Wisła Kraków - ŁKS Łódź online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
ŁKS Łódź
4 : 0

Buchalik - Niepsuj, Klemenz (46' Wasilewski), Janicki, Sadlok - Boguski, Savićević, Wojtkowski (76' Buksa) - Jean Carlos, Brożek, Chuca (61' Błaszczykowski)
Kołba - Grzesik, Sobociński, Rozwandowicz, Bogusz - Kalinkowski, Wolski (71' Piątek), Guima, Ramirez, Pirulo (64' Bryła) - Sekulski (87' Kujawa)

Mecze na żywo: Wisła Kraków - ŁKS Łódź

Dziękujemy ślicznie Wszystkim za obecność.

Wisła Kraków na swoim obiekcie odniosła ogromnie ważne zwycięstwo. Paweł Brożek pokazał, że dalej jest klasowym napastnikiem.
Wisła Kraków nie dała wiele argumentów piłkarskich swojemu przeciwnikowi.

90+2'
Gooooooool! Drugie trafienie Pawła Brożka! Ogromnie precyzyjna wrzutka z prawego skrzydła boiska posłał Kuba Błaszczykowski! Doświadczony snajper zagrał głową nie do obrony.

90'
Arbiter Marciniak doliczył dwie minuty do regulaminowego czasu gry.

89'
Jakub Błaszczykowski ofiarnie zatrzymał prostopadłe podanie. Dostał piłką w twarz.

88'
Rafał Kujawa biega po murawie. Napastnik dał zmianę za Łukasza Sekulskiego.

86'
Ramirez nie zdołał dobrze wstrzelić się w piłkę, przy oddawaniu uderzenia z rzutu wolnego. Za bardzo się odchylił.

85'
żółta kartka Aleksander Buksa ukarany żółtym kartonikiem za wysoce niesportowe zachowanie.

84'
Michał Kołba przytomnie sparował przed siebie bombowy strzał Vuko Savicevicia. Błyskawicznie dobijać próbował Jakub Błaszczykowski, ale przeszkodził mu świetnie ustawiony przeciwnik.

83'
Sędzia liniowy podniósł chorągiewkę, żeby zatrzymać akcję gości. Ewidentna pozycja spalona.

82'
Aleksander Buksa mógł zdobyć gola! Przepiękny, ryzykowny strzał z pokaźnej odległości odbił się od prawego słupka bramki ŁKS-u.

80'
Sporo prób z dystansu autorstwa gości. Wciąż brak tej precyzji.

79'
Jakub Błaszczykowski zahaczył nogę swojego rywala. Sędzia nie pokazał skrzydłowemu Wisły Kraków żółtej kartki.

78'
Paweł Brożek w ostatnich minutach pracuje na żółty kartonik. Coraz więcej fauli taktycznych na jego koncie.

76'
Kamil Wojtkowski powędrował w kierunku ławki rezerwowych. Swoją szansę od trenera otrzymał Aleksander Buksa.

75'
17045 widzów jest na trybunach stadionu w Krakowie.

73'
Łódzkiemu Klubowi Sportowemu brakuje piłkarskiej jakości w pobliżu pola karnego Wisły Kraków.

71'
Maciej Wolski opuścił boisko. Łukasz Piątek został wprowadzony na płytę murawy.

69'
Zawodnicy Macieja Stolarczyka emanują dużym spokojem i pewnością siebie na placu gry.

67'
Akcja ofensywna Wisły Kraków zatrzymana przez arbitra liniowego. Była pozycja spalona u Macieja Sadloka.

66'
Michał Kołba popełnił błąd przy wyjściu do centry. Kamil Wojtkowski nie umiał jednak głową umieścić piłki w bramce.

65'
Rafał Boguski miał taką piłkę, żeby zdobyć bramkę. Strzał z najbliższej odległości został wzorcowo powstrzymany przez Michała Kołbę. Obejrzeliśmy kolejną akcję na jeden kontakt w wykonaniu gospodarzy.

64'
Patryk Bryła zameldował się na placu boiska. Pirulo poszedł na ławkę rezerwowych.

63'
Goooooool! Euforia kibiców z Krakowa! Ich pupile podwyższyli stan meczu! Vuko Savicević zaprezentował magiczny strzał z dystansu w prawy sektor bramki! Kołba nie miał szans zatrzymać futbolówki.

