Legia Warszawa - Raków Częstochowa online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Raków Częstochowa
3 : 1

Majecki - Vesović, Jędrzejczyk, Wieteska, Karbownik - Nagy, Antolić, Martins (71' Praszelik), Gwilia (60' Cafu), Luquinhas - Niezgoda (63' Carlitos).
Gliwa - Szymonowicz, Azemović, Petrasek - Apolinarski (33' Bartl), Schwarz, Sapała, Kun - Musiolik (HT' Nouvier), Brown Forbes (75' Kolew), Szczepański.

*'
Dziękujemy Państwu za wspólnie spędzony czas.

90+3'
3:1! Gol honorowy dla Rakowa, strzelcem Petrasek!
Stoper wygrał główkę po wrzucie z autu i zaskoczył Majeckiego.

90+2'
Luquinhas po raz kolejny popisał się udanym dryblingiem, po czym po raz kolejny fatalnie uderzył.

90+1'
Piłka dorzucona z narożnika wylądowała w rękach bramkarza warszawian.

90'
Trzy minuty doliczone do drugiej połowy.

89'
Raków wywalczył rzut rożny.

87'
Kolew zabrał piłkę Majeckiemu za szesnastką, ale Bułgarowi nie udało się oddać strzału. Dużo szczęścia miał młody golkiper wicemistrzów Polski.

84'
Carlitos wrócił pod własne pole karne i odebrał futbolówkę Szczepańskiemu.

83'
Wychowanek gospodarzy wraca do rywalizacji, a piłkarze Aleksandara Vukovicia są coraz bliżsi zainkasowania pełnej puli punktowej.

81'
Daleka centra Schwarza była łatwym łupem dla Majeckiego, w którego wpadł jeszcze Petrasek. Golkiper Legii nie podnosi się z murawy, gra wstrzymana.

78'
Ładna indywidualna akcja Luquinhasa, po którym, jak często się działo w tym sezonie, Brazylijczyk zrobił wszystko dobrze do momentu oddania strzału.

76'
16 506 zgromadziło się na Stadionie Miejskim w Warszawie.

75'
Trzecia roszada w Rakowie: Kolew za Browna Forbesa.

72'
Strzał z dystansu Browna Forbesa nie było najwyższej jakości. Bramkarz odprowadził piłkę wzrokiem.

71'
Ostatnia zmiana po stronie gospodarzy: Praszelik w miejsce Martinsa.

68'
Brown Forbes zepsuł okazję do zmiany wyniku, która powstała wskutek dziecinnej straty Antolicia.

67'
żółta kartka Brzydki faul Jędrzejczyka na rywalu - "żółtko" dla stopera Legii.

65'
żółta kartka Żółtą kartkę ujrzał Antolić.

63'
Druga zmiana w zespole z Mazowsza: za Niezgodę wszedł Carlitos.

62'
Zakotłowało się w polu karnym, ale ostatecznie warszawianie wyprowadzają kontratak.

61'
Wślizg Wieteski daje przyjezdnym róg.

60'
Roszada w zespole wicemistrza Polski: Cafu w miejsce Gwilii.

59'
Gol anulowany! Sędzia dopatrzył się przewinienia kostarykańskiego napastnika Rakowa przy walce o piłkę na Wietesce.

58'
Arbiter analizuje jeszcze tę sytuację na monitorze VAR.

57'
Kun pokonał Majeckiego!
Skrzydłowy dobił zblokowany strzał zza pola karnego Nouviera, który otrzymał podanie od Browna Forbesa, piłka po rękach bramkarza wylądowała w siatce.

55'
Celna główka Wieteski, wprost jednak w Gliwę.

54'
Świetna interwencja Gliwy po mocnym strzale Gwilii! Arbiter wskazuje na narożnik boiska.

52'
3:0! Hat-trick Niezgody!
Bardzo pewny strzał pod poprzeczkę.

50'
Rzut karny dla legionistów! Faulowany Luquinhas, Brazylijczyka podciął Petrasek.

48'
Płaski strzał Nagya z obrębu szesnastki został zatrzymany przez Gliwę.

46'

*'
Druga zmiana w szeregach Rakowa Częstochowa: Nouvier za Musiolika.

*'
Oba kluby ponownie zameldowały się na murawie.

*'
Statystyki:

*'
W pełni zasłużone prowadzenie Legii Warszawa. Raków próbuje odrobić straty, choć starania nie przynoszą na razie jakichkolwiek efektów.

45+1'
Obyło się bez jakiegokolwiek zagrożenia po tym stałym fragmencie gry.

45'
Minuta doliczona do pierwszej części meczu.

44'
Majecki udanie interweniował nogi po silnym strzale Kuna po ziemi! Korner dla przyjezdnych.

43'
Zbyt mocno dogrywał w szesnastkę Gwilia, Gruzin szukał tam Niezgody.

41'
Kun skutecznie zablokował dośrodkowanie Vesovicia z prawej flanki.

39'
Każdy z ataków miejscowych przynosi więcej zagrożenia pod bramką, niż jakakolwiek próba stworzenia okazji bramkowej w wykonaniu gości.

