Korona Kielce - Wisła Kraków online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 1

Kozioł - Spychała, Kovacević, Marquez, Gardawski - Gnjatić (84' Pierzchała), Radin, Cebula (76' Pućko) - Pacinda, Jukić - Papadopulos (71' Djuranović).
Buchalik - Niepsuj, Janicki, Klemenz, Sadlok - Savićević, Boguski, Wojtkowski - Chuca (HT' Basha), Brożek, Mak (82' Silva).

*'

Ostatni gwizdek sędziego! Podział punktów w Kielcach.

90+4'
żółta kartka Wojtkowski zobaczył żółty kartonik.

90+1'
Piłka uderzyła w poprzeczkę bramki Buchalika! Zamieszanie po którym ktoś z dwójki Marquez - Kovacević trącił dograną futbolówkę i gdyby ta leciała o kilka centymetrów niżej, to gospodarze mogliby - prawdopodobnie - świętować zwycięstwo w tym spotkaniu.

90'
O trzy minuty dłużej potrwa druga połowa meczu.

89'
Trzecia zmiana w Wiśle Kraków: Zdybowicz pojawił się na murawie, zastępując Brożka.

86'
Gdyby wskazać, która z drużyn bardziej zasługuje na gola dającego prowadzenie, to z pewnością byłaby to Korona.

84'
Ostatnia roszada w Koronie Kielce: Pierzchała wszedł, Gnjatić opuścił plac gry.

83'
Pućko obił słupek! Słowakowi zabrakło niewiele do pokonania Buchalikowi, dobijać próbował jeszcze Djuranović, ale fatalnie spudłował.

82'
Zmiana numer dwa w Wiśle Kraków: Silva zastąpił Maka.

80'
W ostatnich minutach sporo strzałów zza pola karnego oddają koroniarze. Żaden jednak nie był próbą celną.

78'
Tempo meczu nie zmieniło się w drugiej części meczu.

76'
Druga korekta w składzie Korony: Pućko za Cebulę.

75'
7073 widzów ogląda dzisiejszy mecz na Suzuki Arenie.

73'
Defensorzy krakowian zablokowali zmierzające w kierunku bramki uderzenie Cebuli.

71'
I to było ostatnie zagranie Czecha w tym meczu. Jego miejsce na boisku zajął Djuranović.

70'
Fatalne uderzenie z rzutu wolnego Papadopulosa.

68'
żółta kartka Kartka w kolorze żółtym została pokazana przez sędziego Gardawskiemu.

67'
Kolejny stały fragment gry z którego nie wynikło nic.

66'
Powrotny wślizg Sadloka zatrzymał bardzo groźny atak Korony Kielce. Korner dla miejscowych.

65'
Głęboko zacentrował Sadlok, wprost w ręce Kozioła.

62'
Futbolówka dotarła do Bashy, który po opanowaniu jej na klatce piersiowej, uderzył z powietrza, ale mocno i niecelnie.

61'
Następny w dzisiejszym spotkaniu rzut rożny dla gości.

60'
Kolejna krótka przerwa, boisko przynajmniej na chwilę, z powodu urazu, musi opuścić Radin.

58'
żółta kartka Gnjatić ujrzał żółty kartonik za faul na Wojtkowskim.

56'
W starciu fizycznym ucierpiał wcześniej wspomniany Sadlok. Po krótkich trudnościach stopera z podniesieniem się z murawy, gra została wznowiona.

54'
Kielczanie zdołali oddalić niebezpieczeństwo po dograniu Sadloka.

53'
Rzut wolny dla Białej Gwiazdy na wysokości pola karnego Korony.

51'
Janicki mógł odkupić winy przy straconym golu poprzez dokładne zagranie dorzuconej przez Sadloka piłki, ale nieczysto w nią trafił, przez co została wyekspediowana.

49'
Potężne uderzenie Bashy z dystansu skutecznie zatrzymane przez bramkarza Korony Kielce.

47'
1:1! Pacinda doprowadził do remisu!
Jak niewiele czasu po zakończeniu przerwy potrzebowali gospodarze na zmianę niekorzystnego dla siebie rezultatu - Gardawski dograł w pole karne, Pacinda uciekł Janickiemu i strzałem głową nie dał szans Buchalikowi.

46'

*'
Nastąpiła miana w szeregach gości: Basha w miejsce Chuci.

*'
Obydwa kluby powróciły na murawę.

*'

*'
Lepiej przez dłuższy prezentowali się gospodarze, ale błąd Spychały i w konsekwencji "jedenastka" dla rywala, sprawiła że to krakowski zespół zaczął kontrolować mecz.

Przerwa.

45'
Dwie minuty doliczone do pierwszej części spotkania.

44'
Kovacević przerwał ciekawie zapowiadającą się kontrę krakowian.

42'
Płaska bomba Gnjaticia przeszła tuż obok lewego słupka bramki Buchalika. Było groźnie.

40'
Mało kto zakładał, że zaledwie kilka minut po stracie zawodnika, przyjezdni obejmą prowadzenie. Tego także się nie spodziewali kielczanie, którzy nie mogą się pozbierać i odpowiedzieć rywalowi.

38'
0:1! Stoicki spokój Brożka, Kozioł całkowicie zmylony!

37'
Rzut karny dla Wisły Kraków! Spychała sfaulował w szesnastce Maka. Powtórki potwierdzają słuszność decyzji arbitra.

