RB Lipsk - Bayern Monachium online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
RB Lipsk
1 : 1

Gulacsi - Mukiele, Orban, Konate - Klostermann (46' Demme), Laimer, Sabitzer, Halstenberg - Poulsen (80' Cunha), Werner, Forsberg (70' Nkunku).
Neuer - Pavard, Suele, Boateng, Lucas Hernandez - Kimmich, Thiago (88' Coutinho) - Gnabry (62' Davies), Mueller (63' Tolisso), Coman - Lewandowski.

Mecze na żywo: RB Lipsk - Bayern Monachium

90+2'
Koniec meczu. Bayern zremisował z RB Lipsk 1:1.

90+2'
JAK TO NIE WPADŁO?! Rzut wolny dla Bayernu. Po dośrodkowaniu piłkę głową uderzył Suele, bramkarz lekko musnął piłkę, a ta odbiła się od słupka. Wydawało się, że może ktoś ją jeszcze wepchnie do bramki, ale tak się nie stało.

90+2'
żółta kartka Sabitzer ukarany żółtą kartką.

90'
Sędzia doliczył dwie minuty.

90'
Kolejna dobra akcja RB Lipsk. Werner miał przed sobą tylko Neuera, ale bramkarz Bayernu zdołał odbić piłkę.

88'
Coutinho zastąpił Thiago.

85'
Przewaga w posiadaniu piłki na korzyść Bayernu, ale brakuje groźnych sytuacji.

80'
Cunha zastąpił Poulsena.

79'
żółta kartka Laimer ukarany żółtą kartką.

78'
żółta kartka Nkunku ukarany żółtą kartką.

78'
Coman oddał strzał, który odbił się rykoszetem i RB Lipsk uratował słupek.

73'
Bayern nie ma pomysłu jak zagrozić bramce rywala.

70'
Nkunku zastąpił Forsberga.

65'
Odpowiedź gospodarzy. Z pola karnego w kierunku dalszego słupka uderzał Werner. Piłka przeleciała obok słupka.

65'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową nad bramką uderzał Lewandowski.

64'
Davies zagrał do Tolisso, którego strzał na rzut rożny odbił bramkarz.

63'
Tolisso zastąpił Muellera.

62'
Davies zastąpił Gnabry'ego.

59'
Dobra akcja RB Lipsk zakończona niecelnym, choć efektownym strzałem Wernera.

57'
żółta kartka Boateng ukarany żółtą kartką.

54'
Niecelny strzał Wernera.

53'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie głową uderzał Suele.

53'
Groźna akcja Bayernu. Coman wstrzelił piłkę w pole karne do Lewandowskiego, ale w ostatniej chwili na rzut rożny wybił ją obrońca.

50'
Drugą połowę udanie rozpoczął RB Lipsk, który stworzył już dwie groźne sytuacje.

46'
Demme zastąpił Klostermanna.

46'

45+3'

45+3'
Gooll! Forsberg z rzutu karnego pokonał Neuera.

45+1'
Rzut karny dla Lipska!

45'

38'
Sędzia podyktował rzut karny, ale okazało się, że faulu nie było i decyzja została zmieniona.

33'
Techniczny strzał Lewandowskiego obronił bramkarz.

30'
Coman zagrywał do Gnabry'ego, ale ten skiksował w polu karnym i nie oddał strzału.

'
KSW 50 online

30'
Płaski strzał Gnabry'ego sprzed pola karnego. Pewnie bramkarz RB Lipsk.

27'
Werner zdecydował się na strzał sprzed pola karnego. Pewnie interweniował Neuer.

26'
żółta kartka Halstenberg ucierpiał po starciu z Lewandowskim, który odmachnął się i uderzył rywala ręką. Obaj zawodnicy ukarany żółtymi kartkami.

24'
Bayern nie forsuje tempa, ale ma mecz pod pełną kontrolą.

22'
RB Lipsk przedostał się pod pole karne Bayernu. Obrońcy zdołali wybić mocno dośrodkowanie z prawej strony.

18'
Bayern cały czas przeważa i szuka drugiej bramki.

15'
Znów groźnie i znów Lewandowski. Prosta strata gospodarzy, Kimmich dośrodkował do Lewandowskiego, który miał sporo miejsca, ale głową uderzył obok bramki.

14'
Świetnie od początku sezonu spisuje się Robert Lewandowski. Pozostaje tylko żałować, że nie zdobył bramki dla reprezentacji Polski w meczach ze Słowenią i Austrią.

12'
Mogło być 2:0! Najpierw Lewandowski zgrał do Muellera, który próbował pokonać bramkarza, ale został zablokowany. Po chwili piłka trafiła do Polaka, którego strzał z pola karnego odbił Gulacsi.

'
Tak padł gol dla Bayernu.

8'
Gra toczy się w środku pola. Spokojny fragment meczu.

4'
Niecelna próba Klostermanna.

3'
Gooool! Lewandowski znakomicie urwał się obrońcom, znalazł się sam przed bramkarzem i ze spokojem .

1'

'
Do tej pory w trzech meczach RB Lipsk zdobył komplet punktów, a Bayern siedem.

'
W składzie Bayernu Monachium znalazł się oczywiście Robert Lewandowski.

'
Zapraszamy do śledzenia meczu RB Lipsk - Bayern na żywo. Początek w sobotę o godzinie 18:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z RB Lipsk - Bayern Monachium, to zapraszamy do śledzenia meczu online