61'
Oklaski za swoją grę dostał Chuca. Napastnika zmienił Jakub Błaszczykowski. Skrzydłowy zebrał owację na start.

60'
Paweł Brożek zaprzepaścił kontrę, która powinna dać jego zespołowi kolejnego gola. Napastnik i jego koledzy mieli przewagę liczebną pod polem karnym. Brożek niepotrzebnie podawał bez przyjęcia do Chuki. Piłkę zgarnął rywal.

58'
Ramirez popisał się fantastycznym strzałem z dystansu! Ogromne problemy ze skuteczną interwencją miał Michał Buchalik, który ostatecznie sparował strzał w bok.

57'
Michał Buchalik wzorowo powstrzymał mocne uderzenie z głębi pola karnego Wisły Kraków. Goście coraz bardziej ryzykują w ofensywie.

56'
Marcin Wasilewski ofiarnie zatrzymał strzał z ogromną siłą. Pirulo próbował swoich sił zza szesnastki.

54'
Bez krycia był David Niepsuj przy stałym fragmencie gry. Zamiast bezpośredniego strzału głową, to obrońca próbował jeszcze znaleźć kolegów z klubu.

53'
Rafał Boguski dostał wyśmienitą piłkę za obronę ŁKS-u. Dobry, szybki strzał z ostrego kąta obił lewy słupek bramki.

52'
Marcin Wasilewski popełnił przewinienie taktyczne.

51'
Bogusz nie zdążył do ciekawego zagrania na wolne pole. Guima wykazał się sporą inteligencją piłkarską.

49'
Maciej Sadlok nie dał rady z rzutu wolnego zmienić wyniku. Zły strzał od stałego fragmentu gry. Piłka pofrunęła na trybuny.

48'
Chuka został powalony na murawę przed polem karnym ŁKS-u. Będzie znakomita szansa na oddanie bezpośredniej próby.

48'
Wolski mógł napsuć krew gospodarzom. Płaski, sprytny strzał z 13 metrów został świetnie wychwycony przez Michała Buchalika.

47'
Zmiana w szeregach defensywy Wisły Kraków. Lukas Klemenz został zastąpiony na murawie przez Marcina Wasilewskiego.

46'
Czas na II połowę meczu!

Pierwsza odsłona dzisiejszego widowiska dobiegła końca!

45'
Sędzia główny przedłużył I część gry o jedną minutę.

44'
Gooooooool! Znakomicie wykonany korner dał gospodarzom podwyższenie! David Niepsuj przedstawił strzał głową najwyższej klasy. Futbolówka poszybowała w prawym sektorze bramki.

43'
Maciej Sadlok fantastycznie zaangażował się w akcję ofensywną. Akcja na jeden kontakt mogła się podobać. Boczny obrońca krakowskiego zespołu posłał piłkę nad poprzeczką.

42'
Konkretny strzał zza pola karnego pokazał Jan Sobociński. Młody defensor gości nieznacznie się pomylił. Piłka poszybowała obok prawego słupka.

41'
Klemenz wyjaśnił sytuację w swoim polu karnym. Bardzo udana interwencja głową, po dośrodkowaniu z prawej flanki.

39'
Poza jedną żółtą kartką, to Pan Szymon Marciniak jest wyrozumiały dla piłkarzy za ich przewinienia.

37'
Sędzia asystent wskazał pozycję spaloną. Dwóch piłkarzy Łódzkiego Klubu Sportowego znalazło się na "ofsajdzie".

36'
Jean Carlos przyłapany został na sytuacji, gdzie pomagał sobie ręką przy przyjęciu futbolówki. Arbiter Marciniak przyznał rzut wolny przyjezdnym.

35'
Kamil Wojtkowski próbował efektownie zawinąć się z piłką i oszukać Pirulo. Ten okazał się bez litości dla gracza Wisły.

34'
Będzie następny stały fragment gry dla popularnej "Białej Gwiazdy".

32'
Ryzykowny kiks ze wślizgu zaliczył Jan Sobociński. Jego niefortunna interwencja mogła kosztować sporo, jednak piłka poleciała minimalnie nad poprzeczką.

31'
Rozwandowicz podjął ambitną próbę z solidnego dystansu. Mocne kropnięcie bardzo się oddaliło od światła bramki gospodarza.

29'
Klemenz powrócił na boisku. W tej chwili obie drużyny występują już w pełnych zestawieniach.

