ŁKS Łódź - Legia Warszawa online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
ŁKS Łódź
2 : 3

Kołba - Grzesik, Sobociński, Juraszek, Bogusz - Kalinkowski (87' Łuczak), Ramirez, Piątek, Bryła (78' Pirulo), Guima (65' Wolski) - Sekulski
Majecki - Stolarski (62' Rocha), Wieteska, Astiz, Karbownik - Agra (75' Luquinhas), Antolić, Jodłowiec, Nagy - Praszelik (63' Gwilia) - Niezgoda

Mecze na żywo: ŁKS Łódź - Legia Warszawa

Dziękujemy uprzejmie Wszystkim za wspólnie spędzony czas.

Koniec spotkania w Łodzi!

90+4'
Minimalnie nad poprzeczką poleciała piłka, po zgrabnym uderzeniu Pirulo. Zawodnik z wielkim niedowierzaniem patrzył na to, jak zmierza futbolówka. Było blisko, żeby wyrównać stan meczu.

90+3'
Legia zmobilizowana w bronieniu dostępu do swojej bramki. Aktualny wynik byłby świetnym prezentem dla trenera tej ekipy.

90+2'
W ofensywie już pewnie do końca spotkania będziemy oglądać beniaminka. Dwie drużyny w tym momencie grają w osłabionych składach.

90+1'
Arbiter podjął decyzję o tym, żeby dzisiejsze zawody przedłużyć o 4 minuty.

90'
Na płytę boiska zostaną przywołane dwa sztaby medyczne. Bogusz zderzył się z Karbownikiem.

89'
Za chwilę poznamy wymiar doliczonego czasu gry.

87'
Wojciech Łuczak ma pomóc w ofensywie. Bartłomiej Kalinkowski poszedł na ławkę rezerwowych.

85'
Już wszelkich sposobów szukają piłkarze prowadzeni przez Kazimierza Moskala. Między innymi przez uderzenia z dalszych odległości.

83'
Gospodarze muszą gonić wynik. Dwukrotnie już obejmowali prowadzenie, a teraz muszą grać o przynajmniej jeden punkt.

81'
Gooooool! 2:3! Wielka radość u gości! Piłkarski bilard miał miejsce w polu karnym Łódzkiego Klubu Sportowego! Michał Kołba genialnie wybronił silny strzał autorstwa Valeriana Gwilii, ale już przy dobitce Jarosława Niezgody był bezradny.

80'
Inaki Astiz wyrasta na filar defensywy Legii w dzisiejszym meczu. Przed chwilą doświadczony Hiszpan doskonale zatrzymał prostopadłe podanie.

78'
Patryk Bryła zaprezentował się z bardzo dobrej strony. Pirulo zawodnikiem, który wchodzi z ławki rezerwowych.

77'
Wolski koszmarnie przestrzelił zza linii pola karnego. Brawa za odwagę, ale zagranie nie miało większej szansy na końcowe powodzenie.

75'
Salvador Agra już poza boiskiem. Pomocnika na płycie placu gry zmienił Luquinhas.

73'
Goooooool! Jarosław Niezgoda doprowadził do wyrównania! Młody snajper Legii z najbliższej odległości wpakował piłkę głową do pustej bramki! Wielkie zamieszanie w polu karnym gospodarzy.

72'
ŁKS Łódź, jego piłkarze, starają się długo utrzymywać piłkę przy sobie.

70'
Dominik Nagy jest aktywny w ofensywie. Węgier po raz kolejny spróbował swoich sił z dystansu, poprzez mocniejsze uderzenie. Piłka mu zeszła z nogi.

69'
Obaj bramkarze świetnie sobie radzą na przedpolu. Każda głębsza wrzutka kończy się dobrym przechwytem w ich wykonaniu.

67'
W równolegle rozgrywanym spotkaniu 6. kolejki PKO BP Ekstraklasy Piast Gliwice w delegacji prowadzi 2:0 z Zagłębiem Lubin.

66'
Radosław Majecki bardzo prosto zgarnął dośrodkowanie z prawego narożnika boiska.

65'
Z dużą siłą wgrał piłkę Łukasz Sekulski. Ramireza genialnie ubiegł Inaki Astiz.

63'
Druga zmiana w składzie przyjezdnych. Valerien Gwilia zastąpił Mateusza Praszelika.

