Pogoń Szczecin - Wisła Kraków online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 0

Stipica - Bartkowski, Kostas, Zech, Nunes - Podstawski, Kozulj, Kowalczyk, Guarrotxena (45+4' Hostikka), Listkowski (80' Spiridonović) - Buksa (75' Benyamina)
Buchalik - Niepsuj, Janicki, Klemenz, Sadlok - Savićević, Szot, Boguski (83' Drzazga) - Silva (70' Błaszczykowski), Mak (61' Chuca), Brożek

Kostas (56.)

Bartkowski (39.) żółta kartka
Podstawski (76.) żółta kartka
Savicević (48.) żółta kartka

Mecze na żywo: Pogoń Szczecin - Wisła Kraków

Dziękujemy ślicznie Wszystkim za uwagę.

Pogoń Szczecin nadal bez porażki w tym sezonie ligowym. Konsekwencja na boisku zaprocentowała dzisiaj kompletem oczek.
Wisła Kraków postawiła twarde warunki na murawie, ale zabrakło tej piłkarskiej jakości. Maciej Stolarczyk ma materiały do analizy.

90+3'
"Portowcy" kradną cenne sekundy. Wisła Kraków chce jak najszybciej dopaść do futbolówki.

90+1'
David Niepsuj dał się oszukać obrońcy Pogoni Szczecin. Boczny obrońca Wisły chciał zabrać się z futbolówką w szesnastce rywala.

90'
Sędzia "dorzucił" 4 minuty do regulaminowego czasu gry.

89'
Gospodarze dążą do tego, żeby być już pewnym zwycięzcą.

88'
Hostikka przeprowadził kapitalny drybling, który otworzył mu fantastyczną sytuację strzelecką. Wyszedł na pojedynek z bramkarzem i... posłał futbolówkę na trybunę. Ma czego żałować.

86'
Hostikka niepotrzebnie w polu karnym rywala wysunął się za bardzo na skrzydło. Zamiast groźnej akcji, obejrzeliśmy kiks.

85'
Maciej Sadlok próbował wbić futbolówkę w pole karne z rzutu wolnego. Mur graczy Pogoni Szczecin nie dał się oszukać.

85'
Zapowiada się bardzo emocjonująca końcówka.

83'
Krzysztof Drzazga wkroczył na boisko. Rafał Boguski nie wpisał się na listę strzelców.

82'
Pogoń miała wszystkie warunki, żeby "zamknąć" ten mecz! Benyamina w starciu z bramkarzem posłał futbolówkę w jego nogi, a dobijać szybko próbował Kozulj, ale w ostatniej chwili zagrożenie oddalili obrońcy Wisły.

80'
Marcin Listkowski pożegnał się z tym meczem. Srdan Spiridonović wydelegowany na boisko.

79'
Jakub Błaszczykowski w przypadkowy sposób znalazł się w idealnym położeniu na doprowadzenie do remisu. Wolej z bliskiej odległości poleciał na wysokie sektory trybun.

78'
Piłkarze obu drużyn coraz częściej skarżą się na skurcze.

76'
żółta kartka Tomas Podstawski obejrzał żółty kartonik za klasyczny faul taktyczny.

75'
Adam Buksa został zdjęty z placu gry. Benyamina dostał okazję do zaprezentowania swoich umiejętności piłkarskich.

73'
Paweł Brożek próbował sfinalizować zagranie od rzutu rożnego. Uderzenie z ostrego kąta obiło prawy słupek bramki Pogoni.

72'
Zmasowane ataki w wykonaniu Wisły Kraków. Kwestia losów tego meczu jest nadal aktualna.

70'
Zapowiadana zmiana stała się faktem. Jean Silva został zastąpiony przez Jakuba Błaszczykowskiego.

69'
Jakub Błaszczykowski szykowany do wejścia na płytę boiska.

67'
Bardzo wysoko nad bramką piłkę ulokował Chuca. Zagranie można odnotować tylko na potrzeby statystyk.

66'
Podopieczni Macieja Stolarczyka szukają jakiegoś sposobu, który umożliwiłby przybliżyć się do bramki Pogoni Szczecin.

64'
Adam Buksa znakomicie pomyślał o prostopadłym zagraniu do wybiegającego kolegi z klubu. Piłka posłana trochę za mocno.

62'
Stipica dał radę ze sporym zagrożeniem, jakim był strzał w prawy, dolny róg bramki. Świeżo wprowadzony Chuca mógł uszczęśliwić wszystkich swoich kibiców.