28'
Wisła Kraków przez moment będzie występowała w osłabieniu.

26'
Uraz gracza Wisły Kraków. Klemenz zasygnalizował znaczne problemy ze zdrowiem.

25'
Podopieczni Macieja Stolarczyka przejęli inicjatywę na placu gry.

23'
Jest to drugi gol, który zdobyła krakowska Wisła w aktualnej kampanii ligowej.

22'
Gooooooool! Paweł Brożek cieszy się ze zdobycia gola! Fantastycznie wejście w akcję i strzał głową! Futbolówka poleciała w lewy, dolny róg bramki!

20'
Maciej Sadlok, w opinii arbitra, źle i niebezpiecznie zagrał wślizgiem. Gra została przerwana przez wspomnianego sędziego.

18'
Wolski pociągnął z piłką w pobliżu lewego sektora boiska. Akcja zakończyła się celnym, ale w pełni sygnalizowanym strzałem w miejsce, gdzie stał Michał Buchalik.

17'
Wyrównany bój na stadionie krakowskiej ekipy. Pojawiają się proste błędy techniczne.

15'
żółta kartka Pierwsza żółta kartka w tym meczu. David Niepsuj agresywnie próbował wyblokować rozpędzonego przeciwnika.

14'
Michał Buchalik efektownie poradził sobie z uderzeniem, z blisko trzydziestu metrów od jego bramki. Futbolówka powędrowała wprost w jego rękawice.

12'
Świetną, prostopadłą piłkę otrzymał Paweł Brożek. Doświadczony snajper przybliżył się do bramki i oddał uderzenie z głębi szesnastki. Piłka poleciała wprost w rękawice goalkeepera przeciwników.

11'
Kombinacyjnie rozegrany rzut wolny przez Wisłę Kraków. Na przedpole szesnastki futbolówkę wyłożono Maciejowi Sadlokowi. Ten błyskawicznie złożył się do strzału, ale obrońcy rywala sprostali zadaniu.

10'
Maciej Sadlok uderzył bezpańską piłkę z okolic dwunastego metra. Szybka próba została dobrze zblokowana przez defensywę.

8'
W centralnej części boiska był faul na graczu beniaminka aktualnego sezonu ligowego.

7'
Łukasz Sekulski wyraźnie reklamował sytuację, w której obrońca Wisły dotknął futbolówkę ręką. Arbiter postanowił puścić grę dalej.

5'
Michał Buchalik doskonale sparował sprytne uderzenie, które oddał zza pola karnego Grzesik! Niezły strzał w prawy sektor bramki!

4'
Klemenz bardzo wysoko wyskoczył do piłki, która była zagrywana od rzutu wolnego. Silny strzał głową poleciał wyraźnie nad poprzeczką bramki.

3'
Faul Bogusza. Sędzia bardzo szybko odgwizdał przewinienie jego autorstwa.

2'
Dośrodkowanie z lewego skrzydła boiska w wykonaniu obrońcy Wisły Kraków. Piłka poleciała wprost na głowę stopera gości.

*'
Mecz w Krakowie się już rozpoczął!

*'
Na stadionie został odegrany oficjalny hymn Polski.

*'
Arbiter Szymon Marciniak wyprowadził oba zespoły na płytę murawy.

*'
Ławka rezerwowych Wisły Kraków: Lis, Szota, Wasilewski, Szot, Plewka, Błaszczykowski, Mak, Drzazga, Buksa.

*'
Ławka rezerwowych gości: Budzyński, Bryła, Łuczak, Pyrdoł, Trąbka, Juraszek, Piątek, Kujawa.

*'
Pan Szymon Marciniak będzie rozjemcą głównym starcia w Krakowie.

*'
Będzie to szczególne spotkanie dla obecnego szkoleniowca Łódzkiego Klubu Sportowego, Kazimierza Moskala.
Wspomniany trener zagrał dla krakowskiego zespołu 144 mecze, zdobywając m.in. dwa mistrzostwa Polski.

*'
Pojedynek w Krakowie zainauguruje 5. serię gier PKO Ekstraklasy sezonu 2019/20.

'

Zapraszamy do śledzenia meczu 5. kolejki PKO Ekstraklasy Wisła Kraków - ŁKS Łódź na żywo. Początek spotkania o godzinie 20:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Wisła Kraków - ŁKS Łódź, to zapraszamy do śledzenia meczu online