Cracovia - Piast Gliwice online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
2 : 0

Pesković - Siplak (87' Pestka), Dytiatjev, Datković, Rapa - Gol, Dimun, Mihalik, Rakoczy (54' Strózik), Hanca, Wdowiak (70' Vestenicky) - Lopes
Plach - Rymaniak, Korun, Malarczyk, Kirkeskov - Milewski (80' Borkała), Hateley, Huk - Felix, Sokołowski (46' Jodłowiec) - Parzyszek (63' Tuszyński)

Gwizdek arbitra. Koniec meczu!

90+4'
Ostatnie sekundy tego starcia w Krakowie. Gospodarze są już pewni zgarnięcia kompletu punktów w meczu z aktualnym mistrzem Polski.

90+2'
Przy piłce utrzymują się zawodnicy trenera Michała Probierza.

90+1'
Bardzo mozolnie idzie przyjezdnym budowanie akcji.

90'
Podstawowy czas gry został przedłużony o 4 minuty.

89'
Sergu Hanca dał jasny sygnał, że będzie potrzebna pomoc medyczna.

89'
Frantisek Plach wykazał wielką czujność w swoim polu karnym. Kilka niestandardowych zagrań umożliwiło gospodarzom nastraszyć Piasta Gliwice. Sebastian Strózik zasłużył na duże słowa uznanie za zaangażowanie się w akcję ofensywną.

87'
Doszło do ostatniej już zmiany w dzisiejszym widowisku. Kamil Pestka w miejsce Michala Siplaka.

86'
Bardzo blisko siebie ustawiają się gracze popularnych "Pasów". Taki zabieg znacznie utrudnia rywalom konstruowanie akcji.

84'
Michal Pesković zaliczył kontakt z piłką. Goalkeeper powstrzymał dosyć łatwą dla bramkarza centrę.

83'
Piłkarze Piasta chcą nawiązać "kontakt", ale dzisiaj nic nie wychodzi.

81'
żółta kartka Kompletnie spóźniony ze swoją interwencją był Michel Kirkeskov. Defensor nie miał żadnych podstaw do wnoszenia jakichkolwiek roszczeń.

80'
Remigiusz Borkała gorąco przywitany przez publiczność na stadionie. Sebastian Milewski ma powody do zadowolenia.

78'
Zanosi się na kolejne roszady personalne.

77'
Obaj trenerzy zachowali możliwość zrealizowania jeszcze jednej zmiany. Jesteśmy bardzo ciekawi, na kogo postawią doświadczeni szkoleniowcy.

75'
W tej chwili rozpoczął się ostatni kwadrans gry regulaminowego czasu.

73'
żółta kartka Michal Siplak perfidnie zahaczył nogę rozpędzonego rywala. W takiej sytuacji żółta kartka musi być podstawą.

71'
żółta kartka W dzisiejszym starciu ligowym obie drużyny nie kalkulują. Niko Datković bardzo ostro próbował walczyć o futbolówkę. Trafił do notesu sędziego głównego.

70'
Okazję do wyeksponowania swoich umiejętności piłkarskich dostał Tomas Vestenicky. Ten piłkarz zastąpił na murawie Mateusza Wdowiaka.

68'
Znakomicie w obronie pogrupowali się zawodnicy gliwickiego Piasta. Wspólną pracą zneutralizowali zagrożenie, po wgraniu piłki od narożnika boiska.

66'
Aktualna statystyka posiadania piłki: Cracovia - 62%, Piast - 38%.

64'
żółta kartka Jak wspominaliśmy wcześniej, Pan Jarosław Przybył stracił cierpliwość do brzydkich fauli taktycznych. Przed momentem ukarał żółtą kartką Oleksieja Dytiatjewa, obrońcę Cracovii.

63'
Mamy zmianę w linii ataku Piasta Gliwice. Patryk Tuszyński ma wnieść nową jakość w ofensywę "Piastunek". Piotr Parzyszek opuścił plac gry.

62'
Kolejne przewinienie taktyczne w tych zawodach. Tom Hateley nie miał żadnego pomysłu na "czyste" powstrzymanie swojego przeciwnika z piłką.

60'
Godzina gry już za Nami. Do tej pory zobaczyliśmy dwadzieścia strzałów.

58'
Trochę więcej brzydkiej gry w tym meczu. Cracovia działa bardzo spokojnie, dzięki dwubramkowej przewadze.

