Wisła Płock - Lechia Gdańsk online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Wisła Płock
1 : 2

Dahne - Stefańczyk, Marcjanik, Uryga, Michalski (56' Nowak) - Rasak, Furman - Zawada, Szwoch (76' Kuświk), Merebashvili (55' Garcia) - Ricardinho
Kuciak - Fila, Nalepa, Augustyn, Mladenović - Haraslin (80' Łukasik), Makowski, Kubicki, Gajos (88' Chrzanowski), Peszko (61' Wolski) - Sobiech

Mecze na żywo: Wisła Płock - Lechia Gdańsk

Dziękujemy ślicznie Wszystkim za wspólnie spędzony czas.

Lechia Gdańsk odnosi premierowe zwycięstwo w tym sezonie ligowym. W dzisiejszym meczu wynik mógł pójść w obie strony, każda z ekip zbudowała sporo akcji bramkowych.

90+4'
Wszyscy piłkarze Wisły w polu karnym Lechii. Wrzutka z rzutu wolnego nie dopadła do żadnego z nich.

90+3'
Techniczna próba zza pola karnego w wykonaniu Rafała Wolskiego. Źle jednak ułożył się do tego strzału.

90+2'
Przewaga po stronie płocczan. Tym pozostało już naprawdę mało czasu na zniwelowanie strat.

90+1'
Thomas Dahne świetnie zareagował na przedpolu. Uprzedził skaczącego Artura Sobiecha.

90'
Dodatkowe 4 minuty gry.

89'
Będą emocje do samego końca. Wisła Płock nie zamierza wywieszać białej flagi.

88'
Adam Chrzanowski pojawił się na boisku. Maciej Gajos już na ławce rezerwowych.

86'
Rafał Wolski przedstawił ciekawy rajd z piłką przez znaczny dystans. Ukradł czas rywalom.

85'
Zagranie piłki ręką przez zawodnika Lechii Gdańsk.

83'
Gooooooool! 1:2! Wisła Płock dalej w grze! Dominik Furman bezpośrednio pokonał Dusana Kuciaka od rzutu wolnego!

82'
czerwona kartka Czerwoną kartkę otrzymał Flavio Paixao, który siedzi na ławce rezerwowych.

80'
Daniel Łukasik wszedł na boisku, wzmacnia blok defensywny. Lukas Haraslin zakończył swój dzisiejszy występ w meczu ligowym.

79'
Angel Garcia za bardzo wyrzucony do linii bocznej boiska. Wrzutka z lewego skrzydła poleciała za bramkę.

78'
Dominik Furman użył zbyt sporo siły w dośrodkowanie z rzutu rożnego. W efekcie jego centra ominęła wszystkich zainteresowanych w polu karnym.

76'
Były snajper Lechii, Grzegorz Kuświk, zameldował się na boisku. Niezłe zawody dzisiaj pokazał Mateusz Szwoch.

75'
żółta kartka Alan Uryga nie potrafił ukryć swoich emocji. Niesportowe zachowanie na murawie - ostry wślizg.

74'
Goooooooool! Podwyższenie wyniku przez Lechię Gdańsk! Rafał Wolski dostał znakomite podanie na wolne pole od Jarosława Kubickiego! Pomocnik Lechii w pojedynku z bramkarzem wyśmienicie podciął przed Nim futbolówkę.

72'
Maciej Kalkowski, jeden z trenerów Lechii, został upomniany przez arbitra.

70'
Lukas Haraslin celowo nie dał rywalowi wyjść z atakiem. Rzut wolny dla drużyny gospodarza.

69'
Bezpiecznie od światła bramki poleciała futbolówka, po strzale Mateusza Szwocha. Były gracz Arki podjął wyzwanie z dalszej odległości od bramki.

68'
Kolejna interwencja arbitra głównego. Na plac gry wejść musi sztab medyków Wisły Płock. Cezary Stefańczyk leży na murawie.

66'
Zdecydowanie za krótko piłkę od rzutu wolnego zamienił Filip Mladenović. Jeden z najbliżej ustawionych przeciwników zatrzymał zagranie.

65'
Od kilku dobrych minut nie oglądaliśmy jakichś groźnych akcji ofensywnych po obu stronach.

63'
Sędzia główny odgwizdał przewinienie na graczu Wisły Płock.

61'
Rafał Wolski desygnowany na plac gry przez Piotra Stokowca. Sławomir Peszko błyskawicznie zszedł z murawy.

60'
Za Nami już godzina gry w Płocku.

57'
W składzie Lechii dalej bez zmian.

55'
Angel Garcia oraz Olaf Nowak zostali wprowadzeni na płytę boiska. Giorgi Merebashwili poszedł na ławkę rezerwowych.

58'
Sztab trenerski Wisły szykuje podwójną zmianę.

56'
Ricardinho nieudolnie zachował się w polu karnym byłego swojego klubu. Gdyby przyjął sobie dokładnie futbolówkę, to miałby znakomitą okazję na wyrównanie wyniku.

55'
Długi wyrzut piłki od autu wykonał Karol Fila. Jego koledzy z drużyny nie umieli dobrze nadejść na futbolówkę.

53'
Alan Uryga skiksował z okolic dwudziestego metra od bramki. Obrońcy Lechii popełnili błąd, lekceważąc sytuację pod swoim polem karnym.

52'
W ataku pozycyjnym oglądamy Wisłę Płock. Gdańska Lechia wywiera presję na atakujących.

