Wisła Kraków - Zagłębie Lubin online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
4 : 2

Buchalik - Niepsuj, Klemenz, Janicki, Sadlok - Silva, Savićević (65' Boguski) - Błaszczykowski, Wojtkowski, Mak (85' Chuca) - Brożek (89' Zdybowicz).
Forenc - Kopacz, Guldan, Oko, Balić - Slisz, Tosik (75' Sirk) - Czerwiński (85' Bohar), Starzyński, Zivec (85' Poręba) - Szysz.

*'
Dziękujemy Państwu za wspólnie przeżyte emocje i zapraszamy do śledzenia kolejnych meczów na żywo na naszym portalu.

*'
Zasłużone zwycięstwo Białej Gwiazdy, po bardzo emocjonującym spotkaniu. Lubinianom, w wielu momentach zabrakło jakości, czasami również szczęścia i skuteczności.

Arbiter zakończył mecz! Wisła Kraków pokonuje Zagłębie Lubin 4:2.

90+2'
Niezły, choć mało efektowny i równie efektywny wolej Chuci przeszedł obok słupka.

90'
Arbiter doliczył aż pięć minut do drugiej połowy.

89'
Ostatnia roszada w zespole z Małopolski: plac gry opuścił Brożek, za niego wszedł Zdybowicz.

88'
Świetnie sparował piłkę do boku Buchalik po mocnej i precyzyjnej główce Guldana.

85'
Zmiany w obu drużynach: w Zagłębiu w miejsce Zivca i Czerwińskiego weszli Poręba oraz Bohar, natomiast w Wiśle Kraków Chuca zastąpił Maka.

84'
4:2! Brożek zalicza dublet!
Boguski doskonale zagrał futbolówkę pod nogi snajpera wiślaków, a ten ze stoickim spokojem zdobył swojego piątego gola w sezonie.

82'
Trenerzy zdecydowali na dokonanie kolejnych zmian personalnych, które nastąpią już za moment.

80'
14 616 widzów zgromadziło się na Stadionie Miejskim przy ulicy Reymonta w Krakowie.

78'
Zakotłowało się pod bramką Buchalika, ostatecznie jednak wznowi grę Buchalik.

77'
Rykoszet po strzale Starzyńskiego, następny korner.

75'
Obyło się bez zagrożenia pod bramką Forenca i nastąpiła pierwsza korekta w składzie gości: Sirk w miejsce Tosika.

74'
Stały fragment gry dla gospodarzy - rzut rożny.

73'
Centra Starzyńskiego "do nikogo". Piłka wyszła z obrębu pola karnego.

70'
Groźnie wyglądające zderzenie dwóch zawodników - Balicia i Silvy. Medycy obu ekip przy poszkodowanych piłkarzach.

69'
Silva próbował przelobować Forenca, który stracił futbolówkę po wyjściu z pola karnego, ale zabrakło mu kilkunastu centymetrów.

68'
Janicki zgarnął centrę Czerwińskiego.

65'
Roszada w Wiśle Kraków: Boguski za Savićevicia.

64'
Wielkie pudło Wojtkowskiego! Pomocnik Wisły, gdyby tylko przy strzale głową przymierzył w bramkę, to mógłby się już cieszyć z swojego drugiego gola.

63'
Zivec próbował wymusić rzut karny, co zauważył sędzia Stefański.

62'
żółta kartka Zasłużony kartonik dla Błaszczykowskiego za ostre wejście w nogi rywala.

60'
Ładny strzał Starzyńskiego ze sporej odległości wylądował na górnej siatce.

58'
3:2! Wojtkowski ulokował piłkę w siatce!
Asystę zanotował Mak, Wojtkowski efektownie oszukał trzech piłkarzy Wisły jednym zwodem, po czym uderzył między nogami czwartego i zanotował trafienie.

56'
żółta kartka Kara indywidualna dla Savićevicia - za faul taktyczny na Starzyńskim.

55'
Rzut karny i żółty kartonik anulowane!

54'
Sędzia Stefański analizuje tę sytuację na monitorze VAR. "Jedenastka", a konkretnie przewinienie, po obejrzeniu kilku powtórek, wydaje się wątpliwe.

53'
żółta kartka Arbiter ukarał Kopacza, który miał sfaulować Savićevicia.

52'
Nic nie wynikło z tego rzutu rożnego - Wisła była przy piłce, moment później arbiter wskazał na rzut karny!

51'
Wślizg Klemenza daje gościom korner.

48'
Wiślacy nie wykorzystali nieudanego piąstkowania Forenca po dograniu z narożnika - Błaszczykowski uderzył nad poprzeczką.

47'
Szyszowi nie udało się wykończyć strzałem centry ze skrzydła.

46'

*'
Obyło się bez zmian w wyjściowych składach.

*'
Zawodnicy powrócili na murawę.

*'
Statystyki:

*'
Cztery bramki, wiele sytuacji podbramkowych - żaden postronny kibic nie może narzekać na nudę. Gorąco liczymy, że piłkarze podtrzymają tę jakość w drugiej części meczu.

Przerwa.

45'
Dwie minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

44'
Balić wygrał pojedynek powietrzny w polu karnym z Brożkiem.

42'
Sporo błędów w defensywie popełniają obydwie drużyny.

40'
Nieudanie główkował Klemenz po dograniu Błaszczykowskiego.

39'
żółta kartka Kartka w kolorze żółtym została pokazana Baliciowi.

