Lech Poznań - Śląsk Wrocław online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 3

Van der Hart - Gumny, Rogne, Crnomarković, Kostewycz (70' Makuszewski)- Amaral (55' Puchacz), Muhar (80' Tomczyk), Tiba, Jóźwiak - Jevtić - Gytkjaer.
Putnocky - Broź (84' Dankowski), Celeban, Golla, Stiglec - Łabojko, Mączyński - Musonda, Pich, Płacheta (89' Łyszczyrz) - Exposito (71' Cholewiak)

'
Dziękujemy za śledzenie relacji live. Zapraszamy na kolejne mecze na żywo w sobotę.

Koniec meczu. Lech Poznań przegrał ze Śląskiem Wrocław 1:3.

90+7'
Makuszewski uderzył z dystansu, ale prosto w Putnocky'ego.

90+6'
żółta kartkaczerwona kartka Druga żółta, a w konsekwencji czerwona kartka dla Mączyńskiego.

90+3'
Kolejna znakomita akcja Lecha! Strzał Gytkjaera z czterech metrów znakomicie obronił Putnocky.

90+1'
Gumny ukarany żółta kartką.

90'
Sędzia doliczył 6 minut.

90'
Makuszewski dośrodkował do Jóźwiaka, który w idealnej sytuacji głową uderzył obok bramki.

89'
Łyszczarz zastąpił Płachetę.

89'
żółta kartka Tiba ukarany żółtą kartką.

87'
Płacheta tym razem z 20 metrów uderzył nad bramką.

85'
Płacheta oddał mocny i groźny strzał sprzed pola karnego. Dobrze interweniował jednak van der Hart.

84'
Van der Hart obronił strzał Musondy z pola karnego.

84'
Dankowski zastąpił Brozia.

81'
Makuszewski znakomicie zagrał do Gytkjaera, który potężnie uderzył z ok. 11 metrów i kapitalnie interweniował Putnocky.

81'
Van der Hart odbił nogami płaski strzał Picha z pola karnego.

80'
Tomczyk zastąpił Muhara.

79'
Jóźwiak zagrał do Gytkjaera, który odwrócił się w polu karnym i strzałem lewą nogą próbował pokonać Putnocky'ego. Ten nie dał się zaskoczyć.

75'
Tiba oddał techniczny strzał, ale znakomicie interweniował Putnocky.

74'
żółta kartka Mączyński ukarany żółtą kartką.

71'
Cholewiak zastąpił Esposito.

70'
Makuszewski zastąpił Kostewycza.

69'
Lech przeważa, ale nie może stworzyć groźnej okazji.

67'
32 307 kibiców ogląda ten mecz na żywo z perspektywy trybun.

65'
żółta kartka Golla ukarany żółtą kartką.

65'
żółta kartka Żółta kartka dla Jevticia.

63'
Łabojko z dystansu uderzył bardzo niecelnie.

62'
Niespodziewane zagranie Jóźwiaka. Piłka zmierzała w światło bramki, ale Putnocky zdołał wybić piłkę na rzut rożny.

55'
Jevtić dobrze dośrodkował w pole karne, a Gytkjaer głową uderzył tuż ponad poprzeczką.

55'
Puchacz zastąpił Amarala.

51'
Pich z woleja sprzed pola karnego uderzył bardzo niecelnie.

48'
Ładna akcja Lecha. Tiba zagrał do Gytkjaera, który w dogodnej sytuacji uderzył lekko i prosto w Putnocky'ego.

46'

'
Zobacz oprawę kibiców Lecha z początku meczu:

45+1'
Koniec pierwszej połowy. Śląśk prowadzi 3:1.

45'
Sędzia doliczył minutę.

44'
Katastrofalny strzał Jóźwiaka z 20 metrów.

40'
Znakomicie Lech rozegrał rzut rożny. Tiba oddał płaski strzał z pola karnego, ale Putnocky nogami zdołał odbić piłkę.

37'
Groźne zagranie wzdłuż bramki, ale Musonda nie zdążył do piłki.

36'
Jóźwiak sprzed pola karnego uderzył bardzo niecelnie.

34'
Jevtić padł w polu karnym, ale Marciniak nie dopatrzył się faulu.

30'
Spokojniejszy okres gry.

26'
Goool! 3:1 dla Śląska. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego akcję zamknął Broź i strzałem głową zaskoczył źle ustawionego van der Harta. Znów źle zachował się Holender.

25'
Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego głową uderzał Golla, ale prosto w ręce van der Harta.

22'
Sprzed pola karnego obok bramki uderzył Stiglec.

18'

16'
Goool! Znów Śląsk na prowadzeniu! Broź zamknął akcję i strzałem z pola karnego pokonał bramkarza Lecha. Co za mecz!

14'
Goool! 1:1! Jevtić przebiegł z piłką kilkanaście metrów i płaskim, precyzyjnym strzałem z 16 metrów zaskoczył Putnocky'ego.

12'
Dobra akcja Lecha. Tiba zagrał w pole karne do Jevticia, którego strzał został zablokowany.

10'
W poczynania Lecha wkradło się trochę nerwowości. Śląsk z kolei mocno nakręcił się zdobytą bramką.

6'
Gool! Pich z rzutu karnego pokonał bramkarza Lecha Poznań.

5'
Fatalny błąd Crnomarkovicia, który zagrał prosto pod nogi Exposito. Jego strzał od ręki Rogne i Szymon Marciniak podyktował jedenastkę. Żółta kartka dla Rogne.

2'
Dobra okazja dla Lecha. Jóźwiak uderzał z pola karnego, ale piłka odbiła się od obrońcy i wyszła na rzut rożny.

1'

'
Niesamowita wrzawa na trybunach. Dawno w Poznaniu nie było takiej atmosfery.

'
Piłkarze wychodzą na boisko.

'
Kibice Lecha Poznań zaprezentują dziś oprawę.

'
Trybuny poznańskiego stadionu się zapełniają. Uprawnionych do wejścia jest blisko 33 tysięcy kibiców.

'
Skład Śląska Wrocław:

'
Skład Lecha Poznań:

'
Początek meczu o godzinie 20:30. Zapraszamy do śledzenia spotkania na żywo. Na trybunach pojawi się około 30 tysięcy kibiców.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lech Poznań - Śląsk Wrocław, to zapraszamy do śledzenia meczu online