Almeria - Barcelona online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Almeria
Barcelona
1 : 2

Ruben- Navarro,Trujillo, Velez,Dubarbier-Verza,Azeez-Partey('85 Silva),Soriano('68 Hemed),Zongo-Thievy Bifouma('77 Mendez)
Bravo - Adriano, Bartra, Mascherano, Alba - Rakitić, Busquets('66 Xavi), Rafinha - Munir('46 Neymar), Messi, Pedro('46 Suarez).

Thievy Bifouma (37.)
Neymar (73.)
Alba (82.)

Partey (31.) żółta kartka
Soriano (34.) żółta kartka

Mecze na żywo: Almeria - Barcelona

93'
Po przeciętnym spotkaniu Barcelona ostatecznie pokonuje Almerię 1 do 2.Dziękuje i zapraszam na kolejne nasze relację

93'
Messi pociągnął grę, indywidualnie schodzi do pola karnego i w sytuacji 1-1 lepszy okazuje się Ruben.

91'
Rzut wolny w lewym sektorze pod polem karnym Almerii.

90'
Sędzia dolicza 3 minuty.

89'
Faulowany na 40 metrze Neymar.

88'
Neymar w kontrze , stara się zagrać piłkę na drugą stronę ale zagrywa pod nogi obrońcy,fatalnie wyprowadzony kontratak.

86'
Bramka na 1-2.

85'
Zmiana
Silva->Partey.

83'
Xavi po rzucie rożnym dochodzi do strzału ale po jego strzale piłka spokojnie opuszcza boisko.

82'
Suarez na prawym skrzydle świetnie podcinką zagrywa na wole pole gdzie podanie przecina Alba i pokonuje Rubena!

82'
GOOOOOOOOOOOL 1-2 , ALBA!

79'
Messi strzałem z główki trafia w poprzeczkę

78'
Tak padła bramka na 1-1

77'
Zmiana
Mendez->Bifouma

76'
Suarez dostał piłke w polu karnym i oddaje strzał minimalnie obok słupka!

74'
Czy Barce stać na jeszcze jedną bramkę ?

73'
Suarez minął rywala w polu karnym po czym wyłożył piłkę Neymarowi , który przy pomocy Trujillo trafia do bramki

73'
GOOOOOOOOOOL 1-1 Neymar

72'
Długa piłka z własnej strefy obrony do Hemeda ale jest spalony.

70'
Do górnej piłki w polu karnym skacze Neymar,ale jego strzał głową przechodzi obok słupka.

69'
Krzyżowe podanie do Alby ten centruje ale nikt nie przecina centry w polu karnym.

68'
Zmiana
Hemed->Soriano.

67'
Suarez nie opanowuje piłki przez co ta wychodzi na aut.

66'
Zmiana
Xavi->Busquets.

64'
Dubarbier zagrywa prostopadła piłkę w pole karne a tam Bartra przechwytuje piłkę.

62'
Kolejna centra Adriano , która nie stwarza zagrożenia bramce gospodarzy.

61'
Górna piła w pole karne, do której dochodzi Suarez który z pierwszej piłki nożycami trafia w poprzeczkę!

59'
Po wejściu do gry Suareza i Neymara obraz gry się nie zmienia,Barcelona bezproduktywnie wymienia podania.

58'
Soriano prostopadle zagrywa do Bifoumy na skrzydło który stara się dośrodkować ale robi to niecelnie.

57'
Walka na połowię Barcelony , która kończy się wywalczeniem przez gości autu.

55'
Dochodzi piłka na 16 metr do Busquetsa który zabiera się za nią jak pies za jeża i oddaje fatalny strzał lewą nogą.

53'
Bifouma rozrzuca grę na lewą stronę do Bifoumy, ten jednak traci piłkę.

51'
Na trybunach zasiadło dziś 12.5 tysiąca ludzi.

50'
Adriano próbował na prawym skrzydle minąć rywali,ale nic z tego.