36'
żółta kartka Tak też się dzieje - Jukić z napomnieniem na koncie.

35'
Bardzo ostre wejście Jukicia w nogi Chuci. Chorwat chyba nie uniknie kary indywidualnej.

32'
Drugie uderzenie Pacindy z rzutu wolnego było już znacznie niższej jakości.

31'
czerwona kartka Boguski sfaulował Cebulę pędzącego sam na sam z Buchalikiem i sędzia Gil nie miał wyjścia - wyrzucił pomocnika gości z boiska! Wisła przez około godzinę gry będzie musiała sobie poradzić z rywalem mając jednego gracza mniej.

30'
Zamiast zagrożenia pod bramką Korony, jest kontratak gospodarzy.

29'
Kozioł przeniósł piłkę nad bramką po celnym uderzeniu Maka z obrębu pola karnego. Róg dla krakowskiej Wisły.

26'
Bardzo ładnie rozegrany atak pozycyjny przez piłkarzy z Kielc, po którym Jukić wrzucił piłkę do Pacindy, a jego wolej przeszedł obok prawego słupka. Zabrakło precyzji.

24'
Nie można narzekać na brak emocji, lecz goli. Jeśli drużyny poprawią swoją skuteczność, to zmiana wyniku powinna być kwestią czasu.

22'
Nie było dużego zagrożenia po tym stałym fragmencie gry. Cebula huknął wysoko nad poprzeczką.

21'
Rozkręca się mecz z minuty na minutę - Buchalik zmuszony do kolejnej interwencji - tym razem musiał zatrzymać celne uderzenie Pacindy. Korner dla Korony Kielce.

19'
Kozioł skutecznie odbił strzał Wojtkowskiego z narożnika szesnastki.

18'
Odważne uderzenie Spychały z dużego dystansu nie zaskoczyło bramkarza gości.

16'
Pacinda uderzył nad murem, ale znakomicie w bramce spisał się Buchalik! Golkiper Wisły udanie sparował futbolówkę do boku.

15'
Przewinienie Sadloka tuż przed linią pola karnego na Radinie. Rzut wolny dla miejscowych. To znakomite miejsce do oddania bezpośredniego strzału.

14'
żółta kartka Żółta kartka dla Niepsuja za ostry faul w ofensywie na przeciwniku.

11'
Ogromne zamieszanie wytworzyło się po dośrodkowaniu Jukicia, ale ostatecznie piłka wylądowała w rękach Buchalika.

10'
Faul Niepsuja bez piłki na Gardawskim. Obyło się bez kartki. Po chwili Korona wywalczyła rzut rożny.

8'
Efektowny rajd Jukicia, akcja została jednak później zastopowana przez niedokładne podanie Cebuli.

6'
Wiślacy starają się uspokoić sytuację na boisku, ale optyczną przewagę cały czas mają kielczanie.

4'
Rykoszet przy strzale Pacindy omal nie stworzył okazji bramkowej Papadopulosowi. Snajpera urodzonego w Czechach uprzedził jednak czujny w defensywie Wojtkowski.

3'
Sadlok dobrze się ustawił i zablokował płaską centrę Spychały.

2'
Nieźle weszli w mecz koroniarze, to oni przejęli inicjatywę od pierwszych minut.

1'

*'
Na murawie pojawili się gracze obu ekip. To znak, że za krótką chwilę zacznie się rywalizacja na Suzuki Arenie w Kielcach.

*'
Arbiter meczu to Paweł Gil (Lublin).

*'
Ławka rezerwowych przyjezdnych z Małopolski: Lis, Szota, Basha, Silva, Bartosz, Wasilewski, Szot, Zdybowicz, Pawłowski.

*'
Trener Maciej Stolarczyk zdecydował się desygnowanie do gry następujących graczy: Buchalik - Niepsuj, Janicki, Klemenz, Sadlok - Savićević, Chuca, Wojtkowski - Boguski, Brożek, Mak.

*'
Rezerwowi zespołu ze stolicy województwa świętokrzyskiego: Kukić, Tzimopoulos, Pierzchała, Zalazar, Szymusik, Arweładze, Pućko, Djuranović, Żyro.

*'
Szkoleniowiec gospodarzy, Sławomir Grzesik, postawił na powyższych graczy.

*'
W nieco lepszych nastrojach mogą być sympatycy Białej Gwiazdy, która jednak nie potrafi ustabilizować formy. Krakowianie w pięciu meczach odnieśli trzy zwycięstwa i ponieśli dwie porażki, w tabeli zajmują dziewiątą lokatę.

*'
Kibice kielczan przeżywają katusze obserwując zmagania swoich ulubieńców w obecnym sezonie. Koroniarze zdobyli zaledwie cztery punkty i zamykają ligową tabelę na szesnastym miejscu.

*'
W ubiegłym sezonie na Suzuki Arenie w spotkaniu między tymi drużynami padło aż osiem goli - wtedy Wisła Kraków pokonała Koronę Kielce 6:2.

*'
Mecz pomiędzy Koroną Kielce i Wisłą Kraków będzie ostatnim sobotnim starciem ósmej kolejki PKO BP Ekstraklasy. Zapraszamy Państwa serdecznie do śledzenia pojedynku na żywo.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Korona Kielce - Wisła Kraków, to zapraszamy do śledzenia meczu online