Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
3 : 2

Węglarz - Guilherme, Arsenić, Runje, Wójcicki - Romanchuk, Pospisil - Bida, Kostal (65' Camara), Poletanović (71' Kwiecień) - Imaz (80' Klimala)
Buchalik - Niepsuj, Janicki, Klemenz, Sadlok - Silva, Savićević (67' Drzazga), Wojtkowski (77' Buksa) - Błaszczykowski, Boguski (58' Chuca), Brożek

Dziękujemy ślicznie Wszystkim za uwagę.

Wielka radość w szeregach zespołu gospodarzy. Bardzo ważne zwycięstwo, które umacnia ich na ligowym podium.
Świetny pokaz swoich umiejętności strzeleckich zaprezentował Jesus Imaz. Hiszpan nie okazał litości dla byłego pracodawcy.

Jagiellonia Białystok wygrała w emocjonującym spotkaniu z Wisłą Kraków 3:2!

90+3'
Szturm na pole karne Jagiellonii. Ciężkie chwile przed wspomnianą drużyną w samej końcówce meczu.

90+1'
Gooooooool! 3:2! Aleksander Buksa zaprezentował przepiękny strzał pod poprzeczkę! Ogromny kunszt techniczny na piętnastym metrze od bramki! Damian Węglarz próbował skutecznie interweniować, jednakże uderzenie przełamało rękawice.

90'
Arbiter dorzucił do podstawowego czasu gry 4 minuty.

88'
Ekipie gospodarzy nie śpieszy się na płycie murawy. Pełna kontrola.

86'
żółta kartka Doigrał się Lukas Klemenz. Za celowe przewrócenie rozpędzonego rywala należała się żółta kartka.

84'
Mocno zagotowało się pod bramką Jagiellonii! Paweł Brożek nie potrafił ulokować z najbliższej odległości piłki do bramki!
Chwilę potem dobić próbował Aleksander Buksa, ale młody zawodnik został po mistrzowsku zablokowany. Piłka nie przekroczyła całym obwodem linii bramkowej.

83'
Gospodarze nie mieli jak dotąd ani jednego kornera.

82'
Faul na piłkarzu popularnej "Jagi". Lukas Klemenz solidnie pracuje na żółtą kartkę.

80'
Jesus Imaz zasłużył na najwyższe oceny. Trzy gole w dzisiejszym spotkaniu zostaną mu zapamiętane na długie lata. Hiszpana na placu gry zmienił Patryk Klimala.

79'
Przyjezdni podejmują próby zdobycia bramki, która mogłaby dać jeszcze nadzieję na wywiezienie punktów z trudnego terytorium.

77'
Aleksander Buksa wprowadzony na plac gry. Kamil Wojtkowski powędrował na ławkę rezerwowych.

75'
Aleksander Buksa otrzymuje ostatnie wskazówki taktyczne.

74'
Sztab medyczny Jagiellonii Białystok pojawił się na boisku. Juan Camara niefortunnie zderzył się Kamilem Wojtkowskim.

73'
Wynik 4:1 wisi w powietrzu! Bartosz Kwiecień, który parę chwil temu został wprowadzony, pomylił się w doskonałej sytuacji. Jego strzał z bliskiej odległości po mocnym wgraniu poleciał wysoko nad poprzeczką.

71'
Marko Poletanović zmieniony przez Bartosza Kwietnia. Taką ciekawą roszadę przeprowadził trener Ireneusz Mamrot.

70'
Na placu gry biega już Krzysztof Drzazga.

68'
Groźny "centro-strzał" mógł zaskoczyć Damiana Węglarza! Młody goalkeeper wyciągnął się jak struna i końcówkami palców przeniósł piłkę nad poprzeczkę.

67'
Goooooooool! Trzecie trafienie w tym meczu zaliczył Jesus Imaz! Hiszpański napastnik bezlitośnie wpakował piłkę do pustej bramki, po ogromnym zamieszaniu w polu karnym przeciwnika!
Kompletnie zagubiona defensywa Wisły Kraków.

65'
Asystę dzisiaj zanotował Martin Kostal. Były zawodnik m.in. Wisły Kraków został zmieniony przez Juana Camarę.

64'
Jakub Błaszczykowski chciał dokładnie dograć ze stałego fragmentu gry. Piękne plany pokrzyżował mu jednak świetnie ustawiony mur.

