Wisła Płock - Legia Warszawa online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Wisła Płock
1 : 0

Dahne – Stefańczyk, Rzeźniczak, Uryga, Michalski – Rasak, Furman – Sahiti (76' Merebashvili), Szwoch (81' Ambrosiewicz), Garcia (87' Tomasik) – Kuświk.
Majecki – Stolarski, Lewczuk, Jędrzejczyk, Rocha – Martins, Antolić (71' Kante) – Cafu (46' Novikovas), Gwilia, Luquinhas (46' Nagy) – Niezgoda.

Kuświk (39.)

Szwoch (57.) żółta kartka
Rzeźniczak (70.) żółta kartka
Merebashvili (82.) żółta kartka
Jędrzejczyk (79.) żółta kartka

Mecze na żywo: Wisła Płock - Legia Warszawa

Wisła Płock sprawiła ogromną sensację w zaległym meczu 4. kolejki PKO BP Ekstraklasy, pokonując faworyzowaną Legię Warszawa.
Goście mieli więcej z gry, ale zabrakło tego, co najważniejsze, a mianowicie skuteczności pod bramką rywala.

Sędzia odgwizdał koniec spotkania!

90+3'
Piłkarski bilard w polu karnym Wisły. Z najbliższej odległości Dominik Nagy posłał futbolówkę wysoko na trybuny. Z taką skutecznością będzie trudno wywalczyć nawet jeden punkt.

90+1'
Na aferę atakują goście. Nie ma czasu na budowanie finezyjnych akcji, oglądamy sporo dośrodkowań.

90'
Bonusowy czas: 4 minuty.

89'
Wisła Płock broni się już niemal całą jedenastką. Jeśli utrzymają ten rezultat, to będzie bardzo duża sensacja. Nikt nie dawał jej szans przed konfrontacją z wicemistrzem Polski z poprzedniego sezonu.

87'
Piotr Tomasik już na boisku. Trzeba pamiętać, że został ukarany żółtą kartką, za niesportowe zachowanie. Angela Garcii nie ma już na placu gry.

85'
Czas ucieka "Legionistom". Nie mają w dzisiejszym spotkaniu problemów z kreowaniem sobie okazji, ale szwankuje precyzja w pobliżu pola karnego.

84'
Paweł Stolarski koszmarnie trafił w piłkę z woleja. Miał dobry materiał na to, żeby w realnym stopniu napsuć krwi obrońcom i bramkarzom. Piłka została pewnie wyłapana przez Thomasa Dahne.

82'
żółta kartka Mało czasu na boisku i już żółta kartka dla Merebashviliego za wykonanie kompletnie spóźnionego wślizgu.

81'
Swój czas na grę otrzymał Maciej Ambrosiewicz. Mateusz Szwoch solidnie się dzisiaj napracował.

79'
żółta kartka Artur Jędrzejczyk zdecydowanie przekroczył swoje kompetencje na boisku. Rażący faul na swojej połowie boiska.

78'
Zawodnicy prowadzeni przez Radosława Sobolewskiego szukają szans na wyprowadzenie kontry. Przewagę na płycie boiska ma aktualnie Legia Warszawa.

76'
Suad Sahiti poszedł w kierunku ławki rezerwowych swojego klubu. Giorgi Merebashvili ma wzmocnić blok ofensywny.

75'
Luis Rocha stracił równowagę w szesnastce oponenta. Sędzia główny nie dał się nabrać na teatralną sztukę Portugalczyka.

73'
Thomas Dahne wzorowo powstrzymał prostopadłe zagranie do Jose Kante. Dominik Nagy próbował jednym podaniem rozmontować blok defensywny Wisły Płock.

71'
Na boisku pojawił się były snajper Wisły Płock, Jose Kante. Napastnik dał zmianę za Domagoja Antolicia.

70'
żółta kartka Jakub Rzeźniczak zobaczył żółtą kartkę za niesportowe zachowanie.

69'
Nie mógł uwierzyć w swoje wykonanie akcji ofensywnej Dominik Nagy. Węgierski pomocnik z bardzo bliskiej odległości od bramki kopnął piłkę wysoko nad poprzeczką!

68'
Obok lewego słupka bramki Wisły powędrowała piłka po tym, jak Domagoj Antolić przymierzył z okolic 12 metra. Można to potraktować w kategorii kolejnego ostrzeżenia dla gospodarzy.

66'
Dominik Nagy spróbował swojego szczęścia z głębi pola karnego. Będąc pod sporą presją potrafił celnie uderzyć. Strzał celny, ale posłany wprost w rękawice bramkarza.

65'
Na wyższy pressing zdecydowali się piłkarze Wisły Płock.

63'
Mglisto na stadionie. Sędzia zarządził przerwę. Ten czas obaj szkoleniowcy mogą spożytkować na między innymi przedstawienie uwag taktycznych.

61'
Zafrasowaną twarz ma trener Legii Warszawa, Pan Aleksandar Vuković.

60'
Thomas Dahne dobrze się spisał przy wrzutce z lewego sektora boiska. Na asystę wielką ochotę miał Arvydas Novikovas.

59'
Paweł Stolarski mógł zaliczyć interesujący "centro - strzał". Dosyć dziwne zagranie mogło zaskoczyć Thomasa Dahne, jednakże ten w pełni kontrolował sytuację.

57'
żółta kartka Mateusz Szwoch nie upilnował swoich złych emocji. Pomocnik za wszelką cenę uniemożliwił rywalom wznowienia gry.