37'
Centra rakowian z narożnika boiska skutecznie wychwycona przez golkipera warszawskiego zespołu.

36'
Majecki zachował czujność przy potężnym uderzeniu Bartla z daleka - udało mu się sparować futbolówkę do boku.

34'
Precyzyjna centra doszła do dobrze ustawionego Azemovicia, ale jego zgranie przejęli gospodarze.

33'
Nastąpiła wcześniej wspomniana zmiana: Bartl zastąpił Apolinarskiego.

31'
Bomba Nagya odbiła się od słupka! Centymetry dzieliły Węgra od celebracji bramki.

30'
Szykuje się pierwsza korekta - "wędka" w składzie Rakowa.

29'
Głębokie dogranie Schwarza wprost w ręce Majeckiego.

27'
Gliwa skutecznie, choć nie bez problemów, wyłapał wrzutkę Vesovicia.

24'
Szymonowicz z łatwością zatrzymał czysto szarżującego Karbownika.

23'
Legia utrzymuje się przy piłce, Raków musi za nią biegać.

21'
Podopieczni trenera Vukovicia zwolnili nieco tempo gry, jednak nie zmienia to faktu, że całkowicie kontrolują przebieg spotkania.

19'
Częstochowska ekipa powoli zaczyna szukać swoich szans w tym meczu - brakuje im jednak dokładności.

17'
Dośrodkowanie Apolinarskiego z boku boiska przechwycił Jędrzejczyk.

16'
Nieczysty strzał głową Jędrzejczyka nie sprawił kłopotów golkiperowi.

15'
Legioniści dominują nad słabo dysponowanym Rakowem - mają teraz rzut rożny.

14'
żółta kartka Spóźniony wślizg Szymonowicza w nogi rywala i zasłużona kara indywidualna dla stopera gości.

13'
Fatalnie rozegrali ten stały fragment gry zawodnicy Marka Papszuna - futbolówka wylądowała poza placem gry.

12'
Korner będą mieli rakowianie.

10'
2:0! Niezgoda ma już na koncie dublet!
Świetne zawody snajpera gospodarzy - Karbownik wyłożył mu piłkę w polu karnym, a napastnik warszawian najpierw zamarkował strzał, po czym uderzył dokładnie przy prawym słupku, nie dając szans bramkarzowi.

9'
Przyjezdni są dzisiaj nieco bezradni.

8'
Bardzo zły strzał z dystansu w wykonaniu Sapały.

6'
Niesamowicie bierny w tamtej sytuacji był Apolinarski - gracz Rakowa założył, że żaden z legionistów nie dojdzie do dogrania, ale mocno się przeliczył.

5'
1:0! Niezgoda mocną główką zmusił Gliwę do kapitulacji! Napastnik idealnie skontrował precyzyjnie wrzuconą przez Vesovicia futbolówkę.

2'
Obie ekipy przyspieszają swoje ataki długimi prostopadłymi podaniami, które nie dochodzą jednak do celu.

1'
Początek spotkania!

*'
Zanim mecz się rozpocznie, kibice minutę ciszy poświęcą zmarłej tragicznie 30 lat temu legendzie Legii Warszawa i całej polskiej piłki nożnej - Kazimierzowi Deynie.

*'
Piłkarze pojawili się na placu gry.

*'
Rola arbitra przypadła Tomaszowi Musiałowi.

*'
Rezerwowi aktualnych wicemistrzów Polski: Cierzniak, Jodłowiec, Lewczuk, Carlitos, Rocha, Agra, Cafu, Stolarski, Praszelik.

*'
Szkoleniowiec legionistów, Aleksandar Vuković, odkrył karty, dzięki czemu już wiemy, jacy gracze wyjdą w wyjściowym składzie.

*'
Ławka rezerwowych gości: Szumski, Piątkowski, Luković, Nouvier, Kościelny, Babenko, Skóraś, Kolew, Bartl.

*'
W takim składzie, jaki możemy zaobserwować powyżej, zaczną spotkanie częstochowianie.

*'
Z drugiej strony zespół prowadzony przez Marka Papszuna, kiedy odniósł jedyne ekstraklasowe zwycięstwa - taka sytuacja miała miejsce dwukrotnie - to wówczas ich rywalami były ekipy znacznie silniejsze od nich kadrowo - mowa tu o Jagiellonii Białystok i Lechii Gdańsk.

*'
Szanse rakowian w nadchodzącym meczu maleją, gdy weźmie się pod uwagę fakt, że warszawianie w ostatnich kilku ligowych starciach wyraźnie są na fali.

*'
Rywalizacja, która może przynieść wiele piłkarskich emocji, ma planowo rozpocząć się o godzinie 20.

*'
Dzień wieczór, Państwu!
Legia Warszawa, po pożegnaniu się z marzeniami o awansie do fazy grupowej Ligi Europy, będą z pewnością chcieli poprawić sobie nastroje zwycięstwem w siódmej ligowej kolejce. Ich przeciwnik, czyli beniaminek z Częstochowy, myśli o powetowaniu porażki, jaką ponieśli w poprzedniej serii gier w starciu z Lechem Poznań.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Legia Warszawa - Raków Częstochowa, to zapraszamy do śledzenia meczu online