ŁKS Łódź - Lech Poznań online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
ŁKS Łódź
1 : 2

Kołba - Bogusz, Rozwandowicz, Sobociński, Klimczak (HT' Grzesik) - Piątek - Kalinkowski (HT' Guimares), Wolski (61' Łuczak) - Pirulo, Kujawa, Ramirez.
van der Hart - Gumny, Rogne, Crnomarković, Puchacz - Muhar, Tiba - Jóźwiak, Jevtić (85' Moder), Amaral (73' Marchwiński) - Gytkjaer (81' Tomczyk).

*'
Dziękujemy Państwu za wspólnie spędzony czas.

*'
Lechici inkasują drugi w tym sezonie komplet punktów, choć w drugiej części spotkania nie prezentowali się najlepiej. Gdyby gospodarzom z Łodzi w kilku sytuacjach nie zabrakło szczęścia, to poznaniacy nie mogliby się dzisiaj cieszyć z drugiego z rzędu ligowego zwycięstwa.

Koniec meczu! Lech Poznań pokonał Łódzki Klub Sportowy 2:1.

90+3'
Nieprzemyślane wejście wślizgiem Kujawy - sfaulował Jóźwiaka, gdy ten już trafił futbolówkę.

90+1'
Niebywała, jak na ten etap meczu, szybkość Tiby rozpoczęła atak Lecha. Portugalski pomocnik dograł piłkę do Tomczyka, który jednak w prostej sytuacji nie zdołał jej opanować.

90'
Sędzia doliczył trzy minuty do drugiej połowy.

89'
Muhar nie dał się ograć Ramirezowi, ale już po chwili źle podał do Modera i wychowankowi Lecha uciekła piłka na aut.

87'
żółta kartka Żółta kartka dla Guimaresa. Faul taktyczny dla Marchwińskim.

85'
Trzecia zmiana w drużynie prowadzonej przez Dariusza Żurawia: Moder wszedł za Jevticia.

84'
Pirulo był o centymetry od gola kolejki! Graczowi gospodarzy zabrakło naprawdę niewiele, aby jego piękny strzał zza szesnastki wylądował w siatce.

83'
Kapitalną akcję przeprowadzili miejscowi. Ta jednak nie zakończyła się powodzeniem, ponieważ Grzesik źle wyłożył futbolówkę Ramirezowi.

81'
Druga zmiana w zespole z Poznania: Tomczyk zajął miejsce Gytkjaera.

80'
Udane piąstkowanie golkipera ŁKS-u zażegnało niebezpieczeństwo.

79'
Marchwiński ustawił sobie piłkę w polu karnym przeciwnika i uderzył - rykoszet, obrona Kołby i jest rzut rożny dla gości.

78'
Zaczyna pachnieć golem wyrównującym dla gospodarzy. Lechici jakby stracili siły do dalszej walki.

76'
żółta kartka Następne napomnienie - żółty kartonik zobaczył Marchwiński.

75'
Kujawie nie udało się dobrze uderzyć głową po dośrodkowaniu Grzesika.

73'
Pierwsza roszada w Lechu Poznań: Marchwiński zastąpił Amarala.

71'

70'
Kompletnie nieudana centra Ramireza z prawej strony boiska.

68'
Kujawie zabrakło milimetrów do wbicia piłki do bramki! Napastnik ŁKS-u z pewnością wciąż się zastanawia, jak Rogne zablokował uderzenie z tak bliskiej odległości.

67'
Crnomarković wyciął przeciwnika w niedalekiej odległości od własnego pola karnego. Może być groźnie pod bramką van der Harta.

65'
Nieprzygotowana pozycja do strzału Gytkjaera przełożyła się na jakość strzału. Próba Duńczyka obiła się od obrońcy.

63'
żółta kartka Bogusz został ukarany kartką w kolorze żółtym za ostry faul na Gumnym.

61'
Ostatnia korekta w składzie gospodarzy: Łuczak na boisku, z placu gry zszedł Wolski.

60'
Pomyłka Muhara zmusiła van der Harta do wybicia futbolówki na aut.

58'
Jevtić źle rozegrał kontratak - posłał piłkę do pilnowanego Gytkjaera, zamiast do nieobstawionego Amarala.

57'
Wolski przewrócił się w szesnastce - arbiter od razu pokazał, że nie ma mowy o rzucie karnym.

56'
Zbyt mocno dogrywał w pole karne Puchacz. Żaden z jego partnerów nie był nawet w pobliżu miejsca, gdzie poszło zagranie.