49'
Azeez stara się z pierwszej piłki zagrać do Zongo ale robi to za mocno i piłka wychodzi za linię końcową.

47'
Faul Navarro na Neymarze w środku boiska.

46'
Zmiana w Barcelonie:
Suarez->Pedro
Neymar->Munir

45'
Sędzia widząc żenująca grę Barcelony,nie dolicza ani minuty i zaprasza zawodników do szatni.Almeria jest w siódmym niebie prowadząc 1-0 do przerwy,czy taki wynik uda im się utrzymać?Zobaczymy po przerwie.

42'
Tak padła bramka na 1-0

41'
Zamieszanie po rzucie wolnym ale obrońcy wybijają piłkę.

40'
Rzut wolny dla graczy Almerii,w prawym sektorze boiska, pod polem karnym Barcelony.

38'
Messi stracił piłkę pod polem karnym Barcelony , przez co poszła kontra , Soriano pięknym prostopadłym podanie uruchomił Bifoume który wyszedł sam na sam z Bravo i pewnie go pokonuje.

37'
GOOOOOOOOL 1-0

35'
Pedro z lewego skrzydła zagrywa piłkę na 5 metr jednak nikt z zawodników Barcelony nie przecina podania.

34'
Soriano otrzymuje żółtą kartę za faul na Rakiticiu.

32'
Messi z rzutu wolnego dośrodkowuje ale z bramki wychodzi Ruben i pewnie interweniuje.

31'
Żółta karta za faul dla Parteya.

30'
Z dystansu nad bramką strzela Thievy.

29'
Kolejne dośrodkowanie które Lionel Messi kończy strzałem głową prosto w poprzeczkę! Almeria może mówić o szczęściu

27'
Świetne dośrodkowanie w pole karne które strzałem głową Rakitić kieruje w prawy róg bramki ale świetnie broni bramkarz.

26'
Barcelona wolno rozgrywa piłkę.

24'
Zongo na połowie Barcelony fauluje zawodnika Blaugrany.

23'
Dośrodkowanie Munira w pole karne , ale piłka mija wszystkich zawodników.

21'
Mascherano zagrywa długą piłkę w pole karne do Munira przy którym jest Dubarbier który zdołał nabić piłkę o Marokańczyka, i od bramki zaczyna Martinez.

20'
Verza oddaje strzał z 20 metrów ale zostaje zablokowany.

19'
Katalończycy nie są w stanie wyjść z własnej połowy!Kolejny rzut rożny dla gospodarzy.

18'
Kolejny rzut rożny dla Almerii po którym do strzału dochodzi Velez, ale strzela nad bramką.

16'
Verza przy dośrodkowaniu w polu karnym Barcelony fauluje Busquetsa.

15'
Dobre dośrodkowanie z rzutu wolnego Verzy w pole karne ale koledzy nie sięgają piłki.

13'
W polu karnym przewraca się zawodnik gospodarzy ale sędzie nie dyktuje rzutu karnego.

11'
Munir dochodzi po strzale z rzutu rożnego lecz słabo to czyni i od bramki zaczyna bramkarz Almerii.

8'
Do piłki doszedł Munir na lewym skrzydle , zagrał w pole karne w kierunku Messiego który końcem buta zdołał oddać strzał ale bramkarz obronił,Messi starał dobić ale znów dobrze broni Martinez.

7'
Dubarbier na lewym skrzydle dośrodkowuje w pole karne Barcelony ale Alba wybija głową.

5'
Barcelona spokojnie rozgrywa piłkę usypiając rywali.

3'
Alba oddaje pierwszy strzał jednak nie stwarza on zagrożenia.

1'
Rozpoczynamy!

0'
Ławka rezerwowych Barcy: Ter Stegen, Montoya, Pique, Xavi, Suarez, Neymar, Dani Alves.

0'
Już dziś o 16 Barcelona będzie musiała przerwać serię dwóch z rzędu porażek w lidze.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Almeria - Barcelona, to zapraszamy do śledzenia meczu online