Lech Poznań - Cracovia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

1 : 2

van der Hart - Gumny, Satka, Crnomarković, Kostewycz, Puchacz (63' Klupś), Muhar (72' Amaral), Tiba, Jóźwiak, Jevtić (86' Tomczyk), Gytkjaer
Pesković – Ferraresso (62' Pestka), Datković, Dytiatjew, Rapa, Gol, van Amersfoort, Lusiusz (70; Dimun), Hanca, Wdowiak (79' Vestenicky), Lopes.

'
Dziękujemy za śledzenie relacji live. Dziś jeszcze mecz Legia - Raków na żywo. Początek transmisji o godzinie 20:00.

90+5'
Koniec meczu. Lech Poznań przegrał z Cracovią 1:2.

90'
Sędzia doliczył pięć minut.

89'
Błąd popełnił van der Hart, ale Satka z linii bramkowej dwukrotnie wybił piłkę.

88'
Goool! Tomczyk otrzymał prostopadłe podanie i pewnym strzałem wykorzystał sytuację sam na sam

88'
van Amersfoort z dystansu uderzył prosto w ręce bramkarza Lecha!

86'
Tomczyk zastąpił Jevticia.

80'
25 768 kibiców ogląda ten mecz na żywo z wysokości trybun.

79'
Vestenicky zastąpił Wdowiaka.

78'
Z dystansu nad bramką uderzył Amaral.

77'
Zamieszanie w polu karnym Cracovii, ale Klupś z kilkunastu metrów uderzył mocno i niecelnie.

76'
żółta kartka Amaral z rzutu wolnego spod bocznej linii boiska trafił w poprzeczkę! Mógł być cudowny gol.

76'
żółta kartka Wdowiak ukarany żółtą kartką.

75'
Kolejna groźna kontra Cracovii zepsuta. Tym razem za lekko uderzył Hanca.

74'
żółta kartka Hanca ukarany żółtą kartką.

72'
Amaral zastąpił Muhara.

72'
Groźna kontra Cracovii po stracie Jevticia. Lopes fatalnie przyjmował piłkę mając przed sobą tylko bramkarza Lecha i wybił mu ją Muhar.

70'
Dimun zastąpił Lusiusza.

69'
Chwilowa przerwa w grze, ponieważ kibice Lecha wyrzucili na boisko folie z oprawy. Trwa ich zbieranie.

68'
Goool! 2:0! van Amersfoort urwał się obrońcom Lecha i wykorzystał sytuaję sam na sam z bramkarzem Lecha

65'
Ależ szansa dla Lecha. Jevtić zagrał do Jóźwiaka, jego pierwszy strzał został zablokowany, a dobitka trafiła w słupek! Sporo szczęścia miała Cracovia.

65'
van der Hart bez problemów obronił lekki strzał Gola.

64'
Mogło być groźnie w polu karnym Lecha, ale Satka zablokował podanie Wdowiaka. Tylko rzut rożny.

63'
Klupś zastąpił Puchacza.

62'
Pestka zastąpił Ferraresso.

61'
Indywidualna akcja Gumnego w polu karnym Cracovii. W ostatniej chwili piłkę na rzut rożny wybił Dytiatjew.

59'
Jevtić dośrodkował z rzutu wolnego, Crnomarković zgrał piłkę głową, ale złapał ją Pesković.

55'
żółta kartka Żółta kartka dla Lusiusza za brzydki faul na Puchaczu.

53'
Kolejny strzał Wdowiaka z pola karnego. Znów niecelny. Słabo gra dziś Lech.

49'
Gumny płasko dośrodkował wzdłuż bramki, ale nikt nie doszedł do piłki. Będzie rzut rożny.

48'
Mogło być 2:0. Dobra okazja dla Cracovii, ale Wdowiak z pola karnego uderzył obok słupka.

46'
Początek drugiej połowy. Obie drużyny bez zmian.

'
Oprawa kibiców z pierwszej połowy.

45+4'

45+2'
Strzał Jevticia sprzed pola karnego przeleciał nad bramką.

45'
Sędzia doliczył cztery minuty.

43'
Dośrodkowanie z rzutu rożnego Jevticia, ale nikt nie doszedł do piłki.

41'
żółta kartka Kolejna żółta kartka dla sztabu szkoleniowego Lecha. Tym razem obejrzał ją trener bramkarza, Michał Chamera.

39'
Zablokowany strzał Jevticia sprzed pola karnego.

38'
Wdowiak zszedł do środka, uderzył lewą nogą, ale pewnie interweniował van der Hart.

34'
Gumny płasko dośrodkował w pole karne, ale Jóźwiak uderzył bardzo niecelnie.

33'
żółta kartka Lopes ukarany żółtą kartką.

33'
Jóźwiak znakomicie zagrał do Gytkjaera, ten miał przed sobą bramkarza, ale nieczysto trafił w piłkę i nie zdołał oddać celnego strzału.

32'
Zablokowany strzał Puchacza.

30'
żółta kartka Żółta kartka dla... Dariusz Żurawia.

29'
Kolejna dobra okazja dla Cracovii, ale strzał z pola karnego zablokował jeden z obrońców.

28'
Sędzia zarządził przerwę na wodę.

27'
Goool! Z boiska wiało nuda, ale Cracovia wyszła na prowadzenie. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Hanci gola głową zdobył Rapa. 1:0 dla Cracovii!

20'
żółta kartka Diego ukarany żółtą kartką.

19'
Kontra Cracovii. Strzał Hanci został zablokowany i będzie rzut rożny dla Cracovii.

18'
Wreszcie groźna okazja. Jóźwiak zagrał do Gytkjaera, ten sprzed pola karnego uderzył mocno, ale Pesković zdołał wybić piłkę na rzut rożny.

17'
Kibice Lecha szykują oprawę.

15'
Jak na razie nie dzieje się nic ciekawego.

11'
Zdecydowanie dłużej przy piłce utrzymuje się Lech.

8'
Piłka trafiła w polu karnym do Jevticia, który chciał ją przyjąć i w ostatniej chwili na rzut rożny wybił ją jeden z obrońców Cracovii.

6'
Pięć minut gry już za nami. Jak na razie bez sytuacji.

3'
Lech stara się narzucić swój styl gry.

1'
Rozpoczął Lech.

'
Kibice odśpiewali jeszcze hymn Polski. Za chwilę początek meczu.

'
Piłkarze pojawili się już na boisku. Na trybunach głośny doping kibiców Lecha.

'
Skład Lecha:

'
Skład Cracovii:

'
Na trybunach pojawi się około 25 tysięcy kibiców.

'
Zapraszamy na mecz Lech Poznań - Cracovia na żywo od godziny 17:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lech Poznań - Cracovia, to zapraszamy do śledzenia meczu online