54'
żółta kartka Czwarty raz arbiter Stefański pokazał piłkarzowi żółty kartonik - tym razem ukarany Muhar.

53'
Kolejne doskonałe ustawienie Sobocińskiego uniemożliwiło Jevticiowi celebrowanie drugiej bramki w tym spotkaniu! Stoper zablokował zmierzający do siatki strzał Szwajcara.

52'
Słaba wrzutka Ramireza, posłana prosto na głowę piłkarza Lecha Poznań.

51'
żółta kartka "Żółtko" dla Amarala za przewinienie na Boguszu.

49'
Okres ostrzejszej gry - najpierw Wolski sfaulował Gytkjaera, a później Wolski był wyraźnie spóźniony w starciu z Puchaczem.

47'
Gytkjaer przegrał pojedynek o dojście do piłki z Kołbą. Duńczykowi zabrakło szybkości.

46'

*'
Podwójna zmiana w Łódzkim Klubie Sportowym: za Klimczaka wszedł Grzesik, w miejsce Kalinkowskiego pojawił się Guimares.

*'
Obydwie ekipy powróciły na płytę główną placu gry.

*'
Statystyki:

*'
Znakomity mecz w Łodzi. Mnóstwo sytuacji bramkowych po obu stronach - cały czas coś się dzieje. Liczymy, że druga część spotkania będzie na takim samym lub wyższym poziomie.

45+1'
Michał Kołba uratował swoją drużynę! Golkiper instynktowną paradą w sytuacji sam na sam z Amaralem zablokował uderzenie Portugalczyka.

45'
Minuta doliczona do regulaminowego czasu gry.

43'
Widać, że luka w defensywie Kolejorza jest na lewej obronie - Puchacz świetnie spisuje się w ofensywie, natomiast w defensywie prezentuje się co najwyżej przeciętnie.

42'
Fenomenalny rajd Ramireza, który ograł Muhara i Rogne, po czym uruchomił Pirulo. Temu ostatniemu zabrakło precyzji, bo jego strzał wylądował na bocznej siatce.

41'
Interwencja Sobocińskiego uchroniła łódzki klub od straty trzeciego gola! Stoper gospodarzy zablokował swoim ciałem zmierzający do bramki strzał Jevticia.

40'
żółta kartka Kara indywidualna dla Wolskiego za przewinienie na Puchaczu.

38'
Dziecinna strata Thomasa Rogne wywołała zamieszanie w pobliżu pola karnego poznaniaków. Na ich szczęście, strzał z daleka w wykonaniu Macieja Wolskiego został zablokowany przez Tymoteusza Puchacza.

36'
Kapitalne widowisko w stolicy województwa łódzkiego - czy zawodnicy podtrzymają tę jakość spotkania także w drugiej połowie?

34'
1:2! Co za odpowiedź Lecha!
Kapitalne trafienie z dystansu w wykonaniu Jevticia - Szwajcar idealnie dokręcił piłkę z około dwudziestu pięciu metrów.

32'
1:1! Dani Ramirez doprowadził do remisu!
Ogromny błąd przy wybiciu van der Harta stworzył gospodarzom szansę na wyrównanie - piłkę w polu karnym dostał hiszpański pomocnik i pokonał holenderskiego bramkarza.

30'
żółta kartka Tiba zobaczył żółty kartonik za spóźnione wejście w nogi Rafała Klimczaka.

28'
Sobociński świetnie zablokował wślizgiem silny strzał Amarala z linii pola karnego.

27'
Kołba udanie odbił celny strzał Pedro Tiby sprzed pola karnego.

26'
Centra Amarala przyniosła przyjezdnym inny stały fragment gry - wznowienie od narożnika boiska.

25'
Kalinkowski podciął Puchacza na wysokości szesnastki miejscowych. Arbiter odgwizdał rzut wolny dla Lecha.

23'
Joao Amaral miał doskonałą szansę na podwyższenie wyniku, ale spudłował dość znacznie. Nawet jednak jeśli Portugalczyk umieścił piłkę w siatce, to gol i tak nie zostałby uznany - był wyraźny spalony.

22'
Główny wykonawca takich stałych fragmentów w zespole ŁKS-u, czyli Dani Ramirez, uderzył wprost w mur lechitów.

21'
Jevtić ewidentnie zagrał ręką w pobliżu pola karnego swojej drużyny. Rzut wolny dla gospodarzy w dogodnym miejscu do oddania bezpośredniego strzału.