61'
Chuca ma wnieść nową jakość w grę Wisły Kraków. W poprzednim meczu zdobył gola dającego wygraną. Na boisku zmienił Michała Maka.

60'
Rafał Boguski mógł, a nawet powinien lepiej zachować się w polu karnym przeciwnika, po bardzo dobrej centrze z lewego skrzydła boiska. Niezły strzał głową ominął prawy słupek bramki.

58'
Michał Buchalik poradził sobie ze sprytnym, płaskim uderzeniem zza linii pola karnego. Adam Buksa wyraził chęć wpisania się na listę strzelców.

56'
Gooooooooool! Ricardo Nunes wyśmienicie wykonał stały fragment gry! Jego dośrodkowanie z prawego narożnika powędrował wprost na głowę Kostasa, a ten idealnie złożył się do strzału.

55'
Adam Buksa czekał na dośrodkowanie z lewej flanki boiska. W ostatniej chwili centrę zblokowali defensorzy krakowskiego zespołu.

53'
Skład "Białej Gwiazdy" dalej bez zmian.

51'
Paweł Brożek stoczył bój z obrońcą Pogoni. Doświadczony snajper próbował dojść do zagrania z prawej flanki boiska. Niestety dla niego, obrońca lepiej się ustawił w stosunku do piłki.

49'
Gwizdek arbitra. Sędzia liniowy wskazał ofsajd, do którego dopuścił się Hostikka.

48'
żółta kartka Bardzo konkretne wejście wślizgiem zanotował Vukan Savicević. Żółta kartka była w tej sytuacji najmniejszym wymiarem kary.

48'
Zvonimir Kozulj popełnił prosty błąd techniczny, który mógł otworzyć rywalom drogę do bramki. Pomocnik Pogoni popełnił przewinienie taktyczne.

47'
Gospodarze wznowili grę od środka boiska.

46'
II część gry!

Koniec I połowy meczu w Szczecinie!

45+5'
Wielka złość Jakuba Bartkowskiego! Boczny obrońca zaliczył kapitalny strzał głową. Precyzyjna próba poleciała minimalnie obok prawego słupka bramki.

45+4'
Kontuzjowany Iker Guarrotxena opuścił plac gry. Santier Hostikka już na boisku.

45+3'
Paweł Brożek poszedł "na przebój". Przedarł się pod pole karne i uderzył. Blisko ustawieni obok obrońcy Pogoni zneutralizowali zagrożenie, a mianowicie zblokowali strzał.

45+2'
Iker Guarrotxena zablokował zmianę, którą przygotował trener Kosta Runjaić. Olbrzymie brawa dla pomocnika za ducha walki.

45'
Sędzia główny zadecydował, że I część gry zostanie przedłużona o 5 minut.

44'
Rafał Janicki zderzył się pechową z Ikerem Guarrotxeną. Na boisku pojawili się medycy.

43'
Dwóch piłkarzy Pogoni skakało do dośrodkowania z rzutu rożnego. Obaj sobie przeszkadzali. Żaden z nich nie zdołał sfinalizować stałego fragmentu gry.

42'
Sebastian Kowalczyk wypracował sobie przestrzeń do strzału w polu karnym Wisły Kraków. Pomocnik zaprezentował uderzenie, jednak w sam środek bramki.

40'
Nie do końca dobrze tor lotu piłki obliczył Stipica. Miał szczęście, że do dośrodkowania z rzutu wolnego nie dopadł żaden z jego oponentów.

39'
żółta kartka Jakub Bartkowski obejrzał żółtą kartkę po okrutnym faulu na Michale Maku. Obrońca wyraźnie przegrał walkę szybkościową.

38'
Przewidywalny strzał Kozulja. Próba raczej do zapomnienia, ale zostanie zaliczona pewnie jako strzał celny.

37'
Klemenz najwyżej wyskoczył do wrzutki z lewego skrzydła boiska. Nunes chciał znaleźć swoich kolegów z drużyny.

35'
Gospodarze dominują, jednakże nie potrafią tej przewagi udokumentować.

33'
Michał Buchalik mógł się pochwalić fantastycznym chwytem futbolówki. Bartkowski zanotował ciekawą wrzutkę z prawego skrzydła boiska.

32'
Iker Guarrotxena został wyblokowany przez obrońców Wisły Kraków. Chciał zdobyć gola poprzez strzał z zewnętrznej części stopy.

30'
Niektórzy już widzieli futbolówkę w bramce! Adam Buksa nieźle nawinął rywali w polu karnym i posłał doskonałe zagranie Płaski strzał powędrował strzał tuż przy lewym słupku bramki.

