GKS Bełchatów - Cracovia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
GKS Bełchatów
1 : 1

Malarz-Basta,Baranowski, Telichowski,Mójta-Rachwał('74 Wacławczyk), Szymański-Wroński('17 Prokić), Komolov('55 Baran), Mak-Ślusarski
Pilarz,Rymaniak,Żytko, Marciniak-Nykiel('74 Deleu),Dąbrowski, Szeliga('57 Covilo),Dialiba-Budziński, Kita('64 Kapustka),Rakels

Mecze na żywo: GKS Bełchatów - Cracovia

94'
Sędzia kończy spotkanie.Remis w Bełchatowie.Końcówka wynagrodziła nam nudne spotkanie.Dziękuje i zapraszam na kolejne nasze relację

90+2'
Po dośrodkowaniu w pole karne GKSu piłka zostaje wybita i trafia pod nogi Kapustki który miał czas dzięki czemu przyjął piłkę i z kilku metrów pokonał Pilarza

90+2'
GOOOOOOOOOOOL 1-1 Kapustka.

90+1'
Po rzucie rożnym Covilo doszedł do dośrodkowanie i z pierwszej piłki strzela z półwoleja ale Pilarz świetnie interweniuje.

90'
Sędzia dolicza 4 minuty.

89'
Budziński dośrodkowuje za wysoko do Covilo i piłka wychodzi za końcową linie.

89'
Rzut wolny dla Cracovii w odległości ok 25 metrów od bramki.

87'
1-0 Mojta pewnie z rzutu karnego.

85'
Rzut karny dla Bełchatowa,Żytko fauluje przy stałym fragmencie gry Ślusarskiego za co dostaję drugą żółtą kartę i wylatuje z boiska,do tego Budziński otrzymuje żółtą kartę za dyskusję

83'
Budziński przejął piłkę na 18 metrze i oddał strzał , lecz wprost w Malarza.

82'
Po dośrodkowaniu z prawego skrzydła ,Ślusarski lekko muska piłkę głową która wychodzi na aut bramkowy.Zaczyna Pilarz.

80'
Po raz kolejny Covilo,który zagrywa piłkę do boku i wbiegł na wolną pozycję w polu karnym gdzie otrzymał dobre dośrodkowanie ale z kilku metrów pudłuje.

79'
Z rzutu rożnego do strzału głową dochodzi Covilo który strzela zbyt słabo by pokonać Malarza.

77'
Więcej dzieje się poza boiskiem ! Na trybuny wyrzucony trener bramkarzy Cracovii Mariusz Liberda

77'
Aut dla Cracovii...

76'
Żółta kartka dla Kity który siedzi na ławce.

76'
Na stadionie 2700 ludzi.

75'
Przed nami ostatnie 15 minut.

74'
Kolejne zmiany
Wacławczyk->Rachwał
Deleu->Nykiel.

72'
Po przerwie został oddany jeden strzał.Czyli więcej mieliśmy zmian nic strzałów.

71'
Tym razem bezsensowną piłkę w pole karne posyła Marciniak.

70'
Dialiba pędzi lewym skrzydłem ale dostosował się centrą do poziomu spotkania i zagrał pod nogi obrońców.

69'
Rakels w pole karne ale wybijają piłkarze Bełchatowa.

68'
Faul na środku boiska Baranowskiego.

64'
Zmiana
Kapustka->Kita.

63'
Żółta karta dla Covilo.

61'
Mało akcji , 0 bramek więc może pokaże jak strzela w Anglii Aguero.

60'
Ekipy grają tak jakby im się za bardzo nie chciało biegać w sobotę o 19 i jakby myśleli już tylko o weekendzie...

59'
Marciniak na lewym skrzydle centruje ale piłka spada w "martwą strefę"

57'
Zmiana
Covilo->Szeliga.

55'
Zmiana
Baran->Komolov.

52'
Pierwsza żółta kartka dla Żytki za faul na Prokiciu który samodzielnie starał się rozmontować obronę gości.

50'
Budziński tym razem dośrodkowuje z rzutu wolnego ale Malarz wychodzi z bramki i łapie piłkę.

49'
Budziński przed polem karny "złamał" piłką do środka ogrywając Rachwała następnie oddając mocny strzał ale broni Malarz.

48'
Nykiel długim krzyżowym podaniem stara się zagrać do Kity jednak piłka ucieka mu na aut.

47'
Obrońcy GKSu zażegnują niebezpieczeństwo.

47'
Pierwszy rzut rożny dla Cracovii w tej połowie.

46'
Rozpoczynamy drugą część spotkania.

