Legia Warszawa - Śląsk Wrocław online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
0 : 0

Majecki - Vesović, Lewczuk, Jędrzejczyk, Stolarski - Novikovas, Martins, Antolić, Luquinhas (84' Kante) - Gwilia (78' Nagy) - Niezgoda (73' Kulenović)
Putnocky - Broź, Celeban, Golla, Stiglec - Chrapek (63' Łabojko), Mączyński, Musonda, Pich, Płacheta (84' Łyszczarz) - Exposito (74' Cholewiak)

Martins (75.) żółta kartka
Mączyński (60.) żółta kartka

Mecze na żywo: Legia Warszawa - Śląsk Wrocław

Dziękujemy uprzejmie Wszystkim odbiorcom tej relacji.

Bezbramkowy remis utrzymał się do samego końca!

90+3'
Nieudolny wślizg w nogi przeciwnika zaprezentował Mateusz Cholewiak.

90+2'
Wprost w rękawice Radosława Majeckiego pofrunęła wrzutka z kornera.

90+1'
Trwa już doliczony czas gry. Arbiter przedłużył ten pojedynek o 4 minuty.

90'
Matheus Putnocky wykorzystał swoje dobre warunki fizyczne. Świetnie wyłapał długą centrę.

89'
Jeden z piłkarzy Legii zanotował niefortunne zderzenie w powietrznym boju.

88'
Skurcze dopadły gracza Legii, Igora Lewczuka.

86'
Piast Gliwice dalej bezbramkowo remisuje z Pogonią Szczecin.

84'
Adrian Łyszczarz dał zmianę za Przemysława Pachetę, który zaliczył dobry mecz. Obie strony już zrealizowały w ten sposób komplet zmian.

83'
Jose Kante wprowadzony na ostatnie minuty tego pojedynku. Luquinhas udał się na ławkę rezerwowych.

81'
Po obu stronach jest możliwości dokonania jeszcze jednej korekty personalnej.

79'
Pierwszy strzał Nagy'ego. Naprawdę ciekawy, ale zbyt słaby, żeby dać Legii prowadzenie. Putnocky skutecznie rzucił się w kierunku piłki, zmierzającej w lewy sektor bramki.

78'
Wcześniej wspomniany Dominik Nagy pojawił się na boisku, Walerien Gwilia opuścił murawę.

76'
Dominik Nagy otrzymuje ostatnie wskazówki taktyczne od sztabu szkoleniowego Legii Warszawa.

75'
żółta kartka Andre Martins nie dał się rozpędzić Robertowi Pichowi. Zasłużony kartonik o żółtej barwie.

74'
Erik Exposito udostępnił miejsce na boisku nowemu piłkarzowi, a mianowicie Mateuszowi Cholewiakowi.

73'
Sandro Kulenović zmienił napastnika Jarosława Niezgodę.

72'
Bardzo nieudolnie piłkę wbił Valerien Gwilia. Centra z rzutu wolnego poszybowała wprost na nogę oponenta.

71'
Matheus Putnocky sparował futbolówkę, która poszybowała z bocznego sektora boiska. Poza Jarosławem Niezgodą nie ma wielu piłkarzy Legii w szesnastce przeciwnika.

69'
Robert Pich za mocno chciał zagrać na wolne pole do Musondy. Z dobrze obiecującej się kontry nic nie wyszło.

67'
Jarosław Niezgoda znów zszedł na bliższy słupek. Napastnik Legii strącił futbolówkę głową, ale to nie dało wymiernego efektu. Piłka poleciała wyraźnie nad bramką.

66'
Śląsk Wrocław zabawił się w swojej szesnastce, co mogło kosztować sporo. W odpowiednim momencie Piotr Celeban ubiegł Jarosława Niezgodę.

64'
Aleksandar Vuković wciąż ufa tym, którzy rozpoczęli ten pojedynek. Wspomniany szkoleniowiec ma komplet roszad do przeprowadzenia.

63'
Jakub Łabojko wzmocni środek pola Śląska Wrocław. Michał Chrapek znalazł się wśród innych piłkarzy rezerwowych.

62'
Płacheta z pierwszej piłki próbował swojego szczęścia. Gdyby lepiej złożył się do strzału, to Śląsk miałby dużo więcej pociechy.