62'
Paweł Stolarski opuścił plac gry. Luis Rocha pojawił się za niego.

61'
Goooooooool! "Olimpijski spokój" zachował Łukasz Sekulski, przy egzekucji rzutu karnego! Wyborny, płaski strzał w lewy sektor bramki.

59'
Ryzykowny wślizg w swoim polu karnym zaprezentował zawodnik Legii! Salvador Agra otrzymał żółtą kartkę za bezpardonowe wejście.

58'
Obaj szkoleniowcy zachowali sobie komplet zmian do przeprowadzenia w tym spotkaniu ligowym.

56'
Ramirez pokazał soczystą próbę z 20 metrów. Efektownie podkręcona piłka minimalnie odeszła od prawego słupka bramki

55'
Radosław Majecki wyśmienicie wyszedł ze swojej bramki i zatrzymał kąśliwą wrzutkę z prawego sektora boiska.

53'
Paweł Stolarski został ewidentnie odepchnięty przez ofensywnego gracza Łódzkiego Klubu Sportowego. Radosław Majecki rozpocznie od rzutu wolnego.

52'
Gooooooool! 1:1! Dominik Nagy uszczęśliwił kibiców warszawskiej Legii! Sprytny, dobry, płaski strzał w prawy, dolny róg bramki! Zasłonięty Michał Kołba dał się pokonać.

50'
Aleksandar Vuković wszedł na boisko, przekraczając powszechnie obowiązujące przepisy gry. Trener Legii Warszawa dostał słowną reprymendę.

48'
Przewinienie taktyczne miało miejsce na połowie Legii. Praszelik został nieprzepisowo zatrzymany.

47'
Dominik Nagy źle sobie przyjął futbolówkę w polu karnym rywala. To zdecydowało o niepowodzeniu akcji na jeden kontakt.

46'
II połowa dzisiejszego starcia!

Koniec I części gry.

45+1'
Ricardo Guima zaprezentował solidne kropnięcie zza pola karnego. Nie miał wielkiej presji ze strony przeciwnika, jednakże jego strzał pofrunął na trybunę.

45'
Sędzia dodał 1 minutę.

43'
Dzisiejszy jubilat, Aleksandar Vuković, z wielką ekspresją przekazuje uwagi taktyczne swoim piłkarzom.
Szkoleniowiec obchodzi dzisiaj swoje 40. urodziny.

42'
Domagoj Antolić naprawił swój straszny błąd w środkowej strefie boiska. Chorwatowi udało się odebrać futbolówkę blisko swojego pola karnego.

40'
Uraz u Dominika Nagy'a. Legia przez chwilę musi sobie radzić w osłabionym składzie.

39'
Michał Kołba wzorowo skrócił kąt Praszelikowi, który znajdował się w niezłej sytuacji strzeleckiej. Zabrakło jednak więcej zdecydowania młodemu piłkarzowi Legii.

38'
Agra pokazał próbkę swoich wysokich umiejętności technicznych! Hiszpan trafił z dystansu w prawy słupek bramki! Masa szczęścia przy beniaminku z Łodzi.

36'
W ostatniej chwili sytuację dla Legii wyratował Inaki Astiz, który wejściem w piłkę, zatrzymał kluczowe podanie do wybiegającego Łukasza Sekulskiego.

34'
Techniczny, podkręcony strzał pokazał Bogusz. Majecki nie miał większych kłopotów z poprawnym chwytem lecącej futbolówki.

33'
Atak pozycyjny serwują publiczności na stadionie podopieczni Kazimierza Moskala.

31'
Mateusz Wieteska dobrze zblokował Ramireza. Wszystko miało miejsce pod polem karnym Legii. Sędzia nie miał podstaw do podyktowania rzutu wolnego.

29'
Mocne wstrzelenie piłki ze stałego fragmentu gry na pole karne Legii. Jeden ze stoperów wicemistrza Polski z poprzedniego sezonu udanie wybił futbolówkę głową.

27'
Piotr Sobociński wywarł dobrą presję na strzelającym z dystansu Praszelika. Futbolówka poleciała wysoko nad poprzeczką bramki ŁKS-u.

