Raków Częstochowa - Arka Gdynia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Raków Częstochowa
Arka Gdynia
2 : 0

Gliwa - Petrasek, Azemović, Musiolik, Sapała - Schwarz, Kun, Bartl (75' Szymonowicz), Szczepański (62' Skóraś), Jach - Brown Forbes (83' Babenko)
Šteinbors - Zbozień, Helstrup, Maghoma, Marciniak - Łoś (68' Stępień), Vejinović, Deja (65' Budziński), Nalepa, Jankowski - Schirtladze (81' Serrarens)

Końcowy gwizdek sędziego głównego!

90+2'
Michał Gliwa pokazuje dzisiaj sporo spokoju w swojej strefie. Niemal każda dłuższa piłka ląduje w jego rękawicach.

90+1'
Trwa właśnie pierwsza z trzech doliczonych minut.

90'
żółta kartka Niesportowe zachowanie na boisku zaprezentował Dawid Szymonowicz. Nadepnął na stopę bramkarza Arki Gdynia.

89'
żółta kartka Christian Maghoma przesadził z ostrością w starciu powietrznym.

88'
Sędzia liniowy wskazał pozycję spaloną u gracza Arki Gdynia.

87'
Obaj trenerzy wyczerpali już limit zmian przewidziany na ten pojedynek.

85'
Raków dalej utrzymuje się przy piłce. Już chyba nic złego w tym meczu się nie może tej drużynie stać.

83'
Brown Forbes zaprezentował się z bardzo dobrej strony. Rusłan Babenko zameldował się na płycie murawy.

81'
Ostatnie minuty dla Fernando Serrarensa. Z boiska został zdjęty Davit Skhirtladze.

80'
Goooooooool! 2:0! Brown Forbes odbiera gratulacje! Napastnik Rakowa w wybitnym stylu zakończył sytuację finansową, posyłając efektowną podcinkę nad interweniującym bramkarzem.

78'
Z ostrego kąta Marko Vejinović chciał zmienić wynik tego spotkania. Okazja nie zakończyła się sukcesem, piłkę pewnie wyłapał Michał Gliwa.

77'
2511 widzów na stadionie w Bełchatowie. Musimy przypomnieć, że z racji powodów organizacyjnych Raków Częstochowa swoje mecze rozgrywa w tym mieście.

75'
Daniel Bartl powędrował na ławkę rezerwowych. Dawid Szymonowicz ma kwadrans na pokazanie swoich umiejętności piłkarskich.

74'
Brown Forbes przedarł się pod pole karne Arki i chciał coś konstruktywnego stworzyć. Świetnie powracający obrońcy zażegnali niebezpieczeństwo.

73'
Zanosi się na kolejne zmiany w tych zawodach.

71'
50% - 50%. Bardzo wyrównana statystyka dot. posiadania piłki.

70'
Goście nie chcą oddać tego meczu walkowerem, aczkolwiek brakuje pomysłu na wypracowanie sobie sytuacji ofensywnej.

68'
Marcin Budziński dostał szybko szansę na wpisanie się na listę strzelców! Gracz otrzymał precyzyjne dogranie z lewego skrzydła boiska. Akcja zakończyła się chybionym uderzeniem z pół woleja.

66'
Mateusz Stępień jest drugim zmiennikiem w składzie Arki. Jan Łoś wylądował na rezerwie.

65'
Marcin Budziński już na płycie murawy. Doświadczony pomocnik zmienił Adama Deję.

64'
Pavel Steinbors pokazał kapitalną robinsonadę na linii! Łotewski goalkeeper wyciągnął strzał idący pod poprzeczkę bramki! Schwarz był tak blisko podwyższenia!

62'
Miłosz Szczepański z grymasami na twarzy opuścił plac gry. Michał Skóraś wszedł na jego miejsce.

61'
Za kilka chwil dojdzie do zmian w składzie Rakowa Częstochowa.

59'
Z pół obrotu swojego szczęścia próbował Sebastian Musiolik. Kompletnie zaskakująca sytuacja tuż pod polem karnym. Ekwilibrystyczne uderzenie poleciało obok prawego słupka bramki.

58'
W sztabie szkoleniowym Rakowa Częstochowa trwają rozmowy o tym, jak ma funkcjonować drużyna na płycie boiska.

56'
Daniel Bartl próbował wyprowadzić nowy atak. Nie uczynił tego, ponieważ jeden z napastników Arki go przewrócił. Doczekaliśmy się reakcji sędziego głównego.

55'
Za długo z decyzją o strzale zwlekał Brown Forbes. Jak już się na to zdecydował, to uderzenie zblokowali obrońcy Arki Gdynia.

53'
żółta kartka Za wcześniej wspomnianą interwencję pomocnik Rakowa obejrzał żółtą kartkę.

52'
Zdecydowane wejście w środkowej strefie boiska wykonał Daniel Bartl.

50'
Adam Marciniak chciał celnie dośrodkować z lewego skrzydła. Jego piękny plan pokrzyżował świetnie ustawiony Petrasek.

49'
Gwizdek sędziego. Maghoma został sfaulowany w swoim polu karnym.

47'
Obie drużyny przystąpiły do gry po przerwie bez zmian w składach.

46'
II odsłona meczu przed Nami!

Koniec I połowy tego widowiska!

45'
Pierwsza część gry tego spotkania potrwa o jedną minutę.

43'
Zawodnicy Jacka Zielińskiego szukają swoich szans poprzez uderzenia zza linii pola karnego. Obrona Rakowa świetnie reaguje.

