Pogoń Szczecin - ŁKS Łódź online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
ŁKS Łódź
1 : 0

Stipica - Bartkowski, Triantafyllopoulos, Zech, Matynia (81' Łasicki) - Kozulj, Dąbrowski - Kowalczyk, Listkowski (85' Guarrotxena), Hostikka (76' Manias) - Buksa.
Budzyński - Grzesik, Juraszek, Sobociński, Bogusz - Łuczak, Piątek, Kalinkowski (81' Pyrdoł) - Bryła (64' Kujawa), Ramirez (72' Trąbka) - Pirulo.

*'
Dziękujemy Państwu za wspólnie spędzony czas.

Koniec meczu! Pogoń obejmuje prowadzenie w tabeli, a ŁKS przegrywa szósty mecz ligowy z rzędu.

90+5'
żółta kartka Żółty kartonik dla Kujawy za faul na Maniasie.

90+2'
Piłkę rękach ma Stipica. Obyło się bez zagrożenia po centrze z narożnika boiska.

90+1'
Korner dla gości, pod bramkę gospodarzy idzie golkiper ŁKS-u.

90'
Cztery minuty dodane do drugiej połowy przez sędziego.

89'
Mocny, ale i bardzo niecelny strzał z dystansu posłał Manias.

87'
Mało czasu mają łodzianie na doprowadzenie choćby do remisu. Pogoń jest coraz bliższa wskoczenia, przynajmniej na kilka godzin, na fotel lidera ligowej tabeli.

85'
Ostatnia zmiana w ekipie ze Szczecina: Guarrotxena zameldował się na boisku, opuścił je Listkowski.

83'
Trąbka znalazł sobie miejsce do oddania celnego strzału z dystansu, ale trafił wprost w Stipicę.

81'
Po jednej zmianie po obu stron: w Pogoni w miejsce Matyni wszedł Łasicki, w ŁKS-ie Pyrdoł wszedł za Kalinkowskiego.

80'
Centymetrów zabrakło Kowalczykowi do wykończenia wślizgiem strzało-podania Kozulja.

78'
3829 widzów ogląda rywalizację na stadionie w Szczecinie.

77'
żółta kartka Napomnienie zobaczył Matynia.

76'
Pierwsza roszada w Pogoni Szczecin: Manias zastąpił Hostikkę.

73'
Niecelne uderzenie Buksy z daleka.

72'
Druga zmiana w zespole z Łodzi: Trąbka za Ramireza.

70'
Matynia odniósł jakiś uraz i sztab medyczny robi co może, aby boczny obrońca zaraz powrócił do rywalizacji boiskowej.

68'
Nic nie wynikło z tego rzutu rożnego.

67'
Bartkowski protestuje, że był faulowany przy próbie dojścia do dogranej piłki. Arbiter jest przeciwnego zdania.

66'
Korner dla gospodarzy.

64'
1:0! Buksa pokonał bramkarza bezpośrednim strzałem z rzutu wolnego! Piłka przeszła przez nieszczelny mur Łódzkiego Klubu Sportowego, odbiła się od wewnętrznej strony prawego słupka i zatrzepotała w siatce.

64'
Korekta numer jeden w składzie ŁKS-u: Kujawa w miejsce Bryły.

62'
Budzyński udanie wyekspediował piłkę po dośrodkowaniu Matyni.

60'
żółta kartka Kalinkowski obejrzał "żółtko" za brzydki faul na Kozulju.

58'
Do tej pory przebieg drugiej połowy nie różni się zbyt mocno od przebiegu pierwszej części spotkania.

56'
Zech ostro potraktował Pirulo niedaleko swojego pola karnego, arbiter nie odgwizdał przewinienia, co wygląda na błąd. Stoper nie zagrał czysto w starciu z Hiszpanem.

54'
Agresywny indywidualny rajd Kozulja, jego późniejszy strzał został jednak przyblokowany.

53'
Przeciągnięta wrzutka Kozulja. Od bramki rozpocznie Budzyński.

52'
Sobociński wyraźnie przekroczył przepisy w starciu z Buksą. Rzut wolny dla gospodarzy w pobliżu pola karnego.

50'
Nie stworzyli - futbolówkę skutecznie wypiąstkował bramkarz ŁKS-u.

49'
Szczeciński zespół ma kolejny rzut rożny - czy w końcu gracze trenera Runjaicia stworzą zagrożenie po takim stałym fragmencie gry?

47'
Bogusz szczupakiem wybił piłkę dorzuconą przez Listkowskiego.

46'

*'
Nie ma zmian w wyjściowych składach.

*'
Oczom trybun ukazali się wracający na murawę zawodnicy obydwóch klubów.

*'
Statystyki:

*'
Choć Pogoń ma więcej z gry, to ŁKS stworzył sobie najlepszą okazję do zmiany rezultatu. Trudno przewidywać, co wydarzy się w drugiej części tej ligowej potyczki.

Sędzia odgwizdał koniec pierwszej połowy.

45+1'
Buksa spróbował zaskoczyć bramkarza potężnym strzałem z ostrego kąta. Zabrakło precyzji.

45'
O jedną minutę dłużej potrwa pierwsza część meczu.

43'
Potężne zamieszanie, w którym świetnymi paradami popisał się Budzyński - najpierw przy piąstkowaniu dogrania Matyni, później przy obronie silnego strzału po ziemi Dąbrowskiego.

41'
Zagranie ręką Bogusza przy blokowaniu dośrodkowania gracza Pogoni. Stały fragment gry dla graczy z Pomorza Zachodniego.