60'
Arvydas Novikovas posłał bezpośrednią próbę od rzutu wolnego. Matheus Putnocky skutecznie złapał lecącą w jego kierunku futbolówkę.

60'
żółta kartka Krzysztof Mączyński, w opinii sędziego, zbyt ostro wszedł wślizgiem na piłkę. Żółta kartka.

59'
Akcje na jeden kontakt w realizacji Śląska Wrocław mogą się podobać publiczności.

57'
Andre Martins fenomenalnie wbiegł w linię biegu rywali, w pobliżu swojej szesnastki. Zamiast dobrej sytuacji dla Śląska, będzie rzut wolny dla stołecznego zespołu.

55'
Jarosław Niezgoda złapany został na bardzo konkretnym "ofsajdzie".

54'
Matheus Putnocky popisał się dobrą oceną przy strzale Jarosława Niezgody. Snajper zaskoczył wszystkich, posyłając piekielnie efektowny strzał z dystansu.

53'
Silne wstrzelenie piłki od rzutu wolnego przez Krzysztofa Mączyńskiego. Z dobrą interwencją wyszedł Andre Martins, który wyskoczył do lecącej futbolówki.

52'
Artur Jędrzejczyk w rozmowie z arbitrem głównym. Sędzia nie chciał jednak zastosować kary indywidualnej.

50'
Gospodarze reklamowali fakt zagrania piłki ręką w polu karnym Śląska Wrocław.

49'
Żaden ze szkoleniowców nie podjął decyzji o dokonaniu zmian w składach.

48'
Legia agresywnie rozpoczęła grę po przerwie. Dwa groźne dośrodkowania w pobliże bramki przeciwnika.

47'
Pich zablokował w niesportowy sposób rywala, który bawił się z piłką. Rzut wolny.

46'
Wystartowała II połowa zawodów!

Koniec I połowy spotkania w Warszawie.

45+1'
Robert Pich w ostatniej fazie swojej akcji indywidualnej źle kopnął w futbolówkę. To zadecydowało, że strzał zza szesnastki nie stworzył realnego zagrożenia.

45'
60 sekund dłużej potrwa I odsłona tego widowiska.

44'
Zbliżamy się nieuchronnie do końca I części dzisiejszego meczu.

42'
Arvydas Novikovas za długo czekał z możliwością oddania strzałów. Kibice gospodarzy mają prawo do zawodu, ponieważ w pewnym momencie Legia miała przewagę liczebną.

40'
Arbiter podbiegł pod pole karne Śląska Wrocław, bo faulowany w powietrznym pojedynku był Łukasz Broź. Będzie rzut wolny.

39'
Piotr Celeban już przymierzał się do strzału po wrzutce z kornera. Doświadczonego stopera uprzedził Paweł Stolarski.

37'
Rykoszet mógł pokonać Putnocky'ego! Arvydas Novikovas poszedł "na przebój" i zaprezentował soczyste uderzenie z linii pola karnego! Futbolówka powędrowała minimalnie obok lewego słupka.

35'
Radosław Majecki poradził sobie z nieprzyjemną próbą zza pola karnego. Młody bramkarz gospodarzy sparował futbolówkę w bok swojej szesnastki.

34'
Marko Vesović nie miał pomysłu na swoje dośrodkowanie z prawego skrzydła boiska. Matheus Putnocky bez problemu wyłapał futbolówkę.

32'
Michał Chrapek ulokował futbolówkę wysoko nad poprzeczką bramki. Kompletnie nie wyszedł mu strzał z konkretnej odległości od pola karnego.

30'
Minął już drugi kwadrans niezłego pojedynku w Warszawie. Brakuje jednak tego najważniejszego, a mianowicie goli.

29'
Źle posłana piłka przez gracza Śląska. Dośrodkowanie z rzutu wolnego poleciała w obszar, gdzie przewagę liczebną mieli zawodnicy Legii.

28'
Matheus Putnocky ponownie pokazał swoją klasę! Bramkarz kapitalnie przeniósł nad poprzeczkę piłkę, po magicznym strzale Luquinhasa! Legioniści są coraz bliżsi prowadzenia w tych zawodach.

