Arka Gdynia - Lech Poznań online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Arka Gdynia
0 : 0

Steinbors - Olczyk, Danch, Maghoma, Helstrup - Deja, Nalepa, Budziński, Jankowski (89' Marciniak), Młyński (63' Antonik) - Serrarens
der Hart - Gumny, Crnomarković, Satka, Kostevych - Tiba, Muhar (88' Zhamaletdinov),
Jóźwiak, Jevtić, Makuszewski (64' Puchacz) - Gytkjaer (77' Tomczyk)

Budziński (68.) żółta kartka
Maghoma (76.) żółta kartka
Nalepa (84.) żółta kartka

Mecze na żywo: Arka Gdynia - Lech Poznań

Dziękujemy ślicznie Wszystkim za uwagę.

Podział punktów w wysoce emocjonującym meczu 5. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Lech Poznań zdominował rywali z Gdyni, ale zabrakło odpowiedniego wykończenia w decydujących fazach akcji.
Arka Gdynia może być bardzo zadowolona ze zdobycia punktów z trudnym przeciwnikiem. Gospodarze także wypracowali sobie niezłe okazje strzeleckie.

Koniec meczu w Gdyni!

90+4'
Kamil Antonik zaprzepaścił sytuację, która mogła dać jego zespołowi prowadzenie. Jednak Van der Hart nie dał się ominąć młodemu graczowi Arki.

90+3'
Pavel Steinbors popełnił "interwencję życia"! Łotysz wyciągnął przepiękny strzał w prawe okienko bramki!

90+2'
Wzajemne przebitki. Lech Poznań chce się zbliżyć pod szesnastkę oponenta.

90'
O 5 minut dłużej pograją obie strony w tych zawodach.

89'
Adam Marciniak na ostatnie minuty wszedł na plac gry. Maciej Jankowski odebrał podziękowania za swoją grę.

89'
Mamy ostatnią minutę podstawowego czasu gry. Za chwilę poznamy wymiar dodatkowych minut.

88'
Następna zmiana. Karlo Muhar już na ławce rezerwowych, Timur Zhamaletdinov na boisku.

87'
Nieudane, prostopadłe podanie od Tiby w kierunku wbiegającego Kamila Jóźwiaka. Futbolówkę przechwycili obrońcy Arki Gdynia.

85'
"Arkowcy" utrzymują piłkę daleko od swojej szesnastki. Aktualny wynik daje im sporą satysfakcję. Wielkim faworytem tej potyczki są piłkarze z Poznania.

84'
żółta kartka Żółta kartka dla Michała Nalepy. Pomocnik przerwał akcję Lecha w środku pola.

82'
Goście coraz bardziej zdesperowani w poszukiwaniach gola, który mógłby dać im upragniony komplet punktów. Tymoteusz Puchacz został skutecznie zneutralizowany w polu karnym rywala.

81'
Ależ to był rzut wolny! Wszyscy już widzieli piłkę w bramce! Znakomity strzał Darko Jevticia obił lewy słupek bramki Pavla Steinborsa!

80'
Adam Danch zablokował silny strzał ręką. Będzie stały fragment gry dla drużyny z Poznania.

79'
Crnomarković korzysta z pomocy fizjoterapeutów. Lech Poznań przez moment w osłabieniu.

77'
Paweł Tomczyk wszedł na boisku. Z urazem plac gry opuścił napastnik Christian Gytkjaer.

76'
żółta kartka Christian Maghoma dostał żółtą kartkę. Stoper nie kalkulował przy wejściu na piłkę.

75'
Wydarzenia zwiastują Nam bardzo ciekawy kwadrans gry. Zamknie on regulaminowy czas gry.

74'
Po wnikliwej analizie systemu VAR, Pan Paweł Raczkowski odwołał swoją wcześniejszą decyzję. Nie będzie rzutu karnego dla Arki Gdynia.

73'
Arbiter główny analizuje jeszcze sytuację, która wzbudziła spore kontrowersje.

73'
Sędzia wskazał na jedenasty metr! Rzut karny dla Arki Gdynia, która błysnęła fantastycznym kontratakiem! Van der Hart wybronił niemal niemożliwy strzał, a następnie jego kolega z drużyny uniemożliwił przeciwnikowi dobitkę.

71'
Pavel Steinbors kontrolował tor lotu futbolówki, która poszybowała od rzutu wolnego.

70'
Rafał Gumny został sfaulowany blisko linii bocznej boiska. Będzie sposobność do posłania długiego dośrodkowania na pole karne Gdynian.

68'
żółta kartka Marcin Budziński ukarany żółtą kartką za mocno spóźniony wślizg. Nie mogło być taryfy ulgowej dla doświadczonego pomocnika Arki Gdynia.

