Legia Warszawa - Zagłębie Lubin online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 0

Majecki - Stolarski, Lewczuk, Jędrzejczyk, Rocha - Martins, Cafu - Vesović, Gvilia, Luqinhas - Kulenović.
Forenc - Kopacz, Guldan, Dąbrowski, Balić - Tosik, Poręba (HT' Slisz) - Czerwiński, Starzyński, Zivec (HT' Tuszyński) - Szysz.

Vesović (19.)

Mecze na żywo: Legia Warszawa - Zagłębie Lubin

72'
Dobra obrona Forenca po celnym strzale zza pola karnego Gvilii. Piłka sparowana do boku.

70'
Gol anulowany! Najprawdopodobniej została dostrzeżona pozycja spalona Szysza.

69'
Gra wciąż nie została wznowiona. Sytuacja bramkowa jest sprawdzana przez VAR.

68'
Starzyński zagrał do Tuszyńskiego, ten nie doszedł do podania, ale drugi napastnik, którym był Szysz opanował piłkę i pokonał Majeckiego.

66'
Mocno niecelne uderzenie Luquinhasa z dystansu.

64'
Gra toczy się głównie pod szesnastką Zagłębia Lubin.

62'
Uderzenie z powietrza nie wyszło Martinsowi. Portugalczyk pomylił się znacznie.

60'

58'
Inicjatywę cały czas mają po swojej stronie gospodarze.

56'
Obyło się bez zagrożenia w szesnastce, dzięki udanemu wybiciu jednego z obrońców gości.

55'
Martins ładnie uderzył z woleja, był rykoszet i piłka poza boiskiem. Korner dla Legii.

54'
Do futbolówki podszedł Martins, jego próba była bardzo daleka od ideału.

53'
Tosik sfaulował Luquinhasa po nieudanym wślizgu. Stały fragment gry dla miejscowych.

52'
Gospodarze wciąż prezentują się lepiej niż lubinianie.

50'
Defensorzy Zagłębia zblokowali strzał po ziemi, już z obrębu pola karnego, w wykonaniu Vesovicia.

48'
Udane piąstkowanie Forenca, golkiper uprzedził Cafu, który już szykował się do uderzenia głową.

47'
Nieźle weszli w drugą część spotkania piłkarze Bena van Daela.

46'

*'
Po stronie gości nastąpiły korekty w składzie: Tuszyński zajął miejsce Zivca, a Slisz zastąpił Porębę.

*'
Zawodnicy ponownie pojawili się na murawie.

*'
Statystyki:

*'
Legioniści w pełni zasłużenie prowadzą po pierwszej części meczu. Zagłębie tylko momentami pokazuje zbliżoną jakość, do tego, co prezentują gospodarze.

45'
Minuta doliczona do regulaminowego czasu gry.

44'
Bezpośrednie uderzenie Gvilii otarło się o górną siatkę. Było blisko drugiego trafienia dla drużyny z Warszawy.

43'
Luquinhasowi udało się wywalczyć rzut wolny tuż przed linią pola karnego ekipy z Lubina.

41'
Guldan omal nie wbił piłki do swojej bramki. Kapitana zespołu z Dolnego Śląska uratował refleks golkipera, który wyłapał futbolówkę.

40'
Doskonała interwencja Forenca po strzale Vesovicia! Gdyby nie czujność golkipera, to Zagłębie przegrywałoby już 0:2.

38'
Zdecydowanie zbyt mocne dogranie Gvilii z rzutu wolnego. Nikt nie doszedł do piłki przed linią końcową.

37'

35'
Pierwszy celny strzał ze strony Zagłębia, wprost jednak w ręce bramkarza. Próbował Zivec.

34'
Tosik uderzył z dystansu, ale jego próba została zablokowana.

33'
Luquinhas trafił w słupek! Kulenović zdołał dograć Brazylijczykowi, któremu zabrakło naprawdę niewiele, aby mógł się cieszyć z bramki.

32'
Niezła akcja przyjezdnych, zakończona jednak niepowodzeniem po niecelnym podaniu Starzyńskiego.

31'
Goście będą wyrzucać piłkę z autu na wysokości pola karnego.

29'
Zagłębie wygląda słabo na tle warszawian. Miedziowi z taką grą mogą mieć problem z wypracowaniem sobie choćby jednej dogodnej okazji.

28'
Zahaczył Rocha Porębę na połowie gości.

