Słowenia - Polska online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Słowenia
Polska
2 : 0

Oblak - Stojanović, Struna, Mevlja, Balkovec - Kurtić, Krhin - Bezjak, Ilicić, Verbić (62' Crnigoj) (90+1' Berić) - Sporar (85' Popović).
Fabiański - Kędziora, Pazdan, Bednarek, Bereszyński - Zieliński, Krychowiak, Klich (69' Bielik), Grosicki (69' Błaszczykowski) - Lewandowski, Piątek (76' Kownacki).

*'
Dziękujemy Państwu za wspólnie spędzony czas.

*'
Pierwsza porażka reprezentacji Polski w eliminacjach do mistrzostw Europy 2020, co należy podkreślić - w pełni zasłużona. Słoweńcy byli ekipą znacznie lepszą w przekroju całego meczu.

Koniec spotkania.

90+2'
żółta kartka Bereszyński napomniany kartką w kolorze żółtym.

90+1'
Ostatnia, tym razem wymuszona zmiana w Słowenii: Berić za kontuzjowanego Crnigoja.

90'
Trzy minuty doliczone przez sędziego do regulaminowego czasu gry.

88'
Crnigoj z pomocą medyków przynajmniej na jakiś czas opuszcza boisko.

87'
Słowenia udanie oddala grę od swojego pola karnego.

85'
Zmiana numer dwa w szeregach słoweńskich: Popović zastąpił Sporara.

83'
Nic już nie wskazuje na to, aby polska kadra była w stanie zdobyć gola wyrównującego. Trudno także liczyć choćby na bramkę kontaktową.

81'
żółta kartka Krychowiak z żółtym kartonikiem na koncie.

79'
Ładna akcja Bielika, próba Bielika zza pola karnego była już jednak niecelna.

78'
Słoweńcy złapali "luz" w grze. To oznacza, że szanse na jakiekolwiek punkty w dzisiejszym meczu są coraz mniejsze.

76'
Trzecia roszada w reprezentacji Polski: Kownacki w miejsce Piątka.

73'
żółta kartka Stojanović ujrzał żółty kartonik za faul taktyczny.

72'
Spore kłopoty z obroną silnego uderzenia Ilicicia miał Fabiański. Ostatecznie piłka została wyekspediowana przez defensorów.

70'
Mamy wreszcie celny strzał polskiego piłkarza - Krychowiaka. Zabrakło jednak mocy, aby Oblak nie był w stanie złapać piłki.

69'
Podwójna korekta w składzie Polski: plac gry opuścili Grosicki i Klich, ich miejsce zajęli Błaszczykowski i Bielik.

68'
Powtórki pokazują, że nie było podstaw do nieuznania bramki Grosickiego. Lewandowski nie przewinił w tamtej sytuacji.

67'
Grosicki ulokował piłkę w bramce, ale arbiter dopatrzył się przewinienia asystującego w tamtej sytuacji Lewandowskiego.

65'
2:0... Sporar raduje słoweńskich kibiców.
Fenomenalnym prostopadłym podaniem popisał się Ilicić, a grający z numerem dziewiątym piłkarz nie dał szans Fabiańskiemu po strzale z obrębu szesnastki. Po raz kolejny błąd w obronie popełnił Pazdan.

63'

62'
Roszada w reprezentacji Słowenii: Crnigoj za Verbicia.

60'
Bezzębne są polskie ataki. Po godzinie gry wciąż nie było celnego uderzenia na bramkę Oblaka.

57'
Zmiany w polskiej kadrze wydają się być konieczne. Szkoleniowiec wciąż jednak nie decyduje się na ich przeprowadzenie.

55'
Zbyt koronkowo próbowali rozegrać akcję Polacy. Za mało konkretów jest w grze podopiecznych Jerzego Brzęczka.

52'
Słoweńcy wybronili się i także przeprowadzili kontrę, po której niebezpieczny strzał oddał Kurtić. Futbolówka minęła o metr prawy słupek.

51'
Nic nie wynikło z tego rzutu wolnego, jest natomiast kontratak Polski.

50'
Przewinienie Bereszyńskiego na Bezjaku na wysokości naszego pola karnego.

48'
Prostopadłe zagranie Ilicicia do Sporara, którego późniejsza centra wpadła w ręce Fabiańskiego.

46'

*'
Bez zmian w wyjściowych składach.

*'
Zawodnicy powrócili na plac gry.

*'

*'
Początek należał do Polski, jednak im bliżej było końca pierwszej połowy, tym coraz lepsi byli reprezentanci kraju bałkańskiego. Dość powiedzieć, że Polacy jeszcze nie uderzyli celnie na bramkę gospodarzy.

45+2'
Oblak uprzedził Krychowiaka i wyłapał dogranie ze stałego fragmentu gry.

45+1'
Interwencja Stojanovicia przy centrze Grosickiego, jest korner.

45'
Dwie minuty doliczone do pierwszej części spotkania.

44'
Bezjak złapany na ofsajdzie.

43'
Dobry atak polskiej drużyny zakończył się niepowodzeniem po faulu w ofensywie Lewandowskiego.

41'
Słoweńcy nie mają zamiaru teraz atakować całym zespołem, lecz powoli, w razie nadarzającej się okazji, przeprowadzać ataki pozycyjne i kontry.

