Raków Częstochowa - Lechia Gdańsk online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Raków Częstochowa
2 : 0

Gliwa – Petrasek, Szymonowicz, Schwarz – Apolinarski, Sapała, Azemović, Kun – Forbes, Musiolik, Szczepański
Kuciak - Fila, Nalepa, Augustyn, Mladenović - Makowski (46' Gajos), Lipski, Kubicki - Haraslin (46' Peszko), Sobiech, Paixao (72' Wolski)

Mecze na żywo: Raków Częstochowa - Lechia Gdańsk

72'
Flavio Paixao opuścił plac gry. Rafał Wolski wydelegowany na boisko.

70'
Końcówkami palców strzał z relatywnie bliskiej odległości od bramki oponenta oddał Sławomir Peszko. Czujny Michał Gliwa sparował piłkę przed siebie.

69'
żółta kartka Filip Mladenović wbrew powszechnie obowiązującemu regulaminowi powalił na murawę swojego rywala, odpychając go.

67'
Patryk Lipski otrzymał brawa za swój niecelny strzał zza pola karnego. Michał Gliwa w pełni kontrolował tor lotu piłki, która zmierzała obok lewego słupka.

66'
Mur ustawiony przez Dusana Kuciaka udanie zablokował strzał od rzutu wolnego.

65'
Z bliskiej odległości, z osiemnastego metra, będą za chwilę rzut wolny wybijać gospodarze.

64'
żółta kartka Kolejna kartka w tym spotkaniu ligowym. Artur Sobiech za agresywnie walczył o górną piłkę.

63'
Na murawie leży jeden z graczy Rakowa Częstochowa. Chodzi o Schwarza.

61'
Patryk Lipski popisał się efektownym strzałem głową. Pomocnik doskonale urwał się przeciwnikom i oddał uderzenie. Aczkolwiek jego zagranie poleciało wprost w rękawice Michała Gliwy.

59'
Dusan Kuciak fenomenalnie sparował silny strzał z jedenastu metrów! Brown Forbes wygrał rywalizację o pozycję z defensorami Lechii. Zabrakło jednak większej precyzji.

58'
Błażej Augustyn zły na siebie. Stoper chciał dużo lepiej rozwiązać akcję po rzucie rożnym. Kompletnie nieudolne zagranie głową pofrunęło wysoko nad poprzeczką.

56'
Flavio Paixao nie domknął centry z lewej flanki boiska. Portugalczyk liczył na trochę lepsze dogranie.

55'
Marek Papszun ma w dalszym ciągu komplet zmian do zrealizowania.

53'
Michał Gliwa pokazał klasę! Genialnie wyciągnął rękę do bombowego uderzenia Flavio Paixao z bardzo bliskiej odległości!

52'
Goooooool! Zmiana wyniku! Sapała w objęciach kolegów! Znakomicie oddany strzał bezpośrednio od rzutu wolnego! Mur jeszcze zmylił Kuciaka.

50'
żółta kartka Maciej Gajos bez pardonu zaatakował swojego przeciwnika. Agresywnie zrobiło się na płycie murawy w Bełchatowie.

49'
Patryk Kun solidnie wrzucił futbolówkę od rzutu wolnego. Skaczący do piłki Schwarz nie potrafił skutecznie złożyć się do próby głową.

48'
Gwizdek sędziego. Michał Nalepa ewidentnie spóźnił się z wejściem wślizgiem. Musi uważać, ponieważ ma już na swoim koncie żółtą kartkę.

47'
Trener Piotr Stokowiec zrealizował dwie zmiany. Sławomir Peszko za Lukasa Haraslina, Maciej Gajos w miejsce Tomasza Makowskiego.

46'
Czas wznowić II część gry!

Pierwsza połowa dzisiejszego spotkania już dobiegła końca.

45+1'
Trwa czas doliczony. 1 minuta.

45'
Gol dla Lechii Gdańsk został zdobyty niezgodnie z przepisami gry. Artur Sobiech został przyłapany na pozycji spalonej.

44'
Arbiter główny zasygnalizował, że skorzysta z pomocy od systemu VAR.

43'
Goooooool! Szybka odpowiedź przez gości! Artur Sobiech wzorowo sfinalizował zagranie na wolne pole. Płaskie uderzenie z ostrego kąta zaskoczyło Michała Gliwę, który kontrolował swój bliższy słupek.

41'
Gooooooool! Kontra na medal! Brown Forbes uszczęśliwił kibiców swojego klubu. Snajper wpakował piłkę do pustej bramki, po podaniu od kolegi, który doskonale urwał się obronie Lechii.

40'
Michał Gliwa popełnił instynktowną robinsonadę! Doświadczony bramkarz wyciągnął strzał, zmierzający w prawy, dolny róg bramki!
Artur Sobiech znów chciał zagrozić głową.

38'
żółta kartka Żółta kartka za wykonanie okrutnego wślizgu dla Michała Nalepy.

37'
Patryk Lipski podjął decyzję, żeby miękko zacentrować z prawej flanki. Dośrodkowanie okazało się mocno nieudolne.

