Barcelona - Valencia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Barcelona
Valencia
5 : 2

Ter Stegen, Semedo, Pique, Lenglet, Alba, De Jong (70' Rakitić), Busquets, Ansu Fati, (60' Suarez) Arthur (73' Vidal), Carles Perez, Griezmann.
Cillessen, Garay, Paulista, Gaya, Wass, Parejo, Coquelin, Ferran (67' Kang-IN), Guedes (67' Czeryszew), Gameiro, Rodrigo (72' Gomez).

Mecze na żywo: Barcelona - Valencia

90+3'
Koniec meczu. Barcelona wygrała z Valencią 5:2. Dziękujemy za śledzenie relacji live i zapraszamy na kolejne mecze na żywo w niedzielę.

90+2'
Gool! 5:2! Maxi Gomez z bliskiej odległości pokonał ter Stegena

89'
Niecelnie z pola karnego uderzał Wass.

84'
żółta kartka Czeryszew ukarany żółtą kartką.

82'
Goool! I Barcelona znalazła gola! Jest 5:1. Znów Suarez, który popisał się precyzyjnym strzałem z pola karnego po podaniu Griezmanna.

80'
Barcelona przeważa i szuka kolejnej bramki.

78'
żółta kartka Gomez ukarany żółtą kartką.

77'
Ter Stegen obronił strzał Kang-In.

73'
Vidal zastąpił Arthura.

72'
Gomez zastąpił Rodrigo.

70'
Rakitić zastąpił De Jonga.

69'
żółta kartka Kang-In ukarany żółtą kartką.

67'
Dwie zmiany w Valencii. Boisko opuścili Guedes i Torrres, a zastąpili ich Czeryszew i Kang-In.

64'
Mogło być 4:1. Cillessen najpierw obronił sytuację sam na sam z Griezmannem, a po chwili dobitkę Pereza.

61'
Goool! Suarez, co za wejście. Urugwajczyk otrzymał piłkę na siedemnastym metrze, świetnie się odwrócił i oddał niespodziewany strzał. Piłka odbiła się od słupka i wpadła do bramki. 4:1

60'
Ansu Fati opuścił boisko, a zastąpił go Suarez.

55'
Semedo uderzył sprzed pola karnego i piłka trafiła w słupek!

54'
żółta kartka Alba ukarany zółtą kartką.

52'
Goool! Griezmann uderzył sprzed pola karnego, piłka odbiła się od bramkarza i słupka, a potem dobiegł do niej Pique, który umieścił ją w siatce. 3:1

46'
Valencia od razu zaatakowała. Strzał Gaimero z woleja był jednak niecelny.

46'

45+2'
Koniec pierwszej połowy. Barcelona znakomicie rozpoczęła mecz, ale okazuje się, że Valencia się nie poddała.

45'
Sędzia doliczył dwie minuty.

38'
Ter Stegen uratował Barcelonę. Najpierw wyszedł z bramki i odbił uderzenie Gameiro, a po chwili znów zdołał obronić jego efektowny strzał z bliska. Mógł być remis.

33'
Ansu Fatu mocno uderzył sprzed pola karnego. Niecelnie.

31'
żółta kartka Moreno ukarany żółtą kartką.

29'
Goool uznany! Moreno zdobywa kontaktową bramkę

27'
Piłka w bramce Barcelony. Moreno wykorzystał sam na sam i pokonał ter Stegena. Sędzie odgwizdał spalonego, ale czeka na potwierdzenie VAR. Wydaje się, że spalonego nie było i gol zostanie uznany.

25'
Barcelona kontroluje przebieg meczu. Tempa forsować jednak nie musi.

20'
Tym razem Gameiro zdołał oddać strzał z pola karnego, ale wyraźnie chybił.

19'
Mogło być groźnie pod bramką Barcelony, ale piłkarze Valencii nie zdołali oddać strzału.

16'
Ansu Fati uderzył sprzed pola karnego. Piłka przeleciała tuż obok bramki, ale będzie jeszcze rzut rożny.

12'

8'
Kilka minut gry za nami i już chyba po meczu.

7'
Goool! 2:0! Tym razem De Jong zdobywa bramkę, a Ansu Fati odwdzięcza się asystą. Fati znakomicie wbiegł w pole karne, przedryblował obrońcę i wyłożył piłkę Holendrowi, który mocnym strzałem z sześciu metrów nie dał szans bramkarzowi..

2'
Goool! Ansu Fati mocnym strzałem wykończył podanie De Jonga z lewej strony boiska i Barcelona już prowadzi. Wymarzony początek

1'

'
Sędzia: Jose Sanchez.

'
Barcelona dziś zagra bez Leo Messiego.

'
Piłkarze są już na boisku. Za moment początek spotkania.

'
Zapraszamy do śledzenia meczu Barcelona - Valencia na żywo. Początek w sobotę o godzinie 21:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Barcelona - Valencia, to zapraszamy do śledzenia meczu online