Polska - Austria online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Polska
Austria
0 : 0

Fabiański - Kędziora, Glik, Bednarek, Bereszyński - Krychowiak, Bielik - Zieliński, Grosicki (70' Szymański) - Lewandowski, Kownacki (58' Błaszczykowski) (77' Klich).
Stankovic - Lainer, Dragović, Posch, Ulmer - Baumgartlinger, Laimer (89' Gregoritsch) - Lazaro (77' Ilsanker), Sabitzer, Alaba - Arnautović.

*'
Dziękujemy Państwu za wspólnie spędzony czas.

I to było ostatnie zagranie tego spotkania! Polska - Austria 0:0.

90+4'
Fatalny bezpośredni strzał Alaby.

90+3'
żółta kartka Po bardzo ostrym, ale zdawało się, że i czystym wślizgu żółtą kartkę obejrzał Bielik.

90'
Arbiter zdecydował się na doliczenie dwóch minut do drugiej połowy.

89'
Druga korekta w składzie Austrii: Gregoritsch zastąpił Laimera.

88'
Bielik spróbował zaskoczyć Stankovicia z dystansu, zabrakło precyzji i siły.

87'
Silne uderzenie Lainera sprzed narożnika pola karnego przeszło obok prawego słupka.

84'
żółta kartka Żółta kartka dla Klicha.

83'
Krychowiak upadł w polu karnym po kontakcie z rywalem i pomimo protestów, sędziowie pokazali, że nie ma mowy o rzucie karnym.

82'
Lewandowski wykorzystał błąd defensywy i przede wszystkim Stankovicia, ale jego podanie do nieobstawionego kolegi zostało zablokowane.

80'
Coraz mniej także wskazuje, że rezultat ulegnie zmianie.

78'
Wejście Klicha może sugerować, że trener Brzęczek będzie chciał utrzymać bezbramkowy wynik do końca.

77'
Po jednej zmianie w obu zespołach: Ilsanker za Lazaro i Klich w miejsce kontuzjowanego Błaszczykowskiego.

74'
Błaszczykowski usiadł na murawie. Być może będzie konieczna zmiana.

72'
Dwójkowa akcja Kędziory i Błaszczykowskiego zakończyła się niepowodzeniem ze względu na zbyt mocne podanie tego drugiego.

70'
Druga zmiana w drużynie Jerzego Brzęczka: Szymański za Grosickiego.

68'
Faul Grosickiego w ofensywie na Lainerze w szesnastce.

66'
Kolejna świetna interwencja Fabiańskiego - zatrzymał uderzenie Arnautovicia w sytuacji prawie sam na sam!

65'

64'
Grosicki złym ustawieniem zablokował najprawdopodobniej zmierzający do siatki strzał Lewandowskiego.

63'
Nieudane rozegranie tego stałego fragmentu gry.

62'
Bomba z daleka Laimera zmusiła do ogromnego wysiłku Fabiańskiego! Po interwencji naszego bramkarza jest korner dla rywala.

61'

60'
Kolejne groźne uderzenie Austriaków zza szesnastki - tym razem huknął Sabitzer, niecelnie.

58'
Następuje pierwsza roszada w reprezentacji Polski: Błaszczykowski w miejsce Kownackiego.

57'
Niecelny strzał z dystansu w wykonaniu Alaby.

56'
Konieczne są zmiany w szeregach Polski. Gra nie wygląda lepiej niż w pierwszej połowie.

54'
Stankovic uprzedził Grosickiego w dojściu do prostopadłego podania Zielińskiego.

52'
Padłaby bramka dla Polski, gdyby zgranie Kownackiego doszło do Lewandowskiego. Na nasze nieszczęście, kapitana polskiej kadry uprzedził Posch.

50'
Akcja Polaków spalona na panewce przez zbyt mocne i spóźnione podanie Zielińskiego.

48'
Czujność Fabiańskiego uratowała polski zespół od przegrywania w tym meczu! Golkiper West Hamu wyszedł z pola bramkowego, dzięki czemu wybronił strzał Arnautovicia.

46'
żółta kartka "Żółtko" dla Laimera za faul na Krychowiaku.

46'

*'
Trenerzy nie zdecydowali się na dokonanie jakichkolwiek korekt w składach.

*'
Piłkarze powrócili na płytę boiska.

*'
Gra Polaków wcale nie wygląda lepiej niż w starciu ze Słowenią. O ile nie powinniśmy mieć problemów z awansem na Euro, o tyle takie występy jak dziś, na mistrzostwach Europy najpewniej zakończą się trzema porażkami w trzech meczach.

45'
Minuta doliczona do pierwszej części spotkania.

42'
Ulmer podciął Grosickiego na połowie Austrii. Rzut wolny dla Polski.

41'
Na ofsajdzie złapany Grosicki.

40'
Ofiarne wejście Krychowiaka uniemożliwiło Sabitzerowi oddanie strzału.

37'
Austriacy próbują rozmontować polską obronę wymianą wielu podań na jej połowie.

35'
Obyło się bez większego zagrożenia po tym kornerze.

34'
Fabiański sparował strzał z woleja Lazaro! Róg dla Austrii.

33'
żółta kartka Sabitzer ukarany żółtą kartką za głośne protesty kierowane do sędziego głównego.

32'
Glik protestuje - sugeruje sędziemu, że był faulowany w polu karnym przy próbie dosięgnięcia wrzutki Grosickiego. Arbiter nie przychylił się do sugestii defensora AS Monaco.

31'
Kapitalna parada Stankovicia po mocnej główce Glika! Rzut rożny dla naszej kadry.

30'

29'
Niebywałe pudło Lewandowskiego w dogodnej okazji! Grosicki przeprowadził szarżę bokiem boiska, dograł idealnie na głowę najlepszego strzelca w historii reprezentacji Polski, a ten, będąc niepilnowanym, przestrzelił.