26'
Szybka decyzja Gvilii o oddaniu strzału z kilkudziesięciu metrów nie była zła, ale próbie Gruzina brakowało jakości.

25'
Kopacz zacentrował w szesnastkę Legii, ale po raz kolejny takie zagranie zostało przejęte przez Majeckiego.

23'
Rośnie z minuty na minutę przewaga obecnych wicemistrzów Polski.

22'
Rocha skutecznie nie dopuścił do tego, aby przeciwnik miał korner.

20'
Pierwsza groźna okazja podbramkowa od razu została zamieniona na gola. Miejmy nadzieję, że to korzystnie wpłynie na spotkanie.

19'
1:0! Vesović wpakował głową piłkę do siatki!
Czarnogórski piłkarz nie przegrał pojedynku fizycznego z Dąbrowskim i pokonał precyzyjnym strzałem Forenca.

18'
Legioniści mają wznowienie gry od rzutu rożnego.

16'
Centra Poręby była zawieszona na idealnej wysokości dla Majeckiego, z czego golkiper skrzętnie skorzystał.

15'
W dość jednostajnym tempie rozgrywane jest ten mecz. Wciąż nie było dogodnej okazji na zmianę wyniku.

13'
Podobny brak dokładności można teraz było zauważyć po stronie miejscowych.

12'
Złe podanie Zivca z lewego skrzydła. Były piłkarz Piasta Gliwice szukał Filipa Starzyńskiego, ale zagrał pod nogi Cafu.

11'
Zabrakło precyzji w rozegraniu ataku ze strony Zagłębia.

9'
Przyjezdni przyczaili się na własnej połowie, wydaje się, że będą czekali na wyprowadzenie kontrataków.

7'
Gvilia przesadził z siłą podania w kierunku Vesovicia, któremu nie udało się wrzucić piłki, zanim ta opuściła pole gry.

6'
Zdecydowanie lepsze wrażenie w pierwszych minutach sprawiają legioniści.

5'
Balić znokautowany przez Vesovicia. Czarnogórzec grający w zespole z Mazowsza trafił rywala futbolówką wprost w głowę.

4'
Paweł Stolarski znalazł miejsce do dośrodkowania piłki z prawej flanki, która później jednak wylądowała w rękach Forenca.

2'
Od początku widać ofensywne nastawienie obydwóch zespołów. Legioniści dłużej przebywają pod polem karnym lubinian.

1'
Gospodarze zainaugurowali mecz od środka boiska.

*'
Gracze obu ekip są już na placu gry.

*'
Rola arbitra głównego przypadła Piotrowi Lasykowi z Bytomia.

*'
Rezerwowi drużyny prowadzonej przez Bena van Daela: Hładun, Bieszczad, Oko, Jończy, Slisz, Mucha, Bohar, Tuszyński, Sirk.

*'
Skład przyjezdnych z Lubina został przedstawiony.

*'
Ławka rezerwowych aktualnych wicemistrzów Polski: Cierzniak, Jodłowiec, Carlitos, Niezgoda, Wieteska, Nagy, Praszelik.

*'
Trener Aleksandar Vuković postanowił posłać do walki wyżej wymienionych graczy.

*'
Z całą pewnością Miedziowi upatrują swojej szansy w statystyce ostatnich pięciu spotkań, kiedy ich rywalem była Legia, a areną zmagań była Warszawa - trzykrotnie wygrali dwukrotni mistrzowie Polski z Dolnego Śląska, raz był remis i tylko w jednym przypadku zwyciężyli legioniści.

*'
Lubinianie sąsiadują w tabeli z swoimi dzisiejszymi przeciwnikami, choć Zagłębie zdobyło w tym sezonie o jedno oczko więcej.

*'
Oczywistym faworytem nadchodzącego starcia wydają się być gospodarze, ale warszawianie nie potrafią ustabilizować formy. Co prawda w ostatnich pięciu zawodach nie przegrali, jednak aż trzy z nich zakończyły się bezbramkowym remisem.

*'
Witamy i zapraszamy serdecznie do śledzenia spotkania na żywo pomiędzy Legią Warszawa i Zagłębiem Lubin. Mecz, który zostanie rozegrany w ramach piątej kolejki PKO BP Ekstraklasy, rozpocznie się o godzinie 17:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Legia Warszawa - Zagłębie Lubin, to zapraszamy do śledzenia meczu online