50'
Wrzutkę na bliższy słupek zaprezentował Dominik Furman. Dobrą centrę próbował głową na gola zamienić Alan Uryga, ale zabrakło mu odpowiedniej precyzji.

49'
Dusan Kuciak sfaulowany został w swojej strefie bramkarskiej. Słowak nadział się na niefortunne zderzenie z rozpędzonym rywalem.

48'
W obu zestawieniach nie dokonano żadnych zmian.

46'
Rozpoczęła się II połowa dzisiejszej rywalizacji w Płocku!

Arbiter zakończył I część gry w Płocku.

45'
Sędzia o 1 minutę przedłużył pierwszą odsłonę.

43'
Lukas Haraslin zanotował piękny rajd z lewego skrzydła do środka i oddał dobrze rokujący strzał. Piłka przeleciała minimalnie obok lewego słupka bramki.

42'
Alan Uryga ambitnie próbował zamknąć centrę ze stałego fragmentu gry. Nie zdążył jednak z tym, żeby skutecznie przedłużyć zagranie głową.

41'
żółta kartka Błażej Augustyn zdecydowanie przerwał szarżę Dominika Furmana. Za faul z pełną premedytacją musiał dostać żółty kartonik.

40'
Maciej Gajos wraz ze Sławomirem Peszko popsuli idealną okazję na podwyższenie. Skrzydłowy Lechii przeszkodził Maciejowi Gajosowi oddanie strzału z bardzo dobrej pozycji.

38'
Głośne okrzyki kibiców z Gdańska. Kibice gospodarzy również nie dają za wygraną.

37'
Gwizdek arbitra głównego. Wrzutka z rzutu rożnego przekroczyła linię końcową boiska. Lechia Gdańsk rozpocznie od rzutu wolnego.

35'
żółta kartka Arbiter nie boi się pokazywać żółtych kartek. Za brzydkie zagranie wślizgiem ukarany został Cezary Stefańczyk.

34'
Gdańska ekipa powróciła do ofensywnego stylu w tym meczu.

33'
Marcjanik dobrze wślizgiem zatrzymał Peszkę w polu karnym Wisły. Zagranie ze wślizgu wiązało się ze sporym ryzykiem, ale się ono w pełni opłaciło.

32'
żółta kartka Żółtą kartkę otrzymał Artur Sobiech. Napastnik ewidentnie przetrzymywał uciekającego przeciwnika za koszulkę.

31'
Lechia dała się zepchnąć do głębokiej defensywy.

29'
Dusan Kuciak bardzo niezgrabnie, ale w pełni skutecznie poradził sobie z silnym uderzeniem, autorstwa Dominika Furmana. To mogło mieć szanse powodzenia.

28'
Błażej Augustyn dobrze głową zareagował w swojej strefie. Wybronił sytuację w swoim polu karnym. Przewagę zdobywają gospodarze.

26'
Dominik Furman posłał cięte dośrodkowanie z rzutu rożnego. Jeden z zawodników przyjezdnych skutecznie głową oddalił niebezpieczeństwo.

25'
Obu ekipom przydarzają się proste błędy techniczne w środkowej strefie boiska.

23'
żółta kartka Damian Rasak wykonał brzydkie zagranie wyprostowaną nogą. Mógł zrobić krzywdę swojemu rywalowi.

22'
W polu karnym Lechii leży jeden z jej piłkarzy. Maciej Gajos korzysta z pomocy medyków.

20'
Dusan Kuciak stanął na wysokości zadania! Wyśmienita interwencja na linii bramkowej, po kąśliwym zagraniu głową Oskara Zawady!
Wisła Płock miała doskonałą szansę na odpowiedź.

19'
Gieorgi Merebashvili wielce efektownie próbował wkręcić piłkę w prawe okienko bramki. Asekuracyjnie futbolówkę końcówkami palców odbił Dusan Kuciak.

18'
Artur Sobiech przerwał akcję Wisły na połowie Lechii. Sędzia uznał, że to za mało, żeby wyciągnąć żółtą kartkę.

17'
Spokojnie piłką operują podopieczni trenera Piotra Stokowca.

15'
Piłka w rękawicach Dusana Kuciaka. Słowacki goalkeeper bez problemu wychwycił za głęboką wrzutkę w wykonaniu Cezarego Stefańczyka.

14'
Ciekawe dogranie z rzutu wolnego pokazał Dominik Furman. Mało brakowało, żeby któryś z graczy gospodarzy domknął interesujące podanie ze stałego fragmentu gry.

13'
Będzie rzut wolny dla "Nafciarzy". Odległość pozwala zagrozić w realny sposób bramce Dusana Kuciaka.

12'
Goooooool! Kapitalny początek zawodów dla Lechii! Artur Sobiech wykazał się znakomitym, precyzyjnym strzałem głową! Wyborne dośrodkowanie zaprezentował Filip Mladenović.

10'
Sędzia asystent zakomunikował pozycję spaloną u gracza gdańskiej Lechii. W pełni słuszna decyzja arbitra liniowego.

8'
Dominik Furman zasygnalizował wysoki pressing. Niestety, jego koledzy nie chcieli wyżej zaatakować swojego przeciwnika.

7'
Sławomir Peszko próbował opanować długie, crossowe zagranie w jego kierunku. Próba przyjęcia piłki klatką piersiową okazała się niepowodzeniem.

5'
Na tym meczu jest wóz z systemem VAR. Pan Daniel Stefański obserwuje wydarzenia na placu gry z perspektywy przewodniczącego zespołu sędziów.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Wisła Płock - Lechia Gdańsk, to zapraszamy do śledzenia meczu online