28'
Wrzucenie Lazaro z prawej flanki trafiło w rękawice Fabiańskiego.

27'
Kownacki podejmuje dzisiaj nie najlepsze decyzje. Długo przymierzał się do centry, a gdy już to zrobił, to piłka wylądowała na głowie stopera austriackiego.

25'
Bereszyński skutecznie wyłuskał piłkę w polu karnym Arnautoviciowi.

24'
Główkował Glik po dośrodkowaniu Grosickiego. Futbolówka poszybowała nad poprzeczką.

23'
Szczęśliwy rajd między graczami przeciwnika przeprowadził Lewandowski, po czym uderzył z dystansu. Rykoszet i jest korner.

21'
Trzech Austriaków zaatakowało zastawiającego się Lewandowskiego - snajper Bayernu Monachium przegrał tę walkę o piłkę.

19'
Wciąż gracze selekcjonera Franco Fody pokazują znacznie więcej piłkarskiej jakości.

17'
Zły wybór Kownackiego - zamiast podać piłkę idącemu na obieg Kędziorze, wybrał Lewandowskiego i akcja została przerwana przez reprezentację Austrii.

15'
Polacy mieli doskonałą okazję do skontrowania rywala, ale Lewandowski zagrał o ćwierć sekundy za szybko do Grosickiego i sędzia liniowy dostrzegł milimetrowego spalonego.

14'
Alaba złożył się do uderzenia z powietrza, szczęśliwie został zablokowany.

13'
Wybicie Bednarka daje gościom rzut rożny. Dośrodkowywał Lainer.

11'
Gra podopiecznych Jerzego Brzęczka nie napawa optymizmem. Do tej pory, znacznie lepsze wrażenie zostawili po sobie Austriacy.

10'
Słupek po strzale Arnautovicia! Napastnik austriacki uprzedził Glika w doskoczeniu do górnego zagrania i obramowanie bramki uratował nas przed stratą gola.

8'
żółta kartka Arnautović za ostre wejście w nogi Kownackiego ujrzał żółty kartonik, jak należy przyznać - całkowicie zasłużenie.

7'
Ładna akcja polskiej drużyny, w jej końcowej fazie wrzucał z prawej strony Bielik. Zabrakło jakości, golkiper pewnie złapał piłkę.

6'
Ofiarny wślizg Poscha przeciął centrę Kownackiego.

4'
Na prawym skrzydle znalazł się Lewandowski, po czym zdecydował się na dogranie, do główki doszedł Grosicki, ale Stankovic z łatwością wyłapał futbolówkę.

3'
Potężne dziury tworzą nasi gracze w środku pomocy, na nasze szczęście Arnautović, po znalezieniu sobie miejsca, uderzył wprost w ręce Fabiańskiego.

2'
Ofensywny początek Austrii, Polacy na razie starają się jedynie powstrzymywać ataki przyjezdnych.

1'
Rozpoczęli goście.

*'
Czas na hymny obu państw - najpierw Austrii, następnie Polski.

*'
Trójka sędziowska wyprowadza na murawę PGE Narodowego zawodników obu zespołów.

*'
Rozstrzygać piłkarskie starcie będzie arbiter znany ze spotkań Ligi Mistrzów, pochodzący z Węgier - Viktor Kassai.

*'
Rezerwowi przyjezdnych: Schlager, Grillitsch, Kainz, Onisiwo, Hinterseer, Schaub, Gregoritsch, Lienhart, Pervan, Ilsanker, Hinteregger, Goiginger.

*'
Austriacy zainaugurują mecz w zestawieniu nieznacznie zmienionym w stosunku do meczu z Łotwą - Stefan Posch zajął miejsce Martina Hintereggera.

*'
Ławka rezerwowych reprezentacji Polski: Skorupski, Szczęsny, Cionek, Pazdan, Gumny, Jędrzejczyk, Reca, Rybus, Klich, Błaszczykowski, Góralski, Kądzior, Linetty, Szymański, Piątek.

*'
Prognozowana kilka godzin temu jedenastka, jaka miała rozpocząć rywalizację z Austriakami, potwierdziła się w stu procentach.

*'
W razie przegranej, w tabeli grupowej punktami z Polską zrównają się nasi dzisiejsi przeciwnicy.

*'
W piątkowym spotkaniu Polacy zaprezentowali się bardzo źle, całkowicie zasłużenie przegrywając z Słowenią 0:2. W dzisiejszym spotkaniu reprezentanci nie mogą zagrać tak samo, czym podyktowane są przewidywane zmiany w wyjściowym składzie.

'
Selekcjoner reprezentacji Polski, Jerzy Brzęczek według zapowiedzi ma dokonać kilku zmian w składzie w porównaniu do meczu ze Słowenią. Oto w jakim zestawieniu najprawdopodobniej wybiegną na boisko Polacy:

Łukasz Fabiański - Tomasz Kędziora, Kamil Glik, Jan Bednarek, Bartosz Bereszyński - Kamil Grosicki, Grzegorz Krychowiak, Krystian Bielik, Dawid Kownacki - Piotr Zieliński - Robert Lewandowski.

'

Mecz Polska - Austria na żywo

Zapraszamy do śledzenia meczu Polska - Austria na żywo. Początek w poniedziałek o godzinie 20:45.

Zobacz gdzie oglądać transmisję TV i online

Obecnie reprezentacja Polski jest liderem swojej grupy i ma trzy punkty przewagi nad Austriakami. W piątek Polacy przegrali ze Słowenią 0:2, a Austria rozgromiła Łotwę 6:0.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Polska - Austria, to zapraszamy do śledzenia meczu online