26'
56% posiadania piłki - Łódzki Klub Sportowy
44% posiadania piłki - Legia Warszawa

24'
Znów na wysokości zadania stanął Michał Kołba! Efektownie rzucił się na piłkę, skierowaną w prawy sektor bramki!

22'
Kolejne przewinienie taktyczne w dzisiejszym widowisku. Domagoj Antolić okazał się mocno spóźniony z próbą odbioru futbolówki.

20'
"Wojskowi" starają się odpowiedzieć na boiskowe wydarzenia.

18'
Michał Kołba zainterweniował na linii bramkowej wyśmienicie! Instynktownie sparowana piłka, po bardzo dobrym uderzeniu głową Mateusza Wieteski! Interwencja w stylu siatkarza.

17'
Dośrodkowanie na bliższy słupek z rzutu rożnego pokazał gracz Legii. Przewagę liczebną w swoim polu karnym mieli gospodarze i skutecznie powstrzymali zagrożenie.

15'
Inaki Astiz stał blisko linii bramkowej. Doświadczony Hiszpan posłał piłkę daleko od swojej szesnastki, po groźnym wstrzeleniu z narożnika boiska.

14'
Michał Kołba fenomenalnie rozczytał intencje Jarosława Niezgody, który inteligentnie posłał podanie na wolne pole. Goalkeeper ŁKS-u skutecznie przechwycił futbolówkę.

13'
Faul w okolicy centralnej części boiska na piłkarzu Łódzkiego Klubu Sportowego.

11'
Dominik Nagy miał na swej stopie sytuację, która powinna dać wyrównanie! Węgier, będąc na 12 metrze, solidnie przeniósł futbolówkę nad poprzeczką, po chybionym, mocnym strzale.

10'
Owacje na stojąco dostał Piotr Sobociński. Stoper nie dał się oszukać pędzącemu z piłką Jarosławowi Niezgodzie. Sytuacja jeden na jeden.

9'
Beniaminek wcale nie przestraszył się dużo wyżej notowanego rywala.

7'
Juraszek świetnie wyskoczył do centry, posłanej z prawego skrzydła boiska. Zabrakło jednak trochę większej precyzji przy zagraniu głową.

6'
Silny strzał Łukasza Piątka z dalszej odległości. Blisko ustawiony Domagoj Antolić zblokował uderzenie.

5'
Gooooooool! ŁKS Łódź prowadzi! Łukasz Sekulski błysnął fantastycznym, precyzyjnym strzałem głową! Piłka została skierowana w prawy sektor bramki.

5'
Gospodarze już od samego początku mocno atakują bramkę Legionistów.

3'
Gra została przez arbitra głównego. Doszło do rażącego przewinienia na Dominiku Nagy'u.

2'
Radosław Majecki zderzył się z atakującym piłkę Łukaszem Sekulskim. Bramkarz był faulowany.

1'
Zawodnicy trenera Kazimierza Moskala rozpoczęli.

*'
Początek spotkania w Łodzi!

*'
Bohaterowie znaleźli się już na placu gry.

*'
Obsada rezerwowych Łódzkiego Klubu Sportowego: Budzyński, Wolski, Rozmus, Łuczak, Pyrdoł, Trąbka, Pirulo, Rozwandowicz, Srnić.

*'
Pan Jarosław Przybył będzie rozjemcą głównym meczu w Łodzi.

*'
Trener Aleksandar Vuković na ławce rezerwowych pozostawił taki zestaw graczy: Cierzniak, Lewczuk, Gwilia, Rocha, Cafu, Luquinhas, Kulenović.

*'
Stołeczna ekipa dzisiaj wystąpi w dosyć eksperymentalnym zestawieniu personalnym. Legia Warszawa w najbliższy czwartek rozegra rewanż z Glasgow Rangers w ostatniej fazie play-off el. Ligi Europy.
Pierwsza potyczka zakończyła się bezbramkowym remisem.

*'
Jedno z najciekawiej zapowiadających się starć 6. kolejki PKO BP Ekstraklasy wystartuje o godz. 17:30

*'
Witamy Wszystkich na naszym portalu. Nasza redakcja przygotuje szczegółową relację "NA ŻYWO" z meczu: ŁKS Łódź - Legia Warszawa.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z ŁKS Łódź - Legia Warszawa, to zapraszamy do śledzenia meczu online