Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 1

Kuciak – Fila (83' Łukasik), Nalepa, Augustyn, Mladenović – Makowski, Lipski (88' Lipski), Kubicki – Paixao, Sobiech, Peszko (58' Gajos).
Węglarz – Wójcicki, Runje, Arsenić, Bodvarsson – Pospisil, Romanczuk – Prikryl, Imaz (89' Nawrocki), Camara (46' Bida) – Klimala (60' Mudrinski).

Sobiech (25.)
Mudrinski (74.)

Mecze na żywo: Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok
'
Dziękujemy za śledzenie relacji live i zapraszamy na kolejne mecze na żywo.

90+5'
Koniec meczu. Lechia zremisowała z Jagiellonią 1:1.

90'
Sędzia doliczył cztery minuty.

89'
Nawrocki zastąpił Imaza.

88'
Wolski zastąpił Lipskiego.

85'
Przewagę ma Jagiellonia Białystok.

83'
Łukasik zastąpił Filę.

79'
Mudrinski padł w polu karnym i zwija się z bólu. Faulu Mariusz Złotek się nie dopatrzył.

74'
Goool! 1:1! Fatalny błąd Lechii w wyprowadzeniu piłki. Mladenović wybijając piłkę trafił w Wójcickiego, a futbolówka poleciała w pole karne, gdzie Mudrinski strzałem z woleja pokonał Kuciaka.

69'
Będzie tylko rzut rożny.

68'
Nalepa zablokował mocny strzał z pola karnego. Sędzia znów sprawdzi czy nie było ręki.

63'
Imaz niecelnie uderzył głową.

60'
Mudriński zastąpił Klimalę.

58'
Gajos zastąpił Peszkę.

55'
Rzut wolny dla Jagiellonii. Groźne dośrodkowanie, Klimala trącił piłkę, a nie sięgnął jej Arsenić.

51'
Arsenić głową uderzył obok bramki Lechii.

46'

46'
Bida zastąpił Camarę.

'
Statystyki pierwszej połowy.

45+2'
Koniec pierwszej połowy. Oglądamy dobre widowisko.

45'
Gol nieuznany! Klimala stał na linii strzału i był na spalonym. Cudowny gol nie został uznany.

44'
Będzie wideoweryfikacja.

44'
Sędzia czeka jeszcze na potwierdzenie, że gol był prawidłowy.

42'
Goool! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka spadła pod nogi Prikryla, który z 17 metrów huknął niesamowicie mocno i nie dał szans Kuciakowi. 1:1!

42'
Rozkręciła się Jagiellonia. Strzał Romanczuka zablokował Nalepa. Piłkarza Jagiellonii sugerowali zagranie ręką, ale nie było mowy o rzucie karnym.

39'
Imaz zagrał do Prikryla, ale ten tylko lekko dziubnął piłkę i bez problemów złapał ją Kuciak.

37'
Mladenović z rzutu wolnego uderzył wyraźnie ponad bramką.

33'
Strzał Fili z linii pola karnego przeleciał nad bramką.

32'
Lechia w dalszym ciągu przeważa.

29'
Sobiech znów umieścił piłkę w bramce! Tym razem perfekcyjnie wykorzystał sytuację sam na sam. Sędzia jednak odgwizdał spalonego. Słuszna decyzja. Wciąż 1:0.

28'
Zablokowany strzał z dystansu w wykonaniu Klimali.

25'
Goool! 1:0 dla Lechii! Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska strzałem głową z czterech metrów bramkarza zaskoczył Artur Sobiech.

23'
Nieco dłużej przy piłce utrzymuje się Lechia. Brakuje jednak groźnych sytuacji.

19'
Indywidualna akcja Mladenovicia. Ostatecznie jednak za mocno wypuścił sobie piłkę i przejęli ją obrońcy.

17'
Imaz oddał potężny strzał, ale piłka trafiła w Augustyna i wyszła na rzut rożny.

15'
Kwadrans gry za nami. Jak na razie nie doczekaliśmy się bramek.

10'
Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska Flavio Paixao przypadkowo zagrał piłkę do Lipskiego, a jego strzał z pola karnego pewnie obronił bramkarz Jagiellonii. Było groźnie.

8'
Okres przewagi Jagiellonii.

6'
Po dośrodkowaniu z prawej strony Wójcickiego mocno z woleja uderzał Imaz. PIłka przeleciała obok bramki.

3'
Od początku aktywniejsza jest Lechia Gdańsk.

1'
Rozpoczęła Jagiellonia.

'
Sędzia: Mariusz Złotek.

'
Zwycięzca tego meczu może wskoczyć na trzecie miejsce w tabeli. Do tej pory Lechia zdobyła 5 punktów, a Jagiellonia 4. W zeszłym sezonie Lechia trzykrotnie wygrała z Jagiellonią.

'
Piłkarze są już na boisku. Za moment początek meczu.

'

Mecze PKO Ekstraklasy na żywo

Początek transmisji z Lechia - Jagiellonia o godzinie 18:00. Zobacz gdzie oglądać mecz na żywo.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok, to zapraszamy do śledzenia meczu online