Liverpool - Arsenal online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Liverpool
Arsenal
3 : 1

Adrian - Alexander-Arnold, Matip, Van Dijk, Robertson - Fabinho, Henderson, Wijnaldum (69' Milner) - Salah, Mane (78' Chamberlain), Firmino
Leno - Maitland-Niles, Sokratis, David Luiz, Monreal - Xhaka, Guendouzi (86' Mkhitaryan), Willock (81' Lacazette), Ceballos (61' Torreira) - Pepe, Aubameyang

Dziękujemy ślicznie Wszystkim za uwagę.

Liverpool wygrał trzeci mecz ligowy z rzędu. Gracze Jurgena Kloppa wyszli na samodzielne prowadzenie w tabeli aktualnego sezonu Premier League.

Koniec meczu na Anfield!

90+4'
Obie drużyny już czekają na końcowy gwizdek sędziego głównego.

90+2'
Zagranie piłki ręką zanotował Virgil Van Dijk. Sędzia wychwycił nieprzepisowe zachowanie.

90+1'
Dzisiejsze widowisko potrwa o 4 minuty dłużej.

90'
Walczą o gola kontaktowego goście.

88'
Wielkimi krokami zbliżamy się do końca podstawowego czasu gry.

86'
Ormiański gwiazdor Arsenalu wszedł na plac gry. Chodzi tu o nikogo innego, jak Henrikh Mkhitaryan. Ten zawodnik zastąpił Guendouziego.

85'
Gooooooool! 3:1! Bardzo dobre wejście z ławki zanotował Lucas Torreira! Ogromnie precyzyjne uderzenie z 10 metrów od bramki! Wielka dokładność - piłka posłana w prawy, dolny róg bramki.

83'
Wielki spokój można odczytać z gry triumfatora poprzedniej edycji Ligi Mistrzów.

81'
Alexandre Lacazette ma za zadanie wnieść nową jakość piłkarska w grę ofensywną gości. Francuz dał zmianę za Joseph'a Willock'a.

80'
Nicolas Pepe wysoko wniósł się w powietrze do centry z lewej flanki. Napastnika doskonale ubiegła para stoperów Liverpool'u.

78'
Alex Oxlaid-Chamberlain zameldował się na płycie murawy. Sadio Mane ma już okazję wypocząć na ławce rezerwowych.

76'
Wrzutki z narożników boiska w wykonaniu przyjezdnych są dalekie od perfekcji. Piłka prawie zawsze zmierza na głowy piłkarzy "The Reds".

75'
Do zakończenia regulaminowego czasu pozostał już tylko kwadrans.

73'
Nie ma dynamiki w akcjach ofensywnych ekipy ze stolicy Anglii. Liverpool może w porę zabezpieczać dostęp do swojej bramki.

71'
Bernd Leno efektownie rzucił się na piłkę skierowaną do wbiegającego Mohammeda Salaha. Niemiec wykonał swoją pracę na ocenę bardzo dobrą.

69'
James Milner został gorąco przywitany przez publiczność. Georginio Wijnaldum pokazał się z bardzo dobrej strony.

67'
Adrian zanotował kolejny kontakt z futbolówką w tym meczu. Zatrzymał słabe dośrodkowanie z prawego skrzydła boiska.

66'
Jurgen Klopp daje dalej kredyt zaufania graczom, który rozpoczęli dzisiejszą rywalizację na Anfield.

64'
Dośrodkowanie na bliższy słupek nie było dobrym rozwiązaniem. Zmarnowana okazja przez Arsenal.

63'
Nie załamują rąk "Kanonierzy". Szybko wyprowadzone ciosy przez gospodarzy mogły odebrać entuzjazm z dzisiejszej gry.

61'
Daniel Ceballos opuścił plac gry, Lucas Torreira dostał okazję do zaprezentowania swoich umiejętności.

60'
Godzina gry już za Nami.

58'
Gooooooool! Show Mohammeda Salaha! Egipcjanin wykonał solidny rajd z piłką, ośmieszając przy tym Davida Luiza! W genialnej sytuacji bramkowej posłał futbolówkę w lewy, dolny róg. Wielka precyzja.

56'
Warto nadmienić, że obie drużyny grają w niezmienionych składach.