45'

45'
Po pierwszej połowie mamy wynik bezbramkowy,obu ekipom brakuje jakości,miejmy nadzieje że zmieni to się po przerwie

45'
Sędzia dolicza 1 minutę.

45'
Po centrze z lewego skrzydła do piłki doszedł Ślusarski ale nie mógł być dobry strzał gdyż zawodnik ten musiał się cofać by dojść do strzału głową.

44'
Strzał z dystansu Cracovii po rykoszecie wychodzi na rzut rożny.

43'
Dobra piłka Maka który dostrzegł w polu karnym Komolova,jednak piłkę wybił mu Żytko.

42'
Dialiba na lewym skrzydle przy dośrodkowaniu został zablokowany,mamy rzut rożny dla Cracovii.

39'
Kolejny strzał z dystansu,tym razem Nykiel który z prawego skrzydła zdecydował się zejść do środka ale jego strzał z 25m bardzo niecelny.

37'
Rakels przejmuje górne podanie w polu karnym na klatkę piersiową , składa się do strzału z woleja który oddaje, ale był zbyt bardzo odchylony by strzelić celnie.

35'
Mak technicznym strzałem celuje w okienko bramki Cracovii ale piłka minimalnie przelatuje nad poprzeczką.

34'
Nieporozumienie między zawodnikami Bełchatowa-Baranowski przepuszcza piłkę, przez co Dialiba miał okazję by strzelić bramkę jednak jego strzał z półwoleje broni Malarz.

33'
Mam na lewej flance zszedł do środka po czym dośrodkował jednak piłka zostaje wybita, ale do piłki ponownie dopada zawodnik GKSu który ponownie centruje lecz również obrońcy wybijają,tym razem na rzut rożny.

30'
Teraz znów mamy przestój w grze.

28'
Cracovia miała świetne okazję by wyjść na prowadzenie.

27'
Kita po rzucie rożnym skacze najwyżej i uderza piłkę głową ale na linii bramkowej stoi Rachwał który chroni gospodarzy przed utratą bramki.Ta trafiła do Nykiela który przenosi piłkę nad poprzeczką.

25'
Budziński centruje w pole karne gdzie Rakels strzela głową ale broni Malarz.

24'
Szymański strzela bardzo niecelnie z dystansu.

23'
Dialiba z środka schodzi z piłką na prawe skrzydło skąd schodzi do pola karnego udaje mu się dośrodkować ,ale strzał Kity został zablokowany.

22'
Jak na razie mamy mało akcji podbramkowych.

21'
Budziński rozciąga grę na lewe skrzydło do Rakelsa,dośrodkowuje w pole karne lecz nikt z zawodników Cracovii nie dochodzi do centry.

20'
Cracovia stara się grać odważnie wysoko pressingiem.

18'
Prokić niecelnie uderza z 16 metrów.

17'
Pierwszy celny strzał na bramkę jest autorstwa Budzińskiego który w polu karnym oddaje strzał wprost Malarza.

16'
Prokić->Wroński.

14'
Wroński doznał kontuzji więzadła pobocznego.

13'
Konieczna będzie zmiana za Wrońskiego,który jest znoszony na noszach.

12'
Zderzenie Wrońskiego i Szeligi,oboje lezą na murawie.

10'

9'
Budziński minął dwóch rywali ale na trzecim się skończyło.

8'
Mak stara się zagrać prostopadle w pole karne ale Rymaniak wślizgiem wybija piłkę.

5'
Pierwszy strzał Ślusarskiego który dobrze wyszedł na pozycję i otrzymał podanie w polu karnym ,piłka przelatuje obok słupka.

3'
Faul na środku boiska , faulowany Komolov.

2'
GKS obecnie zajmuje o dziwo 4 miejsce z 25 pkt a Cracovia 11 pozycję z 17 pkt.

1'
Zaczynamy!

0'
Ławka rezerwowych gości: Emilijus Zubas, Alexis Norambuena, Szymon Sawala, Grzegorz Baran, Andreja Prokić, Kamil Wacławczyk i Bartłomiej Bartosiak.

0'
Ławka rezerwowych Cracovii:Krystian Stępniowski, Miroslav Covilo, Dariusz Zjawiński, Łukasz Zejdler, Deleu, Paweł Jaroszyński i Bartosz Kapustka.

0'
Tak prezentują się formacje obu ekip:

0'

0'
Od 18:00 zapraszamy na spotkanie w ekstraklasie pomiędzy GKS Bełchatów a Cracovią!

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z GKS Bełchatów - Cracovia, to zapraszamy do śledzenia meczu online