Korona Kielce - Jagiellonia Białystok online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
0 : 2

Sokół – Spychała, Kovacević, Márquez, Gardawski – Gnjatić (58' Lioi), Żubrowski, Skrzecz (46' Radin), Cebula – Pućko, Pačinda (46' Papadopulos)
Węglarz - Wójcicki, Arsenić, Runje, Guilherme - Romanchuk, Pospisil, Camara (61' Poletanović), Imaz, Kostal (76' Klimala) - Bida (88' Mudriński)

Runje (44.)
Imaz (59.)

Lioi (82.) żółta kartka

Mecze na żywo: Korona Kielce - Jagiellonia Białystok

Dziękujemy ślicznie Wszystkim za uwagę.

Jagiellonia Białystok wygrała bardzo prestiżowy dla siebie mecz. Skuteczność w ofensywie okazała się kluczowa do rozstrzygnięcia losów dzisiejszych zawodów.
Coraz ciemniejsze chmury nad Gino Lettierim i jego graczami. Kolejne spotkanie bez punktów.

Rozległ się dźwięk ostatniego gwizdka sędziego głównego!

90+2'
Jagiellonia utrzymuje się przy futbolówce. Czas pracuje na jej sukces.

90+1'
Piłkarze kieleckiego zespołu mają już świadomość, że nie uda się dzisiaj zapunktować na swoim obiekcie.

90'
Sędzia doliczył 3 minuty do podstawowego wymiaru czasu gry.

89'
Ostatnia minuta regulaminowego czasu gry przed nami.

88'
Bartosz Bida zaprezentował kolejny pokaz dobrej gry. Ognjen Mudriński ostatnim zmiennikiem w dzisiejszej batalii.

87'
Bartosz Bida został powalony na murawę przez Marcina Cebulę. Obyło się bez żółtej kartki.

85'
Coraz mniej werwy i zaangażowania u podopiecznych Gino Lettieriego.

84'
Strzał z wewnętrznej części stopy z dystansu oddał Martin Pospisil. Interesująca próba poleciała minimalnie nad poprzeczką.

82'
żółta kartka Żółta kartka dla Andresa Lioia za próbę wymuszenia rzutu karnego.

81'
Gospodarze nie oddali ani jednej celnej próby w tym spotkaniu.

79'
Solidny strzał z głębi pola karnego pokazał Patryk Klimala. Piłka odbiła się od nóg rywala i poleciała za linię końcową boiska.

78'
Ostre i spóźnione zagranie nakładką zaprezentował Milan Radin.

76'
5261 widzów znajduje się na trybunach stadionu w Kielcach.

75'
Napastnik Patryk Klimala zmienił Martina Kostala, który sygnalizował wcześniej problemy zdrowotne.

73'
Martin Kostal w jednym ze starć mocno ucierpiał. Być może dojdzie do jakiejś zmiany w zestawieniu przyjezdnych.

71'
Ivan Runje nieczysto walczył o górną piłkę z Marquezem. Gra nie mogła być kontynuowana.

70'
Jagiellonia bardzo spokojnie operuje piłką. Przyjezdni mają bardzo dobry rezultat.

68'
Jeden z graczy Korony nieprzepisowo walczył o wrzutkę z rzutu wolnego. Arbiter przyznał stały fragment gry dla gości.

67'
Lioi poszedł "na przebój" i to się opłaciło.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Korona Kielce - Jagiellonia Białystok, to zapraszamy do śledzenia meczu online