Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
0 : 0

Chudy - Janża, Bochniewicz, Wiśniewski, Sekulić - Jimenez (73' Baidoo), Ściślak, Matras, Zapolnik (86' Manneh) - Angulo, Wolsztyński (56' Kopacz)
Putnocky - Broź, Puerto, Golla, Stiglec - Łabojko, Chrapek, Płacheta, Pich (83' Zivulić), Musonda (89' Cholewiak) - Exposito (59' Szczepan)

Sekulić (43.) żółta kartka
Manneh (87.) żółta kartka
Łabojko (90+2.) żółta kartka

Mecze na żywo: Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław

Bardzo dziękujemy Wszystkim za wspólnie spędzony czas.

Koniec spotkania w Zabrzu!

90+3'
Obie ekipy są już przygotowane do podziału punktów.

90+2'
żółta kartka Jakub Łabojko obejrzał żółtą kartkę za popełnienie faulu taktycznego.

90+1'
Jesteśmy już w strefie doliczonego czasu. Arbiter Frankowski dorzucił 4 minuty.

90'
Martin Chudy faulowany w sytuacji, gdzie próbował interweniować na przedpolu. Gwizdek sędziego.

89'
Lubambo Musonda usiał na ławkę rezerwowych. Skrzydłowego Śląska zastąpił Mateusz Cholewiak.

87'
żółta kartka Alassana Manneh bardzo ostro wjechał wślizgiem. Sędzia go ukarał żółtym kartonikiem.

86'
Kamila Zapolnika nie ma już na placu gry. Pomocnika zmienił Alassana Manneh.

85'
Dośrodkowanie z rzutu wolnego nie stworzyło Górnikowi okazji bramkowej. Stiglec świetnie głową wyjaśnił sytuację.

83'
Kolejną roszadę przygotował sztab trenerski Śląska Wrocław. Diego Zivulić wszedł na płytę murawy za Roberta Picha.

81'
To mogła być sytuacja, która ucieszyłaby kibiców z Wrocławia! Daniel Szczepan z najbliższej odległości od bramki trochę niecelnie strącił futbolówkę głową! Piłka poleciała minimalnie obok prawego słupka!

79'
Cios za cios. Piłka dynamicznie toczy się po murawie. Jednakże brakuje postawienia ostatniego kroku pod bramką rywala.

78'
Janża trochę za mocno wstrzelił piłkę z prawego sektora boiska. Futbolówka powędrowała za plecy napastników Górnika Zabrze.

76'
17 450 widzów - oficjalne dane dot. frekwencji na dzisiejszym meczu.

75'
Przed Nami rozstrzygający kwadrans gry. Liczymy na to, że któraś ze stron podejmie dużo większe ryzyko w ofensywie.

73'
Ishmael Baidoo kolejnym zmiennikiem Marcina Brosza. Jesus Jimenez nie zdołał wpisać się na listę strzelców.

71'
Jesus Jimenez kompletnie bez opieki na lewej flance boiska. Pomocnik zabrzańskiej drużyny postanowił oddać uderzenie z okolic 14 metra, jednakże ofiarnie interweniujący wślizgiem obrońcy Śląska zdali egzamin.

70'
Arbiter główny odgwizdał faul na piłkarzu Górnika Zabrze. Było chwytanie za koszulkę.

69'
Będzie rzut wolny dla Śląska Wrocław. Michał Chrapek został wytrącony z biegu przez Pawła Bochniewicza.

67'
Podwojone krycie uniemożliwiło Płachecie dobrze dośrodkować z prawego sektora.

65'
Kolejna próba dośrodkowania w wykonaniu Sekulicia. I znów boczny defensor Górnika Zabrze musiał uznać wyższość swojego przeciwnika.

64'
Jesus Jimenez zepsuł kluczowe podanie. To podanie, które mogłoby otworzyć Igorowi Angulo drogę do bramki. Słabe dośrodkowanie przechwycili stoperzy Śląska Wrocław.

