Liverpool - Chelsea online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Liverpool
Chelsea
2 : 2

Adrian - Gomez, Matip, van Dijk, Robertson (ET' Alexander-Arnold) - Fabinho, Milner (64' Wijnaldum), Henderson - Oxlade-Chamberlain (HT' Firmino), Salah, Mane (103' Origi).
Arrizabalaga - Azpilicueta, Zouma, Christensen (84' Tomori), Palmieri - Kante, Jorginho, Kovacić (101' Barkley) - Pedro, Giroud (74' Abraham), Pulisic (74' Mount).

*'
Broni Adrian! Liverpool zdobywcą Superpucharu Europy!

*'
4:4! Strzał w środek, Adrian rzucił się w prawy bok.

*'
Kolej na Palmieriego.

*'
4:3! Ponownie po rękach golkipera piłka wpada do bramki.

*'
Podchodzi do futbolówki Alexander-Arnold.

*'
3:3! Trafienie prosto w okienko.

*'
Uderzać będzie Mount.

*'
3:2! Piłka po rękach Arrizabalagi ląduje w siatce.

*'
Piłkę ustawia sobie Origi.

*'
2:2! Adrian wyczuł intencje Anglika, ale nie miał szans na interwencję.

*'
Do strzału szykuje się Barkley.

*'
2:1! Piłka wylądowała w dolnym prawym rogu bramki.

*'
Kolej na Fabinho.

*'
1:1! Bardzo spokojne wykonanie pomocnika The Blues.

*'
Podchodzi teraz Jorginho.

*'
1:0! Pewny strzał, Arrizabalaga zmylony.

*'
Pierwszym egzekutorem Firmino.

PT'
Pierwsi będą strzelać gracze Liverpoolu.

Koniec dogrywki! Będą serie "jedenastek!"

120'
Złapały skurcze Fabinho i Jorginho. Krótka przerwa w grze.

117'
Kolejna udana interwencja Adriana, tym razem po sytuacyjnym uderzeniu Mounta.

116'
Całkowicie nieudane dośrodkowanie posłał ze skrzydła Palmieri.

114'
Pochopną decyzję o uderzeniu podjął Palmieri. Brazylijczyk mógł zagrać do dwóch czekających na podanie partnerów, a tak, został zablokowany.

113'
Niecelna próba Pedro zza szesnastki.

112'
Fenomenalna parada Adriana po strzale Mounta! Hiszpański bramkarz zbił do boku efektowne i finezyjne uderzenie Anglika.

110'
Mountowi zabrakło siły fizycznej w pojedynku z Matipem.

108'
Matip zapędził się w pole karne rywala, oddał piłkę Wijnaldumowi, ale Holender źle ją przyął i ta opuściła linię końcową.

107'
żółta kartka "Żółtko" dla Alexandra-Arnolda za faul na Mouncie.

106'
Druga połowa dogrywki rozpoczęta.

Koniec pierwszej części dogrywki.

105'
Dwie minuty doliczone przez panią arbiter.

104'
Abraham! Wychowanek Chelsea doszedł do podania Pedro z prawej flanki, ale minimalnie się pomylił.

103'
Roszada numer pięć w Liverpoolu: Origi zastąpił Mane.

101'
Zmiana po stronie The Blues: Barkley w miejsce Kovacicia.

100'
2:2! Jorginho perfekcyjnie wykonał "jedenastkę"! Bramkarz nie miał żadnych szans.

99'
Rzut karny dla Chelsea! Golkiper podciął ręką wbiegającego w szesnastkę Abrahama.

98'
Adrian wygrał pojedynek z Abrahamem! Hiszpan zablokował uderzenie młodego Anglika.

95'
2:1! Mane po raz drugi!
Firmino idealnie wkleił się w linię obrony, znalazł podaniem Senegalczyka, a ten potężnym strzałem trafił w okienko.

