooooooool! 2:0! Jadon Sancho umieścił futbolówkę w bramce, uszczęśliwiając kibiców na stadionie! Zbyt ofensywne podejście Bayernu otworzyło drogę gospodarzom.

66'
Thomas Mueller już wśród innych rezerwowych. Niemieckiego gwiazdora na boisku zastąpił Alphonso Davies.

65'
Ekipa z Dortmundu spokojnie wypatruje swoich szans. Jakiś błąd Bayernu w rozegraniu może jej dać okazję na wyprowadzenie zabójczej kontry.

64'
Dalej bez roszad w obu zestawieniach.

62'
Bayern Monachium nie chce odpuścić tego spotkania. Zawodnicy trenera Kovaca podejmują coraz większe ryzyko na placu gry.

60'
żółta kartka Za ostro zareagował na placu gry Robert Lewandowski. Polski napastnik ujrzał w pełni zasłużoną żółtą kartkę.

59'
Cud! Bayern Monachium zaprzepaścił idealną szansę na odmianę losu! Najpierw prawy słupek po uderzeniu głową, a następnie chaotyczna obrona na linii bramkowej uchroniły gospodarzy przed utratą gola.

57'
Obie drużyny grają do tej pory w niezmienionych składach.

55'
Martin Hitz zdołał przenieść piłkę nad poprzeczką, po bardzo groźnym uderzeniu z pierwszej futbolówki w wykonaniu Leona Goretzki!

54'
Robert Lewandowski delikatnie strącił piłkę głową. Za delikatnie jednak, żeby zaskoczyć dobrze ustawionego Martina Hitza.

53'
Robert Lewandowski chciał dojść do dośrodkowania z lewego skrzydła placu gry. Polskiego snajpera wybornie uprzedził Toprak.

51'
Coraz szybsze tempo zawodów.

50'
Nie będzie rzutu karnego dla Bayernu - taką decyzję podjął sędzia. Akanji wykazał się ryzykowną, ale w pełni skuteczną decyzją o zaliczeniu wślizgu w swoim polu karnym.

49'
Goooooooool! Euforia na trybunach! Paco Alcacer popisał się znakomitym uderzeniem z linii pola karnego! Wielce precyzyjny strzał poleciał w prawy, dolny róg bramki bezradnego Manuela Neuera!

47'
Faulu na Weilgu dopatrzył się arbiter główny. Od rzutu wolnego nową akcję rozpoczną gospodarze dzisiejszej potyczki.

46'
Przed Nami druga część gry!

Wynik 0:0 do przerwy!

45+1'
Z ogromnie dużego kąta swojego szczęścia próbował Kingsley Coman. Dobry strzał obił jednak prawą siatkę bramki.

45'
1 minuta - o tyle dłużej potrwa I odsłona dzisiejszej rywalizacji.

43'
Martin Hitz zatrzymał wstrzelenie piłki z prawej flanki boiska. Thomas Mueller za bardzo przekombinować w sytuacji, w której miał ogrom miejsca.

41'
Thiago Alcantara dostał ostatnie ostrzeżenie od arbitra głównego. Ma świadomość, że faul taktyczny powinien zostać wyceniony na żółtą kartkę.

40'
Festiwal dośrodkowań, centr w wykonaniu "Bawarczyków". Jednakże większość z tych zagrań ląduje pod nogami gospodarzy.

39'
Przewaga podopiecznych Niko Kovaca. Brakuje jednak skonkretyzowania wspomnianej przewagi.

37'
Gwizdek sędziego głównego. W polu karnym Borussii sędzia dopatrzył się złamania powszechnie obowiązującego regulaminu gry.

35'
Martin Hitz został sfaulowany w swojej strefie. W tej strefie, gdzie bramkarze są szczególnie chronieni. A chwilę wcześniej popełnił sporą gafę przy wyjściu do dośrodkowania.

33'
Borussia próbowała wyjść z kontrą na lewej flance boiska. Podanie w kierunku wybiegającego Sancho okazało się zdecydowanie za mocne.

32'
David Alaba powrócił do meczu. Otrzymał gromkie brawa od publiczności.

30'
Na intensywną rozgrzewkę udało się kilku rezerwowych Bayernu Monachium. Między innymi Pavard.

29'
David Alaba zostanie opatrzony przez sztab medyczny swojego klubu. A na boisku mamy przerwę.

27'
Łukasz Piszczek zatrzymał kontrę Bayernu. Polak nie otrzymał żółtej kartki za swoje przewinienie taktyczne.

25'
Robert Lewandowski zaprezentował całkiem przypadkowy strzał głową. Polak został bardziej obity futbolówką, niż ją uderzył. Tak czy inaczej, musiał interweniować na linii Martin Hitz.