67'
Tymoteusz Puchacz efektownie wypracował sobie miejsce do oddania strzału z okolic czternastego metra. Płaski strzał nie zaskoczył jednak lekko zasłoniętego Pavla Steinborsa.

66'
Darko Jevtić posłał bombowe wstrzelenie z niemal linii końcowej boiska. Napastnikom trudno było w jakiś sposób dotrzeć do tak mocnego zagrania.

64'
Maciej Makuszewski opuścił płytę murawy. Skrzydłowego Lecha Poznań zastąpił Tymoteusz Puchacz.

63'
Kamil Antonik pojawił się na placu gry. Mateusz Młyński zaliczył całkiem udane zawody.

62'
Akcja na jeden kontakt Arki mogła się podobać kibicom. Serrarens jednak nieudolnie ułożył stopę do finalizacji akcji ofensywnej.

60'
Sędzia nie chciał dać korzyści Arce Gdynia. Ta drużyna rozpocznie nową akcję od stałego fragmentu gry.

59'
Za chwilę wybije godzina gry na stadionowym zegarze.

57'
Maciej Makuszewski za bardzo użył siły w swój strzał z głębi pola karnego. Lech Poznań wyprowadził urodziwy kontratak. Była przewaga liczebna pod polem karnym, ale to nie stworzyło wielkiego zagrożenia.

55'
W ostatnich minutach oglądaliśmy sporo centr z bocznych stref boiska w realizacji "Kolejorza". Arka musi pokazać wielką czujność.

54'
Pavel Steinbors instynktownie odbił piłkę, która już leciała w lewe okienko bramki! Najpierw popełnił błąd przy wyjściu, ale już genialnym piąstkowaniem, całkowicie się oczyścił!

53'
Pavel Steinbors wielce efektownie rzucił się do piąstkowania piłki, zagranej z prawej flanki boiska. Nikt z piłkarzy Lecha Poznań nie zdołał dobić futbolówki.

51'
Żaden ze szkoleniowców nie chciał w czasie przerwy realizować zmian w składach.

50'
Serrarens technicznie zza pola karnego usiłować wpakować futbolówkę do bramki. Napastnik klubu z Gdyni źle jednak złożył się do strzału.

49'
Odważny początek drugiej odsłony w wykonaniu zawodników Jacka Zielińskiego.

47'
Ambitna próba przelobowania Van der Harta z niemal połowy boiska. Bezpośrednio od rzutu wolnego taki cel chciał zrealizować Michał Nalepa, ale piłka poleciała nad poprzeczką.

46'
Rozpoczęła się II część gry!

Sędzia główny zaprosił Wszystkich na kwadrans przerwy.

45'
Ta część gry nie została wydłużona o dodatkowe minuty.

44'
Adam Deja huknął bezpośrednio od rzutu wolnego. Prawdziwą bombę z dystansu nie przestraszył się zablokować jeden z defensorów Lecha Poznań.

42'
Z pół obrotu uderzał Adam Deja w polu karnym Lecha. Koszmarnie skiksował, piłka poleciała na trybuny.

41'
Christian Maghoma chciał mieć piłkę od rzutu rożnego. Stopera Arki Gdynia uprzedzili defensorzy Lecha Poznań.

40'
Obrońcy Lecha dobrze zaasekurowali swoją szesnastkę przy rzucie wolnym. Będzie korner.

38'
Pavel Steinbors czujnie wyłapał piłkę, po zagraniu od swojego kolegi z klubu. Poznańskiej drużynie nie udało się zagrozić bramce Gdynian.

37'
Rzut wolny dla popularnego "Kolejorza". I to na wysokości szesnastki przeciwnika.

36'
40% - 60%. W ten sposób kształtuje się statystyka posiadania piłki.

34'
Kamil Jóźwiak został trafiony w twarz. Przez chwilę leżał na murawie, ale już jest zdolny do dalszej gry.

32'
Następna próba z solidnej odległości od bramki w wykonaniu gospodarzy. Michał Nalepa mocno kropnął w środek bramki.

31'
Goście reklamowali kolejny rzut rożny. W ich ocenie Adam Deja, jako ostatni, dotknął futbolówkę, zanim ta poleciała za boisko.

30'
Za Nami drugi kwadrans podstawowego czasu gry. Dużo lepiej na płycie boiska wyglądają przyjezdni.

28'
W poprzednio wspomnianej akcji kapitalnym zagraniem z prawego skrzydła boiska popisał się Robert Gumny.

27'
Ogromnie blisko zmiany wyniku był Maciej Makuszewski! Skrzydłowy gości zagrał fantastycznie piłkę głową. Futbolówka minimalnie ominęła prawy słupek bramki!

