Manchester United - Chelsea online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Manchester United
Chelsea
4 : 0

De Gea - Wan-Bissaka, Lindelöf, Maguire, Shaw - Pereira (75' James), McTominay, Pogba - Lingard (87' Greenwood), Rashford (87' Mata), Martial
Kepa - Azpilicueta, Christensen, Zouma, Emerson - Kovacić, Jorginho (74' Kante) , Mount - Barkley (59' Pulisić), Pedro, Abraham (68' Giroud)

Mecze na żywo: Manchester United - Chelsea

Dziękujemy ślicznie Wszystkim za wspólnie spędzony czas.

Manchester United wygrał na swoim obiekcie 4:0 z Chelsea.

90+4'
David De Gea kapitalnie przeniósł piłkę nad poprzeczkę, po fantastycznym kropnięciu autorstwa Emersona.

90+3'
Oliver Giroud był bardzo rozczarowany jakością dośrodkowania w jego kierunku. Podanie z bocznego sektora boiska okazało się zdecydowanie za mocne i za wysokie.

90+2'
Na pozycji spalonej był Anthony Martial. Francuski zawodnik nie kłócił się z arbitrami tego spotkania.

90+1'
Sędzia główny podjął decyzję, że ten mecz potrwa 4 minuty dłużej.

90'
żółta kartka N'Golo Kante odepchnął rywala, który mu wyraźnie uciekał. Musiał obejrzeć żółtą kartkę.

89'
Pedro wybornie zszedł na bliższy słupek do zagrania z prawej flanki boiska. Efektowne zagranie głową poleciało jednak tuż obok prawego słupka.

88'
Piłkarzom United nie wystarcza aktualny dorobek strzelecki. Wciąż podejmują próby podwyższenia jakże korzystnego rezultatu.

87'
Napastnik Lingard już nie zagra w tym meczu. Mason Greenwood otrzymał swoją szansę na ostatnie minuty.

87'
Juan Mata wprowadzony na plac gry. Hiszpański pomocnik dał zmianę za Marcusa Rashforda.

86'
Zasłonięty David De Gea poradził sobie bez problemu z uderzeniem zza pola karnego. Mount pogroził w ładnym stylu.

84'
żółta kartka Arbiter główny powrócił do wcześniejszej sytuacji, w której Anthony Martial rażąco naruszył przepisy gry. Francuz dostał żółtą kartkę.

83'
Gooooooool! Dzisiejsze kontry Manchesteru są niemal idealne! Daniel James znakomicie wykończył nieźle wyprowadzoną akcję ofensywną. Płaski strzał z głębi szesnastki był nie do wyciągnięcia dla Kepy.

81'
Zderzenie w polu karnym Manchesteru United. Zouma próbował zamknąć dośrodkowanie ze stałego fragmentu gry.

80'
Ostatnie dziesięć minut regulaminowego czasu gry przed piłkarzami.

78'
W środkowej strefie boiska jeden z zawodników Chelsea dotknął futbolówkę ręką. Takie zdarzenia muszą być wychwytywane przez zespół sędziowski.

77'
Zawodnicy gospodarzy stosują dosyć wysoki pressing na połowie przeciwnika. To w dużej mierze utrudnia gościom wyprowadzenie składnej akcji.

75'
Pierwsza zmiana w składzie Manchesteru. Andreas Pereira został zastąpiony przez Daniela Jamesa.

74'
Jorginho powędrował na rezerwę. N'Golo Kante pojawił się na murawie.

73'
Trener Solskjaer dalej ufa swoim wybrańcom z pierwszego składu.

71'
Zouma bardzo wysoko wyszedł w powietrze. Udało mu się dopaść do wysokiego wgrania, jednak już sam strzał był poniżej oczekiwań. Futbolówka poleciała nad bramką.

70'
żółta kartka Żółta kartka dla Victora Lindelofa. Środkowy obrońca United zrealizował faul bardzo blisko swojej szesnastki.

68'
Tuż przed golem na 3:0 na plac gry wszedł Oliver Giroud. Francuski napastnik dał zmianę za Tammy'ego Abrahama.

67'
Goooooool! Ależ szybko wyprowadzony cios! 3:0! Znakomite, prostopadłe podanie otworzyło drogę do zdobycia bramki przez gospodarzy. Marcus Rashford wykorzystał swoją szybkość, a następnie płaskim strzałem zaskoczył bramkarza.

