Wisła Płock - ŁKS Łódź online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Wisła Płock
ŁKS Łódź
2 : 1

Dahne - Stefańczyk, Fojut, Uryga, Michalski (83' Tomasik) - Rasak (77' Ambrosiewicz), Furman - Kuświk (72' Sahiti), Szwoch, Merebashvili - Ricardinho
Kołba - Grzesik, Sobociński, Juraszek, Rozmus - Kalinkowski (80' Kujawa), Ramirez, Piątek, Bryła (68' Pirulo), Guima (78' Wolski) - Sekulski

Mecze na żywo: Wisła Płock - ŁKS Łódź

Dziękujemy ślicznie Wszystkim za wspólnie spędzony czas.

Wisła Płock odniosła drugie zwycięstwo ligowe z rzędu. Wielkie szczęście oraz jakość w ofensywie dały jej komplet oczek i dużo większy spokój.
Po raz piąty pokonani z boiska schodzą beniaminkowie z Łodzi.

90+4'
Thomas Dahne zgarnął "zawiesinę" w kierunku 11. metra. Bardzo dobra decyzja niemieckiego goalkeepera.

90+3'
Jakub Grzesik ciekawie przedarł się z piłką na prawej flance boiska. Akcja jednak nie przyniosła większego zagrożenia, ponieważ zawodnik kopnął piłkę wprost w nogi swojego rywala.

90+2'
Wielka determinacja w gonieniu wyniku u graczy Kazimierza Moskala.

90'
Sędziowie "dorzucili" 4 minuty do podstawowego czasu gry.

89'
Michał Kołba fenomenalnie wyciągnął uderzenie Ricardinho! Brazylijczyk spróbował swoich sił głową, po wrzutce ze stałego fragmentu gry!

88'
Rafał Kujawa nieprzepisowo zaatakował Mateusza Szwocha.

87'
Wisła Płock ma na koncie 5 celnych prób na bramkę. Jej dzisiejszy oponent tylko jedną mniej.

86'
Obaj szkoleniowcy dokonali kompletu zmian.

84'
Płocka drużyna usiłuje "zamknąć" ten mecz. Gol na 3:1 dałby wiele więcej spokoju.

83'
Piotr Tomasik przywitany na placu gry przez publiczność. Damian Michalski już poza grą.

81'
Gwizdek sędziego. Michał Kołba został poturbowany w swojej strefie, w chwili próby wyłapania piłki.

80'
Rafał Kujawa pojawił się na boisku. Bartłomiej Kalinkowski zakończył swój dzisiejszy występ.

78'
Roszada w łódzkim zespole. Maciej Wolski dał zmianę za Ricardo Guimę.

77'
Maciej Ambrosiewicz wprowadzony na plac gry. Damian Rasak udał się na ławkę rezerwowych. Pomocnik posiadał na swoim koncie żółty kartonik.

75'
Goooooooool! Na kwadrans przed końcem Giergi Merebashvili popisał się znakomitym, płaskim strzałem zza pola karnego! Zasłonięty Michał Kołba nie wyciągnął piłki, która poleciała w prawy, dolny róg bramki.

74'
Kilka podań wystarczyło Wiśle, żeby przybliżyć się do pola karnego oponenta. Piotr Sobociński umiejętnie jednak wyczyścił sytuację pod swoją szesnastką.

72'
Zmianę także zaprezentował trener Radosław Sobolewski. Suad Sahiti zastąpił Grzegorza Kuświka.

71'
żółta kartka Dwóch graczy Łódzkiego Klubu Sportowego zostało ukaranych żółtą kartką. Chodzi o Piotra Sobocińskiego oraz Ricardo Guimę.

70'
Gospodarze wybronili się z rzutu rożnego. Jarosław Fojut zaliczył bardzo udaną interwencję głową.

70'
Wisła Płock w głębszej defensywie.

68'
Nieudolny strzał był ostatnim aktem w wykonaniu Patryka Bryły. Ruis Pirulo otrzymał okazję do gry.

67'
Patryk Bryła efektownie poszedł z piłką od prawego skrzydła do środka. Akcja zakończyła się koszmarny kiksem w trybuny stadionu.

65'
Michał Kołba wykorzystał niezłe warunki fizyczne. Wysokie dośrodkowanie od Ricardinho nie stanowiło dla niego większego niebezpieczeństwa.