55'
Bardzo zawiedziony był Mohammed Salah, po swoim nieudolnym wykończeniu kapitalnej wrzutki Hendersona. Napastnik spudłował głową z okolic siódmego metra od bramki!

53'
Sokratis wykazał się bardzo dużym heroizmem przy blokowaniu bombowego strzału Hendersona.

51'
Za długo z decyzją o oddaniu strzału zwlekał Pierre Aubameyang. Gabończyk miał sporo czasu w pobliżu bramki rywala. Wyśmienicie powracający Van Dijk wyjaśnił sytuację w swoim polu karnym.

49'
Gooooooooool! 2:0! Mohammed Salah sam wymierzył sprawiedliwość! Egipcjanin zaaplikował bombowy strzał w lewy sektor bramki rywala!

48'
Rzut karny dla Liverpool'u! David Luiz z pełną premedytacją trzymał uciekającego Mohammeda Salaha za koszulkę, powodując przy tym jego upadek!

47'
Bernd Leno wyłapał wrzutkę, którą z bocznego sektora boiska zaprezentował Fabinho. Piłka została posłana dosyć mocno, mogła stworzyć realne zagrożenie dla gospodarzy.

46'
Obie drużyny przystąpiły do gry w II odsłonie meczu!

Pierwsza połowa tego spotkania została zakończona przez Pana Taylora.

45+2'
Arbiter doliczył dwie minuty do I części gry. Za chwilę zobaczymy ostatnią akcję.

45+1'
Sadio Mane oddał mocno niecelny strzał głową, po wrzutce z prawego narożnika boiska. Gospodarze chcieli skopiować swój wyczyn z 41. minuty dzisiejszego pojedynku.

45'
Gol podwyższający dla Liverpool'u wisi w powietrzu. Gubią się defensorzy popularnych "Kanonierów".

43'
Roberto Firmino zechciał zabawić się ze stoperami Arsenalu. Ładny zwód pomógł ominąć blisko ustawionego rywala, ale swoich obrońców fenomenalnie zaasekurował Bernd Leno.

41'
Goooooooool! Joel Matip w objęciach kolegów z drużyny! Kameruński defensor idealnie wyskoczył do dośrodkowania z rzutu rożnego! Przy precyzyjnym strzale głową bezradny był Bernd Leno.

40'
Groźne uderzenie z pół woleja oddał Mohammed Salah. Egipcjanin posłał futbolówkę blisko lewego słupka bramki Leno! Niemiecki bramkarz miałby wielkie problemy ze skuteczną interwencją.

38'
David Luiz dostał brawa. Świetna interwencja głową uprzedziła wychodzącego na dobrą pozycję Roberto Firmino. Obaj walczyli o centrę z rzutu wolnego.

37'
Bernd Leno zgarnął futbolówkę, której nie mógł odpuścić. Z lewego skrzydła boiska powędrowało zbyt głębokie dośrodkowanie.

35'
Adrian kapitalnie zachował się w patowej sytuacji! Znakomicie wyprowadzony kontratak na bramkę powinien zamienić Nicolas Pepe! Snajper Arsenalu w końcowej fazie akcji kopnął piłkę w rękawice wysuniętego Adriana.

34'
Arnold wrzucał piłkę z prawego narożnika boiska. Futbolówka powędrowała na głowę stopera londyńskiego klubu.

32'
Zablokowano strzał Hendersona. Będzie szansa od rzutu rożnego.

31'
Nicolas Pepe znów nastraszył wszystkich sympatyków "The Reds"! Fantastyczne uderzenie z okolic dwudziestu metrów od bramki! Efektownie podkręcona futbolówka nieznacznie ominęła prawy słupek.

29'
Bernd Leno zainterweniował na medal, na przedpolu. Bardzo udane wyjście do kąśliwej centry z prawego skrzydła boiska. Futbolówka już jest w jego rękawicach.

28'
W ostatnich minutach więcej przy futbolówce widzieliśmy podopiecznych szkoleniowca Emery'ego.

26'
Brakuje konceptu na grę w ofensywie przyjezdnym. Dużo chaotycznych zagrań na wolne pole, które nie mają żadnych szans powodzenia.

24'
Sokratis zaryzykował, ale ryzyko się w stu procentach opłaciło. Kapitalny wślizg w piłkę, przy której bliżej był Mohammed Salah.
Za takie interwencje należą się słowa uznania.