66'
Goooooool! Manchester United powiększył swój dorobek w tym spotkaniu! Anthony Martial kapitalnie uprzedził parę stoperów i świetnym zagraniem końcówkami palców pokonał Kepę.

64'
2:4 - statystyka, która mówi o ilościach celnych strzałów.

63'
Maguire dopadł do dośrodkowania z rzutu rożnego. Boczny defensor "Czerwonych Diabłów" nie mógł jednak skutecznie złożyć się do trochę za wysokiego podania.

61'
Paul Pogba nie odpuścił świeżo wprowadzonemu Christianowi Pulisiciowi. Francuski gwiazdor pokazał agresywną próbę odbioru piłki.

59'
Christian Pulisić został wpuszczony na boisko przez swojego szkoleniowca. Ross Barkley już na ławce rezerwowych.

58'
żółta kartka Abraham otrzymał w pełni zasłużoną kartkę o kolorze żółtym. Trochę spóźniony blok w wykonaniu snajpera Chelsea.

58'
David De Gea wybornie zbił bombowe uderzenie z dystansu. Ponownie swój kunszt techniczny zaprezentował Emerson. Próba godna pochwały.

56'
Lingard nie mógł się pogodzić z decyzją sędziego, który przerwał akcję jego klubu. Arbiter dopatrzył się przewinienia.

55'
Wan-Bissaka dopadł do prostopadłego zagrania od rzutu wolnego. Jego dośrodkowanie udało się jednak w porę zneutralizować obrońcom londyńskiego zespołu.

54'
żółta kartka Jorginho spowodował upadek rozpędzonego rywala. Nie mógł uniknąć kary indywidualnej, w postaci żółtej kartki.

53'
Duże zamieszanie w polu karnym Manchesteru, po wybitym kornerze. W końcu udało się gospodarzom oddalić zagrożenie od swojej bramki.

52'
Pedro poszukał swojej lewej nogi. Hiszpan oddał zupełnie nieudolny strzał z dalszej odległości. Piłka odbiła się jednak od obrońcy Manchesteru.

50'
Sir Bobby Charlton, legenda Manchesteru United, znajduje się na trybunach.

49'
żółta kartka Żółty kartonik dla Lingarda. Spóźnione wejście na nogę przeciwnika.

47'
Do gry po przerwie obie ekipy przystąpiły w niezmienionych składach.

46'
Mamy już II połowę meczu!

Frank Lampard udał się do szatni, gdzie zapewne przekaże swoje uwagi taktyczne. Gospodarze po rzucie karnym prowadzą do przerwy.

Sędzia Anthony Taylor zaprosił Wszystkich na przerwę.

45+1'
Chelsea próbuje wyrównać jeszcze przed przerwą. Gracze przyjezdnych posyłają liczne dośrodkowania na szesnastkę.

45'
Dodatkowy czas: 2 minuty.

43'
Gospodarze sygnalizowali arbitrowi głównemu zagranie piłki ręką przez gracza Chelsea. Sędzia oddalił ich uwagi, gra została puszczona dalej.

41'
Kolejna, znakomita szansa dla Chelsea! Tym razem z ostrego kąta spojenie bramki obił Emerson! Londyńczycy sukcesywnie dążą do wyrównania stanu dzisiejszego spotkania.

40'
David De Gea popełnił fantastyczną interwencję nogami! Bramkarz uratował Manchester przy świetnym strzale Barkley'a, który zwiódł defensorów gospodarzy. Powinno być 1:1.

38'
Mount posłał płaskie dośrodkowanie z rzutu wolnego. Mogło to zaskoczyć, ale obrońcy Manchesteru pokazali wielką czujność. Piłka została wybita daleko od swojego pola karnego.

37'
żółta kartka Żółtą kartkę dostał Zouma. Ten zawodnik przedstawił podręcznikowy faul taktyczny, po prostej stracie piłki.

35'
Bardzo sprytnie przestrzeń do oddania strzału wypracował sobie Barkley. Pomocnik Chelsea pomylił się nieznacznie, piłka poleciała obok prawego słupka bramki.

34'
Kibice Manchesteru United się cieszyli z gola Martiala, ale Francuz był na bardzo dużym spalonym, w chwili podania.
Bramka nie mogła zostać w żaden sposób uznana.

33'
Ogromny ból pokazywał Marcus Rashford. Napastnik nadział się na ostrą interwencję ze strony przeciwnika.