64'
Złe wyjście z bramki pokazał Thomas Dahne! Niemiec minął się z piłką, po dośrodkowaniu z lewego skrzydła. Z prezentu nie skorzystał jednak Łukasz Sekulski, który głową przeniósł futbolówkę wysoko nad poprzeczką.

61'
Tuż przed arbitrem główny doszło do przewinienia. Ostry wślizg w wykonaniu zawodnika Wisły Płock.

60'
Godzina gry tego spotkania przeszła już do historii.

58'
Sędzia główny zarządził przerwę na uzupełnienie płynów. Bardzo gorąco jest dzisiaj w Płocku.
Obaj szkoleniowcy mają także szansę przekazać swoje uwagi taktyczne.

56'
Ricardinho zaprezentował próbkę swoich umiejętności aktorskich. Brazylijczyk padł w szesnastce rywala, bez kontaktu ze strony rywala.
O rzucie karnym dla Wisły Płock nie mogło być mowy.

55'
Końcówkami palców próbował strącić piłkę Dani Ramirez. Udało mu się dotknąć futbolówkę, lecz ta poleciała wprost do bramkarza drużyny przeciwnej.

53'
Popularni "Nafciarze" nie wygrali ani razu u siebie w tym sezonie ligowym. Dzisiejsza potyczka jest wyśmienitą sposobnością na przełamanie niekorzystnej passy.

51'
Grzegorz Kuświk delikatnie strącił piłkę wrzuconą na bliższy słupek. Michał Kołba skutecznie zatrzymał sprytne uderzenie z piętki.

50'
Obie drużyny grają w niezmienionych składach.

48'
Mocne wstrzelenie piłki od rzutu wolnego zaprezentował Dominik Furman. Nadbiegający Alan Uryga był bliski finalizacji akcji, jednakże tuż przed uderzeniem uprzedził go jeden z obrońców ŁKS-u.

47'
Grzesik przewrócił Furmana blisko pola karnego łódzkiego zespołu.

46'
Wystartowała II odsłona dzisiejszych zawodów!

Wisła Płock remisuje do przerwy 1:1 z ŁKS-em Łódź.

45+1'
Arbiter asystent wykazał się czujnością przy crossowym zagraniu Łukasza Piątka. Jego kolega z klubu znajdował się na pozycji spalonej.

45'
Sędzia techniczny na swojej tablicy elektronicznej oznajmił, że I część gry została przedłużona o dwie dodatkowe minuty.

44'
Merebashvili mocno kropnął z głębi pola karnego. Gruziński skrzydłowy Wisły Płock skorzystał z tego, że nie miał większej presji. Efektowny strzał poleciał centralnie wprost w Michała Kołbę.

42'
Ależ próba Dominika Furmana! Wzorowo podkręcona piłka odbiła się od prawego słupka bramki! Michał Kołba ambitnie zmierzał do lecącej futbolówki, ale najprawdopodobniej by się spóźnił ze skuteczną interwencją.

41'
Dominik Furman za chwilę stanie przed dobrą sposobnością na oddanie bezpośredniej próby od rzutu wolnego. Miejsce na placu gry daje sporo możliwości.

39'
żółta kartka Damian Rasak obejrzał żółtą kartkę. Wyraźnie trzymał rywala za koszulkę.
Kara może boleć, ponieważ oznacza pauzę w następnej serii gier.

38'
Po krótkiej konsultacji z systemem VAR Krzysztof Jakubik zatwierdził wcześniejszą swoją decyzję o braku rzutu karnego dla Wisły Płock.

37'
Gwizdy ze strony kibiców Wisły Płock. Grzegorz Kuświk upadł w polu karnym rywala, ale arbiter nie odgwizdał przewinienia.
Być może będzie potrzebna interwencja systemu VAR.

35'
Thomas Dahne udanie zgarnął sygnalizowany strzał zza pola karnego. Niemiec pokazał się z dobrej strony, ponieważ w czasie uderzenia był zasłonięty.

34'
Lepszy okres gry w wykonaniu ekipy przyjezdnych.

32'
Rafał Rozmus zaprezentował nieudolną, miękką wrzutkę z lewej flanki boiska. Piłka wpadła wprost w rękawice Thomasa Dahne.