39'
Hostikka przewrócił się w szesnastce po wejściu wślizgiem Grzesika. Powtórki pokazały, że arbiter słusznie nie podyktował rzutu karnego, bo kontaktu z obrońcą nie było.

37'
Stipica sparował głową piłkę na poprzeczkę w sytuacji sam na sam z Bryły! Chorwat uratował gospodarzy od straty gola.

36'
żółta kartka Kartonik w kolorze żółtym ujrzał Bogusz.

35'
Szczeciński klub naciska na przeciwną stronę, ale to wciąż nie przynosi zamierzonych efektów.

33'
żółta kartka Żółta kartka dla Ramireza za wejście nakładką w przeciwnika.

32'
Rozegranie kornera nie przyniosło zagrożenia pod bramką Budzyńskiego.

31'
Kolejny rzut rożny dla Pogoni Szczecin.

29'
Bryła zepsuł dobrze zapowiadający się atak ŁKS-u zbyt mocnym wypuszczeniem sobie futbolówki, przez co ta uciekła mu za linię końcową.

27'
Nieprecyzyjne ostatnie zagranie Łuczaka już z obrębu pola karnego przeciwnika spowodowało, że akcja gości nie wypaliła.

26'
Szczecinianie nie stworzyli jakiegokolwiek zagrożenia po centrze z boku boiska.

25'
Z narożnika placu gry wznowią grę gospodarze.

23'
I teraz taką szansę mieli gracze Pogoni za sprawą Kowalczyka! Wychowanek Portowców zabawił się na prawym skrzydle, wpadł w pole karne i uderzył. Budzyńskiemu piłka przeszła między nogami, ale szczęśliwie zdołał ją złapać.

22'
Brakuje okazji podbramkowych z obu podbramkowych.

20'
Grzesik za późno otrzymał podanie i przez to wpadł w pułapkę ofsajdową.

18'
Techniczna centra Bryły padła łupem stoperów Pogoni Szczecin.

16'
Rajd Bartkowskiego został nieprzepisowo zatrzymany przez Łuczaka. Bez kary indywidualnej dla pomocnika Łódzkiego Klubu Sportowego.

14'
Dąbrowski huknął z woleja zza szesnastki, ale trafił jednego z rywali.

13'
Łuczak uderzył na bramkę, jednak wprost w dobrze ustawionego Stipicę.

11'
Błąd przy wyprowadzeniu piłki, jaki popełnili Portowcy, umożliwił gościom przeprowadzenie kontry. Ta z kolei przyniosła im rzut wolny w miejscu, z którego można spróbować zaskoczyć golkipera bezpośrednim uderzeniem.

9'
Triantafyllopoulos świetnie zaatakował dośrodkowaną przez Matynię futbolówkę, celnie uderzył, ale Budzyński był na posterunku.

8'
Ciekawa szarża Kozulja przynosi szczecinianom rzut rożny.

7'
Nieźle dograł ze stojącej piłki Ramirez. Sobocińskiemu jednak zabrakło kilkunastu centymetrów, aby doskoczyć do zagrania Hiszpana.

6'
Piątek sfaulowany na połowie miejscowych. Rzut wolny dala przyjezdnych.

5'
Na razie lepsze wrażenie sprawia drużyna Kosty Runjaicia.

3'
Centra, po krótkim podaniu, została wyekspediowana przez defensorów ŁKS-u.

2'
Pogoń rozegrała ładną akcję lewą stroną boiska, Hostikka znalazł w polu karnym Matynię, a ten uderzył. Po drodze był rykoszet - korner dla gospodarzy.

1'
Rozpoczął szczeciński zespół.

*'
Tomasz Musiał, będący sędzią głównym dzisiejszego pojedynku, wyprowadza piłkarzy na arenę zmagań, mieszczącą się w stolicy województwa zachodniopomorskiego.

*'
Rezerwowi ŁKS-u: Arndt, Wolski, Rozmus, Guima, Pyrdoł, Trąbka, Rozwandowicz, Srnić, Kujawa.

*'
W składzie gości doszło do jednej, bardzo ważnej zmiany - w bramce miejsce zawieszonego Michała Kołby za podejrzenie o stosowanie dopingu zajął Dominik Budzyński.

*'
Na ławce rezerwowych gospodarzy zasiądą: Bursztyn, Manias, Frączczak, Benyamina, Guarrotxena, Łasicki, Wędrychowski.

*'
Poznaliśmy zestawienie Pogoni.

*'
Cała tabela prezentuje się następująco:

*'
Patrząc na statystyki ostatnich pięciu potyczek łodzian, trudno uwierzyć, aby mieliby sprawić niemałą niespodzianką na stadionie w Szczecinie. Podopieczni Kazimierza Moskala przegrali wszystkie z pięciu ostatnich ekstraklasowych starć.

*'
Jeśli uda im się dokonać tej sztuki, to wówczas, aby utrzymać tę pozycję po zakończeniu obecnej serii gier, muszą także liczyć na potknięcie się Śląska Wrocław w wyjazdowym meczu z Górnikiem Zabrze.

*'
Szczecinianie stają przed ogromną szansą na objęcie fotelu lidera ligi. Jedynym warunkiem, jaki muszą spełnić w zbliżającym się spotkaniu, jest pokonanie Łódzkiego Klubu Sportowego.

'
Zapraszamy do śledzenia meczu PKO Ekstraklasy Pogoń - ŁKS na żywo. Początek o godzinie 15:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Pogoń Szczecin - ŁKS Łódź, to zapraszamy do śledzenia meczu online