92'
Gomez poszukał i znalazł sobie miejsce do uderzenia z okolicy dwudziestego metra. Arrizabalaga poradził sobie pewnie z próbą gracza The Reds.

91'
Początek pierwszej części dogrywki.

*'
Czwarta zmiana w zespole z Anfield: Alexander-Arnold w miejsce Robertsona.

Nie wyłonił. Koniec drugiej części spotkania. Będzie dogrywka, a jeśli to również nie wyłoni zwycięzcy, oglądać będziemy także serie rzutów karnych.

90+2'
Palmieri sfaulował Gomeza na własnej połowie. Czy to rzut wolny, który definitywnie wyłoni zwycięzcę?

90+1'
Dwie minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

90'
Zouma i Azpilicueta próbowali we dwóch dojść do zagrania Mounta, ostatecznie spowodowało to brak celnego uderzenia.

89'
Przyblokowana próba z dystansu Kante, jest korner dla graczy ze stolicy Wielkiej Brytanii.

86'
Mane pomylił się nieznacznie w dogodnej okazji w polu karnym, ale i tak był spalony.

85'
żółta kartka Żółtą kartkę zobaczył Henderson za przewinienie na Palmierim.

84'
Trzecia roszada w Chelsea: Tomori zastąpił Christensena.

83'
Mount ulokował piłkę w bramce, ale sędzia liniowa dopatrzyła się ofsajdu Anglika.

82'
van Dijk chyba uratował The Reds od straty bramki! Holender zablokował strzał Pedro, najprawdopodobniej, zmierzający do siatki.

81'
The Blues poradzili sobie z dośrodkowaniem z rogu.

80'
Bezpośrednia próba Salaha otarła się o mur. Korner.

79'
żółta kartka Będzie dogodna do strzału okazja dla Liverpoolu. Kapitan Chelsea - Azpilicueta, sfaulował Mane. Żółty kartonik ujrzał Hiszpan, a gospodarze mają rzut wolny.

78'
Podopiecznym Franka Lamparda wyraźnie zaczyna brakować sił, wiąże się też z tym brak dokładności.

75'
Jak to nie wpadło? Arrizabalaga uchronił dwukrotnie swój zespół od straty gola - najpierw świetnie poradził sobie ze strzałem Salaha, a później kapitalnie sparował bombę van Dijka na poprzeczkę.

74'
Podwójna zmiana w Chelsea: Abraham w miejsce Girouda, Mount za Pulisica.

72'

70'
Spalił akcję gości Pulisic.

69'
Dogranie Robertsona wprost na nogę Christensena. To nie było dobre zagranie szkockiego defensora.

67'
Uderzenie Mane z linii końcowej, w co aż trudno uwierzyć, było celne. Siła była jednak niedostatecznie duża, aby Arrizabalaga skapitulował po raz drugi.

65'
Świetnie uruchomiony Pedro znalazł Pulisicia, a strzał Amerykanina został zablokowany przez van Dijka.

64'
Druga korekta w składzie gospodarzy: Wijnaldum za Milnera.

62'
Dobre wyjście w powietrze van Dijka i centra Pulisicia została przecięta.

61'
Kolejny korner dla The Blues.

60'
Na ofsajdzie złapany Giroud. Francuz za szybko wyszedł do podania Jorginho.

59'
Zła centra Pulisica z narożnika. Żaden z jego partnerów nie miał szans na dojście do tego zagrania.

58'
Palmieri wywalczył stały fragment gry w postaci rzutu rożnego.

57'
Kante przerwał dwójkową akcję Milnera z Salahem.

55'
Przewaga zespołu z Anfield jest bardzo widoczna.

53'
Niebywale efektowne są ostatnie ataki The Reds. Jeśli dołożą do tego dokładność w ostatniej fazie akcji, to za chwilę z pewnością obejmą prowadzenie.

51'
Arrizabaladze udało się zatrzymać piłkę po strzale Hendersona i rykoszecie.