30'
Prosta gafa Dahne nogami. Bryła mógł zmienić wynik, poprzez oddanie uderzenia zza pola karnego. Próba z zewnętrznej części stopy została jednak skutecznie wyblokowana.

29'
4:4 - statystka mówiąca o ilości oddanych strzałów.

27'
Grzegorz Kuświk wbrew obowiązującym przepisom gry chciał wygrać walkę o pozycję z Piotrem Sobocińskim. Od rzutu wolnego zacznie beniaminek.

26'
Mateusz Szwoch próbował wywalczyć rzut wolny na wysokości pola karnego przeciwnika. Arbiter uznał, że atak na niego był w pełni przepisowy.

24'
Piotr Sobociński świetnie zaasekurował Grzegorza Kuświka, który nadbiegał do dośrodkowania z lewego skrzydła boiska.

23'
Sędzia liniowy podniósł chorągiewkę. Na pozycji spalonej jeden z napastników Łódzkiego Klubu Sportowego.

21'
żółta kartka Żółta kartka dla Kamila Juraszka. Faul taktyczny na Grzegorzu Kuświku. Ewidentne przetrzymywanie za koszulkę.

20'
Dwa szybko zdobyte gole powinny zdynamizować widowisko w Płocku.

18'
Goooooooool! Łukasz Sekulski cieszy się ze zdobycia gola! Szansę sprokurował mu Thomas Dahne, który nieudolnie odbił przed siebie futbolówkę. Uderzenie z najbliższej odległości musiało wpaść do siatki.

17'
Podopieczni Kazimierza Moskala próbują realizować wyższy pressing.

15'
ŁKS Łódź miał swoją okazję bramkową! Instynktowna interwencja nogami w realizacji Thomasa Dahne uratował jego klub przed utratą gola. Łukasz Sekulski stanął przed fenomenalną szansą.

14'
Kolejna interwencja arbitra głównego. Przewinienie w środku pola na graczu Wisły Płock.

13'
Mateusz Szwoch umiejętnie zastawił się z piłką, co sprowokowało przewinienie na nim. Będzie rzut wolny.

11'
Chaotycznie, ale w końcu szczęśliwie wybronili się goście z zagrożenia, jakim było dośrodkowanie z rzutu wolnego. Oglądaliśmy bilard piłkarski w szesnastce.

9'
Przewinienie na Dominiku Furmanie. Doświadczony pomocnik nadział się na kompletnie spóźnioną interwencję ze strony przeciwnika.

8'
Rafał Rozmus bardzo rozkojarzony na płycie boiska. Po jego stronie sporo błędów w centralnej części placu gry.

6'
Po raz kolejny piłkarze ŁKS-u popełnili błąd w środku pola. Piłkę przechwycił Grzegorz Kuświk, który zanotował solidny rajd, a potem spróbował podwyższyć wynik. Uderzenie kompletnie chybione.

5'
Faul na prawym obrońcy Łódzkiego Klubu Sportowego. Rzut wolny dla tej drużyny.

3'
Gooooooool! Co za początek meczu w wykonaniu "Nafciarzy"?! Grzegorz Kuświk dobił piłkę do niemal pustej bramki z najbliższej odległości! Świetna centra futbolówki z lewego narożnika autorstwa Dominika Furmana.

2'
Premierowy korner dla Wisły Płock. Akcja ofensywna została sprokurowana przez prosty błąd techniczny w środkowej strefie boiska.

1'
Gospodarze dzisiejszej potyczki rozpoczęli.

*'
Początek meczu!

*'
Piłkarze obu zespołów wyszli na plac gry.

*'
Krzysztof Jakubik - ten arbiter poprowadzi pojedynek w Płocku.

*'
Wisła Płock spróbuje pójść za ciosem, po ostatniej sensacyjnej wygranej z Pogonią Szczecin (2:1).

*'
Sobotni maraton związany z 7. kolejką PKO BP Ekstraklasy rozpocznie się o godz. 15:00

*'
Zapraszamy Wszystkich naszych czytelników i obserwatorów do śledzenia naszej relacji "LIVE" z meczu: Wisła Płock - ŁKS Łódź.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Wisła Płock - ŁKS Łódź, to zapraszamy do śledzenia meczu online