Górnik Zabrze - Korona Kielce online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
3 : 0

Chudy - Sekulić, Wiśniewski, Bochniewicz, Janża - Zapolnik (60' Manneh), Matras (78' Matuszek), Ściślak (86' Kopacz), Jimenez - Wolsztyński, Angulo.
Sokół - Gardawski, Kovacević, Marquez (45+1' Radin), Dziwniel - Gnjatić, Żubrowski - Arweladze (56' Żyro), Cebula, Pućko (HT' Tzimopoulos) - Papadopulos.

*'
Dziękujemy Państwu za wspólnie spędzony czas.

90+2'
3:0! Pewne uderzenie Angulo, drugie trafienie Hiszpana w obecnym sezonie PKO BP Ekstraklasy.

90'
Jest wskazanie na "wapno"!

88'
Angulo był ciągnięty za koszulkę przez Tzimopoulosa w polu karnym - to powinna być "jedenastka" dla gospodarzy. Arbiter analizuje teraz tę sytuację na monitorze VAR i najprawdopodobniej będzie rzut karny.

86'
Trzecia zmiana w Górniku: Kopacz za Ściślaka.

85'
Nieudana główka Gnjaticia. Od bramki zacznie Sokół.

84'
Korner dla przyjezdnych.

82'
Coraz mniej wskazuje na to, aby koroniarze zdołali coś jeszcze ugrać w tym meczu.

80'
Obrońcy gości skutecznie zablokowali płaskie uderzenie Wolsztyńskiego.

78'
Doświadczony gracz zajął miejsce Matrasa.

77'
Szykuje się zmiana w szeregach Górnika - do wejścia szykuje się Matuszek.

75'
18 573 widzów ogląda dzisiejszą rywalizację na stadionie.

74'
Gospodarze znowu skutecznie zażegnali niebezpieczeństwo po stałym fragmencie gry.

73'
Przyjezdni zdobyli korner.

70'
Wolsztyński zdobył gola, ale sędzia odgwizdał spalonego.

68'
Ściślak źle zagrał w kierunku Jimeneza. Skrzydłowy oczekiwał podania do nogi, a nie na dobieg.

66'
Znakomitą szybkość zaprezentował Wolsztyński. Snajper Górnika wbiegł w szesnastkę i uderzył, Sokół skutecznie odbił futbolówkę. Angulo próbował dojść do dobitki, ale zastopował go obrońca.

64'
Potężnie skiksował Gnjatić w polu karnym. Chudy bez wysiłku wyłapał piłkę.

63'
Cebula wywalczył rzut wolny na połowie zabrzan.

62'

60'
Roszada w ekipie Marcina Brosza: Manneh w miejsce Zapolnika.

58'
Żyro! Były skrzydłowy Pogoni Szczecin był bardzo bliski zdobycia gola kontaktowego! Finezyjny strzał pomocnika z okolicy linii pola karnego przeszedł jednak obok słupka.

56'
Ostatnia zmiana w kieleckiej Koronie: Żyro zastąpił Arweladze.

55'
żółta kartka Kara indywidualna dla Dziwniela za spóźnione wejście w nogi Zapolnika.

53'
Zabrzański klub stara się wybić z uderzenia rywala z Kielc.

52'
Dobra obrona Sokoła po bardzo ładnym strzale zza pola karnego Sekulicia.

50'
Niska centra Cebuli mogła dojść do Papadopulosa, ale Czech za szybko wbiegł w pole karne.

48'
Udana wymiana podań między graczami gości, ostatecznie uderzenie zza pola karnego posłał Gnjatić. Piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką.

46'

*'
Nastąpiła druga korekta w składzie Korony Kielce: Pućko zakończył swój występ, w jego miejsce wszedł Tzimopoulos.

*'
Piłkarze powrócili na murawę.

*'
Statystyki:

*'
Górnicy wyglądają nieco lepiej od kielczan, co ma swoje przełożenie w rezultacie.

Koniec pierwszej części spotkania.

45+6'
Piękny rajd Jimeneza zakończył się celnym strzałem - golkiper sparował piłkę na aut.

45+5'
Pućko fatalnie spudłował w całkiem dogodnej okazji, jaką miał w szesnastce przeciwnika.

45+2'
2:0! Jimenez podwyższył prowadzenie Górnika!
Hiszpańska akcja gospodarzy zakończyła się golem - Angulo posłał prostopadłe podanie do Jimeneza, który będąc niepilnowanym wyszedł do sytuacji sam na sam, minął Sokoła i ulokował piłkę w bramce.

45+1'
Miejsce kontuzjowanego środkowego obrońcy zajął Radin.

45'
Arbiter doliczył sześć minut do regulaminowego czasu gry.

43'
Będzie konieczna zmiana: defensor nie będzie w stanie kontynuować gry.

42'
Gra po raz kolejny wstrzymana. Powodem kontuzja Marqueza, stoper opuszcza plac gry przynajmniej na jakiś czas.