31'
Sporo chaosu można zaobserwować w szeregach defensywy Chelsea. Manchester United usiłuje to wykorzystać.

29'
Anthony Martial podjął kolejną próbę z dystansu w dzisiejszym meczu. Techniczny strzał z zewnętrznej części stopy powędrował na wyższych sektorach trybun.

28'
Chelsea chce znów dominować na placu gry.

26'
Sędzia główny przerwał grę, po przewinieniu na defensorze Manchesteru United.

25'
Kepa niepewnie wypiąstkował groźnie lecącą futbolówkę. Coraz większą przewagę na płycie murawy mają "Czerwone Diabły".

23'
Christensen będzie musiał skorzystać z pomocy medycznej. Niefortunnie upadł na murawę, po starciu powietrznym.

22'
Zdobyty gol pobudził gospodarzy do większego wysiłku w ofensywie. Próbują oni pójść za ciosem.

20'
Maguire próbował dośrodkować z prawego skrzydła boiska. Blisko ustawiony przeciwnik zablokował centrę.

19'
Goooooooool! Marcus Rashford wyprowadził swoją ekipę na prowadzenie! Znakomicie wykonany rzut karny - piłka poleciała w lewy, górny róg.

17'
Sędzia Anthony Taylor zdecydowanie wskazał na jedenasty metr! Manchester United będzie miał idealną szansę. Martial powalony na murawę.

16'
Przerwana akcja ofensywna na jeden kontakt Manchesteru. Już można było się spodziewać strzału z linii szesnastki, ale zbyt sporo podań pokrzyżowało plany "Czerwonych Diabłów".

14'
McTominay zwijał się z bólu. Szybko jednak wstał z murawy, lekko utykając.

13'
Londyński klub chce dyktować warunki na płycie boiska.

12'
Mount oddał strzał z dużą siłą zza linii pola karnego. David De Gea skutecznie wybronił uderzenie w sam środek bramki.

10'
Azpilicueta dobrze wgrał piłkę na pole karne. Do płaskiego zagrania spóźnili się jego koledzy z drużyny. Ogromne problemy z wyjaśnieniem sytuacji w swojej szesnastce mieli gospodarze.

9'
Anthony Martial postanowił otworzyć wynik dzisiejszego meczu, poprzez oddanie soczystego uderzenia z dystansu. Francuz nie zdołał jednak zaskoczyć Kepę, który dobrze rzucił się w kierunku piłki.

8'
Azpilicueta posłał interesującą wrzutkę z bocznego sektora boiska. Futbolówka nie ominęła jednak Lindelofa.

6'
Arbiter główny po raz kolejny zareagował na boisku. Rzut wolny dla londyńskiego zespołu.

5'
Masa szczęścia przy gospodarzach! Abraham popisał się fantastycznym uderzeniem zza pola karnego! Mogło być 0:1, ale prawy słupek bramki okazał się pomocny dla goalkeepera Manchesteru.

4'
Pierwszy korner dla gości okazał się niepowodzeniem. Obrona United wyszła zwycięsko ze sporego zagrożenia.

3'
Gwizdek sędziego. Shaw podciął nogi swojego rywala. Musiał zostać odgwizdany ten faul.

1'
Wan-Bissaka kapitalnie zatrzymał ambitną szarżę Barkley'a. Chelsea chciała rozpocząć od wysokiego "C".

*'

*'
Sędziowie wraz z piłkarzami przywitali się z kibicami.

*'
Swój debiut szkoleniowy w lidze na ławce trenerskiej "The Blues" zanotuje dzisiaj Frank Lampard. Doświadczony pomocnik grał w londyńskim klubie przez 13 lat.

*'
Obsada rezerwowa Chelsea: Caballero, Tomori, Alonso, Kante, Pulisic, Kenedy, Giroud.

*'
Ławka rezerwowych Manchesteru United: Romero, Tuanzebe, Young, Mata, James, Greenwood, Matić.

*'
Pojedynek na Old Trafford poprowadzi Pan Anthony Taylor.

*'
Szlagier 1. serii gier angielskiej Ekstraklasy rozpocznie się o godz. 17:30

*'
Zapraszamy Wszystkich bardzo serdecznie do śledzenia relacji naszego autorstwa "NA ŻYWO" ze spotkania 1. kolejki Premier League: Manchester United - Chelsea.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Manchester United - Chelsea, to zapraszamy do śledzenia meczu online