29'
Marcin Listkowski utyka na boisku. Pogoń przez chwilę będzie grała w osłabieniu.

27'
Marcin Listkowski nadział się na ostry wślizg ze strony przeciwnika. Jednak trudno mówić tu o jakiejś premedytacji.

26'
Klemenz niefortunnie upadł na murawę. Zawodnik miał przez krótką chwilę problemy zdrowotne.

25'
Klemenz ubiegł nadbiegającego Buksę. Ważny pojedynek na pięciu metrów pod bramką Wisły. Obrońca pokazał wielką klasę.

24'
Stipica wyśmienicie zainterweniował przy technicznym uderzeniu Rafała Boguskiego! Wspomniana próba mogła zaskoczyć obronę gospodarza.

22'
Jakub Bartkowski genialnie zaangażował się w akcję ofensywną swojego klubu. Dostał podanie na obieg od Ikera. Bardzo mocne uderzenie z ostrego kąta nie przełamało rąk Michała Buchalika.

21 '
Marcin Listkowski powrócił do dalszej gry.

19'
Sztab fizjoterapeutów Pogoni przybiegła pomóc Marcinowi Listkowskiemu.

18'
Adam Buksa zaskoczył Wszystkich na stadionie, podejmując bardzo ambitną próbę z dystansu. Silny strzał poleciał tuż obok lewego słupka bramki.

16'
Przewaga Pogoni. Przed chwilą obejrzeliśmy centrę z rzutu wolnego. Świetnie ustawiona para stoperów skutecznie zabezpieczyła strefę.

15'
Ricardo Nunes posłał głębokie dośrodkowanie z rzutu wolnego. Nikt jednak nie zdążył z dotarciem do zbyt mocnego dogrania.

14'
W pobliżu pola karnego Wisły będzie wykonywany rzut wolny.

13'
Sędzia asystent podniósł chorągiewkę. To oznacza, że była pozycja spalona. Tym razem po stronie popularnych "Portowców".

11'
Faul taktyczny na Dawidzie Szocie. Było widać ciągnięcie za koszulkę klubową.

10'
Rafał Boguski groźnie dla gospodarzy szarżował w polu karnym. Stipica potrafił jednak skutecznie przechwycić futbolówkę w niebezpiecznej dla niego strefie.

9'
Bardzo mało miejsca pod polem karnym Pogoni pozostawili gospodarze. Wisła Kraków musi być bardzo precyzyjna.

7'
Rafał Janicki miał chwilowe problemy z barkiem. Wszystko jednak wróciło do normy.

6'
Na bardzo minimalnej pozycji spalonej przyłapany został Paweł Brożek. Ryzykowną decyzję podjął arbiter liniowy.

5'
Sebastian Kowalczyk był ewidentnie przewrócony przez swojego rywala o piłkę.

4'
Na tym meczu obecny jest system VAR. Daniel Stefański przewodniczy zespołowi arbitrów.

2'
Pierwszy rzut wolny dla gości. Tomasz Podstawski celowo zatrzymał swojego przeciwnika.

1'
Krakowska Wisła rozpoczęła.

*'

*'
Zvonimir Kozulj, zawodnik Pogoni Szczecin, został wybrany "GRACZEM LIPCA 2019".

*'
Zabrzmiał hymn Pogoni. Na plac gry wkroczyli zawodnicy obu ekip.

*'
Popularni "Portowcy" są jedną z trzech drużyn, które nie poniosły jeszcze porażki w tym sezonie ligowym. Pogoń Szczecin w ostatnich 3 meczach dwukrotnie cieszyli się ze zwycięstwa, a w jednym z pojedynków padł remis.

*'
Ławka rezerwowych Pogoni Szczecin: Bursztyn, Manias, Spiridinović, Matynia, Benyamina, Hostikka, Stec, Pawłowski, Łasicki.

*'
Pan Piotr Lasyk poprowadzi nadchodzące zawody w Szczecinie.

*'
Ławka rezerwowych Wisły Kraków: Lis, Szota, Drzazga, Błaszczykowski, Chuca, Wasilewski, Buksa, Bałaniuk, Plewka.

*'
Początek tego starcia zaplanowano na godz. 15:00

*'
Zapraszamy Wszystkich do śledzenia relacji "NA ŻYWO" z meczu: Pogoń Szczecin - Wisła Kraków.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Pogoń Szczecin - Wisła Kraków, to zapraszamy do śledzenia meczu online