20'
ŁKS coraz mocniej naciska Wielkopolan. Nie widać już tej przewagi przyjezdnych.

19'
Bardzo groźny strzał został posłany przez Ramireza. Hiszpan pomylił się nieznacznie - to najlepsze uderzenie ze wszystkich posłanych do tej pory przez graczy z Łodzi.

18'
Kolejna próba Kujawy, jakość taka sama jak w poprzedniej sytuacji.

16'
Nic nie wynikło z tego stałego fragmentu gry - faulował w ofensywie jeden z piłkarzy Kolejorza. Chwilę później do strzału, już w obrębie pola karnego gości, doszedł Kujawa, ale znacznie chybił.

15'
Wślizg Bogusza przeciął podanie Puchacza. Korner dla graczy prowadzonych przez Dariusza Żurawia.

14'
Dani Ramirez zabrał się z futbolówką i zszedł do środka, przed linię pola karnego, po czym uderzył - mocno i niecelnie.

12'
Krótkie rozegranie, po którym piłka trafiła pod nogi Amarala, a ten posłał zbyt mocne dogranie w szesnastkę gospodarzy.

11'
Rzut rożny dla Lecha Poznań.

10'
Kamil Jóźwiak łatwo stracił futbolówkę na rzecz Jana Sobocińskiego. To zakończyło akcję siedmiokrotnych mistrzów Polski.

9'
Poznaniacy kontrolują spotkanie, łodzianie na razie nie znaleźli pomysłu na odwrócenie tego stanu rzeczy.

7'
Tiba rozochocił się zdobytą asystą - teraz podjął odważną decyzję o strzale z dużej odległości. Zabrakło precyzji.

5'
Były wątpliwości, czy przy podaniu Pedro Tiby nie było spalonej pozycji strzelca bramki. Ostatecznie arbiter nie dopatrzył się ofsajdu i nakazał grę od środka boiska.

4'
0:1! Joao Amaral pokonał Kołbę!
Portugalski atak przyjezdnych - Tiba uruchomił kapitalnym prostopadłym podaniem swojego rodaka, a ten, będąc nieobstawionym w szesnastce, nie dał najmniejszych szans golkiperowi gospodarzy.

2'
Już mógł paść gol dla gości! Tymoteusz Puchacz świetnie ograł bocznego defensora ŁKS-u, wpadł w pole karne i potężnie uderzył. Trafił jednak tylko w boczną siatkę.

1'
Sędzia Stefański zagwizdał po raz pierwszy. Rozpoczął Lech Poznań.

*'
Na murawie są już wszyscy aktorzy nadchodzącego meczu.

*'
Rywalizację sędziować będzie Daniel Stefański.

*'
Ławka rezerwowych Kolejorza: Szymański, Satka, Cywka, Moder, Marchwiński, Makuszewski, Tomczyk.

*'
Wyjściowy skład przyjezdnych z Wielkopolski jest już znany.

*'
Rezerwowi łódzkiego zespołu: Budzyński, Bryła, Łuczak, Guimares, Pyrdoł, Trąbka, Grzesik, Sekulski, Juraszek.

*'
Szkoleniowiec miejscowych posyła do boju powyższych zawodników.

*'
Lechici mają taki sam dorobek punktowy jak ich dzisiejsi rywale, ale pokazali wielką piłkarską jakość w ubiegłej kolejce, kiedy to rozbili Wisłę Płock - spotkanie zakończyło się wynikiem 4:0. To pozwala ich stawiać w roli faworyta przed zbliżającymi się zawodami.

*'
Łódzki Klub Sportowy, jak na drużynę, która w poprzednim sezonie grała jeszcze w I lidze, wszedł bardzo dobrze w rozgrywki PKO BP Ekstraklasy. Podopieczni Kazimierza Moskala zremisowali bezbramkowo z Lechią Gdańsk i pokonali na wyjeździe Cracovię.

*'
Dzień dobry, Państwu!
Beniaminek z Łodzi podejmie siedmiokrotnego mistrza Polski - Lecha Poznań. Czy ŁKS poradzi sobie z dobrze spisującymi się od początku rozgrywek poznaniakami? Odpowiedź poznamy po zakończeniu meczu, którego początek zaplanowany jest na godzinę 20:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z ŁKS Łódź - Lech Poznań, to zapraszamy do śledzenia meczu online