62'
Brakuje piłkarskiej jakości w ofensywnych poczynaniach obu drużyn. Taki stan rzeczy może irytować publiczność, która wybrała się na ten mecz.

61'
Miękka centra nie była żadnym problemem dla Mathusa Putnockiego. Janża mógł dużo lepiej rozwiązać akcję na lewej flance.

59'
Daniel Szczepan przywitał się ze swoimi kibicami. Exposito zakończył swój udział w tych zawodach.

58'
David Kopacz zachował się bardzo niefrasobliwie pod szesnastką przeciwnika. Miał chwilę na to, żeby soczyście przymierzyć, ale zamiast tego, to zbyt długo prowadził futbolówkę i ją finalnie stracił.

56'
Dobry czas na pierwsze zmiany. Łukasz Wolsztyński został zastąpiony przez Davida Kopacza.

54'
Martin Chudy wyłapał za głęboką wrzutkę z lewego skrzydła boiska. Prezent dla goalkeepera Górnika Zabrze od Łukasza Brozia.

53'
Coraz szybciej futbolówkę na połowie rywala rozgrywają zawodnicy z Wrocławia.

51'
Przemysław Płacheta solidnie pociągnął z futbolówką z lewego skrzydła i zszedł do środka. Akcja zakończyła się bardzo dobrym uderzeniem, które końcówkami palców musiał zbić Martin Chudy.

50'
Na placu gry pracuje sztab medyczny zabrzańskiego klubu.

49'
Kamil Zapolnik ma problemy zdrowotne. Bardzo niefortunnie zahaczony przez wracającego stopera Śląska Wrocław.

48'
Obie drużyny bez zmian personalnych w swoich zestawieniach.

46'
Rozpoczęła się przed chwilą II połowa spotkania!

Koniec I części gry w Zabrzu.

45'
Przemysław Płacheta powinien skutecznie zakończyć kapitalnie wyprowadzoną kontrę. Młody pomocnik szybko wybiegł, minął bramkarza, a już w sytuacji na gola, posłał futbolówkę tylko w boczną siatkę!

44'
Premierowy korner dla Górnika okazał się słaby. Wrzutkę na bliższy słupek zneutralizowali obrońcy Śląska.

43'
żółta kartka Kara indywidualna dla Borisa Sekulicia. Zdecydowanie odepchnięcie rywala.

42'
Bartosz Frankowski nie podyktował rzutu karnego. Nie będzie szansy dla Górnika Zabrze.

41'
Wojciech Golla popełnił błąd techniczny. Być może zostanie wykorzystany system VAR.

40'
Gwizdy kibiców Górnika po tym, jak chyba ręką zagrał obrońca Śląska Wrocław.

38'
Wyraźną przewagę liczebną Śląska Wrocław oglądamy w centralnej części boiska.

37'
Czekamy na jakąś dobrą okazję strzelecką po którejś ze stron.

35'
Igor Angulo złapał się za głowę. Hiszpan nie mógł się pogodzić z decyzją arbitra, który odgwizdał przewinienie w ofensywie.

33'
Sporo zamieszania w szeregach defensywy Górnika sprawiają goście, poprzez swoje wrzutki. Obrona gospodarzy musi uspokoić swoje działania.

32'
Jesus Jimenez przyłapany na kolejnej pozycji spalonej. Od rzutu wolnego grę wznowią popularni "Wojskowi".

30'
Śląsk Wrocław bardzo interesująco buduje sobie sytuacje, poprzez kilka krótkich podań. Stiglec świetnie zszedł na obieg i uderzył z naprawdę ostrego kąta.
Piłka po jego próbie odbiła się od bocznej siatki.

28'
Musonda solidnie huknął z poważnej odległości od bramki. Trochę zaspali defensorzy Górnika. Bardzo silny strzał spokojnie wyłapał Martin Chudy.