56'
Dominik Furman zaaplikował dośrodkowanie ze stałego fragmentu gry. Głębsze dogranie udało się zatrzymać obronie warszawskiego klubu.

55'
Jarosław Niezgoda nie zdołał w odpowiednim momencie powrócić z pozycji spalonej.

54'
Arvydas Novikovas nie miał wiele miejsca pod polem karnym rywala. To jednak nie przeszkodziło byłemu graczowi Jagiellonii w oddaniu strzału. Ten strzał powędrował na trybuny.

52'
Jarosław Niezgoda otrzymał kolejne dobre dośrodkowanie w swoim kierunku. Snajper "Legionistów" strącił futbolówkę głową wprost w rękawice Thomasa Dahne.

51'
Będzie korner dla Wisły Płock. To nie oznacza nic innego, jak to, że za chwilę piłkę wybije Dominik Furman.

49'
Arvydas Novikovas "wyjechał" z piłką poza boisko. Litwin szukał szansy na posłanie ciekawego dośrodkowanie w kierunku napastników Legii Warszawa.

48'
Trener Radosław Sobolewski pozostawił taki skład, który wyszedł od samego początku meczu.

47'
Sztab trenerski Legii Warszawa podjął konkretne kroki, w postaci dwóch zmian.
Luquinhas ustąpił miejsca Dominkowi Nagy'emu, a Arvydas Novikovas zastąpił Cafu.

46'
Czas na kontynuowanie gry!

Pierwsza połowa tego spotkania dobiegła końca.

45+3'
Sędziowie nie podjęli decyzji o przyznaniu rzutu karnego.

45+2'
Artur Jędrzejczyk zablokował zagranie Grzegorza Kuświka. Piłkarze oraz kibice Wisły Płock reklamowali zagranie piłki ręką przez defensora.

45+1'
Płocczanie chcą wykorzystać dobry czas w tym meczu.

45'
Arbiter zadecydował, że I cześć gry potrwa o dwie minuty. Jego decyzja była podyktowana częstymi przerwami dot. urazów piłkarzy.

44'
Za chwilę poznamy wymiar dodatkowego czasu gry.

42'
Ponownie wykonania rzutu rożnego podjął się Dominik Furman. Zacentrował piłkę w groźną dla bramkarza strefę, więc Wisła Płock mogła realnie zagrozić. Jednak defensywa gości doskonale pokryła napastników Wisły.

40'
Gol dla Wisły Płock powinien sprawić, że ten mecz nabierze dużo większej dynamiki.

39'
Goooooool! 1:0! Grzegorz Kuświk odbiera gratulacje i podziękowania! Napastnik dobił futbolówkę, którą przed siebie odbił Radosław Majecki. Bramkarz nieudolnie zachował się na linii bramkowej, przy strzale z rzutu wolnego.

38'
Mateusz Szwoch oddał kompletnie zaskakujący strzał zza linii pola karnego. Silne kropnięcie swoim ciałem zablokował Artur Jędrzejczyk.

36'
Luis Rocha, wg sędziego głównego, przewinił w powietrznej rywalizacji. Trener Aleksandar Vuković miał pretensje do arbitra.

35'
Artur Jędrzejczyk kapitalnie wyjaśnił sytuację po wrzutce futbolówki z rzutu rożnego. Dominik Furman bardzo mocno wstrzelił piłkę w pobliże bramki Radosława Majeckiego.

33'
Mateusz Szwoch próbował dokładnie dograć z prawego skrzydła boiska. Blisko ustawiony przeciwnik skutecznie przeciął tor lotu lecącej futbolówki.

31'
52% posiadania piłki po stronie Wisły Płock. 48% przy stołecznej drużynie.

29'
Radosław Majecki nie miał prawa do przepuszczenia centry z prawej flanki boiska. Bardzo pewna interwencja goalkeepera polskiej młodzieżówki.

28'
Krótko rozegrany rzut wolny przez Legię. Valerien Gwilia wyłożył piłkę do wrzutki Luquinhasowi, a ten posłał ją wprost w obrońcę Wisły Płock.

26'
Były gracz Legii, Jakub Rzeźniczak ciągnął za koszulkę Cafu. Wszystko miało miejsce w pobliżu pola karnego gospodarzy.

25'
Gwizdek sędziego. Jeden z graczy Legii, Jarosław Niezgoda zaprezentował "nakładkę" w polu karnym przeciwnika, w celu przejęcia futbolówki.

23'
Będzie rzut wolny dla Legii Warszawa. Valerien Gwilia próbował rozprowadzić akcję ofensywną na połowie Wisły Płock.

22'
Igor Lewczuk odbiera gratulacje za swoją udaną interwencję. Świetnie głową zażegnał niebezpieczeństwo po wrzutce z prawego skrzydła.

20'
Obie drużyny nie boją się grać ofensywnie w tym meczu.

16'
Grzegorz Kuświk nabawił się urazu i będzie konieczna zmiana.

14'
Legia Warszawa jest zespołem przeważającym.

8'
Groźnie pod bramką Wisły Płock! Po dośrodkowaniu Stolarskiego głową obok bramki uderzył Niezgoda. Było blisko!

5'
Pierwsze minuty dość spokojne.

1'

'
Z powodu problemów technicznych relacja live się opóźni. Przepraszamy.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Wisła Płock - Legia Warszawa, to zapraszamy do śledzenia meczu online