37'
2:2! Balić doprowadza do wyrównania!
Jeszcze nie skończyła się pierwsza część meczu, a już padły cztery gole - lewy defensor Zagłębia wykorzystał bierność graczy rywala i mocno główkował na bramkę, piłka po rękach Buchalika zatrzymał się w siatce.

35'
Kolejny korner, tym razem dla przyjezdnych.

34'
Niecelny strzał Starzyńskiego z dystansu.

32'
Nikt nie doszedł do wrzuconej przez byłego kapitana polskiej kadry futbolówki.

31'
Oko interweniował przy centrze Błaszczykowskiego i jest róg dla Wisły.

30'
Mak mógł i powinien podwyższyć prowadzenie gospodarzy - jednak nieczysto trafił w piłkę i Forenc pewnie zatrzymał tę próbę.

29'
Bardzo mocna centra w pole karne Zivca została wybita przez Janickiego.

27'
2:1! Zivec zdobywa gola kontaktowego!
Co za mecz w Krakowie! Dziecinną stratą "popisał się" Silva, piłkę otrzymał Starzyński, jego potężny strzał odbił Buchalik, ale wobec dobitki, która zamieniła się w asystę przy bramce Zivca, był już bezradny.

26'
żółta kartka Żółtą kartkę za taktyczny faul na Savićeviciu zobaczył Tosik.

25'

24'
Za silne dogranie Błaszczykowskiego w szesnastkę. Rozpocznie Forenc.

23'
2:0! Brożek wykończył przepiękną akcję gospodarzy!
Doświadczony snajper zdecydował się na zagranie na dwa podania z Makiem, po czym, będąc w polu karnym, przełożył obrońcę i uderzył obok bezradnego golkipera Zagłębia.

21'
żółta kartka Sadlok ujrzał żółty kartonik.

19'
1:0! Mak nie dał szans Forencowi!
Savićević posłał znakomitą wrzutkę do Maka, który wyprzedził Guldana i wpakował piłkę do siatki.

18'
Dogranie nie doszło do celu, a chwilę później fatalnie uderzył z daleka Sadlok.

17'
Rzut rożny dla graczy prowadzonych przez trenera Stolarczyka.

16'
Okres spokojniejszej gry z obu stron, zespoły powoli wymieniają krótkie podania.

14'
Lubinianie poradzili sobie z dośrodkowaniem z narożnika boiska.

13'
Korner dla krakowian.

12'
Wojtkowski spalił akcję gospodarzy.

10'
Gra wstrzymana, Czerwiński potrzebuje pomocy sztabu medycznego.

9'
Zivec spudłował w dogodnej sytuacji do zmiany rezultatu! Były gracz Piasta Gliwice, zamykając centrę Czerwińskiego i będąc jednocześnie niepilnowanym, uderzył obok słupka mając przed sobą tylko Buchalika.

7'
Guldan nie wykorzystał znakomitej wrzutki Starzyńskiego, jednak nawet gdyby kapitan Miedziowych zaliczyłby trafienie, to gol i tak nie zostałby uznany - był spalony.

6'
Bardzo mocne uderzenie Tosika zza szesnastki odbiło się od defensorów Wisły Kraków.

4'
Doskonałe podanie Niepsuja uruchomiło na flance Błaszczykowskiego, a ten, będąc w bardzo trudnej pozycji, zdecydował się na strzał z ostrego kąta. Piłka minęła cel, jakim była bramka.

3'
Prostopadła futbolówka ze strony Guldana była kierowana do Czerwińskiego, który jednak nie zdołał jej przyjąć.

2'
Długie podanie Janickiego miało zostać przejęte przez Maka, ale stoper posłał swojemu koledze zdecydowanie zbyt mocne zagranie.

1'
Rozpoczęli miejscowi.

*'
Piłkarze wychodzą na plac gry przy akompaniamencie hymnu Białej Gwiazdy.

*'
Sędziować mecz będzie Daniel Stefański.

*'
Kadrę meczową gości uzupełnią: Hładun, Dąbrowski, Jończy, Bogacz, Mucha, Poręba, Bohar, Pakulski, Sirk.

*'
Zestawienie Miedziowych prezentuje się w następujący sposób: Forenc - Kopacz, Guldan, Oko, Balić - Slisz, Tosik - Czerwiński, Starzyński, Zivec - Szysz.

*'
Ławka rezerwowych Wisły Kraków: Lis, Szota, Burliga, Boguski, Drzazga, Chuca, Wasilewski, Szot, Zdybowicz.

*'
Szkoleniowiec gospodarzy zdecydował się na desygnowanie powyższych graczy.

*'
Nie najlepsza dyspozycja mierzących się dzisiaj stron była także w poprzedniej kolejce - wiślacy przegrali 2:3 z Jagiellonią Białystok, a lubinianie polegli 0:3 w spotkaniu z Piastem Gliwice.

*'
Obydwie ekipy nie zaliczyły najlepszego startu w obecnym sezonie. Wisła zwyciężyła dwa razy, Zagłębie zaledwie raz. To przekłada się na lokaty obu klubów w tabeli, w jej dolnej części - odpowiednio na dziesiątym i trzynastym miejscu.

*'
Ligowa rywalizacja pomiędzy drużyną Macieja Stolarczyka i zespołem Bena van Daela rozpocznie się o 20:00.

*'
Na zamknięcie sobotnich spotkań siódmej serii gier PKO BP Ekstraklasy dojdzie do pojedynku w stolicy Małopolski. Krakowska Wisła sprawdzi swoje siły w starciu z Zagłębiem Lubin.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Wisła Kraków - Zagłębie Lubin, to zapraszamy do śledzenia meczu online