56'
Zawodnicy gości nadal nie mogą wypracować koncepcji w grze w ofensywie.

54'
Kolejna roszada w tym meczu. Michał Probierz na boisko wprowadził Sebastiana Strózika, a ten zmienił świetnie dziś wyglądającego Michała Rakoczego.

52'
Milan Dimun poszedł za linię boczną. Pomocnik otrzyma specjalną usługę medyczną poza placem gry.

51'
Na murawie leży jeden z graczy krakowskiej ekipy. Chodzi o Dimuna.

49'
Michel Kirkeskov źle złożył się do wrzutki z pierwszej piłki. Jego dogranie ominęło wszystkich piłkarzy w polu karnym Cracovii.

48'
Gooooooool! Zmiana wyniku w Krakowie! Michał Rakoczy popisał się fenomenalnym strzałem głową, po dośrodkowaniu z prawego sektora boiska. Znakomite zagranie zaskoczyło wysuniętego Frantiska Placha.

46'
Trener Waldemar Fornalik zrealizował zmianę. Tomasz Jodłowiec na placu gry zastąpił Patryka Sokołowskiego.

46'
Gramy dalej!

Sędzia główny odgwizdał koniec I części gry!

45+4'
Gol podwyższający dla Cracovii wisi w powietrzu! Przed chwilą poprzeczka pomogła Plachowi i spółce po zagraniu głową Janusza Gola! Bramkarz źle obliczył tor lotu piłki po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

45+3'
Michał Rakoczy zebrał oklaski od publiczności za swój całkiem dobry strzał z głębi pola karnego. Sprytne, płaskie uderzenie w prawy sektor bramki zostało w odpowiednim momencie sparowane przez Frantiska Placha!

45+2'
Lopes był bliski zamknięcia akcji ofensywnej. Zabrakło większej decyzyjności Portugalczykowi w polu karnym oponenta. Goście są kompletnie roztrzęsieni na murawie. Bardzo duża przewaga "Pasów".

45'
Arbiter główny, z tytułu licznych przerw, doliczył 5 minut.

44'
Ostatnie sekundy w regulaminowym czasie gry w I odsłonie.

42'
Cracovia uwierzyła w swoje możliwości na płycie boiska. Piast wygląda na kompletnie pogubionego.

41'
Gooooool! Spora radość u gospodarzy! Mają prowadzenie! Bardzo niefortunną i nieudolną interwencję wślizgiem pod swoją bramką zanotował Tomas Huk. Zawodnik chciał przeciąć dośrodkowanie z lewej flanki. Jego zagranie przelobowało swojego bramkarza.

39'
żółta kartka Tomas Huk przesadził z ostrością przy próbie odbioru futbolówki. Arbiter bez wahania zastosował sankcję indywidualną.

38'
Michal Pesković na posterunku. Goalkeeper zatrzymał strzał po strąceniu głową przez Piotra Parzyszka. Piast miał szansę zagrozić ze stałego fragmentu gry.

36'
Trochę więcej aktywności oglądamy w grze przyjezdnych.

34'
Piotr Parzyszek został wychwycony na pozycji spalonej przez arbitra liniowego. Gra musiała zostać wstrzymana.

33'
Piotr Parzyszek znalazł sobie trochę miejsca w polu karnym rywala i zdołał uderzyć. Piłkę kopnął jednak wprost w rękawice Michala Peskovicia.

31'
żółta kartka Tomasz Fornalik, asystent pierwszego trenera Piasta Gliwice, zobaczył żółty kartonik za dyskusję z sędzią głównym.

30'
Dynamiczne pół godziny gry w Krakowie. Jednakże wciąż czekamy na dobre sytuacje strzeleckie z jakiejkolwiek ze stron.

29'
żółta kartka Cierpliwość arbitra głównego już się skończyła... Za niebezpieczny wślizg w nogi rywala żółtą kartkę obejrzał Janusz Gol.

28'
Płaskie wgranie od rzutu wolnego zanotował Tom Hateley. Wrzutka na bliższy słupek została skutecznie wybroniona przez Cornela Rapę.

27'
Ciekawie wyglądała kontra w wykonaniu krakowskiego zespołu. Kilka składnych zagrań umożliwiło gospodarzom przybliżyć się do bramki. Lopes huknął z głębi pola karnego, ale świetnie i ofiarnie interweniował Piotr Malarczyk.