26'
Coraz głośniejszy doping ze strony kibiców obu ekip.

24'
Christian Maghoma dobrze zatrzymał wrzutkę z lewej flanki boiska.

23'
Zagranie piłki ręką dostrzegł arbiter główny. W polu karnym Arki ręką pomagał sobie Darko Jevtić.

22'
Szybka odpowiedź Lecha! Pavel Steinbors z wielkimi problemami zatrzymał płaski strzał w lewy sektor bramki, autorstwa Tiby! Błyskawicznie dobijał Darko Jevtić, jednakże trafił w trybuny.

21'
Bardzo groźne strącenie futbolówki przez Adama Dancha. Maciej Jankowski próbował wślizgiem zakończyć akcję, ale tuż przed tym zareagował obrońca Lecha Poznań.

19'
Arka Gdynia zyskała rzut rożny. Być może da jej to jakąś szansę strzelecką.

18'
Gra pod dyktando podopiecznych Dariusza Żurawia. Brakuje wciąż jednak dokumentacji swojej przewagi na płycie boiska.

16'
Rzut rożny nie przyniósł większej korzyści dla Lecha Poznań. Gospodarze udanie ustawili szyki obronne.

15'
Christian Maghoma bez żadnych wątpliwości wybił piłkę za linię końcową boiska.

13'
Van der Hart wystawiony został przez Marcina Budzińskiego na ciężką próbę. Pomocnik słynie z doskonałych strzałów z dystansu. Bramkarz Lecha nie wypuścił jednak uderzenia w centralną część bramki.

12'
Tiba posłał zawiesinę z prawej flanki boiska. Pavel Steinbors nie mógł przegapić takiej futbolówki.

11'
Lech Poznań przejął bardzo wyraźną inicjatywę. Prosty błąd w środku pola mógł kosztować gospodarzy bardzo wiele. Udało się w ostatniej chwili zablokować strzał Darko Jevticia.

9'
Tiba nie mógł uwierzyć w to, że piłka nie zechciała wpaść do bramki Arki, po kapitalnej próbie z dystansu. Pavlowi Steinborsowi pomógł prawy słupek bramki.

8'
Kostevych zanotował ciętą wrzutkę z lewego skrzydła boiska. Dośrodkowanie okazało się zbyt głębokie dla klubowych kolegów. Piłkę zgarnął Steinbors.

6'
Bardzo dobrą decyzję o wyjściu z bramki zanotował Pavel Steinbors. Łotewski goalkeeper zatrzymał sprytną podcinkę w wykonaniu Christiana Gyktjaera.

5'
Mateusz Młyński solidnie huknął zza linii pola karnego. Nikt się tego raczej nie spodziewał. Silny strzał powędrował obok światła bramki Lecha.

4'
Muhar popełnił faul taktyczny w środkowej strefie boiska. Od rzutu wolnego grę rozpoczną zawodnicy z Gdyni.

3'
Pavel Steinbors skutecznie zatrzymał zaskakujący strzał z dalszej odległości. Próbował Darko Jevtić.

2'
Kamil Jóźwiak bardzo dobrze ograł defensora, który się nim opiekował. Pomocnik Lecha Poznań oddał niezły strzał głową, lecz piłka poleciała obok prawego słupka.

1'
Przyjezdna ekipa rozpoczęła dzisiejszą rywalizację.

*'

*'
Piłkarze oraz sędziowie pojawili się już na placu gry.

*'
Jacek Zieliński, opiekun Arki Gdynia, w swojej karierze szkoleniowej pracował w Lechu Poznań. W tym klubie zdobył w sezonie 2009/10 mistrzostwo Polski.

*'
Arbitrem głównym starcia w Gdyni będzie Pan Paweł Raczkowski.

*'
Obecny szkoleniowiec Lecha Poznań, Pan Dariusz Żuraw, był niegdyś graczem Arki Gdynia. Reprezentował jej barwy w latach 2008-09, zaliczając 37 oficjalnych meczów.

*'
Arka Gdynia jest jedną z dwóch ekip, która nie potrafiła wygrać w aktualnym sezonie ligowym. Wraz z Wisłą Płock okupuje dwa ostatnie miejsca w ligowej stawce.

*'
Drugi, sobotni pojedynek 5. kolejki PKO BP Ekstraklasy rozpocznie się o godz. 17:30

*'
Zapraszamy Wszystkich serdecznie do śledzenia relacji "NA ŻYWO" z meczu: Arka Gdynia - Lech Poznań.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Arka Gdynia - Lech Poznań, to zapraszamy do śledzenia meczu online