50'
Dobra szarża Palmieriego stworzyła gościom szansę na zmianę wyniku, ale Giroudowi nie udało się uderzyć po jego podaniu.

49'
The Reds przeprowadzili znakomitą akcję, która była tak wysokiej jakości, że aż powinna zakończyć się golem. Uderzenie z około dwudziestu metrów Fabinho przeszło jednak tuż obok słupka.

48'
1:1! Mane wykorzystał wielki błąd obrony przeciwnika! Nieporozumienie wykorzystał Firmino, który podał koledze ze skrzydła, a ten do pustej bramki skierował piłkę do siatki.

46'

*'
Zmiana w szeregach The Reds: Firmino pojawił się na murawie, zajął miejsce Oxlade'a-Chamberlaina.

*'
Oba kluby powróciły na murawę.

*'
Oglądamy znakomity mecz w tureckim Stambule. Obydwa zespoły stworzyły sobie sporo okazji, ale to londyńczycy byli skuteczniejsi i prowadzą po pierwszej części zawodów.

45'
Minuta doliczona do pierwszej połowy.

44'
Triumfator Ligi Mistrzów zaczął coraz mocniej naciskać przeciwnika z Londynu. Drużyna z Merseyside chce doprowadzić do remisu przed końcem pierwszej części spotkania.

42'
Nic nie wynikło z tego rzutu rożnego - strzał zdołał oddać Jorginho, ale piłka wyszła za linię boczną.

41'
Róg dla Chelsea po interwencji defensywnej Mane.

40'
Pulisic ulokował piłkę w siatce, ale sędzia liniowa podniosła chorągiewkę. Bramki nie ma.

38'
Zdobywca gola ucierpiał teraz w starciu powietrznym z van Dijkiem. Piłka wybita na aut przez Kovacicia, ale nie będzie konieczna pomoc medyczna dla Francuza.

36'
0:1! Giroud nie dał szans Adrianowi!
Świetny rajd przeprowadził Pulisic, po czym uruchomił reprezentanta Francji, a ten dokładnym uderzeniem ulokował futbolówkę w siatce.

35'
Zawodnicy Jurgena Kloppa poradzili sobie z wrzutką z narożnika placu gry.

34'
Rzut rożny dla graczy prowadzonych przez Franka Lamparda.

32'
Doskonałe wejście Adriana uchroniła gospodarzy od niezwykle niebezpiecznej sytuacji - wybił piłkę w sytuacji sam na sam z Kovaciciem spod jego nóg.

30'
Celną główkę, po dokładnym dograniu Milnera, posłał Mane. Nie zaskoczył jednak bramkarza Chelsea.

29'
Ogromna pomyłka Arrizabalagi nie skończyła się utratą gola - van Dijk uderzył nad poprzeczką.

28'
Korner dla Liverpoolu po wybiciu głową w wykonaniu Azpilicuety.

27'
Błędy w defensywie popełniają The Reds w ostatnich minutach - piłkę przejął Kante, uruchomił Pulisica, a Amerykanin chorwackiego pochodzenia źle odgrywał partnerom i akcja spaliła na panewce.

25'
Giroud złapany na wyraźnym spalonym.

23'
Przewrotka Girouda była bardzo efektowna, ale nie była efektywna. Zabrakło precyzji.

22'
Poprzeczka po uderzeniu Pedro! Hiszpańskiemu graczowi zabrakło bardzo niewiele szczęścia po wpadnięciu w pole karne.

20'
Niesamowita walka Robertsona z Pedro zakończyła się zwycięstwem Szkota. Gdyby były gracz Hull City przegrał walkę z Hiszpanem, to skrzydłowy miałby stuprocentową na zdobycie bramki.

19'
Prostopadłe podanie górą ze strony Jorginho w kierunku Giroud, Francuzowi nie udało się jednak opanować piłki na linii szesnastki.