41'
Brown Forbes znajdował się na pozycji spalonej. Tutaj nie było żadnych wątpliwości czy kontrowersji.

39'
Patryk Kun oddał sprytne, płaskie uderzenie z głębi pola karnego. Pavel Steinbors zachował czujność do ostatniej chwili. Doskonale wyłapał strzał w sam środek bramki.

37'
Michał Gliwa nieudolnie wyliczył tor lotu piłki. Goalkeeper minął się z dośrodkowaniem. Napastnik Arki Gdynia nie potrafił jednak skutecznie głową wpakować piłki do bramki.

35'
Michał Gliwa wyłapał bardzo prostą piłkę. Za głębokie dośrodkowanie pofrunęło z prawego skrzydła placu gry.

34'
Arbiter Raczkowski dopatrzył się przewinienia na graczu gdyńskiego klubu.

32'
Petr Schwarz zaliczył bardzo ładną asystę przy golu Jarosława Jacha. Wyborne i precyzyjne dogranie z prawej flanki.

31'
Goooooooool! Ależ powrót do Ekstraklasy zanotował Jarosław Jach! Znakomite zagranie głową wleciało w prawe okienko bramki przeciwnika!

30'
Obrońcy Arki przytomnie zatrzymują strzały z dystansu. Nie pozostawiają wiele miejsca swoim przeciwnikom na połowie boiska.

28'
Jan Łoś próbował ominąć Patryka Kuna na wysokości pola karnego Rakowa. Patryk Kun pokazał, jak się gra w defensywie. Świetny, czysty odbiór futbolówki.

26'
żółta kartka Żółta kartka dla Jarosława Jacha. Doświadczony gracz popełnił bardzo niebezpieczny atak wślizgiem w nogi rywala.

24'
Michał Gliwa bardzo dobrze wyłapał piłkę, która zmierzała w lewy sektor jego bramki. W ostatniej chwili futbolówka otarła się od nóg jednego z obrońców.
Strzał z okolic osiemnastu metrów oddawał Adam Deja.

23'
Napastnicy Rakowa próbują stosować głęboki pressing. Ale należy przyznać, że "Arkowcy" skutecznie wychodzą z zagrożenia.

21'
Nieudane crossowe podanie w kierunku Jana Łosia. Goście chcieli sprytnym zagraniem wypracować sobie przewagę w szesnastce oponenta.
Do wypełnienia zadania zabrakło odpowiedniej precyzji.

19'
Petr Schwarz huknął zza pola karnego. Silne uderzenie w odpowiednim momencie zblokował Damian Zbozień. Trzeba przyznać, że była to bardzo ofiarna interwencja.

17'
Ogromny chaos w polu karnym gospodarza. Długi wyrzut piłki z autu narobił wielkiego zamętu w szeregach bloku defensywnego Rakowa.

16'
Adam Marciniak zahaczony przez jednego z rywali, który za wysoko podniósł swoją nogę. Doświadczony obrońca Arki nie nabawił się jednak poważniejszej kontuzji.

14'
Patryk Kun został wzięty w kleszcze. Skrzydłowy Rakowa wypracował dla swojego zespołu stały fragment gry.

13'
Tylko boczna siatka! Niektórzy kibice Arki Gdynia widzieli już futbolówkę w bramce! Efektowny strzał z woleja Marko Vejinovicia poleciała tuż obok lewego słupka!

11'
Daniel Bartl mógł lepiej zachować się blisko bramki rywala. W świetnej sytuacji na zdobycie bramki pomocnik bardzo słabo zagrał piłkę z powietrza.

10'
Faul. Schirtladze za ostro grał łokciami. Raków zyskał cenny rzut wolny.

8'
Arka postanowiła kombinacyjnie wykonać rzut wolny. Miękka wrzutka nie zrobiła wielkiej krzywdy obronie beniaminka aktualnego sezonu ligowego.

7'
Schwarz zdecydowanie za wysoko podniósł nogę. Blisko ustawiony Adam Deja nadział się na ryzykowną interwencję.

6'
Jarosław Jach w niedozwolony sposób walczył o piłkę z rzutu rożnego w polu karnym rywala. Sędzia Raczkowski przerwał grę.

4'
Słoneczna pogoda w Bełchatowie. Bramkarze powinni mieć utrudnione zadanie.

3'
Pavel Steinbors zgarnął wgranie z prawej flanki boiska. Kolejna próba gospodarzy tego starcia z bocznego sektora placu gry.

1'
Koszmarne dośrodkowanie z prawego skrzydła posłał Bartl. Piłka poleciała za plecy wszystkich jego kolegów z klubu. Zmarnowana szansa.

*'

*'
Bohaterowie nadchodzącego meczu są już na murawie.

*'
Arka Gdynia podchodzi do tej potyczki bardzo podbudowana ostatnim zwycięstwem na swoim obiekcie z Górnikiem Zabrze (1:0).
Wspomniana wygrana powinna dać nowy impuls w poczynania podopiecznych Jacka Zielińskiego.

*'
Arbitrem głównym tego spotkania będzie Pan Paweł Raczkowski.

*'
Pierwszy sobotni pojedynek 8. kolejki PKO BP Ekstraklasy rozpocznie się o godz. 15:00

*'
Z powodów organizacyjnych nadchodzące starcie zostanie rozegrane w Bełchatowie.

*'
Zapraszamy Wszystkich bardzo serdecznie do śledzenia relacji "LIVE" z meczu: Raków Częstochowa - Arka Gdynia.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Raków Częstochowa - Arka Gdynia, to zapraszamy do śledzenia meczu online