63'
żółta kartka Jakub Wójcicki ukarany żółtą kartką za faul taktyczny. Specjalne wejście wślizgiem nie mogło zostać odpuszczone przez sędziego głównego.

61'
Chuca posłał piłkę na wysokie rejony trybun. Zmiennik Rafała Boguskiego koszmarnie skiksował przy swoim uderzeniu z czternastego metra.

60'
żółta kartka Maciej Sadlok obejrzał żółtą kartkę. Doświadczony defensor dał się oszukać Jakubowi Wójcickiemu, który doskonale zastawił się z futbolówką.

58'
Doszło do błyskawicznej zmiany w składzie Wisły Kraków. Chuca zastąpił Rafała Boguskiego.

57'
żółta kartka Guilherme został mocno poturbowany w walce o górną piłkę. David Niepsuj złamał regulamin gry.

55'
Dośrodkowanie ze stałego fragmentu gry nie dotarło do zawodników krakowskiej Wisły. Zmarnowana szansa na wyrównanie rezultatu.

54'
Faul blisko szesnastki drużyny z Białegostoku. Zoran Arsenić zachował się nieodpowiedzialnie.

52'
Lukas Klemenz kapitalnie zablokował groźny strzał Martina Kostala. Jagiellonia Białystok przez pewien czas miała przewagę liczebną, ale zabrakło zimnej krwi w pobliżu pola karnego rywala.

50'
W centralnej części boiska doszło do przewinienia na Martinie Pospisilu.

49'
Wisła długo się musiała bronić po rzucie wolnym. Akcja zakończyła się bardzo niecelnym strzałem w wykonaniu Martina Kostala.

48'
Do gry w drugiej części spotkania obie ekipy przystąpiły bez zmian w składach.

46'
Mamy już II połowę dzisiejszego meczu!

Pierwsza odsłona tego widowiska już się skończyła.

45+1'
Arbiter główny zatwierdził gola na 2:1! Wszystko odbyło się zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami gry.

45'
Arbiter doliczył dwie minuty do czasu gry I połowy.

44'
Sędzia główny konsultuje sytuację, która dała Wiśle gola, z systemem VAR.

44'
Gooooooool! "Kontakt" dla Wisły Kraków! Paweł Brożek oszukał obrońców Jagiellonii Białystok i w sytuacji na gola efektownie posłał piłkę pod interweniującym bramkarzem!

42'
Wielkie brawa otrzymał Martin Pospisil. Pomocnik swoim wślizgiem zatrzymał bardzo niebezpieczne dośrodkowanie z prawego sektora boiska.

41'
żółta kartka Niesportowe zachowanie pokazał Taras Romanchuk. Bezpardonowy wślizg na nogi przeciwnika.

40'
Michał Buchalik zatrzymał silne uderzenie z dystansu w centralną część bramki.

38'
Gooooooool! Jesus Imaz fenomenalnie urwał się parze stoperów Wisły! Hiszpan końcówkami palców zamknął bardzo inteligentną wrzutkę Martina Kostala.

37'
Jakub Błaszczykowski podjął decyzję o tym, żeby uderzyć z dystansu. Wszystko dobrze się układało do momentu samego strzału, który kompletnie nie wyszedł skrzydłowemu.

35'
żółta kartka Żółta kartka dla Martina Pospisila. Bardzo groźne wejście.

34'
Gooooooool! Jesus Imaz zmienił rezultat tych zawodów! Snajper doszedł do znakomitego podania na wolne pole. Sprytny strzał z wewnętrznej części stopy w prawy, dolny róg bramki.

32'
Jesus Imaz inteligentnym zagraniem z piętki próbował zmienić wynik tego spotkania. Hiszpan jednak troszeczkę niedokładnie nakrył futbolówkę. Piłka powędrowała obok lewego słupka bramki.

31'
Bardzo mocno wgrywają piłkę zawodnicy Jagiellonii Białystok. Takie wrzutki mogą stanowić spore zagrożenie dla "Białej Gwiazdy".

30'
Kamil Wojtkowski nie wyrobił się ze swoim wślizgiem. Młody gracz krakowskiej Wisły mógł zrobić krzywdę swojemu rywalowi.