35'
żółta kartka Żółty kartonik powędrował na konto Igora Sapały. Arbiter nie chce już tolerować brzydkich przewinień na boisku.

34'
Koszmarny kiks zza pola karnego zanotował Karol Fila. Boczny defensor przyjezdnych zdecydował się na uderzenie z pierwszej piłki, z okolic 30 metrów.

32'
Azemović bardzo lekko strącił futbolówkę, po wrzutce z rzutu rożnego. Nie udało się jednak napsuć krwi bramkarzowi Lechii Gdańsk.

31'
Michał Nalepa nie porozumiał się z wychodzącym Dusanem Kuciakiem. Lechia miała ogrom szczęścia, że piłka powędrowała za linię końcową boiska.

30'
Jedna trzecia regulaminowego czasu gry dzisiejszego spotkania przeszła do historii.

28'
Michał Nalepa mistrzowsko zatrzymał podanie do wbiegającego Musiolika pod piąty metr. Interwencja godna najwyższego uznania.

26'
Michał Nalepa wyśmienicie zablokował strzał, który z bliskiej odległości oddał Forbes. Drużyna z województwa pomorskiego musi się bać uderzeń w wykonaniu gospodarzy.

24'
56% - 44%. Posiadanie futbolówki.

23'
Twarda walka o każdą piłkę w tym meczu. Sędzia główny już dwukrotnie stosował kary indywidualne.

22'
Gwizdek arbitra. Filip Mladenović nieprzepisowo blokował rywala w drodze do piłki.

20'
Goście chcą na nowo odzyskać przewagę w tych zawodach.

18'
żółta kartka Żółta kartka dla Jakuba Apolinarskiego. Młody gracz przetrzymywał przeciwnika za koszulkę

16'
Dusan Kuciak znów zwycięski! Słowacki goalkeeper wykazał się sporym refleksem przy uderzeniu z najbliższej odległości! Musiolik na siódmym metrze dopadł do bezpańskiej futbolówki i mocno kropnął!

14'
Przeważają gospodarze dzisiejszej rywalizacji.

13'
Raków coraz groźniej atakuje pobliże szesnastki Lechii. Makowski znów popełnił rażące przewinienie.

11'
Fantastyczny strzał z dystansu zaprezentował Apolinarski! Klasa światowa! Znakomite uderzenie zmierzało tuż pod poprzeczkę, jednakże świetnie piłkę zbił Dusan Kuciak!

10'
Błażej Augustyn jest niebezpieczny dla rywali przy stałych fragmentach gry. Stoper Lechii próbował skutecznie wykończyć zagranie z rzutu rożnego, ale nie za bardzo dobrze złożył się do strzału.

8'
Marek Papszun, trener drużyny z Częstochowy, dokonuje już pierwszych notatek taktycznych w swoim zeszycie.

7'
Michał Gliwa wyłapał zablokowany strzał Jarosława Kubickiego z 13 metrów. Cała sytuacja została zainicjowana poprzez daleki wyrzut futbolówki od autu.

5'
Znakomicie rozegrana akcja na jeden kontakt przez gospodarzy. Musiolik ze wślizgu uderzał z najbliższej odległości! Kuciak na raty i na refleks zatrzymał lecącą futbolówkę!

4'
żółta kartka Tomasz Makowski wykonał kolejne taktyczne wejście. Tym razem już nie uniknął kartki za swoje przewinienie.

3'
Miłosz Szczepański urwał się rywalowi. Tomasz Makowski swoim wślizgiem w nogi zatrzymał szarżę Szczepańskiego.

1'
Już powędrowała groźna wrzutka w pobliże bramki Rakowa. Flavio Paixao nie zdążył jednak ze skutecznym wejściem w akcję ofensywną.

1'
Gracze gdańskiej ekipy zainaugurowali dzisiejsze wydarzenie sportowe.

*'
Początek meczu!

*'
Arbitrowie wyprowadzili zawodników obu drużyn na plac gry.

*'
Ostatni bezpośredni pojedynek tych ekip zakończył się zwycięstwem Lechii Gdańsk (1:0). Klub z Gdańska wywalczył sobie wtedy awans do finału Pucharu Polski sezonu 2018/19.

*'
Polski Związek Piłki Nożnej do pełnienia roli arbitra głównego wyznaczył Pana Jarosława Przybyła.

*'
Ławka rezerwowych Rakowa Częstochowa: Szumski, Piątkowski, Domański, Luković, Nouvier, Kościelny, Babenko, Skóraś, Bartl.

*'
Zawodnicy rezerwowi Lechii Gdańsk: Alomerović, Maloca, Chrzanowski, Gajos, EGY, Peszko, Wolski, Łukasik.

*'
Z racji prac modernizacyjnych na stadionie w Częstochowie, beniaminek aktualnego sezonu ligowego swoje spotkania rozgrywa w Bełchatowie.

*'
Zapraszamy Wszystkich bardzo serdecznie na naszą relację "NA ŻYWO" z meczu 5. kolejki PKO BP Ekstraklasy: Raków Częstochowa - Lechia Gdańsk.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Raków Częstochowa - Lechia Gdańsk, to zapraszamy do śledzenia meczu online