23'
Roberto Firmino jednym zwodem ominął przeciwnika pod jego polem karnym. Błyskawiczny strzał został jednak skutecznie powstrzymany przed Davida Luiza.

21'
Ceballos zachował się bardzo nieroztropnie na wysokości swojej szesnastki. Jego długi cross w polu karnym Arsenalu przejął Sadio Mane, a ten bez większej refleksji uderzył w światło bramki! Na posterunku odnalazł się Bernd Leno.

20'
Cięte dośrodkowanie z lewej flanki boiska zobaczyliśmy autorstwa piłkarza gospodarzy. Futbolówka ominęła wszystkich zainteresowanych.

18'
Nicolas Pepe zebrał spore brawa od publiczności za swój soczysty strzał z dalszej odległości. Bez większych problemów z uderzeniem w środek bramki poradził sobie Adrian.

17'
Sędzia liniowy zatrzymał akcję ofensywną "Kanonierów". Nicolas Pepe został uchwycony na bezapelacyjnym "ofsajdzie".

15'
Nicolas Pepe ewidentnie pomagał sobie ręką przy przejęciu długiego podania pod polem karnym Liverpool'u.
Sędzia główny od razu przerwał grę.

14'
Rajd Sadio Mane na lewej flance boiska. Udało mu się zrealizować centrę, jednakże ta została w odpowiednim momencie zatrzymana przez bocznego defensora.

12'
Pierre Aubameyang mógł skorzystać ze świetnego prezentu od Adriana! Goalkeeper zaliczył mocno nieudolne wznowienie gry po wyjściu na przedpolu! Napastnik z Gabonu podjął próbę lobu, ale ta nie okazała się sukcesem, bo piłka poleciała obok lewego słupka bramki!

11'
Kompletnie nieudane podanie na wolne pole do Nicolasa Pepe.

9'
Wijnaldum bardzo źle uderzył z pół woleja, z okolic jedenastego metra. Holender powinien dużo lepiej zachować się w polu karnym oponenta.

8'
David Luiz strącił piłkę głową za linię końcową placu gry. Nie było żadnej kalkulacji, żadnej analizy sytuacji.

7'
Nicolas Pepe zaprzepaścił okazję na zagrożenie bramki rywala. Wyśmienity przechwyt futbolówki w środku pola w wykonaniu snajpera, a następnie sprytny drybling. Akcji nie udało się zakończyć sukcesem, ponieważ napastnik stracił równowagę.

6'
Zespół "The Reds" od samego początku stosuje wysoki pressing. Gospodarze pragną błyskawicznie przejąć inicjatywę w tym spotkaniu ligowym.

4'
David Luiz wyśmienicie powstrzymał blisko ustawionego przeciwnika. Brazylijski obrońca nie miał wielkiego marginesu błędu.

3'
Fabinho został nadepnięty w stopę. Jego drużyna za chwilę będzie miała szansę poważnie zagrozić bramce Bernda Leno.

2'
Firmino próbował swoim wślizgiem zamknąć mocne wstrzelenie z lewego skrzydła boiska. Brazylijczyk o ułamek sekund spóźnił się z próbą finalizacji akcji.

1'
Podopieczni Jurgena Kloppa zainaugurowali dzisiejszą rywalizację.

*'

*'
Na stadionie Anfield został odegrany hymn gospodarzy.

*'
Piłkarze już opuścili klubowy tunel. To oznacza, że za chwilę rozpocznie się długo wyczekiwana batalia.

*'
Obie drużyny mogą się poszczycić kompletem punktów po dwóch kolejkach ligowych. Wygrany dzisiejszej potyczki będzie samodzielnym liderem, z dorobkiem 9 punktów.

*'
Pan Anthony Taylor został wydelegowany do prowadzenia hitu 3. serii gier angielskiej Ekstraklasy.

*'
Szlagier 3. kolejki angielskiej Premier League rozpocznie się o godz. 18:30

*'
Witamy Wszystkich na naszym portalu i zapraszamy do śledzenia wraz z naszą redakcją relacji "NA ŻYWO" z meczu: Liverpool - Arsenal.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Liverpool - Arsenal, to zapraszamy do śledzenia meczu online