26'
żółta kartka Kolejna kara indywidualna po stronie Piasta Gliwice. Faul taktyczny popełnił Uros Korun.

25'
Oleksjiej Dytiatjev wysoko uniósł się w powietrze, żeby spróbować domknąć wrzutkę z prawego skrzydła boiska. Efektownie uderzona futbolówka przeleciała obok prawego słupka bramki Piasta.

23'
Michał Rakoczy oddał niezłe uderzenie zza linii pola karnego przeciwnika. Sygnalizowana próba w sam środek bramki nie stworzyła jednak większego zagrożenia.

22'
Soczyście z dystansu przymierzył Milewski! Pomocnik, uderzając z pół woleja, minimalnie przeniósł futbolówkę nad poprzeczką bramki Michala Peskovicia.

20'
Tom Hateley zacentrował od rzutu wolnego. Adresatem miał być Piotr Parzyszek, jednakże wysoki snajper przegrał rywalizację z blisko ustawionym rywalem.

19'
Ostra walka o piłkę w pobliżu pola karnego Cracovii. Piast zyskał cenny stały fragment gry.

17'
Arbiter główny odgwizdał przewinienie w środku pola. A faulowany był piłkarz gliwickiego Piasta.

16'
Dytiatjev zgłosił chęć powrotu do gry. Sztab medyczny wyraził na to zgodę.

14'
Dytiatjev, który nadział się na niefortunną i ostrą interwencję, odbiera aktualnie fachową pomoc medyczną.

13'
czerwona kartka Po konsultacjach z systemem VAR Jarosław Przybył postanowił wyciągnąć czerwoną kartkę. Bartosza Rymaniaka nie zobaczymy już w tym spotkaniu.

12'
żółta kartka Za takie zachowanie Bartosz Rymaniak musiał zostać ukarany żółtą kartką.

11'
Bez żadnego pardonu wszedł Bartosz Rymaniak. Jego ostre zagranie mogło zrobić sporą krzywdę. Zdecydowanie za wysoko podniesiona noga.

9'
Frantisek Plach kapitalnie zainterweniował na linii, wybijając efektowny strzał głową z kilkunastu metrów! Futbolówka pewnie zmierzała w lewy, dolny róg bramki!
Ogromnie dobry refleks uratował Piasta przed stratą gola.

8'
Za krótko piłkę z lewej flanki boiska wrzucił Hanca. Dobrze przesunęła się linia defensywna Piasta.

7'
Coraz szybciej piłką operują zawodnicy prowadzeni przez Michała Probierza.

5'
Tom Hateley bardzo dobrze zareagował wślizgiem w swoim polu karnym. Udało mu się zatrzymać prostopadłe podanie z lewego skrzydła boiska.

4'
Piotr Malarczyk skutecznie zatrzymał wbiegającego napastnika Cracovii. Kibice gospodarzy reklamowali przewinienie, ale arbiter główny niczego się nie dopatrzył.

3'
Gwizdek sędziego. Jorge Felix dotknął piłkę ręką w polu karnym swojego przeciwnika.

1'
Piłkę spokojnie rozgrywają zawodnicy popularnych "Pasów". Sporo krótkich podań.

*'

*'
Gracze obu drużyn weszli na płytę murawy, co oznacza, że mecz już za chwilę się rozpocznie.

*'
Aktualny mistrz Polski musi sobie radzić bez filaru defensywy, a mianowicie bez Jakuba Czerwińskiego. Poważne problemy zdrowotne na jakiś czas wyeliminowały z gry doświadczonego stopera.

*'
Grę na wyjazdach do perfekcji opanowali zawodnicy trenera Waldeamara Fornalika, którzy w dwóch ostatnich delegacjach schodzili z boiska zwycięsko.

*'
Cracovia spróbuje podtrzymać serię zwycięstw na swoim obiekcie. Podopieczni Michała Probierza w dwóch ostatnich bataliach zdobyli sześć punktów.

*'
Jarosław Przybył będzie odpowiedzialny za wydawanie sprawiedliwych wyroków na placu gry.

*'
Pojedynek w Krakowie wystartuje o godz. 18:00

*'
Zapraszamy Wszystkich serdecznie do śledzenia relacji "NA ŻYWO" z meczu 8. kolejki PKO BP Ekstraklasy: Cracovia - Piast Gliwice.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Cracovia - Piast Gliwice, to zapraszamy do śledzenia meczu online