39'
Fabiański uratował naszą kadrę od straty drugiej bramki! Wyjście do centry uniemożliwiło Verbiciowi oddanie skutecznego strzału, który gdyby taki był, to niemal na pewno wylądowałby w siatce.

38'
Strata gola podziałała wyraźnie mobilizująco na Słoweńców i dokładnie odwrotnie na Polaków.

37'
żółta kartka "Żółtko" dla Klicha za faul na rywalu.

34'
1:0. Struna z bliska pokonał Fabiańskiego.
Pazdan nie upilnował wbiegającego do centry z boku słoweńskiego defensora, a ten ulokował piłkę w siatce.

33'
Wślizg Krychowiaka przy próbie zatrzymania Sporara - korner dla gospodarzy.

31'
Wciąż jeszcze Polacy nie oddali celnego uderzenia na bramkę Oblaka.

29'
Tym samym zagraniem popisał się teraz Oblak, pewnie wyłapując dogranie Zielińskiego.

28'
Fabiański świetnie zakończył kontratak rywala - doskonale wyłapał centrę Sporara do nieobstawionego Ilicicia.

26'
Ilicić oddał strzał z daleka - mocno niecelna próba gracza Atalanty.

24'
Dośrodkowanie Grosickiego padło łupem defensorów zespołu Matjaza Keka.

23'
Bednarkowi, mimo posiadania piłki w polu karnym, nie udało się uderzyć, ale jest jeszcze róg.

22'
Polska ma rzut wolny na połowie Słowenii.

20'
Po raz kolejny zabrakło dokładnego zakończenia ataku pozycyjnego - tym razem Kędziora źle posłał piłkę z prawej flanki.

18'
Zdaje się, że Mevlja przewinił w walce z Lewandowskim przy linii bocznej, ale sędzia nakazał grać dalej.

17'
Przewaga reprezentacji Polski jest wyraźna, a do zmiany rezultatu brakuje jeszcze tylko precyzji w wykańczaniu ataków.

15'
Poszkodowany po starciu z przeciwnikiem jest Bereszyński. Za moment gracz włoskiej Sampdorii wróci do rywalizacji.

13'
Wzorcową kontrę przeprowadziliby piłkarze selekcjonera Brzęczka, gdyby po ostatnim podaniu Lewandowskiego Klich nie zostałby zablokowany.

12'
Polacy zażegnali niebezpieczeństwo po centrze z narożnika boiska.

11'
Zanim to jednak nastąpi, chwilę trzeba poczekać. Kurtić ucierpiał w walce powietrznej.

10'
Indywidualna akcja Ilicicia zakończona strzałem zmusiła Fabiańskiego do obrony, jest korner dla Słoweńców.

8'
Dwie wrzutki z boku, najpierw Kędziory, które nie było najlepsze, później jeszcze gorszej jakości Grosickiego.

6'
Stojanović posłał bardzo mocną centrę w szesnastkę, futbolówka trafiła w zewnętrzne spojenie słupka z poprzeczką, ale zanim to się zdarzyło, piłka opuściła linię końcową.

4'
żółta kartka Żółta kartka dla Struny za ostre wejście w Lewandowskiego.

3'
Na uderzenie zdecydował się Zieliński i wyszło mu to fatalnie - piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką.

2'
Grosicki sfaulowany przez Kurticia tuż przed linią pola karnego, w pobliżu prawego skrzydła. To może być dobra okazja dla kadrowiczów Jerzego Brzęczka.

1'
Zaczęli Polacy.

*'
Czas na hymny obu mierzących się dziś państw.

*'
Gracze meldują się na murawie stadionu w stolicy Słowenii - Lublanie.

*'
Spotkanie poprowadzi w roli arbitra pochodzący z Rosji, Siergiej Karasiow.

*'
Ławka rezerwowych podopiecznych Matjaza Keka: Belec, Vidmar, Blasić, Jokić, Crnigoj, Korun, Milec, Bijol, Popović, Zajc, Berić, Matavz, Zahović.

*'
Rezerwowi polskiej kadry: Skorupski, Szczęsny, Cionek, Glik, Gumny, Jędrzejczyk, Reca, Rybus, Bielik, Błaszczykowski, Góralski, Kądzior, Linetty, Szymański, Kownacki.

*'
Zestawienie przeciwników z Północnych Bałkanów jest znane.

*'
Wyjściowy skład reprezentacji Polski został zaprezentowany.

*'
Najbardziej pamiętne spotkanie Polaków ze Słowenią, to mecz eliminacyjny do mistrzostw świata 2010, które odbyły się w Republice Południowej Afryki - wtedy, gdy mecz odbywał się nie tak jak dzisiaj w Lublanie, lecz Mariborze, Polacy przegrali aż 0:3 i pożegnali się z marzeniami o awansie na turniej.

*'
Kadrę Jerzego Brzęczka czeka trudne, przynajmniej na papierze, starcie z bałkańską ekipą. Jeśli jednak spojrzy się na tabelę grupową, to różnica między prowadzącą Polską, a jej rywalem z południowej części Europy aż siedem punktów.

'
Zapraszamy do oglądania meczu Słowenia - Polska na żywo w internecie. Początek spotkania o godzinie 20:45.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Słowenia - Polska, to zapraszamy do śledzenia meczu online