Zagłębie Lubin - Wisła Płock online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Wisła Płock
5 : 0

Forenc – Czerwiński, Kopacz, Guldan, Balić, Tosik, Slisz, Bohar (89' Pakulski), Starzyński, Żivec (82' Mazek), Szysz.
Dahne – Stefańczyk, Uryga, Fojut (46' Rzeźniczak), Tomasik (66' Sahiti), Furman, Ambrosiewicz (66' Michalski), Ricardinho, Szwoch, Merebaszwili, Kuświk.

Mecze na żywo: Zagłębie Lubin - Wisła Płock

1'
Bieg 1:

Tai Woffinden
Emil Sajfutdinow
Jakub Jamróg
Brady Kurtz

'
Dziękujemy za śledzenie relacji live . Zapraszamy już na mecz Jagiellonia - Legia na żywo od 20:30.

90+2'

90+2'
Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska akcję zamknął niepilnowany Pakulski i pokonał bramkarza. 5:0!.

90+2'
Strzał Starzyńskiego trafił w poprzeczkę.

90'
Gooool! 4:0! Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska gola głową zdobył Slisz. NOKAUT

89'
Pakulski zastąpił Bohara.

82'
Żivec opuścił boisko, a zastąpił go Mazek.

79'
żółta kartka Starzyński ukarany żółtą kartką.

78'
Merebaszwili oddał niebezpieczny strzał z pola karnego, ale Forenc nie dał się zaskoczyć. Dobitka Furmana została zablokowana.

77'
Sysz uderzył groźnie z pola karnego, ale trafił w obrońce.

72'
Kuświk z trudnej pozycji uderzył lekko i niecelnie.

70'
żółta kartka Żółta kartka dla Furmana za faul na Starzyńskim.

66'
Michalski zastąpił Ambrosiewicza. Sahiti wszedł z kolei za Tomasika.

65'
żółta kartka Kuświk ukarany żółtą kartką.

63'
żółta kartka Szysz ukarany żółtą kartką.

62'
Zamieszanie w polu karnym Wisły, ale nikt nie zdołał oddać strzału.

62'
żółta kartka Merebaszwili ukarany żółtą kartką.

60'
Rzeźniczak uderzył sprzed pola karnego, piłka odbiła się rykoszetem i wyszła na rzut rożny.

55'
Brakuje strzałów po przerwie. Tempo nie jest zbyt wysokie.

52'
żółta kartka Balić ukarany żółtą kartką.

52'
Seria rzutów rożnych dla Zagłębia nie przyniosła efektów.

46'
Rzeźniczak zastąpił Fojuta.

46'

'

45+1'
Koniec pierwszej połowy. Zagłębie prowadzi z Wisłą 3:0.

44'
Goool! 3:0! Kontratak Zagłębia. Znów wydawało się, że akcja trwa za długo, ale bierna postawa defensywy sprawiła, że Bohar miał dużo czasu na szóstym metrze, który nie miał problemów z pokonaniem bramkarza!

43'
Zablokowany strzał Ricardinho.

43'
Sporo szczęścia miało teraz Zagłębie. Po uderzeniu głową Kuświka piłka trafiła w słupek!

37'
Powinno być 3:0. Piłka trafiła pod nogi Starzyńskiego, ten położył obrońców, ale z pola karnego nie trafił w bramkę.

36'
Tosik oddał niespodziewany strzał z lewej strony pola karnego. Dahne przeniósł piłkę nad poprzeczką.

33'
Bardzo dobre prezentuje się dziś Zagłębie.

29'
Goool! 2:0. Świetny kontratak Zagłębia. Starzyński znakomicie zagrał do Bohara, ten zagrał do Baljicia, który dośrodkował do Czerwińskiego, a ten w ekwilibrystyczny sposób pokonał Dahne. .

28'
Ricardinho z dystansu uderzył obok bramki.

26'
Na początku spotkania lepiej prezentowała się Wisła, ale od dłuższego czasu wyraźną przewagę ma Zagłębie.

25'
Czerwiński dośrodkował z prawej strony boiska, świetnie do główki wyskoczył Szysz i piłka przeleciała tuż obok dalszego słupka. Mogło być 2:0.

18'
Dobra okazja dla Wisły. Merebaszwili ograł po lewej stronie pola karnego obrońcę, dośrodkował na głowę Ricardinho, którego strzał głową odbił Forenc, a dobitka Furmana była niecelna.

16'
Szysz uderzył lewą nogą sprzed pola karnego. Prosto w bramkarza.

14'
Goool! 1:0! Zivec otrzymał piłkę przed polem karnym, miał sporo miejsca, więc podbiegł kawałek i precyzyjnym strzałem z szesnastu metrów pokonał Dahne.

11'
Cudowny strzał Starzyńskiego z dystansu. Piłka przeleciała tuż obok słupka.

7'
żółta kartka Uryga ukarany żółtą kartką.

7'
Dłużej przy piłce utrzymuje się Wisła. Jak na razie bez sytuacji strzeleckich.

4'

3'
Od początku aktywniejsza jest Wisła Płock.

1'
Z siatką wszystko OK. Mecz rozpoczęty.

'
Przy bramce pojawili się panowie, którzy przecinają siatkę i ściągają ją trytkami.

'
Krótki raport z ME w siatkówce mężczyzn. Polska remisuje z Estonią 1:1. Oglądaj mecz na żywo w internecie

'
Jak na razie brakuje osób, które naprawiłyby problem.

'
Za luźna siatka - to przyczyna opóźnienia rozpoczęcia meczu.

'
Jest jakiś problem przy jednej z bramek, co opóźnia rozpoczęcie meczu.

'
Wisła Płock zgromadziła siedem punktów (i ma jeden mecz zaległy), a Zagłębie Lubin pięć.

'
Początek meczu Zagłębie Lubin - Wisła Płock o godzinie 18:00. Spotkanie to zainauguruje 8. kolejkę PKO Ekstraklasy.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Zagłębie Lubin - Wisła Płock, to zapraszamy do śledzenia meczu online