40'
Efektowne, ale i nieefektywne było uderzenie Zapolnika z powietrza w obrębie pola karnego.

39'
Bardzo niecelną główkę posłał w kierunku bramki Papadopulos.

37'
Bochniewicz uprzedził Sokoła w dojściu do piłki po centrze z narożnika, ale jednocześnie przestrzelił.

36'
Zaskakująca główka Matrasa wylądowała na górnej siatce. Po drodze był rykoszet i jest rzut rożny dla zabrzan.

34'
Znakomita szarża Janży, Słoweniec wpadł w pole karne i potężnie uderzył. Doskonale w tej sytuacji zachował się Sokół, który zbił piłkę do boku.

32'
żółta kartka Żółtym kartonikiem ukarany Żubrowski za bardzo ostry faul na Wiśniewskim.

31'
Fatalne uderzenie z dystansu w wykonaniu Marqueza.

30'
Angulo złapany na pozycji spalonej.

28'
Arweladze wyraźnie przekroczył przepisy w ofensywie w walce fizycznej z Bochniewiczem.

26'
Kielczanie ruszyli do odrabiania strat, nie rozgrywają jednak precyzyjnie piłki.

24'
1:0! Zapolnik ulokował piłkę w siatce!
Wolsztyński rozpoczął akcję świetnym utrzymaniem się przy piłce, później uruchomił na skrzydle Sekulicia, ten wjechał z futbolówką w szesnastkę, zagrał pod nogi Zapolnika, a ten z bliskiej odległości pokonał Sokoła.

21'
Ładna akcja gości, Pućko przedarł się w pole karne, dograł w kierunku Papadopulosa, któremu jednak nie udało się oddać strzału.

20'
Szarpane spotkanie oglądamy na Górnym Śląsku - wciąż żadna ze stron nie stworzyła sobie stuprocentowej okazji do zmiany rezultatu.

19'
Gra wznowiona.

18'
Wymuszona przerwa w grze, sympatycy drużyny zabrzańskiej zadymili plac gry.

17'
Gnjatić poszkodowany po wejściu jednego z graczy Górnika. Pomocnik na moment opuszcza boisko z pomocą sztabu medycznego, za chwilę powinien powrócić do rywalizacji.

15'
Za wysoka centra Jimeneza w pole karne. Piłka miała trafić na głowę Wolsztyńskiego, ale zamiast tego, wyszła za linię końcową.

13'
Obie drużyny powoli rozgrywają futbolówkę.

11'
Ściślak oberwał piłką w czułe miejsce. Gra na moment wstrzymana.

10'
Prostopadłe podanie Janży w kierunku Wolsztyńskiego wbiegającego już w szesnastkę zostało przecięte.

8'
Zabrakło zrozumienia po stronie ekipy z województwa świętokrzyskiego. Koroniarze bardzo źle rozegrali atak pozycyjny.

6'
Bezpośredni strzał wykonał sam poszkodowany. Piłka zatrzymała się jednak w murze.

5'
Gnjatić wyciął Wolsztyńskiego na połowie Korony. Rzut wolny dla gospodarzy.

3'
Ważna interwencja Sokoła po strzale Zapolnika z ostrego kąta. Z lewej flanki dogrywał do skrzydłowego Janża.

2'
Byłoby groźnie pod bramką Chudego, gdyby Bochniewicz skutecznie nie zamknął dostępu do strzału Arweladze.

1'
Rozpoczęli przyjezdni.

*'
Zawodnicy zameldowali się na murawie Stadionu Miejskiego w Zabrzu.

*'
Arbitrem zawodów będzie Wojciech Myć.

*'
Ławka rezerwowych miejscowych: Kudła, Kopacz, Manneh, Baidoo, Koj, Krawczyk, Matuszek, Gryszkiewicz, Bainović.

*'
Wyjściowy skład czternastokrotnych mistrzów Polski jest już znany: Chudy - Sekulić, Wiśniewski, Bochniewicz, Janża - Zapolnik, Matras, Ściślak, Jimenez - Wolsztyński, Angulo.

*'
Rezerwowi kielczan: Kukić, Tzimopoulos, Spychała, Zalazar, Radin, Djuranović, Żyro, Lioi, Pacinda.

*'
Koroniarze rozpoczną zawody w następującym zestawieniu: Sokół - Gardawski, Kovacević, Marquez, Dziwniel - Gnjatić, Żubrowski - Arweladze, Cebula, Pućko - Papadopulos.

*'
Sytuacja w ligowej tabeli:

*'
Pierwszy gwizdek sędziego głównego rozbrzmi o godzinie 15.

*'
Zapraszamy serdecznie do śledzenia relacji LIVE z pierwszego niedzielnego spotkania 6. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Na Górny Śląsk, a konkretnie do Zabrza, przyjeżdża Korona Kielce, aby zmierzyć się z miejscowym Górnikiem.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Górnik Zabrze - Korona Kielce, to zapraszamy do śledzenia meczu online