24'
Kolejny korner dla Bayernu nie przyniósł mu większego splendoru. Gospodarze skutecznie ustawili się w defensywie.

23'
Kingsley Coman miał okazję na otworzenie wyniku! Skrzydłowy posłał bombowe uderzenie z dosyć bliskiej odległości od bramki! Martin Hitz nie dał się złamać i odbił piłkę w bok.

21'
Kingsley Coman popełnił faul w ofensywie na Łukaszu Piszczku. Wszelkie reklamacje zawodnika Bayernu Monachium nt. rzutu karnego nie miały żadnej racji bytu.

20'
Manuel Neuer ponownie wyratował Bayern! Ależ kosmiczna interwencja nogami przy kąśliwym, płaskim strzale Marco Reusa!

18'
Robert Lewandowski postanowił uderzyć z linii pola karnego. Polski napastnik wziął duży zamach i oddał strzał, jednak blisko ustawiony rywal zablokował go.

17'
Piłkarze klubu z Dortmundu próbują udokumentować swoją przewagę na placu gry.

15'
Pierwszy kwadrans meczu przyniósł dwie poważne szanse strzeleckie dla Borussii Dortmund.

14'
Ogromny błąd na przedpolu popełnił Manuel Neuer! Kompletnie nieroztropne zachowanie niemieckiego goalkeepera! Tą gafę próbował umiejętnie wykorzystać Pablo Alcacer, ale jego uderzenie poleciało obok prawego słupka bramki.

13'
Obejrzeliśmy centrę z prawego narożnika boiska w wykonaniu gości.

12'
Robert Lewandowski otrzymał podanie na obieg. Polak postanowił szybko wrzucić piłkę w kierunku kolegów z klubu, lecz dogranie wleciało wprost w rękawice Martina Hitza.

10'
Martin Hitz bez problemów zgarnął dośrodkowanie, które miało znaleźć m.in. Roberta Lewandowskiego. Wrzutka była zdecydowanie za głęboka.

9'
Atak pozycyjny teraz realizuje ekipa z Monachium. Sporo krótkich podań na połowie przeciwnika.

7'
Kolejna centra autorstwa Thomasa Muellera. Okazała się trochę lepsza od tej poprzedniej, jednakże obrońcy gospodarza najwyżej wyskoczyli do piłki.

6'
Thomas Mueller wgrał futbolówkę od prawego skrzydła. Jego podanie wpadło pod nogę stopera Borussii Dortmund.

4'
Zanosi się na widowisko o bardzo dużej dynamice. Futbolówka szybko krąży po płycie murawy.

3'
Rzut rożny nie sprawił wielkich problemów defensywie gości tego spotkania.

2'
Pierwsza fantastyczna szansa dla BVB! Marco Reus solidnie huknął z siódmego metra! Kapitalną interwencję na refleks popełnił Manuel Neuer, odbijając futbolówkę nad poprzeczkę.

1'
Aktualni mistrzowie Niemiec rozpoczęli grę. Wszyscy liczymy na wielkie emocje.

*'

*'
Piłkarze oraz sędziowie wkroczyli w zdecydowany sposób na płytę murawy.

*'
Przed rozpoczęciem tego meczu zaprezentowany zostanie program artystyczny.

*'
Ławka rezerwowych Borussii Dortmund: Oelschlägel, Zagadou, Hakimi, Delaney, Dahoud, Götze, Wolf, Schmelzer, Larsen.

*'
Obsada rezerwowa Bayernu Monachium: Ulreich, Hoffmann, Pavard, Arp, Davies, Singh, Johansson, Sanches.

*'
Borussia Dortmund może się poszczycić pięcioma Superpucharami Niemiec. Obie ekipy w tej materii są najbardziej utytułowane w Niemczech.

*'
Bayern Monachium spróbuje dzisiaj sięgnąć po czwarty z rzędu Superpuchar Niemiec. W gablocie tego klubu znajduje się 7 Superpucharów.

*'
35-letni Daniel Siebert będzie kimś, kto poprowadzi prestiżowe starcie dla niemieckich kibiców.

*'
Dzisiaj zobaczymy pojedynek dwóch Polaków. Po stronie Bayernu Monachium - snajper wysokiej klasy, Robert Lewandowski. Z kolei u Borussii Dortmund w bocznych strefach defensywy ujrzymy Łukasza Piszczka.

*'
Pojedynek o Superpuchar Niemiec rozpocznie się o godz. 20:30

*'
Bardzo serdecznie witamy Wszystkich kibiców na naszym portalu. Jedną z najważniejszych pozycji dzisiejszej oferty przygotowanej na dzisiaj będzie relacja "LIVE" z meczu: Borussia Dortmund - Bayern Monachium.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Borussia Dortmund - Bayern Monachium, to zapraszamy do śledzenia meczu online