28'
Taras Romachuk dopadł do świetnego, mocnego dogrania z prawego skrzydła boiska. Defensywny pomocnik przyłożył nogę do piłki, ale ta pofrunęła wysoko nad poprzeczką.
Pierwsze ostrzeżenie dla Michała Buchalika i spółki.

27'
Guilherme podszedł do egzekucji rzutu wolnego i trafił w mur.

25'
żółta kartka Rafał Janicki z pełną premedytacją przewrócił rozpędzonego Jesusa Imaza. Ten wychodził na dobrą sytuację.

24'
Głośno dopingują kibice po obu stronach barykady. Żadna z ekip nie stworzyła sobie dobrej sytuacji strzeleckiej.

23'
Martin Kostal bardzo nieskutecznie uderzył w piłkę pod polem karnym. Pomocnik nieźle zszedł ze skrzydła do środka, ale już sam strzał poleciał daleko od światła bramki.

21'
Chaos w defensywie Jagiellonii. Zoran Arsenić potrafił jednak w swojej strefie wyjaśnić sytuację i wybił piłkę daleko od swojego pola karnego.

20'
Przy dzisiejszym spotkaniu w Białymstoku pracuje system VAR.

18'
Po raz kolejny musiał interweniować sędzia liniowy. Maciej Sadlok nie dostrzegł ustawienia bloku obronnego Jagiellonii Białystok.

17'
32% - 68%. Klub z Krakowa dominuje w statystyce posiadania piłki.

15'
Gwizdek sędziego głównego. Paweł Brożek przyłapany na dosyć wyraźnej pozycji spalonej.

14'
Chwilę wcześniej przed uderzeniem sędzia liniowy zasygnalizował "ofsajd".

14'
Jesus Imaz przestrzelił z kilkunastu metrów od bramki. Hiszpański gwiazdor Jagiellonii źle ułożył nogę do swojej próby.

12'
Jakub Błaszczykowski przeprosił swoich kolegów za złe dośrodkowanie z rzutu wolnego. Zbyt mocno posłana futbolówka przekroczyła linię końcową boiska.

11'
Jakub Wójcicki popełnił faul bardzo blisko swojej szesnastki. Być może sprokuruje groźną akcję dla swojego przeciwnika.

10'
Podopieczni Macieja Stolarczyka próbują dominować na placu gry.

8'
Michał Buchalik fantastycznie wyszedł z bramki i zneutralizował groźne prostopadłe podanie. Jesus Imaz posłał ciekawe zagranie na wolne pole.

7'
Sędzia liniowy zareagował. Pozycję spaloną u zawodnika Wisły Kraków wychwycił arbiter asystent.

5'
Jakub Błaszczykowski chciał przedrzeć się na swojej flance boiska. Doświadczonego skrzydłowego kapitalnie ograł Jakub Wójcicki.

4'
Nieudolny strzał zza linii pola karnego oddał Vukan Savicević. Kompletnie nieprzygotowane uderzenie z pierwszej piłki, po błyskawicznym przechwycie.

3'
Pierwszy korner dla Wisły. Guilherme wybornie powstrzymał rajd Davida Niepsuja na prawej flance.

1'
Wisła Kraków rozpoczęła dzisiejszy pojedynek!

*'

*'
Marian Kelemen odbiera podziękowania za swoją grę. Piłkarze obu ekip przygotowali Słowakowi szpaler.

*'
Arbiter główny wraz ze swoimi asystentami wyprowadzili piłkarzy na płytę murawy.

*'
Pan Tomasz Kwiatkowski weźmie odpowiedzialność za sprawiedliwe sędziowanie w zbliżającym się meczu w Białymstoku.

*'
Ławka rezerwowych Jagiellonii Białystok: Sandomierski, Kadlec, Mitrović, Klimala, Camara, Savković, Bodvarsson, Nawrocki, Kwiecień.

*'
Ławka rezerwowych Wisły Kraków: Lis, Mak, Burliga, Drzazga, Chuca, Wasilewski, Szot, Buksa.

*'
Wisła Kraków w poprzedniej serii gier wysoko (4:0) wygrała z Łódzkim Klubem Sportowym.

*'
Spotkanie, które zainauguruje 6. kolejkę PKO BP Ekstraklasy, rozpocznie się o godz. 20:30

*'
Zapraszamy Wszystkich serdecznie do śledzenia wraz z Nami relacji "NA ŻYWO" z meczu: Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków, to zapraszamy do śledzenia meczu online