27'
Zawodnicy Górnika Zabrze i jego kibice reklamowi zagranie piłki ręką w polu karnym Śląska Wrocław. Gra została puszczona dalej.

25'
Martin Chudy króluje na przedpolu. Każda wysoka piłka ląduje w jego rękawicach.

24'
Podopieczni Marcina Brosza przegrywają środek pola.

22'
W centralnej części boiska sędzia główny odgwizdał przewinienie. Faul został popełniony na graczu Górnika Zabrze.

20'
Przyjezdni z Wrocławia zbudowali ciekawą akcję na prawej flance boiska. Musonda dograł piłkę ze wspomnianego sektora, a sytuację na gola próbował zamienić Płacheta. Młody pomocnik zanotował kompromitujący kiks w trybuny.

19'
Z pozycji spalonej próbował wracać Jesus Jimenez. Sędzia liniowy nie miał żadnej litości dla pomocnika zabrzańskiej ekipy.

18'
Groźne dośrodkowanie na bliższy słupek zaliczył Przemysław Płacheta. Nadbiegający Musonda został w odpowiedni sposób wyłączony z całej akcji.

16'
Śląsk Wrocław ma wyraźną przewagę na płycie boiska. Goście częściej podejmują próby ofensywne.

15'
W Zabrzu już minął pierwszy kwadrans podstawowego czasu gry.

14'
Martin Chudy bardzo dobrze zgarnął prostopadłe podanie, do którego próbował dotrzeć Przemysław Płacheta.

12'
Michał Chrapek dopadł do świetnego zagrania z prawej flanki boiska. Pomocnik od razu huknął z okolic osiemnastego metra.
Bardzo mocne uderzenie trafiło wprost... w kolegę z drużyny.

11'
Janża zanotował soczysty strzał z pierwszej piłki, po bardzo ciekawej akcji na jeden kontakt. Bramkarz Putnocky zgarnął futbolówkę zmierzającą w centralny punkt bramki.

9'
Przemysław Płacheta odważył się na strzał z głębi pola karnego Górnika Zabrze. Piłkę posłał jednak w sam środek bramki. Martin Chudy nie mógł w takiej sytuacji skapitulować.

8'
Wrocławianie śmiało atakują pole karne Górnika. Goście mieli już dwa kornery.

6'
Exposito doszedł do dośrodkowania z prawego narożnika boiska. Źle jednak złożył się do strzału głową. Na usprawiedliwienie wpływa to, że napastnik miał bardzo trudną pozycję przy oddawaniu próby.

5'
Jeśli pojawią się kontrowersyjne zdarzenia w tym spotkaniu, to sędziowie będą mogli skorzystać z pomocy systemu VAR.

4'
Gwizdek arbitra głównego. Jakub Łabojko ucierpiał po interwencji Przemysława Wiśniewskiego.

2'
Igor Angulo zawahał się pod polem karnym rywala. Hiszpan miał sposobność na oddanie strzału, ale zabrakło decyzyjności.

1'
Piłkę, jako pierwsi kopnęli gracze Śląska Wrocław.

*'

*'
Sędzia główny wraz ze swoimi asystentami wyprowadził obie ekipy na plac gry.

*'
Pojedynek w Zabrzu poprowadzi Pan Bartosz Frankowski.

*'
Ekipa Śląska Wrocław ma szansę na awans na pozycję lidera w ligowej tabeli. Żeby tak się stało goście muszą dzisiaj zdobyć przynajmniej jeden punkt.
Liderująca Jagiellonia Białystok ma na ten moment 15 punktów.

*'
Spotkanie kończące niedzielne zmagania w 8. kolejce PKO BP Ekstraklasy rozpocznie się o godz. 17:30

*'
Zapraszamy Wszystkich sympatyków piłki nożnej do śledzenia naszej relacji "LIVE" z meczu: Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław, to zapraszamy do śledzenia meczu online