26'
Erik Exposito najwyżej wyszedł w powietrze do zagrania ze stałego fragmentu. Pomimo wysokiego wzrostu nie udało mu się umieścić piłki w bramce. Ta pofrunęła wysoko nad poprzeczką.

25'
W równolegle rozgrywanym spotkaniu 3. kolejki PKO BP Ekstraklasy, Pogoń Szczecin bezbramkowo remisuje u siebie z Piastem Gliwice.

23'
51% posiadania piłki przy graczach warszawskiej Legii. 49% u gości z Wrocławia. Można zaryzykować tezę, że jest to bardzo wyrównana statystyka.

22'
Matheus Putnocky zareagował na medal! Słowacki goalkeeper zainterweniował na refleks po strzale głową, który oddał Jarosław Niezgoda!
Legia Warszawa zaprezentowała bardzo dobry rzut rożny.

20'
Igor Lewczuk zagrał głową po dośrodkowaniu z kornera. Miał jednak pretensje do swoich kolegów o to, że nikt nie pofatygował się z zamknięciem zagrania.

19'
Prosty błąd techniczny Wojciecha Golli i Legia ma rzut rożny. To może być niezła okazja na stworzenie okazji bramkowej.

17'
Stołeczna drużyna musi się bronić i zachowywać czujność na placu gry.

16'
Piotr Celeban ogromnie bliski zdobycia bramki! Stoper Śląska Wrocław rzucił się wślizgiem na lecącą piłkę, jednakże szybciej wybił ją w ryzykowny sposób Artur Jędrzejczyk.

14'
Robert Pich przewrócony w pobliżu pola karnego. Za chwilę najprawdopodobniej zobaczymy wrzutkę na szesnastkę Legionistów.

13'
Jarosław Niezgoda próbował wykorzystać chwilę nieuwagi i zagubienia obrony Śląska. Napastnik gospodarzy nie potrafił jednak sobie wypracować klarownej sytuacji strzeleckiej.

11'
Igor Lewczuk faulowany na swojej połowie boiska. Legia Warszawa otrzymała stały fragment gry.

10'
Dobrze na boisku przesuwają się zawodnicy wrocławskiego klubu.

9'
Bez opieki w polu karnym znajdował się Robert Pich. W jego kierunku poszybowała crossowa piłka, ale Słowak nie zdołał jednak dokładnie jej przyjąć.

7'
Legia starała się zagraniami na jeden kontakt wypracować sobie akcję na prawej flance boisku. Jeden z obrońców Śląska dobrze zatrzymał szarżę.

6'
Arvydas Novikovas poprawił statystykę dot. strzałów. Mocne huknięcie skutecznie jednak zneutralizował Matheus Putnocky.

4'
Śląsk Wrocław w natarciu. Tą ekipę oglądamy w ofensywnym graniu.

2'
Erik Exposito skorzystał ze sposobności, żeby oddać strzał z blisko 30 metrów od bramki. Silne kropnięcie mocno odleciało od światła bramki.

1'
Błyskawiczna próba przybliżenia się pod bramkę Legii. Akcja zakończyła się dobrym przechwytem przez Pawła Stolarskiego.

*'
Początek meczu w stolicy Polski!

*'
Na stadionie odśpiewywany jest hymn Polski - "Mazurek Dąbrowskiego".

*'
Z tunelu wyszli już piłkarze oraz sędziowie zbliżającego się spotkania.

*'
Przed domowym meczem Legii nie może zabraknąć odegrania "Snu o Warszawie".

*'
Zawody w Warszawie poprowadzi Pan Paweł Gil.

*'
Śląsk Wrocław przystępuje do tego starcia, mając komplet punktów po dwóch kolejkach. Zawodnicy Śląska Wrocław w obu tych pojedynkach pokazali się z bardzo dobrej strony.

*'
Legia Warszawa w ubiegły czwartek zapewniła sobie awans do III rundy el. LE, eliminując fiński KuPS Kuopio. Najbliższym rywalem Legii w play-off będzie Atromitos.

*'
Pojedynek 3. kolejki PKO BP Ekstraklasy rozpocznie się o godz. 17:30

*'
Witamy Wszystkich i zapraszamy do śledzenia relacji "LIVE" z meczu: Legia Warszawa - Śląsk Wrocław.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Legia Warszawa - Śląsk Wrocław, to zapraszamy do śledzenia meczu online