17'
Wrzutka Pedro z obrębu szesnastki została wyekspediowana przez golkipera The Reds.

16'
Świetna kontra gości, strzał Girouda był jednak fatalny.

15'
Doskonale wybronił uderzenie Salaha Arrizabalaga - na dobitkę Egipcjanin nie mógł liczyć. Uprzedził go Palmieri.

13'
Niecelną główką popisał się Mane. Wznowi grę Arrizabalaga.

12'
Skuteczne wybicie Christensena uniemożliwiło Mane - najprawdopodobniej - zdobycie gola. Duńczyk przerwał dośrodkowanie Hendersona.

11'
Finezyjne uderzenie Pedro zza pola karnego nie było najwyższej jakości. Adrian nie musiał interweniować.

10'
Efektowna szarża Kante została zastopowana przez linię defensywną Liverpoolu.

9'
Obyło się bez większego niebezpieczeństwa pod bramką Chelsea - futbolówka zakończyła swój lot w rękawicach bramkarza The Blues.

8'
Jorginho podciął Milnera na połowie przyjezdnych. Stały fragment gry dla zdobywcy Ligi Mistrzów.

6'
Główka jednego z graczy The Reds po centrze Robertsona wylądowała w rękach Arrizabalagi.

5'
Mane efektownie uderzył z powietrza, trafiając przy tym w Christensena. Senegalczyk sygnalizował zagranie ręką, z czym nie zgodziła się arbiter spotkania.

4'
Liverpool wysoko naciska, Chelsea skutecznie się jednak temu przeciwstawia - Pulisic miał szansę na oddanie strzału, ale skutecznie przyblokował go Matip.

2'
Ładna wymiana podań między Pulisiciem, Palmierim i Kovaciciem, ale akcja została przerwana przez Matipa.

1'
Zaczęli gospodarze.

*'
Na arenie zmagań pojawili się zawodnicy. Za moment inauguracja rywalizacji.

*'
Po raz pierwszy pierwszy w historii tych rozgrywek, spotkanie będzie sędziować kobieta. Rola arbitra głównego przypadła pochodzącej z Francji, Stephanie Frappart.

*'
Ławka rezerwowych Chelsea: Caballero, Zappacosta, Rudiger, Tomori, Alonso, Kenedy, Gilmour, Mount, Barkley, Willian, Abraham, Batshuayi.

*'
The Blues rozpoczną zawody w nieco zmienionym w stosunku do poprzedniego meczu zestawieniu.

*'
Rezerwowi: Lonergan, Kelleher, Wijnaldum, Firmino, Lallana, Shaqiri, Brewster, Origi, Hoever, Alexander-Arnold, Elliott.

*'
Szkoleniowiec liverpoolczyków postawił na powyższych zawodników.

*'
W całkowicie odmiennych humorach pierwszą kolejkę Premier League zakończyli piłkarze Franka Lamparda. Gracze ze Stamford Bridge ulegli na wyjeździe aż 0:4 Manchesterowi United, choć z perspektywy gry londyńczycy nie zasłużyli na tak wysoki rozmiar porażki.

*'
Podopieczni Jurgena Kloppa z Merseyside świetnie weszli w nowy ligowy sezon i rozbili Norwich City 4:1. To stawia ich w roli faworyta dzisiejszego meczu. Kontuzję w tamtym spotkaniu odniósł jednak podstawowy bramkarz The Reds - Alisson Becker, co wykluczy go z zbliżającej się rywalizacji.

*'
Dobry wieczór, Państwu! Triumfator Ligi Mistrzów kontra zdobywca Ligi Europy - przed nami arcyciekawie zapowiadające się starcie. W Stambule, na Vodafone Arena, zmierzą się Liverpool i Chelsea. Arbiter zagwiżdże po raz pierwszy o 21:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Liverpool - Chelsea, to zapraszamy do śledzenia meczu online